Welcome, Guest. Please login or register.
28 Feb 2020 - 01:16:26
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2006 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: Phoenix Suns - Los Angeles Clippers (Batı Yarı Finali) 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 [3]  All
Author Topic: Phoenix Suns - Los Angeles Clippers (Batı Yarı Finali)  (Read 13488 times)
kobe61
Guest
« Reply #30 on: 23 May 2006 - 12:26:13 »

Suns gerçekten Amare olmadan buralara kadar müthiş bir onur mücadelesi ile geldi......Pota altında elemanları olmamasına rağmen çıkarılan maçlar Suns'ın hamurunun kaliteli olduğunun göstergesi..... Tüm Phoenix'li oyuncuları ve arkadaşları kutluyorum......
KHAN
Jr. Member
**

Sıcak...

View Profile
« Reply #31 on: 23 May 2006 - 21:02:32 »

Sezon başında biri bana amaresiz ve kurt suz bir phoenix in batı finali yapacağını söylese gülmekten altıma ederdim ama nash+suns öyle bir mücadele veriyorlarki sahada karşıdaki takım daha ne olup bittiğini anlamadan potasında 2 üçlük görüyor.LAC son maça eksik bir konsantrasyonla ve tecrübesizlikle çıktı.Eğer takımın süperstarı brand ın daha önceki sezonlarda bir 7. maç tecrübesi olsaydı çokd aha etkili olurdu.Phoenix ne yapacağını çok iyi anlayıp çıkmış maça ve dinlendikleri içinde hiç durma ihtiyacı hissetmediler.Mvp tanımında SLAMda şöyle bşi yazyodu:O olmadığı zaman takımı bir hiç olan adam MVP dir diye. Bu tamamen nash i anlatan bir durum....

FOREVER HEAT

Pages: 1 2 [3]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2006 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: Phoenix Suns - Los Angeles Clippers (Batı Yarı Finali) « previous next »
    Jump to: