Welcome, Guest. Please login or register.
21 Mar 2019 - 14:19:49
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: İş 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 17 18 19 [20] 21
Author Topic: İş  (Read 74704 times)
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #285 on: 24 Jul 2014 - 02:33:58 »

Ölçümlerde 191 cm çıktığı İçin elendiğini söyleyen birine rastlamıştım nette. Benim boyumu 186 ölçtüler (son muayenede 190 çıktım, oytun'u da 2-3 santim kısa ölçmüşlerdi. Ayrıca bende 3-4 santim uzun olup da girebilen bir kaç kişi gördüm. Senin boy 194 diye kalmış aklımda. Şansını deneyebilirsin aslında.
« Last Edit: 24 Jul 2014 - 02:34:22 by blastrula » Logged

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
tricktir
Pro. Member

View Profile
« Reply #286 on: 24 Jul 2014 - 03:30:27 »

Abi benim hayallerimde okulu bitirdikten sonra THY'nin eğitimlerine katılıp pilot olmak da vardı da boy demiş 190'dan yüksek olmamalı. O konuda esnekler mi yoksa hakikaten 190'nın üstünde adam almıyolar mı?
Benim bölümden uçak müh. bir arkadaş kaldı boydan bu sene THY'de gerçi o 1,97 çıktı,boy mevzusu sadece bir tek THY'de var bu arada diğer havayolu şirketlerinde üst limit yok diye biliyorum.

başarılar gelir geçer asaletin bize yeter
http://twitter.com/tricktir
http://astrakhanatoly.blogspot.com/
airness
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #287 on: 24 Jul 2014 - 05:50:55 »

Haydaaaaaa bak sinirim bozuldu simdi. Ben thy'nin pilotluk egitimlerine katilmak istiyodum. Egitim ucreti olarak da egitimi bitirdiginde egitim ucretini maasindan dustukleri 10 senelik kontrat yapiyolarmis. Direkt olarak thy'de 10 sene calisma garantisi mis gibi. Cok cezbediyodu beni. Umarim boydan kalmam.

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #288 on: 24 Jul 2014 - 10:16:11 »

şu yazdığım belki tamamen yorum olacak ama ortaokul arkadaşım askeri liseyi çok istiyordu ama boyu giriş için gerekli seviyenin baya altındaydı ma yine de sınava girdi Türkiye 14. olunca askeriye boyu tutmamış kilosu tutmamış spor sınavını geçmiş geçememiş bakmadan kabul etti askeriyeye ..
Yani THY senin işlerine yarayacağını düşünüyorsa bence alacaktır

Son Turnuva Şampiyonu
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #289 on: 24 Jul 2014 - 14:26:41 »

Askeriyeden gelen 2,06 boyunda bi abi var mesela. Boy olayını niye koyuyorlar bilmiyorum. Ayrıca neden kadınlarda 1,60 da, erkeklerde 1,65 onu da anlamıyorum. Minimum bir boy gerekiyor zira, panellere, sigortalara ulaşmak için. Swiss Intl. için üst sınır 1,98 mesela.

@Gila: Boy-kilo mevzu daha en başta ölçülüyor. Dolayısıyla işine yarayıp yaramayacağını bilmediği aşamada oluyor henüz şirket. Mülakata giderken Boğaziçi Endüstri mezunuyla, en düşük puanlı eşit ağırlık bölümü öğrencisi tamamen aynı kefede oluyor.

@Anıl: Sözleşmeleri bildiğim kadarıyla 5 yıl geri ödemeli yapıyorlar artık. Ama 10 yıl mecburi hizmet süresi geçerli hala. Senin okul bitti mi ki?
« Last Edit: 24 Jul 2014 - 14:27:22 by blastrula » Logged

airness
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #290 on: 24 Jul 2014 - 15:18:59 »

1.5-2 sene icinde biticek. Thy'de akrabam da var pilot. Sinavlarda yardim edemez pek tabii ama sinavlari gectikten sonra boydan kalmama noktasinda yardimi dokunabilir diye dusunuyorum. Boyu da benle ayni emekli binbasi kendisi. Askeriyeden gelme oldugu icin boy mevzusuna takilmamistir heralde.
« Last Edit: 24 Jul 2014 - 15:19:31 by airness » Logged

özgür12
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #291 on: 24 Jul 2014 - 15:25:34 »

ya abiler bizim forumda schlumberger'de çalışan bi arkadaş vardı, kimdi hatırlayamadım şimdi, hatırlayanınız varsa kendisiyle bi irtibata geçmek istiyorum, devlet baba sıktı artık, bürokrasiyle boğuşmaktan cinnet seviyesine geldim, wastern geco alım yaparsa tecrübeli deniz jeoloğuyum geçeyim diyorum.

işbu mesajı slb'de yada western geco'da çalışan arkadaşlardan gören olursa bana ulaşırlarsa sevinirim.

i love this game because of 3 point shots
ben imza bilmem parmak bassak olur mu?
deli olduğunu bilecek kadar akılllı deli
kubilay
Administrator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #292 on: 24 Jul 2014 - 17:49:49 »

Millsap24 ama en son 2011'de girmis foruma.

http://www.batug.org/forum/index.php?action=profile;u=5529

özgür12
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #293 on: 24 Jul 2014 - 17:51:27 »

eyvallah kubilay teşekkürler.

i love this game because of 3 point shots
ben imza bilmem parmak bassak olur mu?
deli olduğunu bilecek kadar akılllı deli
judas
Yönetici
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #294 on: 24 Jul 2014 - 18:08:07 »

işbu falan gibi ifadeler kullandığına göre devletten ayrılma vaktin gelmiş abi bence de Smiley

mc
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #295 on: 10 Apr 2015 - 17:25:09 »

http://www.kariyer.net/egem-bilgi-iletisim-ticaret-a-s/frontend-developer-is-ilani-i1354226/?&tmpsno=1&isaramalog=298424714&sirano=1&isaratipi=0

çevrenizde bu tanımlara uyan, iş arayan, altunizade'de rahat bir ortamda çalışmak isteyen varsa, bana yönlendirebilirsiniz.
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #296 on: 25 Mar 2016 - 22:58:01 »

http://www.turkishairlines.com/tr-tr/kurumsal/basin-odasi/duyurular/duyuru/turk-hava-yollari-a-o-yetistirilmek-uzere-ii-pilot-aday-adaylarinda-aranan-sartlar-826

ilan açılmış yine. merak edilen bir şey olursa buradayız.

Cordoba
Newbie
*

View Profile
« Reply #297 on: 31 Aug 2016 - 20:38:19 »

10 işveren ile 13 ayrı işyerinde çalışmıştım (şirket içi şube değişikliği ve şirketler topluluğu içi şirket değişimleri, sürgünler vb. dahil) . Bayram sonrası 11. işveren ve 14. işyerime başlıyorum. 1990 dan beri 26 senede 13 işyeri eskittim, Ortalama 2 yılda bir. Çok istikrarlı bir iş yaşantım var maşallah Tongue . 7 yılım daha var. 17 yi buldururum herhalde  Grin
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #298 on: 1 Sep 2016 - 13:34:49 »

Bankacılıkta ideali 3yilda bir derler bence mantikli

Son Turnuva Şampiyonu
Cordoba
Newbie
*

View Profile
« Reply #299 on: 21 Oct 2016 - 15:16:45 »

Ankara'da yerel bir market zincirinin genel müdürlük departmanında çalışmak üzere kariyer.net'e ilan vermişler. Başvurum üzerine görüşmeye çağırdılar. Genel müdürden torpilli biri geldi o arada. Genel Müdür o kişinin YK başkanı ile görüşceğini söyledi.Yani alınacak adam o dakika belli oldu. İK sorumlusu yanına çağırdı başladı sorgulamaya. İşe alınacak eleman belli ya,beni reddetmek için uğraştı. Görüşmeye de çağırmış oldu, görüşmeden yollayamaz da. Devamlı CV'de açık aradı bulamadı, sorular sordu bulamadı. Sonunda kaçırtmak için "biz aslında yenimahalle toptancı halindeki şube için arıyoruz" demezmi ? Ben de dedim "ben merkez ilanı üzerine gelmiştim. Hadi hoşçakalın" dedim çıktım. Zaten ortamdan da hoşlanmadım. Ct fulltime mış. Vereceği de en fazla 1600. İyi oldu boşver.
« Last Edit: 21 Oct 2016 - 15:20:10 by Cordoba » Logged
Pages: 1 ... 17 18 19 [20] 21
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: İş « previous next »
    Jump to: