Welcome, Guest. Please login or register.
23 Jan 2019 - 02:34:24
Google
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Sticker Albümleri 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 8
Author Topic: Sticker Albümleri  (Read 29350 times)
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #15 on: 17 May 2006 - 12:24:34 »

Ben de burdan aldigim gazla dun gidip aldim iyiki de almisim. Uzun zamandan beri unuttugum bi zevki tekrar hatirladim. Emsi bulusalim bi ara takas edelim düüüd

Gurkan
Orange
Global Moderator
Pro. Member

Bu fasulya 7.5 lira

View Profile WWW
« Reply #16 on: 17 May 2006 - 12:27:01 »

ben de alıcam bugün kısmetse, acaip heves ettim. seko ver adresini, geliyorum  Smiley
frank
Guest
« Reply #17 on: 17 May 2006 - 18:08:18 »

evet bende bu manyak hobiden nasibini almış insanlardanım.94 dünya kupasın ile almaya basladım yarım yamalak kaldı öle ama euro 96 kitabının hepsini tamamladım.98 dünya kupasında ise 3 eksigim fln vardı.ozan ın dedigi gibi müthis bir para tuzagı.96 yılında anadolu lisesi için dersaneye fln giderdim haftasonu yemek için aldıgım parayı yemez pazartesi alabildigim kadar sticker alırdım.2000 avrupa kupasında da biraz toplamaya calıstım fln sarmadı.2002 de hiç bulasmadım,artık hiç alacagımı sanmıyorum.bide 96 da hatırlarım bizim ordaki bakkal bütün albümü tamamlamış,dükkanın camına yapıstırıp satılık yazısı asmıştı.hemde baya pahalıya satıyordu.sora ne oldu satıldı mı bilmiyorum
« Last Edit: 17 May 2006 - 18:16:46 by frank » Logged
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #18 on: 17 May 2006 - 18:42:40 »

yaw kendin tamamlamassan ne zevki var kiii... Hazır pul koleksiyonu satın almak gibi birşey...

Son Turnuva Şampiyonu
anilkos
Forum Wolverine'ı
Full Member

hi,hi,hi,hi...

View Profile
« Reply #19 on: 17 May 2006 - 20:22:28 »

Ben 2002 de başladım,albümü yarıda bıraktım.Ama şu aralar Emret Komutanım albümü favorim.Oyuncu resimler falan çıkıyo sakızlardan manyak bişey.Ahmet başçavuş yazıyo albümde.

Brooklyn
Benicio
Yazar
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #20 on: 17 May 2006 - 21:07:17 »

ilk kez 1965'teki afrika nations cup'la başladım sticker işine.

Omam Bıyık bi türlü çıkmamıştı bende  Sad

bob_marley
Jr. Member
**

bob

View Profile
« Reply #21 on: 17 May 2006 - 21:34:31 »

omam bıyık cameron milli takımından bir onu birde mboma yı bulamamıştım .
ama harbiden hasta gibi biriktirirdim amma param gitti sonra annem hepsini attı evde kıyameti kopardım valla .
mc
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #22 on: 18 May 2006 - 02:40:17 »

İlk kez Euro 96'da briktirmeye başlamıştım,o zamanlar sanırım coca cola promosyonu olarak kartlar açıktanda veriliyordu,bizim evin altındada bir tekel bayii vardı,oraya albümümü götürüyordum,ordaki adamla bende olmayanlara bakıyorduk,o albümü tamamlayamadım.
Fransa 98'de ise İran dışındaki bütün takımları tamamlamıştım,hatta bende olmayanlar için form doldurup yollamıştımda,gelmişti bende olmayan kartlar.
Euro 2000'de ise pek kasmamıştım,birçok takımı tamamlamıştım,ama boşlarda vardı.
Dünya Kupası 2002'nin çoğunu tamamlamıştım,ama kalanlar içinde pek kasmadım.
Euro 2004 albümünü nedense almadım.
Bu sene ise Dünya Kupası 2006 albümünü aldım,arkadaş albümü dün tamamladı. Artanların bir kısmını bana verdi,albümün yarısından çoğu bitti, şu anda elimde 50-60 tane artan var.

sekocum, elimde deerli parçalar var. bir ara görüşelim.
mertoglumc
Forum Akhisarlısı
Pro. Member

View Profile
« Reply #23 on: 19 May 2006 - 12:56:33 »

Ben de bu hastalığa Euro 96'yla yakalananlardanım.Hatta hayatımda en çok haz aldığım olaylardan biri bu albümler sayesinde gerçekleşti.(Sünnet olduktan sonra babamın bana 1 kutu alması,o kutuyu açış anım..)
World Cup 98'de eksiğim bayağı vardı.
Euro 2000'i bitirmiştim hatta fazlalıklarla ikinci albümün bitmesine çok az kalmıştı.
World Cup 02'yi de tamamlamıştım,en rahat tamamladığım albüm diyebilirim.
Euro 2004'te biraz eksiğim kalmıştı,kasmadım pek.
Şu an ise albüme başladım ve 400 çıkartmayı buldum.40-45 fazlalık mevcut Smiley
Paramızı sömüren Panini'ye selamlarımı iletiyorum,ayrıca aldığım bazı paketlerden 4 çıkartma çıkıyor sinir oluyorum.Hem o kadar para alıyosun bari dikkat et..
Hornacek
Bjk6thman
Pro. Member

View Profile
« Reply #24 on: 22 May 2006 - 20:12:16 »

TRANSFORMERS vardı bende zamanında hey gidi günler hey
futbol çıkartmalarına pek takılmamıştım 98 de sanırım topluyodum bi.
kardeşim çok meraklıydı yalnız onun kitabı dolacak diye liste verirdi elime," arkadaşlarından bulursan takas et bana" derdi onun için uğraşıyodum hep:)SmileySmiley
ama transformers başkaydı
6 tane stickerı birleştirip dev resimler falan ortaya çıkardı acaip bişeydi
Ole
Forumun Arıza'sı
Sr. Member

View Profile
« Reply #25 on: 22 May 2006 - 20:26:47 »

Bu arada arkadaşlar bilmeyenlere duyurulur. WC 2006 albümü yarın Milliyet'le bedava.
Hornacek
Bjk6thman
Pro. Member

View Profile
« Reply #26 on: 23 May 2006 - 13:57:41 »

hiç bahsi geçmemiş sanırım bende ilk he-man albümü vardı
hatta bazı fazla yapışkanlar hala anneannemin banyo fayanslarında duruyo:) 1990 falan olmalı
FliPtiKal3
Guest
« Reply #27 on: 23 May 2006 - 14:45:49 »

Italya 90  la girdim olaya.Albumu çok az eksiğim olmasına karşın tamamlayamamıştım. Bende de He Man in albumu vardı.Onu tamamlamıştım.He Man in bir sürüde oyuncağını aldırtmıştım çocukluk işte smitten
Ole
Forumun Arıza'sı
Sr. Member

View Profile
« Reply #28 on: 23 May 2006 - 19:39:34 »

Bugün milliyet gazetesi sağolsun beni 98'den sonra yeniden albüm biriktirmeye sevketti. Yalnız şöyle bir durumla karşılaştım. Eskiden her paketten farklı farklı takımların oyuncuları çıkıyordu. Bu gün aldığım ilk pakette ise 5 çıkartmanın 4'ü brezilyadan çıktı. Bu bir rastlantı mı yoksa bunun gibi bir durumla karşılaşan oldu mu?
Slaughter
Global Moderator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #29 on: 26 May 2006 - 22:23:55 »

Ben bu işe 98 Dünya kupası ile girmiştim. O günden beri sırasıyla Euro 2000, WC 2002 (İrlanda  Dahil),4 Büyükler albümlerini bitirdim. Belki de en zayıf noktalarımdan biri ama ne yapalım... Neyse Fevzi kardeşimin dediği gibi başladık beraber inşallah ikimizde bitireceğiz bu işi... Takas isteyen olursa tekliflere açığız Smiley

Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 8
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Sticker Albümleri « previous next »
    Jump to: