Welcome, Guest. Please login or register.
19 Mar 2019 - 10:54:08
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: İş 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 21
Author Topic: İş  (Read 74664 times)
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #15 on: 12 Mar 2007 - 15:40:17 »

vay beah şeker kardeşine demek iş yok oralarda. Olm isveçli olsun isviçeli olsun girelim bizde orda işe işte. Temizlikti bakımdı herşeyi yaparım lan. Ordanda seni isvçre temsilcisi falan yaparlar sen de "şeker çok iyi temizlik yapıyor onada ihtiyacım var onsuz olmaz" dersin beraber gideriz. Olm biraz geleceği düşün biraz yatırımcı olm çıkar at gözlüğklerini yasin.

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #16 on: 12 Mar 2007 - 15:43:22 »

valla şeker, ciddi olanlar pm attı, bilemiyorum yani. isviçreyle alakamız yok burda. ama bakarsın isveçe gittiğimizde berabeer aynı temizlik firmasına gireriz Cheesy

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #17 on: 12 Mar 2007 - 15:48:09 »

olur valla gideriz abi süper olur. Haa bu arada yazayım belki birileri ilgilenir

Adabazarında ikamet eden
Askerliğini kısa dönem yapmış
Hafif cinobiliye benzeyen
Kuracağımız fabrika basket takımında oynayabilecek (tercihen oyun kurucu pozisyonunda pas dağıtan)
Yeri gelince İzmire her hafta gidebilecek

Satış konusunda uzman olan ve doğma büyüme satışta çalışan paso satış insanı olan

Satış temsilcisi arıyoruz  Smiley

İlgilenenlerin temasa geçmesi şeyolunur.

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #18 on: 12 Mar 2007 - 15:52:36 »

ben sana bi arkadaşı tavsiye edebilirdim ama askerliğini yapmadı o daha. satış konusundaki uzmanlığı bu konudaki açığını kapatır ama

öğrenciler! ev hanımları! ek gelire mi ihtiyacınız var? Tongue

şaka bi yana, alman-türk sanayi ve ticaret odasına haftada 2-3 gün 8-17 çalışabiliecek iş arkadaşları arıyoruz (bakın eleman demiyorum Smiley). saatine 6 ytl veriyolar ve günde 8 saatten 48 lira ediyo. iş yeri ortaköyde, hemen reynanın yanı. akşamları zaten işten çıkıp reynaya akıyoz stres atmak için Cheesy. almancaya gerek yok. daha çok türk firmalarıyla telefonda görüşülüp bunların excel'e kaydı yapılacak. ikinci öğretimde olanlar ya da az dersi olanların ilgisini çekebilir. ilgilenenler bana pm atsın.

ilginize teşekkür ederiz. daha fazla pm atmayın lütfen.
« Last Edit: 12 Mar 2007 - 15:58:45 by blastrula » Logged

HaliTT
Hiro
Veteran
Pro. Member

Remember...

View Profile
« Reply #19 on: 10 Aug 2007 - 12:40:47 »

MİT, ajan alıyor

Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) erkek istihbarat uzman yardımcısı alacak.

MİT, sınavla personel alımını, ilanla kamuoyuna duyurdu.
Teşkilata en az 4 yıllık örgün eğitim veren hukuk, siyasal bilgiler fakültelerinden ya da iktisat, işletme ve iktisadi ve idari bilimler fakültelerinin uluslararası ilişkiler, kamu yönetimi, siyaset bilimi, işletme, iktisat, maliye, çalışma ekonomisi ve endüstriyel ilişkiler, ekonometri bölümleriyle ilgili fakültelerin psikoloji, sosyoloji, felsefe, antropoloji, tarih, halkla ilişkiler ve gazetecilik bölümlerinden mezun olanlar başvurabilecek.
Bu adayların aynı zamanda 2006 veya 2007 Kamu Personeli Seçme Sınavı'nın KPSS-P1 puan türünden 85 ve üzeri puan almış olmaları, son iki yılda yapılmış Kamu Personeli Dil Sınavı'nda (KPDS) İngilizce, Fransızca, Almanca, Arapça, Bulgarca, Farsça, Romence, Sırpça, Rusça veye Yunanca'dan 70 ve üzeri puan almış, KPSS'de yabancı dil sorularının yüzde 70'ine doğru cevap vermiş olmaları gerekiyor.
Başvurular, 21 Eylül 2007 tarihinde kuruma ulaşacak şekilde posta yoluyla yapılacak. Sınavla ilgili ayrıntılı bilgiler MİT'in “www.mit.gov.tr” internet sitesinden öğrenilebilecek.

Kaynak: Hürriyet
« Last Edit: 10 Aug 2007 - 12:41:19 by HaliTT » Logged

I’m taking it slow / Feeding my flame / Shuffling the cards of your game / And just in time / In the right place / Suddenly I will play my ace
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #20 on: 10 Aug 2007 - 19:14:10 »

başvuracaktım ama mühendis almıorlarmıs

cavsfan
Newbie
*

View Profile
« Reply #21 on: 11 Aug 2007 - 02:09:19 »

Hersey tutuyo kpss 84.580 Sad hay sansıma sokayım Sad
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #22 on: 11 Aug 2007 - 02:42:33 »

olsun yinede basvur sansini dene bence

Son Turnuva Şampiyonu
HaliTT
Hiro
Veteran
Pro. Member

Remember...

View Profile
« Reply #23 on: 4 Nov 2007 - 17:27:11 »

http://www.e-strat.loreal.com

Loreal e-Strat Challenge
The Ultimate Business Game

You will take the role of the General Manager. At the head of a cosmetics firm, you will face new market situations and challenges during each of the six rounds. You will translate your strategy into critical decisions about all aspects of the company: pricing, production volume and capacity, research and development, marketing, advertising, brand positioning and diversity & equity... In each round, you will have more than 30 charts and graphs to analyze. You will be asked to make over 150 decisions

Paris'te uluslararası finale katılma ve 10.000 euro değerinde seyahat kazanma şansı var.

Yarışmaya katılabilmek için üniversite 3.sınıf, 4.sınıf veya yüksek lisans öğrencisi olmak gerekiyor...
son katılım tarihi 27 Kasım

I’m taking it slow / Feeding my flame / Shuffling the cards of your game / And just in time / In the right place / Suddenly I will play my ace
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #24 on: 5 Nov 2007 - 00:54:39 »

üc sene önce sabanci üniversitesinden son 7'ye kalmislardi.

benzerini okulda bize ders olarak göstermislerdi. 8-10 tane chart bile insanin canini sikiyor. 30 tanesi cildirtir kesin. katilanlara allah akil fikir versin.

riketsia
forummorum
Sr. Member

View Profile
« Reply #25 on: 27 Apr 2008 - 03:38:49 »

yarın(27 nisan) garanti bankası mufettiş yardımcılıgı sınavı var itu mackada olacak, sınava denilene gore 6000 kişi basvurmuş 3000 cagırmışlar..
biliyorum yapılacak iş degil ama kriz kapıda para lazım 

CaRtMaNtR
Pro. Member

Laaaaaaaaapppppppppssssssssss

View Profile
« Reply #26 on: 27 Apr 2008 - 09:39:03 »

yarın(27 nisan) garanti bankası mufettiş yardımcılıgı sınavı var itu mackada olacak, sınava denilene gore 6000 kişi basvurmuş 3000 cagırmışlar..
biliyorum yapılacak iş degil ama kriz kapıda para lazım 

Aynı sınaw Yıldızdada olacak.Birde molaydı bilmemneydi 7 saat civarı bir süreci içermesi çok kötü oldu

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #27 on: 27 Apr 2008 - 11:27:14 »

garanti bankası sınavları zor olmuyo ben 2 sene once girmistim once sınav yapıyolar ki o zaman ankarada girmistim koskoca siyasal nerdeyse full doluydu öss sınavı gibiydi
sınavdan sonra grup mulakatı oluyor onu da gecerseniz ingilizce sınav oluyor onuda gecerseniz kişilik testi yapıyolar v sonra da bir mulakat daha oluyo
bu son mulakatta calısacagınız yeri felan soruyorlar ve hersey belli oluyor
ben g,rdigiöde 3 ay surundurmusler en sonunda referans ekskligi deyip Almamıstı adiler o zamandır gıcıgımdır garantiye ama cok iyi banka insallah olur

Son Turnuva Şampiyonu
CaRtMaNtR
Pro. Member

Laaaaaaaaapppppppppssssssssss

View Profile
« Reply #28 on: 27 Apr 2008 - 19:39:42 »

Walla alacakları 25 kişiymiş pek olacak gibi değil ne yalan söyliyeyim. Bu günkü maratonda önce zeka ve yetenek sınawımı ne diyorlar işte onla başladı. Ben dahil gördüğüm kadarı ile kimse yetiştiremedi. Sonra ortalama bir dil sınawı yaptılar. Ardından 40 dakka gibi aşırı uzun bir ara verip sonrasında 150 sruluk bilim sınavını dayadılar. İktisata ne kadar kıl olduğumu anımsadım resmen. Sonrasında bir 15 dakikalık ara daha ve mükemmellik sadelikte gizlidir temalı bir kompozisyonla ile finişi yaptık. Sınawların kazıklığından ziyade üst üste yağdırılması yoruyor insanı. Bu arada Yıldız İnşaatta okuyana allah kolaylık versin. O sıralarda insan bel fıtığı olur

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #29 on: 27 Apr 2008 - 20:54:32 »

farklı tur bir sınav olmus ama en azından tek gunde bitmis surundurmeyecekler

Son Turnuva Şampiyonu
Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 21
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: İş « previous next »
    Jump to: