Welcome, Guest. Please login or register.
16 Jan 2021 - 07:26:07
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Phoenix Suns  |  Topic: Play-off 2006 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 4 [5] 6 7
Author Topic: Play-off 2006  (Read 29501 times)
Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #60 on: 8 May 2006 - 02:21:26 »

eh be degerli zırtapoz kardesim, apaçi demek hakaret etmek degilmidir?

o tey teyin elindeki mendili kıvırmazlar mı sonra?

aynı forumda admin olan the mechanic'in mesajını aynen kopyalıyorum:

''kensai ben kötü niyetin olduğuna inanmıyorum ama bir noktada dediklerinden "ben lakers'lı olmadığım için sizden daha soğuk kanlı yaklaşıyorum o yüzden daha mantıklıyım" manası çıkabiliyor.bir noktada bizim elemanlar da bunu dedirtecek noktaya getiriyorlar olayı ama genelleyici üslüptan ziyade hitap ettiğin kişiye daha çok yönelik olursa bu kadar dikkat çekmez sanırım.yoksa "phoenix'i denize dökücez" diye haykırmak için 1-2 adamın lafını bekyen ya da tek maç galibiyet gözü gördü mü gözü dönen kobe apaçisi de az değil bizim buralarda...''

''apaçi'' lafını burdan esinlenip yazmıştım. Bu laf kimin söylediğine göre mi hakaret sayılır biladerim? O söyleyince kimsenin sesi çıkmıyo, sen bize nası apaçi dersin diyen yok da lakerslı olmayan biri söyleyince mi saldırılıyo? Yaptığım çok ağır bişeymiş gibi davranılmasını anlamıyorum. Benim gülmekten kırılarak izlediğim bi videon vardı, şu anda da avatarında duruyo. Onu izleyen Detroit'liler sana dallama, mal gibi ithamlarda bulundular mı? Benim gördüğüm kadarıyla hayır. Peki sence ben lakers amblemine kolumu sokup avatarıma koysaydım ne olurdu? Yazdıklarımın yanlış anlaşılmaması veya birilerine saygısızlık yapmak, küçümsemek, kışkırtmak niyetinde olmadığımın anlaşılması için illa nickimin altında ''Administrator'' mı yazması lazım?
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #61 on: 8 May 2006 - 02:30:35 »

O konu benimle Alim arasında geçen bi muhabbet ve bunu sanırım senden başka herkes biliyor. Ben Alim'e yaptığı şey için kızarım, küfrederim ama aramızda kalır. Aramızda olduğunu da herkes bilir. (Edit: Konuyu saptırmaya çalıştığını farkediyorum, ad homünemlik yapma)

Bunu geç;

Sen sana gelen mesaja binaen genele hitap ediyorsun, yazdığın şeyde bir genelleme var ve genellemenin sınırı belirsiz. Senin mesajına göre şampiyonluk hayali kuran her lakerslı apaçi sayılıyor. Bir 76ers muhabbetinde 76ers'lılardan biri, diğerini Iverson apaçiliğiyle suçlayabilir, karşıt görüşler olabilir ama bunlar kendi aralarında kalır. Sen bir Suns'lı olarak Lakers forumuna bilerek -maç henüz bitmişken- girip böyle bir mesaj atıyorsan bu yaptığın çok ağır bir şeydir. Bir yerinde administrator yazması gerekmiyor.
« Last Edit: 8 May 2006 - 02:32:14 by Tayshaun » Logged
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #62 on: 8 May 2006 - 02:35:43 »

''apaçi'' lafını burdan esinlenip yazmıştım. Bu laf kimin söylediğine göre mi hakaret sayılır biladerim? O söyleyince kimsenin sesi çıkmıyo, sen bize nası apaçi dersin diyen yok da lakerslı olmayan biri söyleyince mi saldırılıyo? Yaptığım çok ağır bişeymiş gibi davranılmasını anlamıyorum. Benim gülmekten kırılarak izlediğim bi videon vardı, şu anda da avatarında duruyo. Onu izleyen Detroit'liler sana dallama, mal gibi ithamlarda bulundular mı? Benim gördüğüm kadarıyla hayır. Peki sence ben lakers amblemine kolumu sokup avatarıma koysaydım ne olurdu? Yazdıklarımın yanlış anlaşılmaması veya birilerine saygısızlık yapmak, küçümsemek, kışkırtmak niyetinde olmadığımın anlaşılması için illa nickimin altında ''Administrator'' mı yazması lazım?

benim admin olmamla o yaptigim esprileri nasi bagdastirmissin onu anlamadim degerli komançi kardeşim-bak senin anladigin dile dondum artik-. kimse sana yazdiklarindan dolayi ceza verdi mi bu forumda? o yuzden gececeksin bunlari oncelikle bu biiiiir. ben bunu gidip detroit forumlarina koymadim ikiii, gokhanin dedigi gibi onun gokhanla aramizda bisey oldugunu sagir sultan bile biliyor uuuucc. senin icin soylenenlere hep uzak kaldigim icin bir sey diyemezdim, simdi anladim ki dogruymus hepsi. bu da dört.

FliPtiKal3
Guest
« Reply #63 on: 8 May 2006 - 02:44:40 »

Konunun bu kadar uzamasına anlam verebilmiş değilim. Yenen karşı tarafa takılır. Bunda bu kadar büyütülcek bişi yok. Kensai nin belki zamanlaması bi parça yanlış olmuş. sıcağı sıcağına ehehe nasıl geçirdik biraz rahatsızlık vereblir. Ama Lakerslı arkadaşlar siz galibiyetleriniz sonucnda nasıl ki karşı tarafa takılıyorsanız , karşı tarafta size takılacak bu 1+1=2 !Ayrıca rahatsızlık  apaçi lafından çok ortaya çıkan sonuçla alakalı şahsi görüşüm.Ciddi olamazsınız apaçi nedir yani? Çok ağır bi hakaret mi? Yapmayın lütfen. Smiley
 Çekişmeli bir seri sona erdi. Her 2 takımada bu heyecanı yaşattıkları için teşekkür . Lakers'a 2011 planında başarılar  Cheesy Şaka şaka Cheesy bi an için kendimi fırat gibi hissettim yuck!  Grin
 PS: Alim sakin ol. Mis gibi kupa aldınız. İddiasız bi maçı kaybettiniz diye agresifliğin alemii yok Smiley
Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #64 on: 8 May 2006 - 02:48:41 »

ahmet, takılmanın karşı taraf tarafından sindirilebilmesi için bir samimiyet gerekir. bu bir görgü kuralıdır. sen, alim falan gelip anıl'a bana bir şey söyleseniz alttan alırız elbette, ya da şakayla karışık karşılık veririz, bir yerde sonuçlanır zaten. ama phoenix'li birinin, seri boyunca tek kelime yazmadığı, kimseyle diyalog halinde olmadığı bir yere sıcağı sıcağına girip böyle bir post atması pek kaldırılabilir bir durum değil, sen de takdir edersin ki.
Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #65 on: 8 May 2006 - 02:51:29 »

Konunun bu kadar uzamasına anlam verebilmiş değilim. Yenen karşı tarafa takılır. Bunda bu kadar büyütülcek bişi yok. Kensai nin belki zamanlaması bi parça yanlış olmuş. sıcağı sıcağına ehehe nasıl geçirdik biraz rahatsızlık vereblir. Ama Lakerslı arkadaşlar siz galibiyetleriniz sonucnda nasıl ki karşı tarafa takılıyorsanız , karşı tarafta size takılacak bu 1+1=2 !Ayrıca rahatsızlık  apaçi lafından çok ortaya çıkan sonuçla alakalı şahsi görüşüm.Ciddi olamazsınız apaçi nedir yani? Çok ağır bi hakaret mi? Yapmayın lütfen. Smiley
 Çekişmeli bir seri sona erdi. Her 2 takımada bu heyecanı yaşattıkları için teşekkür . Lakers'a 2011 planında başarılar  Cheesy Şaka şaka Cheesy bi an için kendimi fırat gibi hissettim yuck!  Grin
 PS: Alim sakin ol. Mis gibi kupa aldınız. İddiasız bi maçı kaybettiniz diye agresifliğin alemii yok Smiley
Ahmet Abi ya sen fazla iyi yönünden bakıyorsun bence bu olaya.Beni sinir eden şey bu arkadaşın playofflardan önce böyle yine gaza getiren tarzdan bir laf etmesiydi.O zaman gelip korumuştu birileri ve bende mantıklı bulmuştum ama bu yaptığında mantık aramaya çalışmak bir işe yaramaz.Yenen karşı tarafa takılır olabilir ama yapılma şekli bazılarına dokunabilir.Zamanlamanın daha kötüsü olamazdı,bu yüzden bir parça yeterli değil.Apaçi ne bir küfürdür ne de başka bir şey ama böyle gergin bir ortamda bu laf beni sinirlendirir veya "umutlandırmak" gibi özenle seçilmiş kelimeler...

Kensai
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #66 on: 8 May 2006 - 03:09:30 »

@tijeriya; Ben senin admin olmanla değil, the mechanic'in admin olmasıyla bağdaştırdım olayı. Bu sizin aranızdaki bişey olabilir - ben senin detroiti sevmediğini bildiğimden böyle bişey yaptığını sanıyordum, aranızdaki olayı bilmiyordum - ama sen onun videosunu foruma koydun ve onu herkes izledi, insanlar senin espri yaptığını, kötü bi niyetin olmadığını anladığı için sana kimse tek laf etmedi. Benim anlatmaya çalıştığım kimseyi küçümsemek gibi bi niyetim olmadığı. Fakat nedense benim söylediklerimin ne anlama geldiği bi türlü benim anlattığım şekilde anlaşılmıyo. Acaba ben mi yanlış anlattım deyip, açık açık yazıyorum küçümsemek gibi bi niyetim yok diye hala aynı düşünce devam ediyo.

@Tayshaun; o bana gelen bi pm değil, foruma yazılmış bi post. Yani onu oradaki herkes gördü, kimse çıkıp bişey demedi. benim mesajımda ''şampiyonluk hayalleri kuran apaçi kardeşlerim'' yazıyo, yani burada bahsettiğim kişiler ''Kobe 50 sayı atar, nash'i 0 sayıda tutar, sonra Detroiti, Dallası da dağıtır şampiyon oluruz'' mantığıyla hareket eden kişiler. Attığım o mesajda Majere'ye yönelik hiç bişey yoktu yani. Ayrıca beni o forumda bişeyler yazmam için yine o forumdan biri davet etti ''Phoenix serisiyle ilgili tartışmalarda karşı taraf da olur'' diyerek, yani sırf insanları sinir etmek için gidip oraya üye olmadım.

@Majere; seri boyunca tek bi mesaj yazamamış olmamın sebebini orda da, burda da yazdım. İnanmıyosan yapabileceğim bişey yok ama gerçekten internet bağlantım kesikti, yenilince kaçıcak bi adam değilim, son maçı kazansaydınız tebrik etmeyi de bilirdim. Buradaki insanları hayatımda hiç görmedim ama birileri bana takıldığında onlara senin davrandığın gibi davranmıyorum.

@Gorky; işte anlatmak istediğim bu, ''umutlandırmak''la alakalı yanlış anlaşılabileceğini görüp bi sonraki postumda bi açıklama yaptım ama hala kendinize göre yorumlamaya devam ediyosunuz. Play-offtan önce de kendi görüşlerimi söyledim, ''bence en kötü 4-1 alırız, 1 maç da Kobe'nin çabasıyla veririz'' dedim. Bunu siteden bi çok insan söyledi, onlara herhangi bi tepkiniz olmadı ama bi Phoenixli söyleyince sinirleniyosunuz. Şimdi ben de bi San Antonio'lu Phoenix gelirse süpürürüz derse sinirlenmeli miyim?
Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #67 on: 8 May 2006 - 03:14:05 »

@Majere; seri boyunca tek bi mesaj yazamamış olmamın sebebini orda da, burda da yazdım. İnanmıyosan yapabileceğim bişey yok ama gerçekten internet bağlantım kesikti, yenilince kaçıcak bi adam değilim, son maçı kazansaydınız tebrik etmeyi de bilirdim. Buradaki insanları hayatımda hiç görmedim ama birileri bana takıldığında onlara senin davrandığın gibi davranmıyorum.

seri boyunca yazmadıysan her ne sebeptense, yazmadan da durabiliyosun demektir. esas önemli olan bu, 3-1'ken sesin çıkmıyodu demiyorum, o beni ilgilendirmiyor. önemli olan girişi o mesajla yapman.
Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #68 on: 8 May 2006 - 03:16:47 »

@Gorky; işte anlatmak istediğim bu, ''umutlandırmak''la alakalı yanlış anlaşılabileceğini görüp bi sonraki postumda bi açıklama yaptım ama hala kendinize göre yorumlamaya devam ediyosunuz. Play-offtan önce de kendi görüşlerimi söyledim, ''bence en kötü 4-1 alırız, 1 maç da Kobe'nin çabasıyla veririz'' dedim. Bunu siteden bi çok insan söyledi, onlara herhangi bi tepkiniz olmadı ama bi Phoenixli söyleyince sinirleniyosunuz. Şimdi ben de bi San Antonio'lu Phoenix gelirse süpürürüz derse sinirlenmeli miyim?
Sezon içindeki son maçtan bahsediyorum bu iki takım arasındaki.O gerginlikten bahsediyorum anlıyacağın.

Kensai
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #69 on: 8 May 2006 - 03:25:05 »

@Gorky; o maça fazla asılmamamızın bizim için daha iyi olacağını çünkü sactonun playoffta lakersdan daha fazla zorlayacağını söylemek kötü bişey midir?

@Majere; Peki arkadaşım bişey demiyorum, size takılmamam gerekiyomuş affedersiniz, amacım kimseyi üzmek değildi. Sizi üzdüysem, sinirlendirdiysem özür dilerim. Bu konu fazla uzadı, burda kendi adıma kapatıyorum.
Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #70 on: 8 May 2006 - 03:28:54 »

@Gorky; o maça fazla asılmamamızın bizim için daha iyi olacağını çünkü sactonun playoffta lakersdan daha fazla zorlayacağını söylemek kötü bişey midir?

Ya ahyır bu takıma karşı olan genel tavrın rahatsız edici.Küçümseyici türden konuşuyorsun.O zaman brian grant hakkındaki yorumun çok tartışılmıştı,şimdide bu.Bizde her önümüze gelenle tartışmıyoruz zaten ama rahatsız olduğumuzda da bir yerden sonra konuşuruz.Yine olsa yine cevap yazarım.Neyse,benden de bu kadar.

Kensai
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #71 on: 9 May 2006 - 11:38:42 »

2. tur bizim için güzel başladı, clippersın bizi ezeceğini düşünenleri yanıltan bi oyun sergiledik. Tamam, belki Brand'den 40 sayı yedik ama ribaundlarda 39-34 gibi bizim için iyi sayılacak bi fark vardı. Tabii bunda en büyük pay sonunda play-offlarda da oynayabileceğini 20-15le gösteren Marion'ındı. Steve baba da 31-12 gibi çılgın bi oyun oynayınca galibiyet kaçınılmaz oldu. Benim en çok dikkatimi çeken ilk çeyrek sonunda %28 gibi bize göre rezalet bi 3lük yüzdesiyle oynamamıza rağmen önde olmamızdı, 2. çeyrekte bunun cezasını kestiler ama 2. yarıda, özellikle de son çeyrekte şutları sokmaya başlayınca maçı aldık. Burda en güzel nokta da Clippers'ın bize ayak uydurmaya çalışmasıydı, bu tempoda oynadıkları sürece bizi yenebileceklerini pek düşünmüyorum ben. Onlarda bi P-Jax de olmadığından bu seri bizim için daha iyi geçebilir kanaatindeyim.
Reavon
Newbie
*

batug.com

View Profile
« Reply #72 on: 9 May 2006 - 14:20:52 »

Vallahi bi haftadır bakmıyordum foruma neler olmuş neler? Neyse birçok kişi yazmış çizmiş ben de kendimce bir LAkers-Phoenix serisi yorumu yapayım dedim. Neredeyse Lakers Phoenixi eleyip sonra da bana göre kolay lokma sayılacak Clippersı da eleme planları yapıyordu nitekim Lakers bunu yapabilecek güçteydi de.Peki ne oldu? Phoenixin daha seri başlamadan pota altında açıklar vereceği belliydi bunu görmek için Phil Jackson olmaya gerek yok, amma velakin herhalde hiçbir takım Phoenix'in zayıf karnına Phil+Odom kadar güzel yumruk atamazdı. Lakerslı olduğunu tahmin ettiğim bir arkadaş demiş ki seri 4-2 bitebilirdi. O seri 4-0 lakers lehine bile bitebilirdi zaten. Çünkü maalesef ilk maçlarda bi türlü zayıf noktamızı korumayı beceremedik ve bir de o noktada bana sorarsanız Lakers'da kesinlikle Kobe kadar hatta daha yararlı bir parçası olan Odom ile karşılaştık. Ve ilk 4 maç resmen kekeme gibi basketbol oynadık oysa bizim sistemimiz kekemeliği bırak küçük takılmalara ya da şaşırmalara bile müsait bir sistem değil. Nitekim bütün sezon üstünlük kurduğumuz Lakers nerdeyse pataklayacaktı bizi. Yenilebilirdik ya da yenebilirdik te ama bu seriyi ne belirledi derseniz bence;
1-HAKEMLER BELİRLEDİ KESİN: Bence tam anlamıyla bir Türk gencinin söyleyeceği laf bu. Futboldan alışkın olduğumuz hakem böyle yaptı puanımızı yedi hakem şöyle yaptı canımızı sıktı yok hakem kaleye otuz metre mesafeden serbest vuruşumuzu vermedi vs vs...Futbolda hakem etkisi çoktur ama basketbolda bu nispeten daha azdır çünkü futbol hakeminin çaldığı bir penaltı maçı bitirebilir nitekim skorun az olduğu bir oyundur futbol. Basketbolda bir hücüm faulde oyun bitmez. bir maçta her takım 100 sayı kadar atıyorsa birkaç hücum faul bir etki yapmaz eğer büyük takımsanız yapmamalı da ki bence futbolda da böyle. Tek yol Phoenix hakemleri satın aldı her maç sayıları Phoenixe verdiler bir bir diyebilirsiniz ki buna da hah şimdi tam Can Bartu, Osman Tamburacı, Kazım Kanat olduk derim
2-PHOENIX KÜÇÜMSEDİ O YÜZDEN GERİYE DÜŞTÜ SONRA AKLI BAŞINA GELDİ: Külliyen yalan. Phoenix ilk 4 maçta poposunu yırttı ama yine bişey olmadı yine olmadı. Bu ilk 4 maçtaki 3 mağlubiyetin nedeni Phoenixin küçümsemesiymiş de yok efendim falan falan. Bu ancak seriyi nba.com dan Box scora bile bakmadan yorum yapacakların lafı. Phoenix ilk 4 maç ezildi çünkü ciddi bir taktik hatayla seriye başladılar ve maalesf o teknik hatada da çok uzun süre ısrar ettiler. Yazının başındaki gibi, pota altı zayıf Phoenix her zamanki gibi oynamayı tercih etti yani aman çok yiyeyim çok atarım da dedi. Peki ne oldu hüsran. Her hücumda Lakers Phoenixin alması gereken ribaundları aldı. Her zaman zayıf bir potaaltının olmasına alışmış Phoenix yine çok atarım dedi ve babayı aldı. Lakers üstüste 3-4 hücum ribaund almaya başladı ve kötü olan Phoenix'in ribaund rakamları felaket oldu. Sonra 5inci maçta herşey değişti.Phoenix sadece atarım savunma sevmem ribaund hiç sevmem oyunuyla ilk turda elenmenin eşiğine gelmişti.Ve J.Jones'u pota altına gömmeye, Diawa hiçbir halt yapma sırf ribaund topla demeye ve Marionı da pota altına gömmeye başladık. Hücum silahlarımızdan kıstık ve yaralı karnımızı kapatmak için taktik anlamda herşeyi yaptık. Kapatabildik.
3-SAKATLAR-SAKATLAR ve SAKATLAR: Sakatlıklar basketbolun içindedir. Bir adam sakatlanıyorsa sürekli ya satarsın ya da iyileşsin diye beklersin. Evet Kurt ve Amarenin sakatlığı çok önemli ama sakatlıklarla da oynamatı bileceksin. Hem tüm sezon olmayan Amaresiz konferansı bu kadar önde bitirdiğimiz Lakersa neredeyse elenecek duruma gelmemiz için mazeret değil. Lakerslı arkadaşlar da biz de Smush Parker olmasaydı yok Ginobili olsaydı falan demiş ama -sa- -se- eki hiçbir sporda olmadığı gibi NBAyde de işlemiyor
PEKİ PHOENİX NASIL ELEDİ: Phoenix Lakersı eledi evet ama Lakers da Phoenixe elendi.Yani Phoenixi çıkarmak için Lakers da çok çaba sarfetti. 3-1 bir seri 3 maç var biri evinizde Kobe diye bir superstarınız olduğunu savunuyorsunuz, Phil Jackson gibi bir efsaneye sahipsiniz ve bu üç maçı kaybetmekle kalmnıyor seri 3-3 ken son maçta 30 sayı fark yiyorsunuz. Lakerslı arkadaşlar biraz düşünsünler neden böyle oldu diye. Bence Lakers mental olarak ne playofflara ne de şampiyonluğa ne de ileriye gitmeye hazır değil. 3-1den seri verilir mi? Hadi ilk maçı kaybettin 3-2 hadi kendi evindeki maçı da kaybettin 3-3 son maçta Lakers resman turu Phoenixe bıraktı.Söylediğim gibi Phoenix Lakersı eledi ve bunu haketti ama bir o kadar da Lakers bu turda kendini eletti ve özellikle son maçta bunu haketti. Lakersın ister deplasmanda isterse ayda olsun son maçını böyle kötü böyle ruhsuz oynamaya hakkı yok bence en azından büyük takımsa yok. Şimdi hiçbir Lakers taraftarı başka mazeret bulmasın çünkü özellikle o tapılan Kobe başta olmak üzere seriyi 4-3 de kazanabilecekken bunun mücadelesini bile vermediler. Ve seri bitti Lips Sealed
Bu arada bi arkadaş da bize sataşmış,daha 2 sene öncesine kadar dipteyken şimdi poponuz kalktı falan diye. Birincisi bizim de şanlı bir tarihimiz var Grin ikincisi ise dünkü hesaplar toplanıp yüzük olsaydı şimdi Bostonlular yeşil çimlerde golf oynamazdı  Roll Eyes
Kendinize iyi bakın.Güzel Playofflar 
Kensai
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #73 on: 11 May 2006 - 10:04:41 »

Sorarım sana D'Antoni, sabahlara kadar bunu görmek için mi oturdum ben? Daha bitime 5 dk. var ve 20 sayı gerideyiz, hadi onu geçtim ribaundlarda 30 sayı gerideyiz!!! Adamlar bizim toplam ribaundumuz kadar hücum ribaundu almış, sen Burke'u, Grant'i ne bileyim Tsikitishvili'yi 1 dakka oynatmamışın, oha be D'Antoni. Kimse mi bu adama maç boyunca istatistik kağıdını gösterip ''bak koç şu sarışınla, şu iri yarı zenci bizim pota altına tecavüz ediyolar, bizim takım kadar ribaund aldılar, acilen arkayı kurtaracak bişeyler yapmamız lazım'' demiyo!? İnsaf be kardeşim yenilgi olur da böylesi de olmaz...
ajan
Jr. Member
**

Do it Yourself !!

View Profile
« Reply #74 on: 11 May 2006 - 13:09:05 »

ben böyle birşey görmedim.outrebounded derlerdi de bu başka bişey oldu:)  aslında sunsta bir yorgunluk da var,tempoyu istedikleri kıvama birtürlü getiremediler.gerçi maç başına 80-85 şut atan bir takım suns ve gene 79nşut kullandı.ancak inanılmaz birşey;clippers 90 şut kullandı! 48 dakikada 90 şut! ve bunun 49'unda isabet buldular.şaka gibi..tabi burada hücum reboları çok önemli etken oldu.boyalı alanda 58-36 gibi bir durum varki bu hem reboundlarda ezilmeyi hem de farkı açıklıyor zaten.bir de suns çok sevdiği üç sayılarda çok kötü bir günündeydi.26-9 Sad
suns yazarı cem demişti,kensai de demiş, gerçekten neden hiç burke,Tsikitishvili gibi adamlara hiç şans vermiyor mike,anlaşılır gibi değil.neden bu a planında bu kdr ısrarcı?olmuyorsa başka birşey dene kardeşim.tmm,burke'le playoff mu geçer diceksiniz ama en azından uzun.ve maalesef suns,tek yeteneği uzun olmak olan bir-iki oyuncuya şuan çok muhtaç.

Smart bombs and precision guided armament --> " a more sophisticated way to end up dead !! "
Pages: 1 2 3 4 [5] 6 7
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Phoenix Suns  |  Topic: Play-off 2006 « previous next »
    Jump to: