Welcome, Guest. Please login or register.
25 Jun 2019 - 13:01:47
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Hayvanlar Alemi 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 6 7 8 [9] 10 11 12
Author Topic: Hayvanlar Alemi  (Read 43971 times)
Wolver
Forum Sorunsalı
Pro. Member

Aldığı Nefes Zarar

View Profile
« Reply #120 on: 17 Aug 2003 - 22:17:02 »

Ben senin avatari seviyorum frusciante..Boyutlarida kendide guzel valla, benimkinden guzel en azindan :p

Batug Member Since 2002
frusciante
Newbie
*

View Profile WWW
« Reply #121 on: 18 Aug 2003 - 15:52:57 »

Ben senin avatari seviyorum frusciante..Boyutlarida kendide guzel valla, benimkinden guzel en azindan :p
ah saol bence senınkıde cok sırın butun hayvanlar cok sırın
Wolver
Forum Sorunsalı
Pro. Member

Aldığı Nefes Zarar

View Profile
« Reply #122 on: 18 Aug 2003 - 19:42:33 »

Su anki avatarim pek hayvan sayilmaz aslinda, ama hayvan olarak cok sirin bi hayvandir wolverine hayvani evet :) Bu wolverine hayvaninin ilk kurdugu ailesine omrunun sonuna kadar sadik kaldigini biliyor muydunuz ayrica?

Batug Member Since 2002
frusciante
Newbie
*

View Profile WWW
« Reply #123 on: 18 Aug 2003 - 21:13:12 »

Su anki avatarim pek hayvan sayilmaz aslinda, ama hayvan olarak cok sirin bi hayvandir wolverine hayvani evet Smiley Bu wolverine hayvaninin ilk kurdugu ailesine omrunun sonuna kadar sadik kaldigini biliyor muydunuz ayrica?
ahaha sabah baktıgımda bır ayı gordumdu sanki bosuna bana astıgmatlı demıyolar euehuee ....
maruL
Heyvönsi Cözibe
Jr. Member
**

Bu Oyunu Seviyorum...

View Profile WWW
« Reply #124 on: 22 Aug 2003 - 04:10:09 »

ya bugün böle bi parkta gördüm yavru kedi ölodu ya walla çok acıdım ne yapçam bilemedim veterinere götürmeye kalksan veteriner bilmeyiz ez öldür deseler yapamayız hayvan cağız öyle yawaş yawaş ay yavrum ya ;(

Peki Zeki Müren'de bizi görebilecek mi?
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #125 on: 23 Aug 2003 - 01:52:39 »

bizim koydeki evde yaklasık 9-10 kedi ve 3-4 kopek var zaten koyde yeni dogmus bi kedi kopek oldumu bizim evin kapıya bırakıyolar     (ac bırakmayacagımızı biliyolar tabi ) ozellikle kopeklerden biri dehset bisi 40 yıllık kopegimmis gibi bana her turlu soytarılıgı akrobatik hareketleri yapıyo sasıyom walla

Son Turnuva Şampiyonu
Wolver
Forum Sorunsalı
Pro. Member

Aldığı Nefes Zarar

View Profile
« Reply #126 on: 23 Aug 2003 - 03:24:33 »

bizim koydeki evde yaklasık 9-10 kedi ve 3-4 kopek var zaten koyde yeni dogmus bi kedi kopek oldumu bizim evin kapıya bırakıyolar     (ac bırakmayacagımızı biliyolar tabi ) ozellikle kopeklerden biri dehset bisi 40 yıllık kopegimmis gibi bana her turlu soytarılıgı akrobatik hareketleri yapıyo sasıyom walla

Beni duzenli olarak besleyip sevgi gosterene bende soytarilik ve akrobatik hareketler yaparim gilacim :p Anneannemin bahceside ayni seylere sahne oluyordu bir zamanlar, simdi ev bos oldugu icin Allah bilir ne haldedir oralar bilemiyorum..

Batug Member Since 2002
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #127 on: 23 Aug 2003 - 03:42:43 »

yok bu ole degil evde yemek verenler var ama o kisi ben degilim halamlar alan veriyo ben ilk defa veriyodum bide kopek kimin onuda bilmiyom zati Cheesy

Son Turnuva Şampiyonu
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #128 on: 23 Aug 2003 - 16:19:04 »

yaw geçen arazideydim. Bole gidiyorum. Birdin hasır husur bişey çıktı ayağımın yanından. Bir irkildim bir tırstım olmaz boyle bişey. Kertenkeleymiş. Ha dedim hısırtına cakayım. Odum koptu serefsizim. Ama tabi karizmayıda bir yandan korumaya calısıyoruz arazide. Zor dayandım tabi Grin Cool

maruL
Heyvönsi Cözibe
Jr. Member
**

Bu Oyunu Seviyorum...

View Profile WWW
« Reply #129 on: 22 Sep 2003 - 02:23:25 »

Türkish safari
Bir Köpeğin Ölüşü
Okula yazılmaq için sakaryaya gidiyoduk yolda köpeğin biri karşıdan karşıya geçmek için hışımla yola atladı tabe kamyonu görmedi nasıl olduysa akıl etti tam kamyonun ortasıyken geri döneyim dedi tam dönerken kamyom köpeği tam boyundan ezdi. (Iyq iğrenç bi görüntüydü çok üzüldüm  Cry )
Arının Feci Sonu
Kahvede batak atarken birden gözüm ilişti köşede yuva yapmış örümceğin ağına arı takıldı hemen örümcek saldırıya geçti ve arının işi mafiş. O el 10 aldım Wink

FliPtiKal3
Guest
« Reply #130 on: 22 Sep 2003 - 15:14:07 »

ya bugün böle bi parkta gördüm yavru kedi ölodu ya walla çok acıdım ne yapçam bilemedim veterinere götürmeye kalksan veteriner bilmeyiz ez öldür deseler yapamayız hayvan cağız öyle yawaş yawaş ay yavrum ya ;(
Türkish safari
Bir Köpeğin Ölüşü
Okula yazılmaq için sakaryaya gidiyoduk yolda köpeğin biri karşıdan karşıya geçmek için hışımla yola atladı tabe kamyonu görmedi nasıl olduysa akıl etti tam kamyonun ortasıyken geri döneyim dedi tam dönerken kamyom köpeği tam boyundan ezdi. (Iyq iğrenç bi görüntüydü çok üzüldüm  Cry )
Arının Feci Sonu
Kahvede batak atarken birden gözüm ilişti köşede yuva yapmış örümceğin ağına arı takıldı hemen örümcek saldırıya geçti ve arının işi mafiş. O el 10 aldım Wink

Marul bu ne abi!!  Shocked hayvanlar alemi topicini hayvan mezarlığı  topici yaptın walla....lütfen bundan sona şu hayvan böle pörtledi bu böle can çekişti die msglar atmayınız Roll Eyes......bu alemle ilgili öğreitici bilgilere eywallah ama yukarıdaki tüden girişlere hayır!!!
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #131 on: 25 Sep 2003 - 22:17:55 »

ya yemekten geliyorum yine baktım sağa sola bi tane boolee renklimi renkli şimdi adı aklıma gelmiyor tuyleri arkada kocaman bir kus bana bakıyor. Ben one bakıyorum. Neyse sordum sorusturdum uc taneymiş bunlar. Kurmay baskanı(tümgeneral olur) vermiş bakılıyormus. Yaklaşılmamalıymış. Ama baya guzeldi.

Wolver
Forum Sorunsalı
Pro. Member

Aldığı Nefes Zarar

View Profile
« Reply #132 on: 26 Sep 2003 - 00:44:21 »

Türkish safari
Bir Köpeğin Ölüşü
Okula yazılmaq için sakaryaya gidiyoduk yolda köpeğin biri karşıdan karşıya geçmek için hışımla yola atladı tabe kamyonu görmedi nasıl olduysa akıl etti tam kamyonun ortasıyken geri döneyim dedi tam dönerken kamyom köpeği tam boyundan ezdi. (Iyq iğrenç bi görüntüydü çok üzüldüm  :'( )
Arının Feci Sonu
Kahvede batak atarken birden gözüm ilişti köşede yuva yapmış örümceğin ağına arı takıldı hemen örümcek saldırıya geçti ve arının işi mafiş. O el 10 aldım ;)

Marul bu ne abi!!  :o hayvanlar alemi topicini hayvan mezarlığı  topici yaptın walla....lütfen bundan sona şu hayvan böle pörtledi bu böle can çekişti die msglar atmayınız ::)......bu alemle ilgili öğreitici bilgilere eywallah ama yukarıdaki tüden girişlere hayır!!!

Topic basligindan da görüldüğü üzere hayvanlar alemini resmen mezarlığa cevirmeyelim arkadaslar..Cidden ya yaşayan hayvanlardan daha çok ölmüşlerinden bahsediyoruz sanirim :( Biz buraya bilmedigimiz seyleri ögrenelim diye acmadik mi bu topiği...

Batug Member Since 2002
maruL
Heyvönsi Cözibe
Jr. Member
**

Bu Oyunu Seviyorum...

View Profile WWW
« Reply #133 on: 27 Sep 2003 - 02:30:50 »

Türkish safari
Bir Köpeğin Ölüşü
Arının Feci Sonu

Marul bu ne abi!!  Shocked hayvanlar alemi topicini hayvan mezarlığı  topici yaptın walla....lütfen bundan sona şu hayvan böle pörtledi bu böle can çekişti die msglar atmayınız Roll Eyes......bu alemle ilgili öğreitici bilgilere eywallah ama yukarıdaki tüden girişlere hayır!!!

Topic basligindan da görüldüğü üzere hayvanlar alemini resmen mezarlığa cevirmeyelim arkadaslar..Cidden ya yaşayan hayvanlardan daha çok ölmüşlerinden bahsediyoruz sanirim Sad Biz buraya bilmedigimiz seyleri ögrenelim diye acmadik mi bu topiği...
ulan yine bomba gibi ölüm haberlerim wardı ama hevesimi kursağımda bıraktınıs tamam bundan böle yazmıyom ölüm haberleri öleyse bi yaşam haberi yazam yengem hamile ;Ğ

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #134 on: 3 Nov 2003 - 11:51:08 »

dun bagda bu seneki son islerle ugrasırken bizi kedi(daha dogrusu site bekcisinin) dibimize geldi bacaklarımın arasında dolanıyo bizde tam o sıra bahcedeki arı kovanları ile ugrasıyoz her ye arı dolu kediye git mit diyorum kedi gitmiyo ii walla sen bilirsin dedim isisme devam ettim derken bi baktım kedinin ustunde arı arı kediyi bi soktu

kedi nası cıldırdı nası kacıyo hemen agacın tepeye cıktı(sanki arı oraya gelemez Cheesy ) daha sonra ordan da indi ama garibim ole kasınıyoki sırtını ayaklarını falan yalıyo sonra yerde surekli ters donup duruyo dehset bisi idi hayatımda ilk kez bi hayvanı sokan arı gordum yalnız sonra kediye bisi olmadı galiba ama bahcenin o kısmına bidaha gitmedi hic Cheesy  

Son Turnuva Şampiyonu
Pages: 1 ... 6 7 8 [9] 10 11 12
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Hayvanlar Alemi « previous next »
    Jump to: