Welcome, Guest. Please login or register.
11 Dec 2019 - 12:10:34
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: NBA - TV Yayınları 0 Members and 3 Guests are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4 ... 214
Author Topic: NBA - TV Yayınları  (Read 598369 times)
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« on: 16 Sep 2002 - 23:43:00 »

NBA heyecanı NTV’de

Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi 2002-2003 sezonunda lig maçları, play-off’lar ve play-off final maçları NTV’den canlı olarak ekrana gelecek.  

NTV-MSNBC

Sacramento King’te forma giyen Hidayet Türkoğlu ve bu sezon Detroit Pistons’a transfer olan Mehmet Okur’un da forma giyeceği NBA’de yeni sezon, tüm ayrıntılarıyla NTV ekranlarında olacak. Ayrıca NBA Action, NBA Jam, NBA Special ve NBA Daily gibi programlar da yine NTV izleyicileriyle buluşacak.  

NBA

Sezon boyunca yayınlanacak maçların programı:
 24 normal sezon maçı
 Allstar maçı
 10-12 playoff maçı
 4-7 final maçı

Tüm maçlar canlı olarak yayınlanacak. Tekrarı 24 saat içinde NTV’de , 48 saat içinde ise CNBC-e’de yayınlanacak.

Sezon boyunca yayınlanacak programlar:
 NBA ACTION (Haftalık / Cumartesi günleri yayınlanacak)
 NBA JAM (Haftalık / Cumartesi veya Pazar günleri yayınlanacak)
 NBA SPECIAL (Sezon boyunca belli aralıklarla yayınlanacak)
 NBA Daily (Günlük maç özetleri)

Tüm programlar, tekrarları da dahil olmak üzere sadece NTV’de yayınlanacak.

WNBA

Sezon boyunca yayınlanacak maçların programı:
 10 normal sezon maçı
 Allstar maçı
 2 playoff maçı
 2-3 final maçı

Maçlar CNBC-e’de canlı veya bant olarak yayınlanacak.

Sezon boyunca yayınlanacak programlar:
        WNBA ACTION (Haftalık)
 WNBA SPECIAL (Sezon boyunca belli aralıklarla yayınlanacak)

Tüm programlar CNBC-e’de yayınlanacak ve 1 kez tekrar edilecek.

« Last Edit: 26 Feb 2016 - 03:14:25 by kubilay » Logged

Majere
Moderator
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #1 on: 17 Sep 2002 - 01:17:14 »

Ehehe, WNBA maçlarını da Banuka ablamıza falan yorumlatırız. Ümit Can'la yaşadığı ilişkiden sonra Murat da olabilir, hehehe. Uzun saçlarını kestirmeseydi Tuncaboylu derdim. Hiçbiri olmadı, ikimiz gidip kadın sesi çıkarmaya gayret ederek yorumculuk yaparız,  Grin
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #2 on: 17 Sep 2002 - 03:20:18 »

walla tebrik etmek lazım nbacomtv kadar doyurucu olmasada benim gibi ona sahip olmayanlar için ii bi yayın performansı.ama benim en çok beğendiğim nba daily olayı.bu programı biraz uzun tutup günün maçlarından doyurucu özetler olsa çok sewinirim.wnba ede bi parantez açilmasi güzel bi ayrinti

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
ricky
Newbie
*

kings rise from the fallen...

View Profile
« Reply #3 on: 17 Sep 2002 - 21:03:21 »

nba bu işi gerçekten sıkı tutmaya başladı.euroleague i de yayınlayacaklar glb...
nba.com da plduğu gibi nostaljik olaylara ve kişisel oyuncu görüntülerine de yer verseler manyak olur...

FliPtiKal3
Guest
« Reply #4 on: 17 Sep 2002 - 23:04:39 »

sizce sezonda 24 maç az diiimi? yani yaklaşık her hafta 1 maç oluoo sanıırım.....!! bide kanal D ne oldu? yani oda verioomu? umarım verir........... bölece iki kanaldaha fazla maç hehehe:) umarım fantezim olarak kalmaz Roll Eyes
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #5 on: 17 Sep 2002 - 23:44:06 »

eheh fantazi olarak kalicak flip'cim...

cunku ntv, gecen sene kanal d'nin yayinladigi sistemi satin aldi, kanal d de mac falan yok. ama digiturk zirtapozları aynen devam edecekler nba.com tv'ye...
ve kanal d deki gibi haftada 1 mac olucak...murat abi devamli bucks maclarini yayinlariz demisti bana  Grin Grin

The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #6 on: 18 Sep 2002 - 00:37:48 »

olm orkun murat olan ilişkimize hiçmi saygın kalmadı?buralara bile düşürdün.tüh sana

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
Majere
Moderator
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #7 on: 18 Sep 2002 - 01:01:30 »

Abi siz topluma malolmuş kişilersiniz, ilişkinizin her alanda tartışılması doğaldır  Cheesy

Bu arada Murat Kosova abimiz çok güzel keklemiş Alim'i, ''Bucks maçlarını vericez, hiç merak etme Alimcim'' diye. Allah bilir bu tarz yalan vaatler sayesinde Toshiba mağazasında Salı Pazarı ucuzluğunda alışveriş ediyodur, ehehehehe...
FliPtiKal3
Guest
« Reply #8 on: 18 Sep 2002 - 13:12:06 »

yaa PORTLAND gibi bir takım warken...murat abinin hangi takımın maçını yayınlayalın die düşünmesine gerek oldugunu sanıoorum Roll Eyes

şaka bi yana şöle batı ağırlıklı özelliklede pasifik grubunun maçlarını verirlerse daha ii olur. nasılsa finalde doğunun en iisini görücez.....!!!  Roll Eyes bu kadarı bile bize yeter bence.....heheheee Roll Eyes  (walla doğu izleyicileri kesin küfür ediodur bana ama napiim gerçekler acıdır arkadaşlar!!!  Cool
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #9 on: 18 Sep 2002 - 14:01:51 »

Yaw gideceksin kuracaksın nba tv yi ohhhh. Her gece mac izliceksin. Hem boylece turk sipikerleride çekmek zorunda kalmıyorsun dinliyosun paşa paşa gavur sipikeri baarıyor ovvv ahhh diye. en kuseli nba tv derim ben. Gidin alın evinize bitane  Grin

Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #10 on: 18 Sep 2002 - 15:11:07 »

şahsen sürekli aynı iddalı takımlardansa daha çok ve farklı takımları seyretmek daha iyi benim için Smiley...
zira özellikle geçen sene kanal d'de hemen hemen sadece 5-6 takımın maçları yayınlandı. özellikle wizards ve sixers macları oldukca sanssız secimlerdi.

Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #11 on: 18 Sep 2002 - 15:13:52 »

Babacan daha görmeden  konuşuyosun Murat Kosova'lı maçları. Kanal D verse neyse de NTV veriyor daha akıllıca yaklaşırlar bu olaya.

Bu arada alayınızı eshefle kınıyorum, Memo'lu Pistons varken dandik Bucks, hapisane kaçkını Blazers'ı mı vercekler? Peh! 24 maçın 8 i Kings 8'i Pistons geri kalanı da ligin diğer takımları olacak. Şansınıza küsün  Grin Tongue
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #12 on: 18 Sep 2002 - 18:26:34 »

yuppiiiiiiiiii sonunda wnba izlicez...

inşallah sac-sea maçı verirde ticatoo sue bird e azının payını verir...
jordan23
Forum Föyü
Full Member

bir varım bir yokum

View Profile WWW
« Reply #13 on: 18 Sep 2002 - 19:30:45 »

şu wnba  özel programlarının birinde umarım lisa nın wnba tarihindeki ilk smacını gösterirler... Grin
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #14 on: 18 Sep 2002 - 23:41:46 »

O smacı imesh'ten indirebilirisin.Ayrıca az önce küçük bir araştırma yaptım.WNBA dışında da smaç atan bayan oyuncular mevcut.
Pages: [1] 2 3 4 ... 214
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: NBA - TV Yayınları « previous next »
    Jump to: