Welcome, Guest. Please login or register.
16 Jan 2021 - 06:53:16
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Phoenix Suns  |  Topic: Play-off 2006 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7
Author Topic: Play-off 2006  (Read 29497 times)
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #45 on: 7 May 2006 - 16:48:50 »

Bu tartışma giderek saçma ve kaba bir hal aldı, hadi onlar yeni üyeler, kişiliklerini de bilemiyorum ama Orkun sen burda yönetici konumundasın, senin en azından bu tip kaba laf sokmamalara girmemen lazım bence.

Neyse sonuçta o olsaydı siz giremezdiniz, bu olsaydı şöyle olurdu gibi ninemin sakalları olsa geyiklerine her zaman tepkim olmuştur. Ya sonuçta o kişiler ordaydı, o takımlar öyle oldu, bu takımlar böyle oldu buraya gelindi ve sonuçta da Phoenix eledi, maçlar üzerine yorum yapmaya sözüm yok da o öyle olsaydı bu böyle olsaydı edebiyatı çok yavan doğrusu.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
cantstandya
Timberwolf
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #46 on: 7 May 2006 - 17:30:32 »

Hala şurada size seriyi Stern'in kazandırmadığını idda ediyorsunuz.

Bence de iddia etmeliler, Stern' in bir cleveland-washington serisinden lebron' un geçmesini isteyeceğini tahmin edebiliyorum. Jordan Badboys' a karşı flashbackleri izlenir seri boyunca..
Bir san antonio-dallas serisinden, geçen sene finaldeki 7. maça kadar taşınan finalin rövanşı için bir spurs' ün geçmesini de isteyebilir.

Ama Phoenix' in neden geçmesini tercih edeceğini anlayamıyorum. Örneğin iki la takımı playoff ta karşılaşabilecekkken, aynı şehrin bu iki takımının arasında oluşabilecek bir rekabet lige yeni bir heyecan katabilecekken, Stern neden Phoenix' i zorlasın. Ayrıca belki maçları biraz etkileyebilir Stern ama öyle seri kazandıracak direk bir müdahelede bulunacağı hiç düşünmüyorum.
« Last Edit: 7 May 2006 - 17:33:14 by cantstandya » Logged
bob_marley
Jr. Member
**

bob

View Profile
« Reply #47 on: 7 May 2006 - 17:31:01 »

çok yazık bir şekilde seri kaybedildi ama bunu ben dahil ve bir çok insan dahil kimse beklemiyordu .phoenix i bir nedenden dolayı tebrik etmek ve bir nedenden dolayıda hiç haz etmediğimi söylemek istiyorum .tebrik edeceğim olay tüm sezonu bu kadar olağandışı sakatlığa rağmen iyi geçirmesi ve içime sinmeyen tarafta sanki forumdaki arkadaşlarımızın çok rahat bir seri oynadık havası vermesi  lakers daha çok genç bir takım ve ilerde phoenix i her türlü ezeceğine inanıyorum phoenix sistem olatarak olsun yapı olarak olsun daha oturmuş bir takım .lakersin geleceği çok parlak ilerde bu iki takımın eşleşmeleri daha iyi olacak en azından sportmence olmasını ben istiyorum (raja olmassa tabii))
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #48 on: 7 May 2006 - 22:14:17 »

Portland da - Porter,Drexler,Duckworth olsaydı
Utah da - Malone , Hornacek , Stockton olsaydı
Seattle - Kemp , Payton olsaydı
G.State - R.Barry olsaydı
Houston - Olajuwon,Barkley,Sampson vs vs olsaydı
New Orleans ta hava günlük güneşlik olsa idi
Minnesota'da 2 tane KG olsa idi

LAKers ah girerdi playoffa .... yani bu mudur mantık.Adamların Steve Nash'e sahip olması mı suc... Yollamayaydınız o zama Shaq'ı böle olsaydı etseydi ile yorum mu yapılır...

Bu arada bence AMare'nin KThomas'ın sakat olmasına Lakers'ın dua etmesi gerekir bence...

Son Turnuva Şampiyonu
Rudy-T
Choke2Clutch
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #49 on: 7 May 2006 - 23:12:50 »

Orada Tim Thomas'ın üçlüğü içinden çıksaydı sen burada böyle ahkam kesebilecek miydin?

İyide abi siz değilmisiniz son saniylerde nash den topu çalıp sonra son saniyede maçı uzatmaya götüren daha sonrada yine mucizevi bi şekilde maçı kazandıran .Onlr girmese zaten seri tim thomas ın üçlüğüne kalmazdı çok saçma olmuş ... Helal olsun kobeyede lakers taraftarları ortamı gerince kobeye duyduğum tüm sempati geri dönüyo .

Neyse bizim geçen seneki bariz hakem hatalarıyla dalga geçen , lakerslılar anladı herhalde halimizi . Sonuna kadar hakketiğimiz bir seriydi ve hatalar çok barizdi benim Suns-lakers serisinde çok fazla gözüme batan bişey olmadı .

hem ;

fark zaten maçın başından itibaren aldı yürüdü, ne hakeminden bahsediyorsunuz arkadaşlar; 4 kişi mi oynattılar sizi?

+1903  Tongue .

ha unutmadan söliyim ne oldu süstünüz bakıorm  itele

neyse ortamı fazla germiyek  lakerslılar çok sinirli  utangac

yinede helal olsun ben beklemiyodum özellikle bu kadroyla  Tongue .

Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #50 on: 8 May 2006 - 00:35:35 »

İyide abi siz değilmisiniz son saniylerde nash den topu çalıp sonra son saniyede maçı uzatmaya götüren daha sonrada yine mucizevi bi şekilde maçı kazandıran .Onlr girmese zaten seri tim thomas ın üçlüğüne kalmazdı çok saçma olmuş ...

Rudy, burada kaçırdığın şu. Bazı dallama Phoenix taraftarları buraya çıkıp beklenen oldu, umutlandırdık ama sonunda ağırlığımızı koyduk artistliği, daha doğrusu mallığı yaparken Nash'in kaçırdığı üçlüğün ribaundu biraz daha yakına düşse ve Odom alsa 4-2 eleneceklerini unutuyorlar. Burada mesele, biz ucu ucuna kaybettik meselesi değil. Mesele Suns'lıların, ipin ucundan döndükleri bir serideki rakipleri hakkında saygısızlık yapmaları. O yüzden saygısızca karşılık alıyorlar. Alacaklar da...
Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #51 on: 8 May 2006 - 01:05:57 »

Bu sözleri eğer benim için söylüyorsan hala kafana göre yorum yapıyorsun demektir. Bi sayfa geriye gidip ne yazdığıma bakarsan böyle yanlış düşüncelere kapılmazsın. Şu şöyle olsa, bu böyle olsayla bu işler yürümüyo bildiğin gibi ama illa öyle diyosan Kobe'nin buzzer beaterları girmese, Parker o topu çalamasa diye devam eden bi liste de lakers için yapılır. Son olarak, görüşlerimi beğenmeyebilirsin ama benim kimseye karşı bi saygısızlığım olmadı. Hele kişisel olarak sana hiç bişey söylemedim. O yüzden yazdığın ''dallama'', ''mallık'' gibi terbiyesizlikleri -eğer benim için yazdıysan- aynen sana iade ediyorum...
Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #52 on: 8 May 2006 - 01:18:18 »

buradakiler bilmiyodur, seri biter bitmez lakers sitesinin forumuna girip alay ettin. üstüne buraya gelip sırf kıllık olsun diye "kimin daha iyi olduğunu gösterdik, umutlandırmıştık ama" diye mesaj atıyosun. forumdaki üzüntülü olan insanlar seni ilgilendirmiyor, üstlelik hiçbiriyle samimiyetin de yok. kişisel olarak bana bir şey söylemen gerekmez, girip çirkinlik yapıyorsun, ben de sana bunları söylemek istedim. istediğin kadar iade et, ne yapayım yani.
Kensai
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #53 on: 8 May 2006 - 01:45:30 »

buradakiler bilmiyodur, seri biter bitmez lakers sitesinin forumuna girip alay ettin. üstüne buraya gelip sırf kıllık olsun diye "kimin daha iyi olduğunu gösterdik, umutlandırmıştık ama" diye mesaj atıyosun. forumdaki üzüntülü olan insanlar seni ilgilendirmiyor, üstlelik hiçbiriyle samimiyetin de yok. kişisel olarak bana bir şey söylemen gerekmez, girip çirkinlik yapıyorsun, ben de sana bunları söylemek istedim. istediğin kadar iade et, ne yapayım yani.

Alay falan etmedim, bunu orda da söyledim tekrar söylüyorum. ''Şampiyonluk hayalleri kuran arkadaşlara geçmiş olsun'' lafını alay olarak anlıyosan bilemem ama ben alay etmek için söylemedim. Ayrıca seri 3-1 olunca umutlanmadınız mı? Bi çok insan batı finaline gidiyoruz şeklinde şeyler söylemedi mi? Bunda ne gibi bi yanlış var? Biz bilerek umutlandırdık manasında da bişey de söylemedim, ki öyle söylemediğimi ondan sonraki postta da açıkladım. Takıldığın nokta nedir burada?

Ayrıca senin de dediğin gibi sana ya da başka birine kişisel olarak hiç kötü bişey söylemedim. O yüzden benimle ilgili böyle şeyler söylemeye hakkın yok. Ortada bi çirkinlik varsa bunu yapan ben değil, sarfettiğin kaba sözlerle sensin.Yenildiğiniz için üzüntülü olabilirsiniz ama bu size böyle davranma hakkı vermez.
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #54 on: 8 May 2006 - 01:50:14 »

Alay falan etmedim, bunu orda da söyledim tekrar söylüyorum. ''Şampiyonluk hayalleri kuran arkadaşlara geçmiş olsun'' lafını alay olarak anlıyosan bilemem ama ben alay etmek için söylemedim.

hehe nasi alay degil lan bu? dalga mi geciosun biladerim?

Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #55 on: 8 May 2006 - 01:50:46 »

Senin bu sabah LakersTR'de yazdığın şey benim gözümde alaydır. Çoğu kişinin gözünde de öyledir. Sen onu nasıl yorumluyorsan yorumla, orda zaten üzüntülü olan insanların forumuna girip eğlenmen yanlış bir şey.

Tekrar ediyorum, senin benim şahsıma kötü bir şey söylemen gerekmez, yaptığın hareket sinir bozucu. Üzüntülü olmamız değil, üzüntümüzün üzerine, kendini bizim yerimize koymadan, gözün kapalı daldığın için bu sözleri söylüyorum. Buna hakkım yoksa forum yönetimine şikayet edebilirsin, ben şu anda kurallara göre değil, tamamen içimden geldiği gibi davranıyorum. Yönetim lafını da "hadi et bakalım, nooluyo" diye söylemiyorum, ciddiyim. Mesajım silinecekse silinsin, ceza alacaksam alayım, şu an içimden bu geçti.
WILT
Pro. Member

gsbasket.org

View Profile WWW
« Reply #56 on: 8 May 2006 - 01:55:41 »

Merak uyandırmasın, resmen dalga olan mesajın orjinali aşağıdadır;

Valla momentumu da arkasına alan, PHX takımı bu gece bzi 20'ye bağlar. İlk periyod direniriz, sora bi seri yaklarla, farkı açarlar, Kobe arada çıkar bi kaç 3'lük atar umutlanırız sora Nash 2 turnike atar biter maç bizde eve döneriz.
Genelede benim dediklerim çıkmıyo, işallah yine çıkmaz.
BİZ SENİ ŞAMPİYON OLASIN DİYE SEVMEDİK...ama I Still Believe!

işte mantıklı, geleceği gören laker modeli. Kutluyorum kardeşim...
Şampiyonluk hayalleriyle yaşayan apaçi-laker kardeşlerime de geçmiş olsun diyorum. :haha:  Grin Tey tey

"Ecdad at sırtında ve fütuhat gayesiyle giderdi. Bizler ise şimdi, trenle, vapurla ve ancak siyaset için gidebiliyoruz." Sultan Abdülaziz
Kensai
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #57 on: 8 May 2006 - 01:58:07 »

Mejere onlara saygısızlık yapmışım, küçümsemişim, aşağılamışım gibi kullandı bu alay lafını orda. Benim kimseyi aşağılamak, ya da küçümsemek gibi bi niyetim yok. Öyle olsaydı başka şeyler yazardım, geçmiş olsun demezdim.

@Majere; içinden geldiği gibi davranırken bana hakaret ediyosun, derdim mesajının silinmesi veya ceza alman değil yaptığın şeyi bugüne kadar yazılarından, görüşlerinden tanıdığım kadarıyla sana yakıştıramadım. Yazdığım şeyleri seni ya da başka bi lakerlıyı üzsün, sizi sinirlendirsin veya tahrik etsin diye yazmadım. Yukarıda da belirttiğim gibi amacım bu olsa çok daha farklı şeyler yazardım.
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #58 on: 8 May 2006 - 02:02:07 »

eh be degerli zırtapoz kardesim, apaçi demek hakaret etmek degilmidir?

o tey teyin elindeki mendili kıvırmazlar mı sonra?

Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #59 on: 8 May 2006 - 02:04:19 »

Kensai biladerim sen haksızsın ve sana laflar hazırladım;

Sabah ben de okudum, hakkaten daha nasıl dalga geçeceksin? Hepsini geçtim, daha maçın bitmesinin üstünden 1 saat geçmeden yaptığın bu girişin kışkırtma dışında bir amacı mı vardı? Sinirler yatışmışken daha üsluplu bir mesaj atabilecekken böyle bir şey yazmanın asıl amacı neydi? Saygı görmeyi beklemek mi? "Helal olsun abi valla iyi dağıttınız, biz de eşşekmişiz apaçiymişiz" diye cevap alacağını mı umuyordun?

Ben seni aklı başında biri zannederdim, değilmişsin.
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Phoenix Suns  |  Topic: Play-off 2006 « previous next »
    Jump to: