Welcome, Guest. Please login or register.
17 Jun 2019 - 14:13:26
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Hayvanlar Alemi 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 8 9 10 [11] 12
Author Topic: Hayvanlar Alemi  (Read 43859 times)
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #150 on: 2 Aug 2005 - 16:06:18 »

bune baba napmıslar kediye ya yazıktır yalanamaz bu sımdı.

Ya veternere goturdunmu asını falan yaptırdınmı abi sakatlık yasama sonra

FliPtiKal3
Guest
« Reply #151 on: 2 Aug 2005 - 16:22:42 »

gökana bişi olmaz. Kedi düşünsün esas Cheesy
HaliTT
Hiro
Veteran
Pro. Member

Remember...

View Profile
« Reply #152 on: 10 Mar 2006 - 19:24:13 »

yaklaşık 6 ay önce eniştemle beraber onun bi arkadaşının köpeğinin yavrularını aldık.
Biz aldığımızda 40 günlük olmuşlardı, 1 ay kadar bizim evde kaldılar. sonra eniştemlerin bağ evine gittiler.
Safir (yani benimkisi) bu haftabaşı itibariyle bizim eve döndü Smiley

İşte 40 günlük halleri

Bu da 6 aylık halleri, canavar oldular  Roll Eyes

edit: yaw ben görüyodum Huh bi de şimdi bakın..
« Last Edit: 10 Mar 2006 - 20:34:57 by HaliTT » Logged

I’m taking it slow / Feeding my flame / Shuffling the cards of your game / And just in time / In the right place / Suddenly I will play my ace
kubilay
Administrator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #153 on: 10 Mar 2006 - 19:30:04 »

sorun bende mi Huh resimler görünmüyor

duzeldi.
« Last Edit: 10 Mar 2006 - 23:33:39 by kubilay » Logged

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #154 on: 10 Mar 2006 - 19:32:03 »

ben de göremedim de bozuntuya vermedim Smiley

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Point God
The Diesel
Organizatör
Full Member

MIMI lover

View Profile
« Reply #155 on: 10 Mar 2006 - 19:33:16 »

bende de görünmüyor..
jordan23
Forum Föyü
Full Member

bir varım bir yokum

View Profile WWW
« Reply #156 on: 10 Mar 2006 - 21:00:51 »

resimler gorunuyo
cinsi ne bunların çok guzel gorunuyorlar ilk resimdeki bakışı da çok tatlı
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #157 on: 10 Mar 2006 - 23:25:54 »

bende de görünüyo... Allah'tan daha önce halitlerin eve gitmişim yoksa hiç gidemezmişim... adamı yer bunlar

Son Turnuva Şampiyonu
HaliTT
Hiro
Veteran
Pro. Member

Remember...

View Profile
« Reply #158 on: 11 Mar 2006 - 01:54:52 »

resimler gorunuyo
cinsi ne bunların çok guzel gorunuyorlar ilk resimdeki bakışı da çok tatlı

rottweiler  Azn
her ne kadar annemleri "yok o haberlerde gördüğünüz bunlardan değil" diye sakinleştirsem de halen biraz önyargılı yaklaşıyorlar...

I’m taking it slow / Feeding my flame / Shuffling the cards of your game / And just in time / In the right place / Suddenly I will play my ace
FliPtiKal3
Guest
« Reply #159 on: 11 Mar 2006 - 04:08:53 »

abi raşit volıs die çağırdığım kafasında beyaz deliği olan enikte rotweilerdı. daha 55 günlükken şöle gıdısını kaşıim dedim  çene kemiğinin ne kadar kalın ve guclu olduğunu hissetttim ,tırstım hafiften Cheesy. Biraz büyüyp serpildiğinde o çeneler adamın..... neyse olm halitt senin gibi sakin bi adamın bu tarz itlerle ne işi var Smiley alsaydın ya bi chuwawa Tongue  yada yorkshire terrier  Kiss
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #160 on: 11 Mar 2006 - 04:23:46 »

yok abi bizim oraların kangalına değişmem. Biz cocukken kangala biner gezerdik kuzenle. Ne hayvandı ya gormek lazım

the mechanic
WILLIAM "BILL" MUNNY
Pro. Member

Heroes Never Die. THEY RELOAD!

View Profile WWW
« Reply #161 on: 11 Mar 2006 - 17:19:33 »

bir olayı okumuştum bir medya mecrasında.kangalın teki otobüsü kovalamaya kalkmış bir ara.otobüs durakta durduğunda gelmiş tekerleğini dişini geçirmiş.ondan sonra arabanın arkası çökmüş birden.inip bir bakıyorlar hayvan tekerleği ki otobüs tekerleği tekrarlıyorum, boylu boyunca delmiş.her diş için kolum kalınlığında delik...bizim mahallede de var bir tane,millet besliyor falan.Allah sizi inandırsın boyuma eşit neredeyse.o hayvandan daha küçük insanlar gördüm.bir de yapılı birşey.askere bizim yerimize bunları alsalar daha hayırlı olur herhalde.

"Bilimde ve güzel sanatlarda en üstün basarilar, tek baslarina çalisan kisiler tarafindan elde edilmistir. Hiçbir parkta bir kurul için dikilmis bir anit yoktur. Hayatta ya tozu dumana katar birinci olursun, ya da tozu dumani yutan kalabaligin arasinda olursun."

ALDOUS HUXLEY
Point God
The Diesel
Organizatör
Full Member

MIMI lover

View Profile
« Reply #162 on: 11 Mar 2006 - 20:33:01 »

edit: yaw ben görüyodum Huh bi de şimdi bakın..
Gördüm bende.Çok güzel bu köpekler çok hoşuma gidiyorlar ama insan ister istemez tırsıyor işte.Ya bişe sorucam evde mi besliyorsun bunları?Evde besliyorsan aynı odadamı yatıyorsunuz?Ordu'da da bi araba yıkamacısının var bunlardan köpeğin arka bacaklarındaki kasları görünce inanamadım.Köpek sağa sola yalpalayarak yürüyordu.Fazla kastan!!Mankenler yürüyor ya adıda catwalk  Grin ,öyle yürüyordu köpek.
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #163 on: 11 Mar 2006 - 20:45:21 »

çömelince köpekler harbiden bi şey yapmaz mı?

çeşme'de gecenin bi yarısı otelden çıkıp lojmanlara giderken 4 tane it havlayarak üstüme doğru koştular. ben de öyle sabit durdum. hiç hareket yapmadım. üçü geldi kokladılar beni. dördüncü de biraz ötede pis pis hırladı. ben hareket etmemeye devam ettim. sonra gittiler. ama yusuf yusuf tabii. biraz da ğaçaları koklasalardı başka bi şeyin kokusunu alıp kaçacaklardı. gittikllerinde arkalarından bağırdım "teker teker gelin hüleyyyynnn!" diye. cevap vermediler tabii. bi dahakine çömelicem bakayım nolacak thinking

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Point God
The Diesel
Organizatör
Full Member

MIMI lover

View Profile
« Reply #164 on: 11 Mar 2006 - 21:10:30 »

çömelince köpekler harbiden bi şey yapmaz mı?

çeşme'de gecenin bi yarısı otelden çıkıp lojmanlara giderken 4 tane it havlayarak üstüme doğru koştular. ben de öyle sabit durdum. hiç hareket yapmadım. üçü geldi kokladılar beni. dördüncü de biraz ötede pis pis hırladı. ben hareket etmemeye devam ettim. sonra gittiler. ama yusuf yusuf tabii. biraz da ğaçaları koklasalardı başka bi şeyin kokusunu alıp kaçacaklardı. gittikllerinde arkalarından bağırdım "teker teker gelin hüleyyyynnn!" diye. cevap vermediler tabii. bi dahakine çömelicem bakayım nolacak thinking
Bence sen yine de çok güvenme.Köpekler,hazır çömelmiş bulduk deyip..sen derin derin nefes alarak salavat getir en etkili yöntem,kendimden biliyorum.Ya bide şey varmış deneme imkanım olmadı hiç Grin ama köpekler çıplak insanlara da saldırmıyorlarmış öyle mi??
Pages: 1 ... 8 9 10 [11] 12
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Hayvanlar Alemi « previous next »
    Jump to: