Welcome, Guest. Please login or register.
18 Aug 2019 - 04:06:41
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: en iyi AMC 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 [3]  All
Author Topic: en iyi AMC  (Read 16956 times)
NaXuaN
Guest
« Reply #30 on: 4 Jun 2003 - 01:31:00 »

benim taktiğim 3-1-3-1-2
   aghahowa (shaktar) MR
   madalin murgan (boş)MC
   joe cole (west ham) ML
   hersi (ajax) AMC

bir de arkadaşlar bir şey demek istiyorum... bu oyunun bir özelliği var... mesela ben bu adamları buraya yazdım ama... örneğin madalin murgan benim oyununmda 20 finishing ve 20 work rate le başladı... pot. ability si 188 idi sanırım... hersi ise yine 20 finishing i olan bir oyuncuydu... pot. ability de 189 du... ama baska bi oyun actıgımda gördüm ki: yerlere göklere sıgdıramadıgım biricik murganım sürünüyo... ne finishing ne work rate... pot. ability 150 civarı... hersi de ööle...
demek istediğim şu: dünya ca ünlü oyuncular dışında kalan ufak tefek elemanlar sadece randomize olarak iyi olabiliyo... tsigalko gibi bug adamları saymıyorum tabii... benim oynadığım hiç bir oyunda tsigalko nun adı bile anılamaz... çünkü pot. ability si 100 ü geçmeyen ve finishing ten başka hiç bi özelliği olmayan bu adam sadece ve sadece oyunun bir hatasıdır... zevki kaçıyo işin... düşünün bi adam vieri den daha iyi istatistik yapıyo... yuh yani... Shocked
ARdaQue
Newbie
*

GSBasket

View Profile WWW
« Reply #31 on: 8 Jun 2003 - 12:36:50 »

Zaten bilinen kaşar AMC leri liste dışında tutuyorum . Gençlerle şampiyonluklara koşun Smiley

Arjen Robben , Joe Cole , Julius Aghahowa , Emanuel Olisadabe , Jonas Lunden , Kim Kallstrom , Mark Kerr ( aslında MC ama yarım sezon Attacking Midfielder training le AMC oluyor ) , Rafael Van Der Vaart ( keza aynı sekilde bu da normalde MLC ama training diyorum .. ) , Andres D'Alessandro , Candido Costa , Kennedy Bakircioglu , Kemal Aslan , Tuncay Sanli , Petre Chiratcu , Mido , Wael Reyad , Haruna Babangida ..... ilk aklıma gelenler

A R D A Q U E
www.gsbasket.org
Eurytos
Jr. Member
**

Long live Gandalf

View Profile
« Reply #32 on: 8 Jun 2003 - 22:46:18 »

ben adu dıcem birkaç sezon içinde dünyanın en ii amc si oluyo
tuncay da çook ii aghahowa 01-02 den de bilindiği üzere manyak ii bi adam amc sorununu çözer aml ise joe cole u tek geçerim amr ise okan koç
Petsi
Sr. Member

View Profile
« Reply #33 on: 6 Sep 2003 - 03:25:06 »

Ya bi adamın mevkidini trainingle nasıl değiştiriyorsunuz ki?
Bi de bişi sorucam.Oyunu ilk ama ilk yüklediğimde training kısmında her maçtan sonraki hafta oyuncuların performansşarı değişiyordu.(Yıldızları kastediyorum).Oyunu yeniden kurduktan sonra bu olay kalktı.Artık bütün oyuncular 2 yıldızda.Bu hiç değişmiyor.
En ii AMC leri sizler yazmışınız zaten...
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #34 on: 7 Sep 2003 - 12:48:49 »

Pepsicim cm3'te kullanılmayan (unused) bir antreman bölümünde (kullanılanlarda Skill, Tactics vs var) edit i seçip elemanı nerde kullanmak istiyosan o mevkiyi seçiyordun, misal unused bir programı editlerken mc olan elemanını attacking midfielder&left side ile amlc edebiliyodun. Tabi antreman dışında oyuncuyu maçlarda amlc mevkinde oynatman da şart, yaklaşık yarım sezon ila bir sezon arasında değişim oluyordu, cm4'te uğraşmadım ama onda da istediğin oyuncuyu o yıldızlı olan kısımda left-right-center olarak veya attacking midfielder, defensive midfielder, forward olarak antreman yaptırabilirsin, dediğim gibi denemediğim için sürecini bilmiyorum. 2. sorunu da çözemedim ben de yama kullanmama rağmen hatta oyunu 3. 4. kez kurmama rağmen performanslarında değişme oluyor.
AnThRaX
Forum Dreameri
Jr. Member
**

Do not underestimate the power of Mavericks!!!

View Profile WWW
« Reply #35 on: 7 Sep 2003 - 13:37:28 »

Hep 3. lig takımlarıyla oynamaktan sıkıldım ee benim de canım var bende insanım dedim ve man utdyi aldım. Benim klasik taktiiim 4-2-1-3
Haaaa ayrıca en iyi amc kesinlikle ama kesinlikle Juan Carlos Valerondur oyunda!!! Bakın gerçek hayatta diil ama oyunda kesinlikle valeron!!!
GK: Shay Given (Barthez)
DR: J. Zanetti
DL: R. Carlos
DC: Thuram
DC: R. Ferdinand
(Yedekler: Silvestre, Neville Bros, Wes Brown...)
MC sola doğru: Joe Cole
MC sağa doğru: Bekam
(Yedekler: Kaka, C. Jacques, Veron, Scholes,Kewell,Ronaldinho,Simon Davies,Cristiano Ronaldo)
AMC: VALERON (Yedek: Makaay, Ronaldinho,Joaquin,Rosicky)
FC: Owen
FC: Raul
FC: Nistelrooy
(Yedekler: Makaay, Alan Smith, Cherno Samba, Earnshaw, W. Rooney, Vassell,J. Defoe)

HERKES BİR GÜN DREAMER OLACAK!!! ÇOK YAŞA DREAM THEATER!!!
egooistt
Guest
« Reply #36 on: 5 Jan 2004 - 14:53:10 »

Ben Totti ve Del Piero konusunda hayal kırıklığı yaşadım. Totti 43 maçta 7 gol 4 asist, Del piero ise 37 maç 6 gom 7 asist yaptı özellkli Del Pieroyu bi daha takımıma almam. Bana sorarsanız en iyisi Ronaldinho, Van der Vaat da iyi ama 30 gol 25 asist türü bir herif istiyorsanız en iyisi Nedved ve Ronaldinho. Cool
egooistt
Guest
« Reply #37 on: 6 Jan 2004 - 17:01:25 »

Bence en iyileri Ronaldinho, Nedved, Aimar. Agohowa çok kötüydü yaf. Aldım bi işe yaramadı. Van der Vaatı tercih ederim. Benim favorim Aimar adam insan değil valla  dehşet oynuyor. 3. senemde 26 asistle rekor kırdı. önceki sene 18 asist ilk sene 22 asist. O olmasa naparım ben?
 Kiss
gokTurk
Jr. Member
**

bir deli coşku insanı..

View Profile
« Reply #38 on: 7 Jul 2004 - 19:40:30 »

Bu güne kadar gördüğüm en iyi AMC performansı 3-4-1-2 taktiğiyle oynattığım Galatasaray'a aldığım Litmanen'di. 2 sezon boyunca harika oynamıştı. Sonra hem sakatlandı hemde yaşlandı. Ama 2 sezon boyunca süperdi.
Birde en iyi MC bölümündede söylediğimToledoyu MR yada AMR olarak oynatmakda çok iyi sonuçlar vermişti.

Keane
Newbie
*

View Profile
« Reply #39 on: 22 Jul 2004 - 17:15:22 »

03 04 icin
Ronaldinho,Aimar,Zidane(35 ine kadar creativity,passing,dribbling,technique 20yle goturdu) taninmis oyuncular
arasinda best of the best olarak tanimlanabilir

yeni kesiflerden ise daniel montenegro,Elano,Le Tallec iyi adamlardir

Form is temporary,class is permanent...
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #40 on: 22 Jul 2004 - 17:53:13 »

ben en iyi amc fln bilmiorum ama amcde oyuncular kötü oynuyolar ilk defa 3-4 te gördüm bunu

some-add
Newbie
*

adabazarını seviyorum,adabazarını terketmiyorum

View Profile
« Reply #41 on: 23 Jul 2004 - 22:05:33 »

en iyi amc için söyleyeceğim iki isim war.biri diego(santos)diğeri d'alessandro(river plate).bomba adamlar.free role oynatırsan 9 dan aşağı oynamaz.

adabazarını seviyorum,adabazarını terketmiyorum
Pages: 1 2 [3]  All
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: en iyi AMC « previous next »
    Jump to: