Welcome, Guest. Please login or register.
15 Oct 2019 - 09:21:03
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Unutulmaz maçlar 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 4 [5] 6  All
Author Topic: Unutulmaz maçlar  (Read 26492 times)
Hornacek
Bjk6thman
Pro. Member

View Profile
« Reply #60 on: 8 Jan 2003 - 16:59:25 »

5-6 sene once portland-phoenix maçını veriyodu televizyonda 4 uzatmada anca bitmişti maç 140-139
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #61 on: 9 Jan 2003 - 17:21:45 »

ya pistnr cim. Ben tam hatırlamadım maçı ama Tomasın bileğini burktuğu maçı biliyorum. Burkuk bilekle zıplaya zıplaya bir periyota tam 26 sayı atıştı sanırım ve rekor ondadır hala.

Yalnız Birdunde performansını unutmamak gerek. Attığını sokmustu omaç. Keşke bir daha izleyebilseydim omaçı. Birdu gorseydiniz alıyor atıyor patır patır. Hepside suttu heralde. İşin ilginç yanı sırayla ikisi atıyordu. Diğerleride oyle bakıyorlardı. Grin

kek
Newbie
*

Bu forumu seviyoruuum!

View Profile
« Reply #62 on: 9 Jan 2003 - 17:47:28 »

Hayret kimse mia-nyk playoff serilerinden bahsetmemis. Butun Heat ve Knicks oyuncularinin birbirine girmesi JVG'nin yere dusup Zonun bacagina sarilmasi falan unutulur gibi degildi.

jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #63 on: 10 Jan 2003 - 02:45:13 »

o portland-phoenix macinda rex chapman in maci sanirim ikinci uzatmaya goturen uclugu nba teaser larinda sıkca gorulur hatta..

Richard Hammond
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #64 on: 10 Jan 2003 - 03:23:39 »

alla alla o portland maçımıydı yaw ben seattle die hatırlıyodum ama???
The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #65 on: 10 Jan 2003 - 06:00:39 »

bencede seattle idi.
o aralar zaten seattle paso buzzer yiyerek eleniyordu.
uleyn karl gül gibi takımı mahvetmiştin

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
Hornacek
Bjk6thman
Pro. Member

View Profile
« Reply #66 on: 10 Jan 2003 - 14:59:18 »

larry bird-wilkins in the duel diye bilinen bir maçları var daha once yazan oldu mu bilmiyorum ama gecen gunlerde nba jamde bir daha seyrettim o ne 4. periyot oyle ya
Кириленко
Forum Postacısı
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #67 on: 11 Jan 2003 - 15:10:53 »

alex english,şimdi ki denver gm'i kiki'nin ve isiah thomas'ın zmanında denver detroit maçı 3 uzatma sonunda 186-184 bitmişti kiki ve alex 51'er sayı çakmıştı ve maç boyunca sedece iki 3'lük basket olmuştu bu maç halen nba tarihinin en yüksek skorlu maçıdır..

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #68 on: 14 Jan 2003 - 01:29:25 »

hakaten su celts-nets maci da inanilmaz bisi, 21 sayidan donmus, hem de dogu finalinde... greatestta izledim, agzim acik kaldi..
« Last Edit: 19 Jul 2004 - 15:04:06 by OscarRE » Logged

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
El C3m0
Guest
« Reply #69 on: 14 Feb 2006 - 00:31:37 »

Benim unutamadığım maç knicks in indiana yı play-off larda  larry johnson ın son saniyelerdeki 4 sayılık oyunla yendiğimiz maç ve tabiki kobe nin 81 sayı attığı maç.Kobe yi çok sewmesemde gerçekten inanılmazdı!!!
buzzer
Guest
« Reply #70 on: 15 Feb 2006 - 00:25:11 »

hemen hemen tüm bulls-kincks playoff maçları her zaman müthiş olmuştur ve maalesef Jordan her seferinde Patrick Ewing ve arkadaşlarının yüzük umutlarını çökertmiştir. Ancak benim en unutamadığım maç 93'teki Suns-Bulls finaliydi. Barkley'in yüzük kazanmasını çok istiyordum ancak acemi çaylaklar Valley'de 3 maç oynayıp tek maç kazanamadılar. Suns seriyi 3-3'e getirmek üzereyeken son 4 saniyede John Paxon'ın inanılmaz üçlüğüyle maçı Suns kaybetmişti. O üçlük sırasında tüm Suns Jordan'ın olası bir clutch şutuna kilitlenmişken Paxon'ın herkesi uyutup üçlüğü sokması müthiş bir oyundu. Gaddar majestelerinin Barkley'e bir yüzük taktırmaması gerçekten beni epey üzdüydü. İşte o Phoenix Suns-Chicago Bulls maçını ve hata tüm seriyi asla unutamam.
karambita
Newbie
*

View Profile
« Reply #71 on: 1 Mar 2006 - 02:37:14 »

Yılını hatırlamıyorum ama Magic'in son saniyede attığı basketle Lakers'ın Celtcs'i 114-113 yendiği maç benim için unutulmaz.

1987-88 sezonu. All-Star arasından kısa bir süre önce oynanmıştı. Bu maç aynı zamanda ülkemizde yayınlanan ilk NBA maçıydı eğer hafızam yanıltmıyorsa.

Sezonu doğru olmalı ama yanlış hatırlamıyorsam ilk yayınlanan NBA maçı o değildi.
« Last Edit: 1 Mar 2006 - 11:44:51 by karambita » Logged
lombuck
Forum Lombak'ı
Veteran
Sr. Member

Praise the Lord!

View Profile
« Reply #72 on: 1 Mar 2006 - 03:13:23 »

1987-88 sezonu. All-Star arasından kısa bir süre önce oynanmıştı. Bu maç aynı zamanda ülkemizde yayınlanan ilk NBA maçıydı eğer hafızam yanıltmıyorsa.

"Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, fakat NBA ilelebet payidar kalacaktır" Michael Jeffrey Jordan
gazel
Newbie
*

View Profile
« Reply #73 on: 5 Mar 2006 - 18:32:26 »

Bugün NBATV 2002 de  R.Horry'nin son saniye üçlüğü ile kazanılan Sacromento-Lakers maçını veriyor. Kader denen şey bu olsa gerek; son posizyon Kobe potaya yöneliyor atışı çemberden dönüyor ribondu Shaq alıyor topu titriyor yine çemberden dönen topu Divac tutabileceği halde tokatlıyor top Horry'nin ellerinde. Ne kadar tesadüf üstüste gelmiş...
« Last Edit: 6 Mar 2006 - 15:02:45 by gazel » Logged
mvpatakan
Newbie
*

View Profile
« Reply #74 on: 28 Dec 2006 - 01:17:52 »

detroit-lakers final maçı...bende o zamanlar kobe sempatizanlığı daha oluşmamış  daha bi shaq'cıyım

saatimin alermini kurdum ve kalktım maça...ara-sıra kalktıgımda böyle geceleri bazen maç bitmeden uyuya kalırım..

bunda kalmamak için 2-3 kere yüzümü yıkadım malum maç final maçı....5-6 bardakta nescafe içtim garantiye almak adına...

benim için asıl  önemli olan olay ise 2 gün sonra o zamanlar LGS (liselere giriş sınavı) şimsiyse OKS (bunun açılımını bilmiyorum)

diye bilinen küçük çaplı ÖSS ye girecek olmam...2 senedir dersaneye falan gidmişim çevredekilerin beklentisi fazla!!!

hocalar 2 haftadr uyku düzeninize dikkat edin falan diye basbas bagırıyolar  tabi hepsi hikaye     ben dikkate almadım

Maçın başını --- ortalarını --- sonuna yakın olan bölümü---hatta uzatmanın büyük bir bölümünü hatırlamıyorum...

Ama o uzatmaya götüren üçlük !!!!!!  unutmam mümkünn  değill  .çok gerilerden ve çok yükseklerden bir şut...

şuttan  sonra   kendi kendime 5-10  kez    -- nasıl olur ya   --1 dakka abi nasıl girer o şut  --aboooov   naptın KOBE yaa   diye yüksek

sesle saydım...uzatmadanda hatırladıgım  kobe  nin 3 kez içeri yüklenip sayı bulmasıydııı...Unutamadım  unutamam.... smitten
« Last Edit: 28 Dec 2006 - 01:21:54 by mvpatakan » Logged
Pages: 1 2 3 4 [5] 6  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Unutulmaz maçlar « previous next »
    Jump to: