Welcome, Guest. Please login or register.
12 Dec 2019 - 17:20:23
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: NBA.com Ultimate Fantasy Commissioner 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1]
Author Topic: NBA.com Ultimate Fantasy Commissioner  (Read 2668 times)
James
The King
Yönetici
Pro. Member

Rise Up

View Profile
« on: 16 Sep 2006 - 20:10:19 »

Nba.com daki  Fantasy oyununda Batug grubu oluşturdum, lig yirmi takımdan oluşuyor ve detayları aşağıda verdiğim resimlerde görebilirsiniz.  Lige kayıt olmak için bu linki kullanabilirsiniz :

http://ufc.nba.com/signup/nba/nba_commish_choose_prod.asp

Lig Adı : Batug
Şifre : Batug
Draft Tarihi ve Saati : Fri, 10/20/2006 03:00pm ET ( Türkiye Saati ile gece 10'a denk geliyor. )

The Most Overrated Player in the Universe  is D. Rose
Cagatay
Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #1 on: 22 Sep 2006 - 13:11:50 »

Hiç boşuna rahatınızı bozmayın adam gibi Yahoo da takılın. Realgm'de günler öncesinden acayip bi hevesle kurduğumuz ligin e-mail drafti 6. sırada dondu. Basbaya draft room'a girilmiyo hiçbi şekilde, mümkün değil. Harry Potter'ın kitaplarından birindeki gibi.
 gun nba.com

James
The King
Yönetici
Pro. Member

Rise Up

View Profile
« Reply #2 on: 22 Sep 2006 - 18:17:40 »

Ben geçen yıl oynamıştım gayet sorunsuz geçti ama tabi problemler her yerde olabiliyor, herneyse katılmak isteyenler bana pm ile mail adreslerini atabilir mi?  Daha sonra onlara lig daveti gelecek ve lige girmek için gerekli bilgiler orda var zaten.

The Most Overrated Player in the Universe  is D. Rose
Pages: [1]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: NBA.com Ultimate Fantasy Commissioner « previous next »
    Jump to: