Welcome, Guest. Please login or register.
22 Jul 2018 - 00:18:08
Google
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Brooklyn Nets  |  Topic: Off-Season 2006 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 [3]  All
Author Topic: Off-Season 2006  (Read 12593 times)
Cagatay
Yönetici
Pro. Member
*****
Offline Offline

Posts: 3.608


View Profile
« Reply #30 on: 28 Jul 2006 - 20:10:51 »

hafızam beni yanıltmıyorsa 2 sene öncede kadromuzda yer almıştı kendisi ama sadece yer almakla kalmıştı,yine farklı bir durum olacağını sanmıyorum,boşuna kadro şişirmekten başka birşey değil şuanki durumumuz açısından...

Kadro durumunuzu düşününce Krstic'in yanında ilk beş bile çıkabilir. Zira Boone'un da sakatlanmasıyla 2 metrenin üstündeki 3 adamdan oyuncunuzdan biri. Bi de Robinson'ı ekle (ehehe) 4.
Logged

Carra
Forum Kidd'i
Pro. Member
*****
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1.182


View Profile WWW
« Reply #31 on: 28 Jul 2006 - 21:28:21 »

ilic bekleniyo galiba bu sene. kristic'den daha kalıplı,blok tehtidi de var ama ne kadar faydalı oalcak bilinmiyo.

thorn,ilic'in bi sene daha avrupa'da kalmasını istedigini açıkça belirtti.ancak bu yaz takıma katılmassa en az 1-2 yıl daha avrupa'da oynayabilecegi konusuluyor ilic tarafında.ikinci bi fran vazquez vakası olabilir o durumda.

boone da sezon başladıktan en geç 1 ay sonra takıma katılacak
boone en az 5 ay yok..şubat gibi takıma katılması bekleniyor..direk hazır olmayacagı da açık..onun için maalesef ondan fazla bi şey bekleme bence bu sene için..


mikki moore bence takıma yararlı olacaktır.özellikleri bizim takıma uyacak cinsen.ama sadece yarar sağlar,fazlası olmaz tabiki.hala dogu'da contender olmaktan cok uzagız bu uzun rotasyonuyla.takıma başka bi uzun oyuncu katılacagından da çok şüpheliyim.hiç bir uzun oyuncuyla adımız geçmiyor.wilcox,gooden gibi adamlara mle yetmiyo,kalanlara da mle'ın tamamını vermeyecekleri kesin olarak biliniyor.elde takaslık da malzeme yok.
daha once dedigim mcinnis+zoran'ın biten kontratları for najera falan yapabilirsek iyi olur.onun dısında eldeki adamlarla alabilecegimiz uzunlar;foyle,jerome james,cardinal,gadzuric falan olur anca  karete

yedek bir şutör swingman ile noktayı koyacagız muhtemelen offseason'a.
Logged
Carra
Forum Kidd'i
Pro. Member
*****
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1.182


View Profile WWW
« Reply #32 on: 9 Aug 2006 - 16:29:44 »

son zamanların önemli draft fiyaskolarından biri olan planinic'den nihayet kurtuluyoruz.koca nba'de tek bir alıcısı dahi çıkmayınca -eh normali de bu- takım onu waive etmeye karar verdi ve tau'yla anlaştı planinic.

boylelikle gecen seneki 2.tur seçimimiz 7-2'lik mile ilic takıma katılıcak.açıkcası thorn-ed ikilisi onun bir yıl daha avrupa'da kalıp tecrübe kazanmasını istiyordu ancak önemli avrupa takımları onla ilgilenince takıma katmaya karar verdiler.zaten menajeri de bu sene nba'ye gitmesse uzun yıllar avrupa'da kalabilecegi ihtimali üzerinde durmuştu.pek fazla şans bulacagını sanmıyorum,henüz ham.

böylelikle bu seneki çaylak sayımız dörde yükselmiş olacak.(marcus,boone,hassan,ilic)gecen sene pek şans bulamayan antoine wright'ı da buna eklersek 5 çaylaklı bir yıl. thinking

bu konuyla ilgili güzel bi yazı için;
http://netsdaily.com/blog/?p=216

bu arada yedek şutör arayışları devam ediyor.kareem rush workoutlarda fena sıçmış.ondan vazgectik gibi birşey.eddie house konusundaki ısrar ise sürüyor..
Logged
delyvaldes
Newbie
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 31


batug.com


View Profile
« Reply #33 on: 11 Aug 2006 - 12:57:47 »

bence de kurtulduk en azından bosa para odemekten kurtulduk wright ın gelişme gostermesi ile oynama sansı nerdeys sıfıra inen bi adam için en iyisi avrupada oynamaktı kendisi de en dogru secimi yaptı bence artık bi sutor le beraber kalan freeagentlardan bi uzun kapabilirsek iyi olucak?HuhHuh?
Logged

nets nets nets
Pages: 1 2 [3]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Brooklyn Nets  |  Topic: Off-Season 2006 « previous next »
    Jump to: