Welcome, Guest. Please login or register.
16 Jan 2021 - 06:11:43
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Phoenix Suns  |  Topic: Play-off 2006 0 Members and 2 Guests are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4 ... 7
Author Topic: Play-off 2006  (Read 29493 times)
Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« on: 19 Apr 2006 - 00:58:06 »

play-offa girmeyenlerin bile var bizim de bi play-off topiğimiz olsun  Smiley

ilk rakip lakers olacak gibi gözüküyo, bizim için çok da zor olmaz keza lakersın nash'e bi çözümü yok. şu sıralar dalgalı bi performans çiziyoruz belki ama hem nash'in sakatlığı tamamen geçti hem de biraz dinlendi, ayrıca son zamanlarda rotasyon biraz genişlediği için diğer oyuncular da çok yorgun girmeyecekler. kobenin kendi çabasıyla bi maç alabileceğini hesaba katıp seriyi 4-1 kazanırız diyorum.
villeneuve
Guest
« Reply #1 on: 19 Apr 2006 - 02:45:23 »

Bence o kadar kolay değil ama büyük ihtimalle 4-2 biter. Düşük bir ihtimal olsa da 4-3 de olabilir. Nash'in karşısında Smush Parker olacak. Bir playoff takımının oyun kurucusu olarak reigning MVPye karşı neler yapabileceği malum. Kobe'ye savunmada bir cevap yok gibi ama Odom'u Diaw yavaşlatır. Belki playoff tecrübesi olmadığı için biraz bocalar ama Odom da sezon boyunca güven vermedi. Playoffta patlama yapabileceğini sanmıyorum. Pota altında da Lakers'ın fizik üstünlüğü var ama sadece o kadar gibi. Mihm ve Kwame Brown hücumda ne kadar etkili ki? Gerçi Brown bu sezon pis işleri yapmakta geçmişe göre daha iyi ama bu seride tehdit yaratacak bir unsur değil. Savunmada geniş oyuncuları yavaşlatmasıyla dikkat çekti bu sezon. Phoenix'in zaten etkili post-up oyuncuları yok. Pota altı sayılarının çoğu alley-ooplardan ve Nash'in servislerinden geliyor. Brown onlara bir şey yapamaz. Devean George belki ex-factor olmaya yaklaşabilir ama bu da düşük bir ihtimal. Kobe de seri boyunca hem hücum yükünü sırtlayıp hem de Bell ve James Jones'dan birini durduramaz. O yüzden şutörlerin sayı üretimi Lakers serisinde de büyük ölçüde devam edecektir diye düşünüyorum.
Son olarak; zaten bu playofflar Lakers için bir adım, bir tecrübe gibi bir şey olacak. Geçen sezon playoff yapamamışlardı, bu sezon Phil Jackson geldi (+takviyelerle) playoffa girdiler ve bu kadroyla playoff ortamını görecekler. Seneye de taşları daha çok yerine oturtup playoffta ilerlemeye çalışacaklar. Bütün bunlara rağmen Phil Jackson Phil Jackson'dır, Kobe de Kobe'dir diye bu seriyi bir maç kazanarak noktalamayacaklarını, en azından 4-2 bitireceklerini düşünüyorum.
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #2 on: 1 May 2006 - 16:16:01 »

nash nasıl bu hataları yapar, akıl alır iş diil. en azından maç sonunda aalamayarak kendini afettirmiş. ama artık serinin dönmesi çok zor..

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #3 on: 2 May 2006 - 01:06:49 »

Maçın özetlerini yeni izledim, bir maç bu kadar mı dramatik ve afedersiniz dangalakça verilir? 10 saniye kala 5 sayı farkla önde ol, takımının en iyisi, ligin en iyi oyun kurucusu aptal bir top kaybetsin ve maçı uzatmaya götür, uzatmalarda daha da aptalca yine aynı yıldızın topu kaybetsin ve basketi ye yenil. Seride de kolay kolay kapatılamayacak biçimde geri düş. Ne kadar dramatik de olsa en büyük yıldızın böyle hatalar yapıyorsa ağlamadan yenilgiyi kabul edeceksin.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
Göko
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #4 on: 2 May 2006 - 16:03:16 »

Herne kadar 1-3 geriye de düşse Suns ekibinin evinde oynayacağı 5. maçı alması durumunda durum 2-3'e gelir ve Staples'tan çıkarılacak bir galibiyet ki o kadar da imkansız olmadığını düşünüyorum..Yanılmıyorsam Detroit geçmiş yıllarda Orlando karşısında böyle bi duruma düşmüştü..Eğer Suns elenirse normal sezonun MVP'sinin takımı ilk kez ilk turda eleniyor olacak -mı acaba?
FliPtiKal3
Guest
« Reply #5 on: 2 May 2006 - 16:16:01 »

ben suns ın mental olarak buyuk bir yıkıma uğradığını düşünüyorum ve 1-3 ten geriye döneceklerine ihtimal vermiorum göko.Seri akıl almaz bir biçimde Lakers ın oldu hala şoklardayım...
bullsarda
Veteran
Pro. Member

The more I see the less I know for sure

View Profile
« Reply #6 on: 2 May 2006 - 18:30:38 »

bence seri hala ortada fifti fifti olay,iki takımdan biri 4-3 geçicek, suns olur umarımm
aksi taktirde bünyem clippers-lakers eşleşmesini kaldırabilcek kadar güçlü değil,karaciğerimde ve böbreklerimde problmeler var..
Brooklyn
Benicio
Yazar
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #7 on: 2 May 2006 - 18:45:51 »

nası fifti-fifti arda, bu maçta bitiririz seriyi rahat ol. Azn
« Last Edit: 2 May 2006 - 18:46:27 by Brooklyn » Logged

bullsarda
Veteran
Pro. Member

The more I see the less I know for sure

View Profile
« Reply #8 on: 2 May 2006 - 18:52:32 »

nası fifti-fifti arda, bu maçta bitiririz seriyi rahat ol. Azn

görücez sedatcım,gorucez
takriben 15-15 buçuk saat sonunda bi daha düşünmeye başlıcaksın Smiley Smiley
belgarion
Newbie
*

...

View Profile
« Reply #9 on: 2 May 2006 - 20:14:16 »

bencede sunsın burdan geri donmesi çok zor gozukuyo .Lakers yarı finale yakın.Belki bugunku macı kaybedebilirler ama kobe ve phil burdan asla seriyi vermez. Lal- Lac esleslesini de  Lakers alırsa batı finali ,bu kadro ile gercekten muhtesem Kobe bu halde bir yuzuk istiyordu, cok cok zor ama en azından baya bir yaklasma sansı o kadar zor değil Smiley

RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #10 on: 2 May 2006 - 20:21:16 »

bence seri hala ortada fifti fifti olay,iki takımdan biri 4-3 geçicek, suns olur umarımm
aksi taktirde bünyem clippers-lakers eşleşmesini kaldırabilcek kadar güçlü değil,karaciğerimde ve böbreklerimde problmeler var..

gözlere perde inmiş belliki..

1 hafta boyunca internet ve televizyonunu kapatmaya hazırlansan iyi olur, ne de olsa elinde olan bişey..  sana da bi zarar gelmesini istemez bu centilmen taraftar..
LeBron23
Guest
« Reply #11 on: 2 May 2006 - 20:30:31 »

Lakers önceki maçları nasıl oynadıysa şimdide öyle oynarsa maçı kazanır ve turu atlar.Clippers ile batı finali için kapışırlar.Önemli anlarda yine Kobe sazı eline alır ve Lakers maçı kazanır.Kimse Suns'ın eleneceğini düşünmüyordu ama artık büyük bir çoğunluk Lakers'ın bu maçı alıp turu geçeceğine inanıyor.Normal sezonun Mvp'si bu maça ne yapacak merak ediyorum.
FliPtiKal3
Guest
« Reply #12 on: 2 May 2006 - 21:12:03 »

,bu kadro ile gercekten muhtesem Kobe bu halde bir yuzuk istiyordu, cok cok zor ama en azından baya bir yaklasma sansı o kadar zor değil Smiley
Bu kadroyla Lakers  yüzüğü bir kenara bıraktım batı finalini alsın   ben o NBA in taaa dibine... NBA basketbolu izlemeyi bırakırım.Smush parker'lı kwame li adını bilmediğim diğer abuk bench oyuncularından kurulu bu takım batının en iyisi olucaksa ben o basketbolu bida izlemem arkadaş.Alternatifler... Yıllardır üvey evlat muamelesi yaptığım avrupa basketboluna yoğunlaşır , bulacağım diğer farklı hobilerle hayatımdaki bu büyük eksikliği kapatmaya çalışırım. Ama kesinlikle NBA hadisesine bida dönmem Smiley Bu bi kabus olmalı biri beni uyandırsın!!!

PS: off topic oldu biraz ama kusura bakmayın acım sonsuz. Şu ortaya çıkan tabloya dayanamıyorum. wall bash
« Last Edit: 2 May 2006 - 21:23:48 by flip » Logged
belgarion
Newbie
*

...

View Profile
« Reply #13 on: 2 May 2006 - 21:22:19 »

batı finaline çıkmasını yaklasma saydım gelen takım Lakersı çok zorlanmadan eler, bende hiç sans vermiyorum ondan sonrasına .En fazla batı finaline  kadar giderler Smiley

RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #14 on: 2 May 2006 - 21:47:36 »

Bu kadroyla Lakers  yüzüğü bir kenara bıraktım batı finalini alsın   ben o NBA in taaa dibine... NBA basketbolu izlemeyi bırakırım.Smush parker'lı kwame li adını bilmediğim diğer abuk bench oyuncularından kurulu bu takım batının en iyisi olucaksa ben o basketbolu bida izlemem arkadaş.Alternatifler... Yıllardır üvey evlat muamelesi yaptığım avrupa basketboluna yoğunlaşır , bulacağım diğer farklı hobilerle hayatımdaki bu büyük eksikliği kapatmaya çalışırım. Ama kesinlikle NBA hadisesine bida dönmem Smiley Bu bi kabus olmalı biri beni uyandırsın!!!

PS: off topic oldu biraz ama kusura bakmayın acım sonsuz. Şu ortaya çıkan tabloya dayanamıyorum. wall bash

respect duy ahmet, :respect: .. kafanı daha çok taşlara duvarlara vurman dileğiyle Smiley ..
« Last Edit: 2 May 2006 - 21:48:37 by RuSTeDSouL » Logged
Pages: [1] 2 3 4 ... 7
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Phoenix Suns  |  Topic: Play-off 2006 « previous next »
    Jump to: