Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /storage/content/61/1004561/batug.org/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3 Largest Online Stadium
Welcome, Guest. Please login or register.
1 Dec 2021 - 01:24:13
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Teknoloji  |  Topic: Largest Online Stadium 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4 5  All
Author Topic: Largest Online Stadium  (Read 22784 times)
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« on: 23 May 2006 - 18:41:54 »

http://www.largestonlinestadium.com

muhtemelen bu siteyi ekşide falan görmüşsünüzdür, görmeyenler için yazıyım, online stadiumda yer alıyoruz (beleş) ve tribünün bi parçası oluyoruz, başka bi boku yok ama grup halinde toplanınca zevkli olabiliyor, misal biz d15'e yerleştik ufaktan, hatta ilk biz keşfettik d15'i. gelen varsa buyursun, çekirdeksiz gelene küfrediyoruz yalnız.

ha bi de tribünlerde merdivenlerin üstünde ufak resimler var, ona tıklayınca oyunlar açılıyor ama öyle ahım şahım oyunlar değil.

üye olmak için önce yer ayırtıyorsunuz, sonra bilgilerinizi girip aktivasyon mailini bekliyorsunuz. aktive edip login olunca çöküyosunuz koltuğa
« Last Edit: 24 May 2006 - 10:58:41 by BabyShaq » Logged
Palin
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #1 on: 23 May 2006 - 20:59:21 »

http://www.largestonlinestadium.com

muhtemelen bu siteyi ekşide falan görmüşsünüzdür, görmeyenler için yazıyım, online stadiumda yer alıyoruz (beleş) ve tribünün bi parçası oluyoruz, başka bi boku yok ama grup halinde toplanınca zevkli olabiliyor, misal biz d15'e yerleştik ufaktan, hatta ilk biz keşfettik d15'i. gelen varsa buyursun, çekirdeksiz gelene küfrediyoruz yalnız.

ha bi de tribünlerde merdivenlerin üstünde ufak resimler var, ona tıklayınca oyunlar açılıyor ama öyle ahım şahım oyunlar değil.

üye olmak için önce yer ayırtıyorsunuz, sonra bilgilerinizi girip aktivasyon mailini bekliyorsunuz. aktive edip login olunca çöküyosunuz koltuğa

özellikle dün geceden bu yana biz türklerin akınına uğramış ve bunu da sitelerinde haber yapmış oluşumdur

http://www.largestonlinestadium.com/blog/index.php
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #2 on: 23 May 2006 - 21:13:06 »

Olm Enes gittin yanlış yere oturdun, Allah iyiliğini versin e mi!
Palin
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #3 on: 23 May 2006 - 21:15:33 »

Ya ağbey baktım sizin nickleri göremedim nasıl olduysa? sanırım bu havalar bana yaramadı Sad
WILT
Pro. Member

gsbasket.org

View Profile WWW
« Reply #4 on: 23 May 2006 - 21:28:19 »

Palin, hemen yukarındayız, ben de girdim Orkun abi'nin arkasına. Sen alt tarafta kalmışsın Sad

İyi güzel yapmışlar da, yine para kazanmanın yolunu bulmuşlar; bannerlar falan. Tongue

"Ecdad at sırtında ve fütuhat gayesiyle giderdi. Bizler ise şimdi, trenle, vapurla ve ancak siyaset için gidebiliyoruz." Sultan Abdülaziz
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #5 on: 23 May 2006 - 22:18:36 »

biraz dolsun da, etkinlik yapalım. aynı kıyafet-saç sakal vs.
m.sinan
Iroquois
Sr. Member

View Profile WWW
« Reply #6 on: 23 May 2006 - 22:43:28 »

D15 Ön sıra hemen merdiven yanında vanquish192 olarak kombinemi almış bulunmaktayım.

RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #7 on: 23 May 2006 - 22:57:34 »

abi çakmak bozuk para soktum içeri.. emanetleri de stad dışına gizledim telaş yok..
Ole
Forumun Arıza'sı
Sr. Member

View Profile
« Reply #8 on: 23 May 2006 - 22:59:09 »

D15'te flipmisiek'in arkasındaki Lordi'den kaçkın taraftar da benim
Palin
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #9 on: 23 May 2006 - 23:11:13 »

Almanca bilenler şu almanlara laf atsın fazla gruplaşmasınlar
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #10 on: 23 May 2006 - 23:13:19 »

bende varım tabi ama benim en kufurlu lafım "hakeme gözlük bide sözlük olur" ona göre

Son Turnuva Şampiyonu
kubilay
Administrator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #11 on: 23 May 2006 - 23:18:22 »

ismail abi ve orkun abinin arasında (buraya biri daha gelecek) yerimi aldım. ayrıca bi grup insan aramıza sızmıs. bernaaaa, ozcaaaaan, aliyeeeee, cereennnnnn gibi tipler var bizden mi bunlar Huh ayrıca topluca birine dalıp stadtan atabiliomuyuz Tongue Smiley

AF
Pro. Member

View Profile
« Reply #12 on: 23 May 2006 - 23:34:01 »

Eveet, sonunda dersleri bitirip soluğu stadyumda aldım ben de. Geç kaldığım için yakınlarınızda yer bulamam dedim ama en üst sıradayım. Sarı bir montum var solumda bizim gila, sağımda da kniXtr (Fevzi) var. Aşağı sıramda WILT oturuyor, Hemen kafamızın tepesinde de blastrula nöbet bekliyor.

Ortam hareketsiz, biraz kurcaliyim çözücez artık Smiley
WILT
Pro. Member

gsbasket.org

View Profile WWW
« Reply #13 on: 23 May 2006 - 23:42:05 »

Kubi maalesef öyle bir yetkimiz yok. Sanırım onlar sızanlar değil, fake olanlar. Hele o sarışınlar falan, "Ayşen Tekstil" falan bana inandırıcı gelmiyor.  Tongue
« Last Edit: 23 May 2006 - 23:43:51 by WILT » Logged

"Ecdad at sırtında ve fütuhat gayesiyle giderdi. Bizler ise şimdi, trenle, vapurla ve ancak siyaset için gidebiliyoruz." Sultan Abdülaziz
Point God
The Diesel
Organizatör
Full Member

MIMI lover

View Profile
« Reply #14 on: 23 May 2006 - 23:53:35 »

Nihayet bende geldiim.flip'in solunda,kubilay'la ismail'in arkasındayım.amigomuz kiim?? Cheesy  Tongue
Pages: [1] 2 3 4 5  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Teknoloji  |  Topic: Largest Online Stadium « previous next »
    Jump to: