Welcome, Guest. Please login or register.
20 Feb 2018 - 18:09:58
Google
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Duyurular ve İstekler  |  Topic: I still love this forum... 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 22 23 24 [25]
Author Topic: I still love this forum...  (Read 61305 times)
Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #360 on: 30 Jan 2018 - 16:31:49 »

Seker, bi parti bi din kur hacim. Seni yeterince takip edemedigimi hissediyorum.

Canlandiralim forumu tabii ya. Bundan sonra ikiden fazla yeni post gordugum hergun ben de bisi yazacagim. Wink

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #361 on: 30 Jan 2018 - 17:37:09 »

Turnuvalarin bitmesi cöküsü hizlandirdi. Turnuva sart.

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
McGiven
Sr. Member

Naber?

View Profile
« Reply #362 on: 30 Jan 2018 - 19:25:25 »

abi keşke tekrar olsa turnuvalar ama benim de sonradan dahil olduğum bizim jenerasyondan sonra bir jenerasyon çıkmayınca devam etmedi bence daha çok, turnuva olmamasının nedenlerinden biri zaten o da. ha o zaman bizim abilerimiz olarak sizler de çalışıyordunuz, bizim çalışıyor olmamız pek mazeret gibi durmuyor vesaire ama bilmiyorum, şartlar mı değişti, hayat daha mı zorlaştı ne olduysa artık kimsenin bir yere kımıldayacak hali yok.

kendi açımdan arda ve ahmet ile görüşüyoruz ara ara, taksim'de çalışırken ozan'la görüşürdük şimdi onunla da görüşemiyoruz. narpera'da denk gelip görüştüklerimiz de oldu tabi. selçuk'la eski işteyken izmir'e gelip gitmelerde görüşüyorduk. şimdilerde arda'dan duyuyorum başkalarının ne yaptığını ne bileyim o zamanlar da ozan'dan duyuyordum falan filan. başkaya ile yolda denk geldik 1-2 kere, memir ve mehmet ile bir ara görüştük falan ama o kadar işte, herkes bir koşuşturma içerisinde. herkesin bi derdi var. (Samed'i saymıyorum zaten onu 500 yıldır görüyorum eheh, adam baba bile oldu arkadaş.) yine kopmayan kopmadı, toplaşıp görüşüyor insanlar ama bu çatı altında olmuyor sadece. en önemli sebebi de internetin sosyal kollarının bayağı radikal bir şekilde değişmesi oldu.

yani o zamanlar burada ne insanlar uzun uzun yazılar yazardı, harıl harıl okurduk. sonra 3 harfli gibi 140 karakterli, you-know-who, peydan oldu mertlik bozuldu. ozan'ın dediği gibi, insanların analiz ve hatta analizi geçtim 3 satırdan uzun bir forum postu okuyacak tahammülü kalmadı. salakça ama gelinen nokta bu.

ben yine alışkanlık olarak milletin son zamanlarda yaptığı gibi browser'ı ilk açar açmaz facebook'a tıklamak/facebook yazmaktan ziyade çubuğa batug yazıyorum gayri ihtiyari, sonra "haaa" diyorum, başka şeylere zıplıyorum. yoktur zaten yazılan bir şey diye ama o el alışkanlığı hâlâ gitmedi. komik, nostaljik bir durum. artık kaç kere yazdıysam zamanında (bookmark kullanmayı sevmiyorum) bisiklet sürme güdüsü gibi yerleşti.

şöyle toplu bir organizasyonda batug insanlarını en son sanırım çeşme'de gördüm ya da belki de kazımpaşa'daki köfte buluşması. hangisi daha sonraydı hatırlayamadım.

güzel zamanlardı, güzel hatıralar doldurdu, güzel insanlar tanıyıp arkadaş olduk herkes elde ettikleriyle devam ediyor. gönül ister ki tekrar canlanmış olsun ama zor tabi. sanırım kalan yegâne topluluk yahoo nba fantasy'de vücut buluyor Smiley onda bile kopmalar başladı hatta.

o konuda stern'e ben de çok kırgınım
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #363 on: 31 Jan 2018 - 18:40:20 »

Seker, bi parti bi din kur hacim. Seni yeterince takip edemedigimi hissediyorum.

Canlandiralim forumu tabii ya. Bundan sonra ikiden fazla yeni post gordugum hergun ben de bisi yazacagim. Wink

Olm Budapeşteye yanına geldim firizbi maçına gittim Macar hatunlarla (ben olsam bende giderdim o ayrı). Ben bloğumda az biraz bir şeyler yazıyorum ama çok eleştiri alıyorum ya. Taraflı baktığımı söylüyorlar belki bakıyorumdur ne bileyim. Ama bloğumda yazıyorum yine yazılar. Keza Peron diye bir dergi var bu çevrede orada da yazıyorum 1 yıldır edebiyat dergisi. Ne yapayım olm Adabazarda bu kadar oluyor hahhaha

Geçen Kayhanla maça gittik. Baktım Samed. Maç boyunca muhabbet ettik. Yasin'i çekiştirdik. Kış geldi geçiyor bir köfte günü yapıla da bilir aslında.

Artık turnuva olayı çok zor arkadaşlar. Biz burada haftanın iki günü basket oynuyoruz salonda. Gündüz 2-3 gün ben yarım pansiyon çalışıyorum gerisi sahilde kitap okuyorum açıkçası bir şey yaptığım yok. Ama çoğu kişi evlendi barklandı.

Yapak mı köfte günü? Hasret giderirriz.

Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #364 on: 1 Feb 2018 - 09:46:50 »

Mini turnuva, köfte günü yapın da epey önceden haber verin. Denk getirebilirsek geliriz biz de.

Amcaoğlu burda hangi kız sevgilimden ayrıldım, bekarım dese seni analatıyorum. Gerçi sana layık değiller ama... Triatlon avrupa şampiyonu vardı, geri barışmışlar sevgilisi ile. :/

Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #365 on: 1 Feb 2018 - 20:33:59 »

Mini turnuva, köfte günü yapın da epey önceden haber verin. Denk getirebilirsek geliriz biz de.

Amcaoğlu burda hangi kız sevgilimden ayrıldım, bekarım dese seni analatıyorum. Gerçi sana layık değiller ama... Triatlon avrupa şampiyonu vardı, geri barışmışlar sevgilisi ile. :/

Olm oda bizi öldürür bitirir be kardeşim. Ama olsun düşünmen yeter amcoğlu teşekkür ederim.

Köfte günü için belli bir tarih koyuyoruz sonra uymuyor falan ama bir tarih belirleyelim artık. Köftemizi yiyelim bahar ayları uygun olur hava da güzel olur.

ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #366 on: 2 Feb 2018 - 18:06:23 »

temmuz ortasi hanimla bir dugun organizasyonu icin 2-3 gun istanbuldayim, gri gondorf sen ne zaman geliceksin lan turkiyeye? o donem yemek bulusma aktivitelerine katilabilirim.

Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #367 on: 3 Feb 2018 - 01:19:02 »

Gondorf kim lan? Abi yaz ortası kesin ve belki baharda. Ama tarih kesin değil. Sen ne zamana hareketleneceksin? Geçmiş olsun yine.

ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #368 on: 3 Feb 2018 - 05:07:10 »

ben temmuz basi turkiyedeyimde ilk basta tatil modu olur daha sonra temmuz ortasi bir kac gunlugune istanbula gelicem

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #369 on: 16 Feb 2018 - 04:26:45 »

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1SZ9SUt3nP8RD-5YiHu6yTHq98YuFQ0wBmjJtW7hhJzI/pub#

gezinirken buna denk geldim. başka turnuva için yapılmış böyle bir sayfa var mı? bilen bi linkleyebilir mi?

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
Cordoba
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #370 on: 17 Feb 2018 - 10:38:00 »

Süre olmaksızın 21 de biter kuralı mı konmuştu.
« Last Edit: 17 Feb 2018 - 10:38:19 by Cordoba » Logged
Pages: 1 ... 22 23 24 [25]
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Duyurular ve İstekler  |  Topic: I still love this forum... « previous next »
    Jump to: