Welcome, Guest. Please login or register.
21 Jan 2019 - 07:24:29
Google
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: İş 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 16 17 18 [19] 20 21
Author Topic: İş  (Read 73253 times)
tricktir
Pro. Member

View Profile
« Reply #270 on: 8 Jan 2014 - 22:17:54 »

ucak muhendıslıgı bıtıyor bu sene kısmetse hatta bahara bir ders kaldı sadece,thyde veya havacılık sektorunde part tıme duyan calısan abılerımız olur da haber salarlarsa cok makbule gecer valla.

not:bu tarz bir mesaj yazmak sakıncalı mı bilemedim foruma ama usule aykırıysa kaldırılabilir.

başarılar gelir geçer asaletin bize yeter
http://twitter.com/tricktir
http://astrakhanatoly.blogspot.com/
the Glide
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #271 on: 19 Jan 2014 - 01:07:41 »

nafaka bedelini görünce cem yılmaz'dan çocuğum olsun istiyorum:

500 bin dolar cash,
1 range rover cip,
sarıyer, şişli, istinye park ve levent loft'ta ayrı ayrı lüks daireler,
kemal'in yüksek lisansa kadar eğitim ve sağlık masrafları,
kemal'e aylık 10 bin tl.

çok afedersiniz içine akmanın bedeli bu olmamalı.. hoş, cem yılmaz'a hiç koymaz bu rakamlar ama insan evliliğin anlamını sorgulamadan edemiyor. hadi istemeden de olsa kadını hamile bıraktın, kadının bunu koz olarak kullanması iğrenç.. cem yılmaz'ı evlenmeye ve belki de tam olarak benimsemeyeceği çocuğun dünyaya gelmesine neden olan nedir? hadi kürtaj yasak da, cem yılmaz dahi mahalle baskısı yüzünden mi evleniyor? bu çocuk ilerde annesini cem yılmaz'dan para koparmak amaçlı evliliğe zorlayan bir kadın olduğunu öğrenince ona hangi gözle bakacak? hastalıklı ilişkilerden doğan hasta çocuklar.. kürtaj yasağının kalkması zaten acilen şart da, bence bir kadın tecavüze uğramamışsa ve kendi rızasıyla ilişkiye girdiyse, erkeğin çocuğu istemediği noktada çocuğu doğurmakta ısrar ederse sorumluluğu da üstlenmek zorunda bence.. tamam kabul ülkede pek çok yönden kadınlar şiddet ve haksızlık görüyor ama kanunlar bazı noktalarda özellikle de boşanma konusunda erkekleri inanılmaz mağdur ediyor.. ve böyle kan emici kadınlara fırsat sağlamış oluyor..

böyle bok gibi zengin değiliz ama, gel de kadınlara güven.. gel de evlilikten soğuma

McGiven
Sr. Member

Naber?

View Profile
« Reply #272 on: 22 Jan 2014 - 14:20:25 »

Yasalar erkekleri korusa, ben de kan emerim arkadaş, evlenirim, aldatıldım diye boşanma davası açar oturduğum yerde mal sahibi olurum. (Gerçi bunu İngiltere'de yapmış, kadının mal varlığının yarısına konduktan sonra Türkiye'de yan gelip yatan birini tanıyorum.) Magazin kısmından tiksiniyor olsam da en basitinde haber okumak için girdiğin sitelerde bile evlilikleri (özellikle gizleme çabalarından ötürü) gözümüzün içine kadar sokulduğundan ufak detayları da biliyoruz. Mesajın şu noktasında anneme bağlanıyoruz, "evlilikleri hayırlı değildi ki sonu hayırlı olsun. anasını babasını reddetti kız. aman oğlum, dikkat et, gelinin de hayırlısını getir kuzuuuum"

Kısaca, aptal olmasaymış abi. Ya da aptal değilse bile savurgan olmasaymış ya da bize ne en basitinden yani.
« Last Edit: 22 Jan 2014 - 14:20:54 by McGiven » Logged

o konuda stern'e ben de çok kırgınım
Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #273 on: 22 Jan 2014 - 14:43:24 »

abi kadının cem yılmaz'la para için evlendiğini, çocuğun istenmeyen bir çocuk olduğunu falan nereden çıkarıyosunuz? gazetede yazan magazin haberleri ne kadar doğru kabul edilebilir ki? ayrıca bi noktayı da düzelteyim kürtaj yasak falan değil, ilk 10 haftada kürtaj yaptırabiliyorsunuz, daha sonrası içinse belli şartlar var.
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #274 on: 24 Jan 2014 - 19:24:04 »

valla bende mertin söylediklerini söylicektim kürtaj belli süreye kadar zaten serbest ilk üç ay civarı. Bu uzun süredir böyle yeni bir düzenleme olmadıysa. Zaten bir kısıtlama var ve bu son derece normal arkadaşlar. İstemiyorsan aldırırsın ilk üç ayda. Başbakan durum sanki bu değilmiş gibi atıp tutuyor bedava gündem değiştirmek için bazen ya.

Neyse dayı evlilik zor eheheh. Öyle iyi insanıda yaşamadan anlayamayacağımıza göre kısmet diyoruz

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #275 on: 24 Jan 2014 - 19:31:52 »

Yaşayacan abi beraber şöyle 3-5 sene. Biz 4 seneyi doldurduk Smiley

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #276 on: 24 Jan 2014 - 19:43:54 »

Şeker iki gün önce Yalova'daydım, geçen yaz evlenen kuzen de boşanmış onu öğrendim. Bok varmış gibi, maksat evlilik olsun diye atlıyorlar sonra da sıçıyorlar böyle. Gerçi bizim sülale ile de ilgili olabilir. Evlenen 5 kuzenin beşi de yılı doldurmadan boşandı.  thinking

Yasin hava atma lan. N'apalım biz iki aydan fazla sürdüremiyorsak bi ilişkiyi. :/ Nerdeydi şu Aşk topiği.

Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #277 on: 24 Jan 2014 - 19:45:35 »

amcoğlu herkesin ailesi izin vermez ne yaşaması dışarı çıkartırken izin alıyorsun olm İsviçre mi burası Smiley

Kızı olan aileler erkeklere güvenmiyor pek e normal yani buda

Amcoğlu benim kuzende boşanıyor bilmiyorum artık denk mi geldi yılbaşında öğrendim

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #278 on: 24 Jan 2014 - 21:09:52 »

İzin vermezler tabi. Önemli olan kızın, ailesine söz geçirebiliyor olması ve erkeğin de kendisini aileye iyi ifade edebiliyor olması. Bizim sırrımız bu Smiley biz birbirimizin ailelerinde gidip kalıyoruz rahat rahat. Koca insanlarız, namus bekçiliği de neymiş? Yaşarsın beraber, baktın olmuyo ayrılırsın.

Mustaine
Sr. Member

View Profile
« Reply #279 on: 25 Jan 2014 - 01:38:38 »

amcoğlu herkesin ailesi izin vermez ne yaşaması dışarı çıkartırken izin alıyorsun olm İsviçre mi burası Smiley
Aklıma şu karikatürü getirdi:

Give N Go
Full Member

View Profile
« Reply #280 on: 26 Jan 2014 - 18:13:54 »

nafaka bedelini görünce cem yılmaz'dan çocuğum olsun istiyorum:

500 bin dolar cash,
1 range rover cip,
sarıyer, şişli, istinye park ve levent loft'ta ayrı ayrı lüks daireler,
kemal'in yüksek lisansa kadar eğitim ve sağlık masrafları,
kemal'e aylık 10 bin tl.

çok afedersiniz içine akmanın bedeli bu olmamalı.. hoş, cem yılmaz'a hiç koymaz bu rakamlar ama insan evliliğin anlamını sorgulamadan edemiyor. hadi istemeden de olsa kadını hamile bıraktın, kadının bunu koz olarak kullanması iğrenç.. cem yılmaz'ı evlenmeye ve belki de tam olarak benimsemeyeceği çocuğun dünyaya gelmesine neden olan nedir? hadi kürtaj yasak da, cem yılmaz dahi mahalle baskısı yüzünden mi evleniyor? bu çocuk ilerde annesini cem yılmaz'dan para koparmak amaçlı evliliğe zorlayan bir kadın olduğunu öğrenince ona hangi gözle bakacak? hastalıklı ilişkilerden doğan hasta çocuklar.. kürtaj yasağının kalkması zaten acilen şart da, bence bir kadın tecavüze uğramamışsa ve kendi rızasıyla ilişkiye girdiyse, erkeğin çocuğu istemediği noktada çocuğu doğurmakta ısrar ederse sorumluluğu da üstlenmek zorunda bence.. tamam kabul ülkede pek çok yönden kadınlar şiddet ve haksızlık görüyor ama kanunlar bazı noktalarda özellikle de boşanma konusunda erkekleri inanılmaz mağdur ediyor.. ve böyle kan emici kadınlara fırsat sağlamış oluyor..

böyle bok gibi zengin değiliz ama, gel de kadınlara güven.. gel de evlilikten soğuma

http://www.magdurbabalar.com/

"Life is either a daring adventure or nothing at all. Security is mostly a superstition. It does not exist in nature."---Helen Keller
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #281 on: 23 Jul 2014 - 19:26:35 »

http://www.turkishairlines.com/tr-tr/kurumsal/basin-odasi/duyurular/duyuru/turk-hava-yollari-a-o-yetistirilmek-uzere-ii-pilot-aday-adaylarinda-aranan-sartlar

Pilotluk için ilan açılmış yine. Başvurmayı düşünüp de kafasında sorusu olanlar pm atabilir bana (maaş konusu hariç).

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #282 on: 23 Jul 2014 - 20:11:26 »

Maaş konusu hariç diyerek ne kadar yüksek maaş verdiklerini anlatmış oldun Smiley

Son Turnuva Şampiyonu
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #283 on: 23 Jul 2014 - 23:23:19 »

Yok ya ondan değil. Maaşı için yapılacak bir meslek olmadığı için dedim onu.

airness
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #284 on: 24 Jul 2014 - 02:26:17 »

Abi benim hayallerimde okulu bitirdikten sonra THY'nin eğitimlerine katılıp pilot olmak da vardı da boy demiş 190'dan yüksek olmamalı. O konuda esnekler mi yoksa hakikaten 190'nın üstünde adam almıyolar mı?

Pages: 1 ... 16 17 18 [19] 20 21
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: İş « previous next »
    Jump to: