Welcome, Guest. Please login or register.
27 Feb 2020 - 23:48:30
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2006 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: Dallas Mavericks - Miami Heat (NBA Finali) 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Şampiyon kim olur?
Dallas Mavericks - 42 (45.7%)
Miami Heat - 50 (54.3%)
Total Voters: 82

Pages: 1 ... 25 26 27 [28] 29
Author Topic: Dallas Mavericks - Miami Heat (NBA Finali)  (Read 100569 times)
freshman
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #405 on: 28 Jun 2006 - 18:41:06 »

Burada yorum yapmanın yasak olmadığını sanıyordum.Forum kurallarında sanırım böyle bir şey yok.Yazdıklarım kötü şeyler mi ki hava almamı tavsiye ediyorsunuz?
yazdıkarın kötü değil ama bence de insan saçma bulduğuna saçma diyebilmeli değil mi? belki sana göre de benim yazdıklarım saçmadır
bir de bu howard ne çabuk son topları kullanabilecek düzeye geldi?  çok iyi bir görev adamı tamam ama stack in ölüsü bile son topu howarddan önce kullanmalıdır bence, daniels a ise değinmiyorum bile, coachun rotasyona almadığı adam son topu kulanacak ha?
son bir sorum daha var: miami oyuncuları nasıl şaşırıp bir oyuncuya savunma yapmayı unutabilirler allah aşkına yaw?

Airness91
Guest
« Reply #406 on: 28 Jun 2006 - 18:48:31 »

yazdıkarın kötü değil ama bence de insan saçma bulduğuna saçma diyebilmeli değil mi? belki sana göre de benim yazdıklarım saçmadır
bir de bu howard ne çabuk son topları kullanabilecek düzeye geldi?  çok iyi bir görev adamı tamam ama stack in ölüsü bile son topu howarddan önce kullanmalıdır bence, daniels a ise değinmiyorum bile, coachun rotasyona almadığı adam son topu kulanacak ha?
son bir sorum daha var: miami oyuncuları nasıl şaşırıp bir oyuncuya savunma yapmayı unutabilirler allah aşkına yaw?
Son saniyelerde Miami,Dallas'ın çok fazla pas lüksünün kalmadığını düşünerek elinde top olan oyuncuya 1'den fazla kişiyle baskı yapmak ve el göstermek isteyebilir,böylece bir oyuncu boş kalır ve dediğim olay olur...Savunma yapmayı unutmak değil bu,savunmaya geç kalmak...
Ayrıca Daniels ne zaman rotasyon dışı kaldı.Ben zaten undrafted bir oyuncunun son saniye atışı kullanmasını beklemiyorum,soğukkanlı bir oyuncu,o kadar.Ayrıca Howard neden kullanmasın?En az Terry kadar yararlı o da...
freshman
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #407 on: 28 Jun 2006 - 18:57:40 »

Son saniyelerde Miami,Dallas'ın çok fazla pas lüksünün kalmadığını düşünerek elinde top olan oyuncuya 1'den fazla kişiyle baskı yapmak ve el göstermek isteyebilir,böylece bir oyuncu boş kalır ve dediğim olay olur...Savunma yapmayı unutmak değil bu,savunmaya geç kalmak...
Ayrıca Daniels ne zaman rotasyon dışı kaldı.Ben zaten undrafted bir oyuncunun son saniye atışı kullanmasını beklemiyorum,soğukkanlı bir oyuncu,o kadar.Ayrıca Howard neden kullanmasın?En az Terry kadar yararlı o da...
arkadaşım yararlı oyuncu farklıdır son topu kullanacak oyuncu farklıdır, o zaman san antonioda da son topları bowen kullansın olur mu?
daniels ın playofflarda rotasyon dışında kaldığını bilmiyorsan zaten maçları izlememişsin demekki(bir de bir oyuncunun undrafted olmasıyla son saniye topunu kullanmasının ne alakası var ya?)
son olarak merak etme son top savunmasını miamili oyuncular senden benden daha iyi biliyorlardır herhalde, hem bugüne kadar kaç tane boş atılmış son saniye şutu gördün ki?

Airness91
Guest
« Reply #408 on: 28 Jun 2006 - 19:00:29 »

Akıllıca bir taktik olabilirdi mesela top önce Terry'e verilirdi şut fake'i extra pasla 3'lük çizgisinin ortasında Nowitzki bulunurdu o da hızlı bir şut fake'iyle topu sol çizgideki Stack'e aktarırdı ve bomboş şutu o gün gününde de olan ve bir kaç kritik şut sokan Stack o hayatımızın anlamı olan ve halk arasında "ÇUF,FLOP,FOPS,FOŞ" gibi değişik şekillerde betimlenen sesi çıkararak serinin 7.maça uzaması için o sırada tribünlerde Fatiha okuyan Cheesy Dallas taraftarlarını çılgına çevirebilirdi.
Bir kaç kritik şut sokan Stack demişim farkındaysan...Stack seri geneli dışında o gün iyiydi ve sağdan soldan iki üçlük soktu maçı en az senin kadar izledim(6 times).

Terry sence Howard'dan çok daha iyi bir seçim mi?Genele baktığımızda hiç de değil...

arka arkaya mesaj....... - oscar
« Last Edit: 29 Jun 2006 - 04:28:02 by OscarRE » Logged
freshman
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #409 on: 28 Jun 2006 - 19:08:48 »

Bir kaç kritik şut sokan Stack demişim farkındaysan...Stack seri geneli dışında o gün iyiydi ve sağdan soldan iki üçlük soktu maçı en az senin kadar izledim(6 times).
evet gerçekten kusursuz bir şekilde set çizmişsin kusura bakma , ayrıca miamili oyuncuların bomboş top bekleyen stack e tren muamelesi yapacakları da hiç aklıma gelmemişti tekrar özür dilerim, inşallah seneye kısmet olursa avery johnson bu seti çizer de biz de çuf flop foş sesleriyle orgazmik çığlıklar atarız

Airness91
Guest
« Reply #410 on: 28 Jun 2006 - 19:12:16 »

Abi sonuçta şut atılmış bitmiş,bu kadar irdelemenin anlamı yok.Burada konuşan kimse de set işini Avery Johnson'dan daha iyi yapamaz.Benim yazdığım sadece kendi fikrim,kimseye de kabul ettirmeye çalışmıyorum.Ayrıca sizin de bana olan nefretiniz hala bitmemiş.İki tane foto koyduk diye yorum yapma hakkım kısıtlanıyo,herkes bana düşman,ne desem alay ediliyor.Genel olarak yorum yapmamam en iyisi sanırım.
freshman
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #411 on: 28 Jun 2006 - 19:23:50 »

Abi sonuçta şut atılmış bitmiş,bu kadar irdelemenin anlamı yok.Burada konuşan kimse de set işini Avery Johnson'dan daha iyi yapamaz.Benim yazdığım sadece kendi fikrim,kimseye de kabul ettirmeye çalışmıyorum.Ayrıca sizin de bana olan nefretiniz hala bitmemiş.İki tane foto koyduk diye yorum yapma hakkım kısıtlanıyo,herkes bana düşman,ne desem alay ediliyor.Genel olarak yorum yapmamam en iyisi sanırım.
bu kadar irdeleyen sensin abicim, istemiyorsan da yazma bana ne. ayrıca da burda bir küçük emrah havası yaratma, bir de  acıların çocuğunu söyle tam olsun bari

white
Guest
« Reply #412 on: 28 Jun 2006 - 19:37:45 »

Yaw arkadaşlar her mesajın her cümlesini alıp mikroskoplarla incelemeyelim böyle, Detroit' te geçen sene 5. maçta Horry'ye savunma yapmayı unutmuştu...
freshman
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #413 on: 28 Jun 2006 - 19:41:46 »

Yaw arkadaşlar her mesajın her cümlesini alıp mikroskoplarla incelemeyelim böyle, Detroit' te geçen sene 5. maçta Horry'ye savunma yapmayı unutmuştu...
hala savunma yapmayı unutmak diyorsunuz ya allah akıl fikir versin

Zo_Heat
Newbie
*

View Profile WWW
« Reply #414 on: 28 Jun 2006 - 20:10:12 »

haydaaa... yaw bu heatli arkadaşlarımızdan, takımdaşlarımızdan bazılarının başına florida güneşi geçmiş... neyse ben birşey demeyeyim, cıvkı çıktı zaten

Airness91
Guest
« Reply #415 on: 28 Jun 2006 - 20:15:19 »

Allah aklı fikri bol bol vermiş arkadaş yanlış kelime kullanmış sadece savunma yapmak hele ki maçın kritik anlarında nasıl unutulur sadece savunmaya geç kalınabilir.
freshman
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #416 on: 28 Jun 2006 - 20:24:13 »

Allah aklı fikri bol bol vermiş arkadaş yanlış kelime kullanmış sadece savunma yapmak hele ki maçın kritik anlarında nasıl unutulur sadece savunmaya geç kalınabilir.
nasıl bir yanlış kelime?
savunma yapmayı unutmak
savunmaya geç kalmak
hem birader iki sayfa önce sen demişsin miami şaşkınlıktan savunma yapmayı unutabilir diye,insanları savunacağına kendi yazdıklarını bir daha oku bence ok?
hem çok uzadı bu tartışma olan olmuş biten bitmiş işte ,bundan sonra s...miş götün davasını yapmayalım artık
« Last Edit: 28 Jun 2006 - 20:46:43 by freshman » Logged

Brooklyn
Benicio
Yazar
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #417 on: 28 Jun 2006 - 20:41:55 »

artık özele geçseniz ufaktan..

Slaughter
Global Moderator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #418 on: 28 Jun 2006 - 21:00:53 »

Miami oyuncularının aptallığından değil,bu sene son saniyelerde topu kim kullandı?Nowitzki.Seri boyunca şutları kim soktu?Terry.Riley kime göre savunma seti yapar?Bu iki oyuncuya göre.Ayrıca bence artık Daniels ve Howard eski günlerinden uzaklaşmış Stack'ten önce gelir.
Abi Howard tamam da Daniels zaten oynamıyor ki. Zaten şunu unutmayalım Stack bu takımın 6. Adamı. Dirk ve Terry'den sonra bence takımın en büyük skoreri O...

Terry sence Howard'dan çok daha iyi bir seçim mi?Genele baktığımızda hiç de değil...
Abi maç gelmiş son topa bir de Dallas üçlük atmak zorunda. Şimdi sen takımın koçu olsan ligdeki en iyi üçlükçülerden biri olan Terry'e mi kullandırırsın yoksa istikrarsız bir dış şutu olan Howard'a mı?
« Last Edit: 28 Jun 2006 - 21:06:49 by Nowitzness » Logged
Airness91
Guest
« Reply #419 on: 29 Jun 2006 - 17:10:25 »

Elbette Terry'e kullandırırım zaten amacım da Howard'a kullandırmak değil sadece aralarında genele bakınca fazla fark olmadığını görüyoruz ikisinin de kariyeri boyunca önemli kritik performansları yok,benim amacım zaten Stack'tir Howard'la işim olmaz benim anlatmaya çalıştığım maç son topa dayandığında Howard'la Terry'nin şutlarının değil,şut seçimlerinin farklı olmayacağı...
Pages: 1 ... 25 26 27 [28] 29
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2006 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: Dallas Mavericks - Miami Heat (NBA Finali) « previous next »
    Jump to: