Welcome, Guest. Please login or register.
20 Jan 2021 - 09:59:53
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: en iyi AMC 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 [All]
Author Topic: en iyi AMC  (Read 19941 times)
gariban
Newbie
*

Bu forumu seviyoruuum!

View Profile
« on: 9 Nov 2002 - 00:15:02 »

öncelikle herkese merhaba...
en iyi amc ler hakkında ne söylüyorsunuz...

favorim nikiforenko... (küçük maçların büyük adamı...)
aghahowa ve selakoviç de türkiye ligi için biçilmiş kaftan...
pahalı seçenek del piero...

beşiktaşta oynayanlar kısmen ilhan mansızı da kullanabilirler...

seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #1 on: 9 Nov 2002 - 00:31:36 »

walla nikiforenko yu hiç denemdim ama FB ile oynadığım zamanlar Beşiktaş ta çok ii oynuodu sora bi japon takımına gitmişit
bu adam ii ama 32-33 e gelince satın diom
agahowa da çok iyi ve ucuz eğer bütçeniz ii ise agahowa için 3-4 milyon telkif edin yoksa takım 1 milyon felan kabul etmio

Ronaldinho'da çok genç ve yetenekli bende türk vatanadaşı oldu  20 milyona almıştım fenere sonra türk vatandaşı oldu şimdi hayatını türkiye de coach olarak sürdürüyor Grin
judas
Yönetici
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #2 on: 9 Nov 2002 - 02:35:56 »

johan elmander diyorum ben, kimselere deişmem Smiley
çok pahalı olarak tabiki totti
ucuz olaraksa vitali kutuzov (bazen satmıyolar ucuza), jonas lunden

ArchipeLL
Guest
« Reply #3 on: 9 Nov 2002 - 17:13:01 »

amc de vazgeçemediğim adam: hamit altıntop
kardeşi de çok iyi bi sc (halil altıntop) bu adamları almanyanın bi takımından çok ucuza alıyosunuz ve şov başlıyo
üstelik yabancı kontenjanını doldurmamış oluyosunuz.
onun dışında aghahowa var tabiki
wiper
Guest
« Reply #4 on: 10 Nov 2002 - 01:40:10 »

yanilmiyosam coventry cityde olmasi gerek Matthew Christensen diye bi oyuncu war oyuna baslarken 15-16 yasında falan.acayip bi genc yetenek.fiyatı ucuz ama takıma ole kolay kolay kabul etmiyo   teklifleri oda herkese gitmiyo. Ben Turkiyeye zar zor getirdim Tavsiye ederim b, deneyin karlı cıkarsınız
« Last Edit: 10 Nov 2002 - 01:47:32 by sekoNBA » Logged
LeMi
Veteran
Jr. Member

View Profile
« Reply #5 on: 10 Nov 2002 - 01:48:44 »

evet archipell e katılıyom ben forvet olanını almıştım çok iyi oynuyordu valla. ayrıca şimdi fenerde olan tuncay sakaryada o da iyi. yine yıldıray çok iyi. hatta süper. leverkusen ile sorunları vardı almıştım hemen ts ye ama 3-4 sene sonra.

bu arada seko nasıl türk oldu ronaldinho.
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #6 on: 10 Nov 2002 - 01:53:31 »

yaw ronaldhino brezilaylydı 29 yaşında iken dortmunda idi ordan 22 milyona almıştım sonra türkiyeyi çok sevdi 34 yaşında çifte vatandaş oldu ayrıca o yıllar fener avrupa da coşodu bvenle o da topluodu felan ödeülleri
sonra bende türk vatandaşı felan oldı 1 yıl sora retire dedi bende coach yaptım adamı şu anda türkiye de coach çifte vatandaş

bu arada arkadaşlar belirtim güney amerikalı oyuncular özellikle brezilyalılar uzun süre oynadıkları takımda çifte vatandaş olmaya ç.ok yatkınlar ben de
gariban
Newbie
*

Bu forumu seviyoruuum!

View Profile
« Reply #7 on: 10 Nov 2002 - 15:14:00 »

kesinlikle nikiforenko yu deneyin derim...
türkiye liginde fırtınalar estiriyor...
oyunun başında 200 K alıyorsunuz...
iki sene sonra 6-7 milyona rahat satarsınız...
3. senenin sonunda yönetimin en sevdiği adam oluyor...
5-3-2 attack ta müthiş oynuyor...
forvette en iyi ventola ve trezequetle anlaştığını gördüm...
raul estevezle arası iyi değil pek...
selakoviçi oyunun başında alıp sene sonunda 10 M rahat satarsınız(aynı mevkide oynuyor...)...

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #8 on: 11 Nov 2002 - 14:01:41 »

walla arkadaslar demek siz hic jesper hakanssonu transfer etmediniz walla sizinm o dediginiz adamların hepsi bende olsa bu adamla takas ederim super oynuyo gol kralı bile oluyo bi macta sampiyonlar liginde 5 gol attı vs yani mukemmel adamı satıp yerine baska adamlarda alıyorum ama onun basarısını vermiyo

ayrıca bence enii ile en ii performansı karıstırmayalım eger 20m$a alınan bi adam 500k lık bi adamda 40 kat ii oynamıyosa ben o adama ii demem

mesela o yuzden hic bi zaman van nisterooy tsigalkodan ii degildir

Son Turnuva Şampiyonu
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #9 on: 11 Nov 2002 - 17:12:16 »

yok arkadaş ben hepsini denedim n iyisi totti oynuyor. Bide şey var arkadaşlar yani bir Am oynatıyorsunuz birde Am oynatıp forvete çekiyorsunuz oklan. Forvete çekilen en iyi oyuncu totti. Am ise mukemmel performanslar veren Alex, Jo Cole ve Veron bence. Ronaldinhoda Forvet arkası mukemmel oynuyor.

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #10 on: 13 Nov 2002 - 00:04:43 »

sekerford senin yazının bi ustundeki yazımı bi ou istersen  Wink

Son Turnuva Şampiyonu
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #11 on: 14 Nov 2002 - 16:25:16 »

ok gila okudum ne kızıyonki hemen  Grin Wink

FilmGibi
Guest
« Reply #12 on: 16 Nov 2002 - 22:54:22 »

en sondan bir öneki versiyonda ki galiba 00-01 oluyor. endonezyadan kurniawan'ı alın, istediğiniz ligde yarım sezon adamı adam akıllı oynattıktan sonra, ister gol kralı yapın, ister asist kralı..
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #13 on: 17 Nov 2002 - 00:10:03 »

evet ama bazen o taraflarda ki oyuncular arap ülkeleri asya da atmasyon çok o oyuncu bir oyunda olur ama dier oyunda olmayabilir olsa bile özellikleri deişebilir
DJMiCcHEk
Guest
« Reply #14 on: 17 Nov 2002 - 00:40:00 »

bence nikiforenko iii ama totti yi ve rivaldo yu kimseye değismem...gençler daha etkili oluyo
alırken genç olup olmadığına dikkat etseniz iii olur..  
FilmGibi
Guest
« Reply #15 on: 17 Nov 2002 - 23:26:57 »

evet ama bazen o taraflarda ki oyuncular arap ülkeleri asya da atmasyon çok o oyuncu bir oyunda olur ama dier oyunda olmayabilir olsa bile özellikleri deişebilir

bende o yüzden oyunun versiyonunu yazdım.
mesela cm98de prospar vardı, 19unda, süper. 00-01de bir anda 30küsür yaşında oluvermişti..
muyu
baba
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #16 on: 18 Nov 2002 - 00:04:34 »

valla sizi bilmem ama
ben orta sahayi özellikle amc'leri türkler ile kuruyom
takım ne olursa olsun Smiley

dizliş sudur

tuncay - bakircioglü - faruk

hatta dmc olarak gökdeniz'i koyun o da iyi iş yapıyo 4-1-3-2 de Smiley
yane ben kaliteyi uzaklarda pek aramıyom

bu diziliş ile lige 5 macta 24  golluk başlangıc yaptığım bile oldu  Smiley
ArchipeLL
Guest
« Reply #17 on: 18 Nov 2002 - 00:44:38 »

ortasahaya türk demişken:
saydıklarına ilaveten antepten kemal aslan,beşiktaştan yasin sülün, volkan hasançebi derim...
ama tabiki forvetin arkasındaki vazgecilmez turk amc HAMIT ALTINTOP  20 finishing ile çok etkili bir amc
melih43
Guest
« Reply #18 on: 18 Nov 2002 - 13:53:31 »

Grin bence en iyi amc'ler kallstorm (18) , harbıuzi ama alırken kasar (15 yaş ), romagnoli , kanedy bakırcıodlu bu oyuncuyu zlatan ibrahimoviçle birlikte oynattınızmı tamam ikisi tam bir ikili....

Bu arada bursadan okan ve fatih şen'de süper
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #19 on: 18 Nov 2002 - 22:24:49 »

yaw bi hakannsonu alın heervenden de oynatın amc de sonra yapın yorumunuzu

Son Turnuva Şampiyonu
Shaq34
Guest
« Reply #20 on: 21 Nov 2002 - 17:32:34 »

En baba AMC'ler Veron,Nikiforenko,Ronaldinho ve Joe Cole.Özellikle Veron süper oynuyor,bende 56 maçta 40 küsür gol attı.
Cynsure
Guest
« Reply #21 on: 8 Dec 2002 - 14:54:28 »

en iisi liberopoulos pao da oynuyo tabii ucuz olarak bide psg de 16 yaşında rudyy haddad var acaip para edio
Messera
Guest
« Reply #22 on: 24 Jan 2003 - 15:55:36 »

arjantinli messera'yı kimseye degismem.alın messera'yı.forvete de bernardo romeo.olusturun argentina hattını.sonra ikisinden senede en az 50 gol garanti.siz şampiyon onlar milli takıma.her actıgım oyunda yaparım hiç degismez bu olay....bilginize.ikisi top 10M paund.romeo:7.5 M,messera 2.5M
ansley
Newbie
*

Antoine Walker...

View Profile
« Reply #23 on: 24 Jan 2003 - 16:45:21 »

Aghahowa e yetenekli ve en fazla çıkış yapan. 2 sene içinde de dünyanın en iyisi oluyor.
Onu başkasına değişmem.

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #24 on: 25 Jan 2003 - 01:38:52 »

robben var direkt psv ile sözlesmeli cikiyo ama...
paraya bakmazsak en iyi kesin ronaldinho..
ucuz olarak ta wael reyad var dribbling technique influence creativity falan hep 20..

bi de ben editörden bakmistim dediginiz adamlar dan bazilari editörde 0, yani random özellikleri, bu yuzden oyundan oyuna degisiyo ne kadar yi olduklari.

mesela yasin sülün hamit altintop tabi bunlar örnek..

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #25 on: 4 Feb 2003 - 23:28:10 »

aghahowa,ronaldinho,robben,totti Cool

seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #26 on: 5 Feb 2003 - 22:13:56 »

YAw adını şimdi unuttum .Çaykur'da amc sanıosam oynayan bbir adam var. Adı A harfiyle başlıyor. Afrikalı o da çok iyi adam. İyi kullanıldığında süper.
Riff
Guest
« Reply #27 on: 6 Feb 2003 - 13:03:21 »

tabiki en iyi amc Roberto Baggio hemde ucuz
yok ben pahalı adam alcam dersen tabiki Del Piero!!
Eurytos
Jr. Member
**

Long live Gandalf

View Profile
« Reply #28 on: 16 Feb 2003 - 23:06:25 »

ben ençok del piero yu seviyorum
ama gerçekte zidane i kimseye değişmem
ucuz adamların en iyisi ise nemce tartişmasız aghahowa gerçkekten tek kelimeyle manyak oynuo...
Senator
Aristokrat Üye
Full Member

Maple Leafs'e ölüm

View Profile WWW
« Reply #29 on: 7 May 2003 - 18:50:13 »

YAw adını şimdi unuttum .Çaykur'da amc sanıosam oynayan bbir adam var. Adı A harfiyle başlıyor. Afrikalı o da çok iyi adam. İyi kullanıldığında süper.

Nicholas Alnoudji'yi diyorsun sanırım. Fenal adam değil.

Ama AMC denilince bin JONAS LUNDEN'i tek geçerim.

Sonuna dek Warriors!!!

http://www.yerelfutbol.com
NaXuaN
Guest
« Reply #30 on: 4 Jun 2003 - 01:31:00 »

benim taktiğim 3-1-3-1-2
   aghahowa (shaktar) MR
   madalin murgan (boş)MC
   joe cole (west ham) ML
   hersi (ajax) AMC

bir de arkadaşlar bir şey demek istiyorum... bu oyunun bir özelliği var... mesela ben bu adamları buraya yazdım ama... örneğin madalin murgan benim oyununmda 20 finishing ve 20 work rate le başladı... pot. ability si 188 idi sanırım... hersi ise yine 20 finishing i olan bir oyuncuydu... pot. ability de 189 du... ama baska bi oyun actıgımda gördüm ki: yerlere göklere sıgdıramadıgım biricik murganım sürünüyo... ne finishing ne work rate... pot. ability 150 civarı... hersi de ööle...
demek istediğim şu: dünya ca ünlü oyuncular dışında kalan ufak tefek elemanlar sadece randomize olarak iyi olabiliyo... tsigalko gibi bug adamları saymıyorum tabii... benim oynadığım hiç bir oyunda tsigalko nun adı bile anılamaz... çünkü pot. ability si 100 ü geçmeyen ve finishing ten başka hiç bi özelliği olmayan bu adam sadece ve sadece oyunun bir hatasıdır... zevki kaçıyo işin... düşünün bi adam vieri den daha iyi istatistik yapıyo... yuh yani... Shocked
ARdaQue
Newbie
*

GSBasket

View Profile WWW
« Reply #31 on: 8 Jun 2003 - 12:36:50 »

Zaten bilinen kaşar AMC leri liste dışında tutuyorum . Gençlerle şampiyonluklara koşun Smiley

Arjen Robben , Joe Cole , Julius Aghahowa , Emanuel Olisadabe , Jonas Lunden , Kim Kallstrom , Mark Kerr ( aslında MC ama yarım sezon Attacking Midfielder training le AMC oluyor ) , Rafael Van Der Vaart ( keza aynı sekilde bu da normalde MLC ama training diyorum .. ) , Andres D'Alessandro , Candido Costa , Kennedy Bakircioglu , Kemal Aslan , Tuncay Sanli , Petre Chiratcu , Mido , Wael Reyad , Haruna Babangida ..... ilk aklıma gelenler

A R D A Q U E
www.gsbasket.org
Eurytos
Jr. Member
**

Long live Gandalf

View Profile
« Reply #32 on: 8 Jun 2003 - 22:46:18 »

ben adu dıcem birkaç sezon içinde dünyanın en ii amc si oluyo
tuncay da çook ii aghahowa 01-02 den de bilindiği üzere manyak ii bi adam amc sorununu çözer aml ise joe cole u tek geçerim amr ise okan koç
Petsi
Sr. Member

View Profile
« Reply #33 on: 6 Sep 2003 - 03:25:06 »

Ya bi adamın mevkidini trainingle nasıl değiştiriyorsunuz ki?
Bi de bişi sorucam.Oyunu ilk ama ilk yüklediğimde training kısmında her maçtan sonraki hafta oyuncuların performansşarı değişiyordu.(Yıldızları kastediyorum).Oyunu yeniden kurduktan sonra bu olay kalktı.Artık bütün oyuncular 2 yıldızda.Bu hiç değişmiyor.
En ii AMC leri sizler yazmışınız zaten...
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #34 on: 7 Sep 2003 - 12:48:49 »

Pepsicim cm3'te kullanılmayan (unused) bir antreman bölümünde (kullanılanlarda Skill, Tactics vs var) edit i seçip elemanı nerde kullanmak istiyosan o mevkiyi seçiyordun, misal unused bir programı editlerken mc olan elemanını attacking midfielder&left side ile amlc edebiliyodun. Tabi antreman dışında oyuncuyu maçlarda amlc mevkinde oynatman da şart, yaklaşık yarım sezon ila bir sezon arasında değişim oluyordu, cm4'te uğraşmadım ama onda da istediğin oyuncuyu o yıldızlı olan kısımda left-right-center olarak veya attacking midfielder, defensive midfielder, forward olarak antreman yaptırabilirsin, dediğim gibi denemediğim için sürecini bilmiyorum. 2. sorunu da çözemedim ben de yama kullanmama rağmen hatta oyunu 3. 4. kez kurmama rağmen performanslarında değişme oluyor.
AnThRaX
Forum Dreameri
Jr. Member
**

Do not underestimate the power of Mavericks!!!

View Profile WWW
« Reply #35 on: 7 Sep 2003 - 13:37:28 »

Hep 3. lig takımlarıyla oynamaktan sıkıldım ee benim de canım var bende insanım dedim ve man utdyi aldım. Benim klasik taktiiim 4-2-1-3
Haaaa ayrıca en iyi amc kesinlikle ama kesinlikle Juan Carlos Valerondur oyunda!!! Bakın gerçek hayatta diil ama oyunda kesinlikle valeron!!!
GK: Shay Given (Barthez)
DR: J. Zanetti
DL: R. Carlos
DC: Thuram
DC: R. Ferdinand
(Yedekler: Silvestre, Neville Bros, Wes Brown...)
MC sola doğru: Joe Cole
MC sağa doğru: Bekam
(Yedekler: Kaka, C. Jacques, Veron, Scholes,Kewell,Ronaldinho,Simon Davies,Cristiano Ronaldo)
AMC: VALERON (Yedek: Makaay, Ronaldinho,Joaquin,Rosicky)
FC: Owen
FC: Raul
FC: Nistelrooy
(Yedekler: Makaay, Alan Smith, Cherno Samba, Earnshaw, W. Rooney, Vassell,J. Defoe)

HERKES BİR GÜN DREAMER OLACAK!!! ÇOK YAŞA DREAM THEATER!!!
egooistt
Guest
« Reply #36 on: 5 Jan 2004 - 14:53:10 »

Ben Totti ve Del Piero konusunda hayal kırıklığı yaşadım. Totti 43 maçta 7 gol 4 asist, Del piero ise 37 maç 6 gom 7 asist yaptı özellkli Del Pieroyu bi daha takımıma almam. Bana sorarsanız en iyisi Ronaldinho, Van der Vaat da iyi ama 30 gol 25 asist türü bir herif istiyorsanız en iyisi Nedved ve Ronaldinho. Cool
egooistt
Guest
« Reply #37 on: 6 Jan 2004 - 17:01:25 »

Bence en iyileri Ronaldinho, Nedved, Aimar. Agohowa çok kötüydü yaf. Aldım bi işe yaramadı. Van der Vaatı tercih ederim. Benim favorim Aimar adam insan değil valla  dehşet oynuyor. 3. senemde 26 asistle rekor kırdı. önceki sene 18 asist ilk sene 22 asist. O olmasa naparım ben?
 Kiss
gokTurk
Jr. Member
**

bir deli coşku insanı..

View Profile
« Reply #38 on: 7 Jul 2004 - 19:40:30 »

Bu güne kadar gördüğüm en iyi AMC performansı 3-4-1-2 taktiğiyle oynattığım Galatasaray'a aldığım Litmanen'di. 2 sezon boyunca harika oynamıştı. Sonra hem sakatlandı hemde yaşlandı. Ama 2 sezon boyunca süperdi.
Birde en iyi MC bölümündede söylediğimToledoyu MR yada AMR olarak oynatmakda çok iyi sonuçlar vermişti.

Keane
Newbie
*

View Profile
« Reply #39 on: 22 Jul 2004 - 17:15:22 »

03 04 icin
Ronaldinho,Aimar,Zidane(35 ine kadar creativity,passing,dribbling,technique 20yle goturdu) taninmis oyuncular
arasinda best of the best olarak tanimlanabilir

yeni kesiflerden ise daniel montenegro,Elano,Le Tallec iyi adamlardir

Form is temporary,class is permanent...
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #40 on: 22 Jul 2004 - 17:53:13 »

ben en iyi amc fln bilmiorum ama amcde oyuncular kötü oynuyolar ilk defa 3-4 te gördüm bunu

some-add
Newbie
*

adabazarını seviyorum,adabazarını terketmiyorum

View Profile
« Reply #41 on: 23 Jul 2004 - 22:05:33 »

en iyi amc için söyleyeceğim iki isim war.biri diego(santos)diğeri d'alessandro(river plate).bomba adamlar.free role oynatırsan 9 dan aşağı oynamaz.

adabazarını seviyorum,adabazarını terketmiyorum
Pages: 1 2 3 [All]
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: en iyi AMC « previous next »
    Jump to: