Welcome, Guest. Please login or register.
16 Jan 2021 - 07:06:06
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Phoenix Suns  |  Topic: Gecenin Maçı 2004-2007 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 17 18 19 [20]
Author Topic: Gecenin Maçı 2004-2007  (Read 71124 times)
anilkos
Forum Wolverine'ı
Full Member

hi,hi,hi,hi...

View Profile
« Reply #285 on: 16 Mar 2007 - 20:54:11 »

Bence Rose dahil olmak üzere benchten biraz daha faydalanmak lazım,sezonun sonunda lig 2.liğini garantilediğiniz an bence bench'e biraz daha süre vermeniz gerekiyor.8 kişilik rotasyonla şampiyonluk zor gibi görünüyor.Nash'in sahada olmadığı bölümde banks biraz daha aklı başında şeyler yapsa ben Suns'ı şimdiden şampiyonluğun en byük favorisi gösteririm ama.Amare konusunda ise suns'ın ne kadar akıllı bir iş yaptığını görüyorum,gerçi geçen sezon sonu oynatarak bir kez daha sakatlanmasını sağlamışlardı fakat hem hazır hemde sağlıklı şekilde geri döndürmeyi başardılar.
« Last Edit: 16 Mar 2007 - 20:55:11 by Anil » Logged

Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #286 on: 17 Mar 2007 - 08:10:57 »

Bir baba hindi
 Deli  Deli  Deli

Phoenix'e bindi

dwarf  dwarf  dwarf

Bu entry Fevzi Eren Kasımoğlu'na adanmıştır...
Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #287 on: 17 Mar 2007 - 08:18:31 »

Hayatımda ilk kez Detroit'in finale çıkmasını istiyorum.
fabrio
Veteran
Sr. Member

Gerçek bir prens...

View Profile
« Reply #288 on: 18 Mar 2007 - 03:12:04 »

Dallas-Detroit finalini mi merak ettin Deli

Kensai
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #289 on: 18 Mar 2007 - 07:59:25 »

Hayır, final zaten Phoenix-Dallas-San Antonio üçlüsünden ikisi arasında olacak, geri kalanı süpürge-faraş.

PS: D'Antoni sağolsun 4 günde 3 maç yapan adamların adım atacak hali kalmamış, daha dar bi rotasyon denerse veya belki Marion, Amare ve Nash'i 48 dk oynatırsa bi yere gelir, akıl fikir allahım...
RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #290 on: 18 Mar 2007 - 08:04:05 »

finalde denver ı da istemio musun şimdi..  Smiley
Kensai
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #291 on: 18 Mar 2007 - 08:33:51 »

Denver'ı ilk turda alalım mümkünse, aperatif niyetine.
denver.nuggets
Guest
« Reply #292 on: 18 Mar 2007 - 08:35:22 »

ister bizi, biz süpürge-faraş'ız. Ama iyi bir mesaj verdik Allah için
Kensai
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #293 on: 23 Mar 2007 - 13:45:58 »

Sonunda D'Antoni rotasyon namına bişeyler yaptı, 10 kişiye süre vermiş. Takım bu şekilde de maç kazanabileceğini gösterdi, illa Nash'in sürekli oyunda olmasına gerek yok. Üstelik bu onsuz kaldığımız durumlara daha da hazırlıksız olmamızı sağlıyor. Onu dinlendirdiği dakikalarda buna da bi çözüm arıyabilir D'Antoni. Bu arada Rose da takıma faydalı olabileceğini göstermiş, özellikle son dönemde iyice kötüleşen 3lük yüzdemiz adına önemli katkı yapmış 3/5le atarak, takımın geri kalanı ise 2/17 ile yerlerde sürünmüş yine.
Kensai
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #294 on: 2 Apr 2007 - 03:47:34 »

Kaan Kural'ın cuma günü Stüdyo'da "benim favorim Phoenix, toparlanıp batıdan finale onlar kalacaklar, bu sene onların senesi" gibi yorumlarına rağmen Dallas'ı yendik. Kural nazarını bile yok sayıp böyle bir maçı kazanabildiysek şampiyonluğu da pekala alabiliriz. Fakat sevgili Kaan abimizden gelecek programlarda mümkünse Phoenix'ten, hadi o olmadı Nash ve Amare'den bahsetmemesini, bahsedecekse bile iyi konuşmamasını rica ediyorum. Keza çekirgenin zıplayabileceği bir maksimum sayı var, illaki nazar değdirecektir, böyle kritik bir dönemde şansımızı daha fazla zorlamanın manası yok.

Maçı da kesik kesik de olsa(TVU cekic) seyredebildim. Genel olarak istediğimiz gibi oynadık. Farkı belli bir seviyenin altına indirmelerine izin vermedik. Özellikle son çeyrekte güvenli seviyelerde tutabilmemiz bizim adımıza önemli bir faktördü. Bunların dışında çok iyi bir yüzdeyle şut attık, üçlüklerde son dönemde yaşadığımız sıkıntıyı bu maçta gidermiş gibi gözüktük. Dallas'ın Nash'e bir çözümü yok, bu bir kez daha kanıtlandı. Oyunda 35 dakika civarında kaldı ve bu süre oyunu tam anlamıyla domine etmesine yetti. Bu arada Barbosa'dan da bahsetmek gerek. Her geçen gün oyunu olgunlaşıyor. Belki istediğimiz tarzda bir pg değil ama oyunda kaldığı sürede hücumumuza ayrı bir yön katması ve patlayıcı oyunuyla hücumda sıkıştığımız anlarda çok yararlı oluyor. Özellikle de set hücumlarının sıklaştığı play-offlarda daha da işimize yarayacağını düşünüyorum. 
Pages: 1 ... 17 18 19 [20]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Phoenix Suns  |  Topic: Gecenin Maçı 2004-2007 « previous next »
    Jump to: