Welcome, Guest. Please login or register.
16 Jun 2019 - 07:48:36
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2006 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: Dallas Mavericks - Miami Heat (NBA Finali) 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Şampiyon kim olur?
Dallas Mavericks - 42 (45.7%)
Miami Heat - 50 (54.3%)
Total Voters: 82

Pages: 1 ... 26 27 28 [29]
Author Topic: Dallas Mavericks - Miami Heat (NBA Finali)  (Read 93403 times)
Slaughter
Global Moderator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #420 on: 29 Jun 2006 - 17:47:47 »

Abi şimdi biraz önce Josh Terry'den daha iyi bir seçim mi diyorsun bence hiç değil diyorsun. Sonra biz böyle deyince bizle aynı şeyi konuşuyorsun bence burada çelişki var... Ayrıca bu mesajım, bu tartışma ile ilgili son olacak çünkü bu kadar gereksiz bişey yüzünden no post yemeye niyetim yok...

Edit:

Onların birbirini tamamlayan yönleri var,ikisini aynı kulvarlarda(örneğin üçlük) değil de farklı kulvarlarda incelemek zorundayız

Abi çok saçma konuşuyorsun ya. Orda farklı kulvarda bişiler yapılmayacaktı. Üçlükten başka da seçeneği yoktu!!
« Last Edit: 3 Jul 2006 - 01:18:33 by Nowitzness » Logged

Airness91
Guest
« Reply #421 on: 29 Jun 2006 - 19:46:54 »

Oyuncuların şut seçimleri veya şutlarından değil,mentalitelerinden bahsediyorum.Onların birbirini tamamlayan yönleri var,ikisini aynı kulvarlarda(örneğin üçlük) değil de farklı kulvarlarda incelemek zorundayız benim demek istediğim onların ikisinin de son saniyedeki hücum mentalitelerinin farklı olmayacağı Terry de Howard'da o şutu Terry'nin kullandığı gibi kullanırdı çünkü ikisi de kritik alanda tecrübesiz(Terry'nin 4 sezonluk artı tecrübesine rağmen).Ama bende daha fazla uzatma istemiyorum bu konu da burada kapanır herhalde,yazılacak fazla bir şey kalmadı çünkü.
Pages: 1 ... 26 27 28 [29]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2006 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: Dallas Mavericks - Miami Heat (NBA Finali) « previous next »
    Jump to: