Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /storage/content/61/1004561/batug.org/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3 NBA - TV Yayýnlarý
Welcome, Guest. Please login or register.
19 Oct 2021 - 16:38:04
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: NBA - TV Yayýnlarý 0 Members and 2 Guests are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4 ... 214
Author Topic: NBA - TV Yayýnlarý  (Read 762815 times)
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« on: 16 Sep 2002 - 23:43:00 »

NBA heyecaný NTV’de

Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi 2002-2003 sezonunda lig maçlarý, play-off’lar ve play-off final maçlarý NTV’den canlý olarak ekrana gelecek.  

NTV-MSNBC

Sacramento King’te forma giyen Hidayet Türkoðlu ve bu sezon Detroit Pistons’a transfer olan Mehmet Okur’un da forma giyeceði NBA’de yeni sezon, tüm ayrýntýlarýyla NTV ekranlarýnda olacak. Ayrýca NBA Action, NBA Jam, NBA Special ve NBA Daily gibi programlar da yine NTV izleyicileriyle buluþacak.  

NBA

Sezon boyunca yayýnlanacak maçlarýn programý:
 24 normal sezon maçý
 Allstar maçý
 10-12 playoff maçý
 4-7 final maçý

Tüm maçlar canlý olarak yayýnlanacak. Tekrarý 24 saat içinde NTV’de , 48 saat içinde ise CNBC-e’de yayýnlanacak.

Sezon boyunca yayýnlanacak programlar:
 NBA ACTION (Haftalýk / Cumartesi günleri yayýnlanacak)
 NBA JAM (Haftalýk / Cumartesi veya Pazar günleri yayýnlanacak)
 NBA SPECIAL (Sezon boyunca belli aralýklarla yayýnlanacak)
 NBA Daily (Günlük maç özetleri)

Tüm programlar, tekrarlarý da dahil olmak üzere sadece NTV’de yayýnlanacak.

WNBA

Sezon boyunca yayýnlanacak maçlarýn programý:
 10 normal sezon maçý
 Allstar maçý
 2 playoff maçý
 2-3 final maçý

Maçlar CNBC-e’de canlý veya bant olarak yayýnlanacak.

Sezon boyunca yayýnlanacak programlar:
        WNBA ACTION (Haftalýk)
 WNBA SPECIAL (Sezon boyunca belli aralýklarla yayýnlanacak)

Tüm programlar CNBC-e’de yayýnlanacak ve 1 kez tekrar edilecek.

« Last Edit: 26 Feb 2016 - 03:14:25 by kubilay » Logged

Majere
Moderator
Pro. Member

Ben acý yazýyorum

View Profile
« Reply #1 on: 17 Sep 2002 - 01:17:14 »

Ehehe, WNBA maçlarýný da Banuka ablamýza falan yorumlatýrýz. Ümit Can'la yaþadýðý iliþkiden sonra Murat da olabilir, hehehe. Uzun saçlarýný kestirmeseydi Tuncaboylu derdim. Hiçbiri olmadý, ikimiz gidip kadýn sesi çýkarmaya gayret ederek yorumculuk yaparýz,  Grin
HotSauce21
Yalçýn Þeker Fanatiði
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #2 on: 17 Sep 2002 - 03:20:18 »

walla tebrik etmek lazým nbacomtv kadar doyurucu olmasada benim gibi ona sahip olmayanlar için ii bi yayýn performansý.ama benim en çok beðendiðim nba daily olayý.bu programý biraz uzun tutup günün maçlarýndan doyurucu özetler olsa çok sewinirim.wnba ede bi parantez açilmasi güzel bi ayrinti

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
ricky
Newbie
*

kings rise from the fallen...

View Profile
« Reply #3 on: 17 Sep 2002 - 21:03:21 »

nba bu iþi gerçekten sýký tutmaya baþladý.euroleague i de yayýnlayacaklar glb...
nba.com da plduðu gibi nostaljik olaylara ve kiþisel oyuncu görüntülerine de yer verseler manyak olur...

FliPtiKal3
Guest
« Reply #4 on: 17 Sep 2002 - 23:04:39 »

sizce sezonda 24 maç az diiimi? yani yaklaþýk her hafta 1 maç oluoo sanýýrým.....!! bide kanal D ne oldu? yani oda verioomu? umarým verir........... bölece iki kanaldaha fazla maç hehehe:) umarým fantezim olarak kalmaz Roll Eyes
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #5 on: 17 Sep 2002 - 23:44:06 »

eheh fantazi olarak kalicak flip'cim...

cunku ntv, gecen sene kanal d'nin yayinladigi sistemi satin aldi, kanal d de mac falan yok. ama digiturk zirtapozlarý aynen devam edecekler nba.com tv'ye...
ve kanal d deki gibi haftada 1 mac olucak...murat abi devamli bucks maclarini yayinlariz demisti bana  Grin Grin

The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #6 on: 18 Sep 2002 - 00:37:48 »

olm orkun murat olan iliþkimize hiçmi saygýn kalmadý?buralara bile düþürdün.tüh sana

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
Majere
Moderator
Pro. Member

Ben acý yazýyorum

View Profile
« Reply #7 on: 18 Sep 2002 - 01:01:30 »

Abi siz topluma malolmuþ kiþilersiniz, iliþkinizin her alanda tartýþýlmasý doðaldýr  Cheesy

Bu arada Murat Kosova abimiz çok güzel keklemiþ Alim'i, ''Bucks maçlarýný vericez, hiç merak etme Alimcim'' diye. Allah bilir bu tarz yalan vaatler sayesinde Toshiba maðazasýnda Salý Pazarý ucuzluðunda alýþveriþ ediyodur, ehehehehe...
FliPtiKal3
Guest
« Reply #8 on: 18 Sep 2002 - 13:12:06 »

yaa PORTLAND gibi bir takým warken...murat abinin hangi takýmýn maçýný yayýnlayalýn die düþünmesine gerek oldugunu sanýoorum Roll Eyes

þaka bi yana þöle batý aðýrlýklý özelliklede pasifik grubunun maçlarýný verirlerse daha ii olur. nasýlsa finalde doðunun en iisini görücez.....!!!  Roll Eyes bu kadarý bile bize yeter bence.....heheheee Roll Eyes  (walla doðu izleyicileri kesin küfür ediodur bana ama napiim gerçekler acýdýr arkadaþlar!!!  Cool
Sekerford
þampiyon
Pro. Member

Forum Raþidi

View Profile
« Reply #9 on: 18 Sep 2002 - 14:01:51 »

Yaw gideceksin kuracaksýn nba tv yi ohhhh. Her gece mac izliceksin. Hem boylece turk sipikerleride çekmek zorunda kalmýyorsun dinliyosun paþa paþa gavur sipikeri baarýyor ovvv ahhh diye. en kuseli nba tv derim ben. Gidin alýn evinize bitane  Grin

Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #10 on: 18 Sep 2002 - 15:11:07 »

þahsen sürekli ayný iddalý takýmlardansa daha çok ve farklý takýmlarý seyretmek daha iyi benim için Smiley...
zira özellikle geçen sene kanal d'de hemen hemen sadece 5-6 takýmýn maçlarý yayýnlandý. özellikle wizards ve sixers maclarý oldukca sanssýz secimlerdi.

Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #11 on: 18 Sep 2002 - 15:13:52 »

Babacan daha görmeden  konuþuyosun Murat Kosova'lý maçlarý. Kanal D verse neyse de NTV veriyor daha akýllýca yaklaþýrlar bu olaya.

Bu arada alayýnýzý eshefle kýnýyorum, Memo'lu Pistons varken dandik Bucks, hapisane kaçkýný Blazers'ý mý vercekler? Peh! 24 maçýn 8 i Kings 8'i Pistons geri kalaný da ligin diðer takýmlarý olacak. Þansýnýza küsün  Grin Tongue
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #12 on: 18 Sep 2002 - 18:26:34 »

yuppiiiiiiiiii sonunda wnba izlicez...

inþallah sac-sea maçý verirde ticatoo sue bird e azýnýn payýný verir...
jordan23
Forum Föyü
Full Member

bir varým bir yokum

View Profile WWW
« Reply #13 on: 18 Sep 2002 - 19:30:45 »

þu wnba  Ã¶zel programlarýnýn birinde umarým lisa nýn wnba tarihindeki ilk smacýný gösterirler... Grin
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #14 on: 18 Sep 2002 - 23:41:46 »

O smacý imesh'ten indirebilirisin.Ayrýca az önce küçük bir araþtýrma yaptým.WNBA dýþýnda da smaç atan bayan oyuncular mevcut.
Pages: [1] 2 3 4 ... 214
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: NBA - TV Yayýnlarý « previous next »
    Jump to: