Welcome, Guest. Please login or register.
23 Jul 2019 - 10:24:58
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Hiçbir zaman değeri verilmeyenler 0 Members and 2 Guests are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 8 9 10 [11]
Author Topic: Hiçbir zaman değeri verilmeyenler  (Read 37326 times)
gelo-raptor
Pro. Member

View Profile
« Reply #150 on: 2 Nov 2007 - 16:02:16 »

Bence antawn jamison adam her gittigi takımda hep gieri planda takımda 2. yada 3. skor opsiyoneli olarak yada 6. adam olarak düşünüldü oysaki adam oldukca iyi bi skorer ve oyunun her yününe etki eden bi isim daha fazla deger verilmesi gerekli bence

bence bu durum biraz da oyun karakteri ile ilgili. oynadığı oyun pek gösterişli değil. kötü manasında söylemiyorum. birinci opsiyon olduğu zamanlarda daha etkili olabileceğini düşünmüyorum bu saatten sonra. değerden kastın adından pek bahsedilmemesiyse haklı olabilirsin ama para bakımından 16 milyon dolar onun için az değil. hatta fazla bile bence.

11
mvp, şampiyon
Jr. Member
**

yo butkus!

View Profile
« Reply #151 on: 2 Nov 2007 - 16:42:31 »

mike miller a ne dersınız? bence bu da underratedlar arasında

Yo Adrian, I think we make a real sharp couple of coconuts - I'm dumb, you're shy, whaddaya think, huh?
Slaughter
Global Moderator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #152 on: 3 Nov 2007 - 13:36:26 »

Her ne kadar Miller da en iyi çaylak seçilmiş olsa da bence hak ettiği değeri görüyor. Öyle bence çok ahım şahım da bir oyunu yok..(Yani gösteriş bakımından) Ligin en iyi şutörlerinden bir tamam ama ondan fazlasını da pek yaptığını düşünmüyorum..

beko
Newbie
*

Shawny Dawny

View Profile
« Reply #153 on: 21 Nov 2007 - 02:48:31 »

aslında miller çok yönlü oyun konusunda arada triple double a yaklaştığı ya da triple double yaptığı görüldü ama yeterli midir ? bilmiyorum

Matrix
Sheed
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #154 on: 8 Dec 2007 - 00:21:44 »

kenny thomas&bonzi wells
Valla biz geçen sene Bonzi'ye çok bile verdik.
ben aldığı para olarak değil de gördüğü saygı açısından yaklaşmıştım.. underpaid-underrated farkından yanlış anlaşılmışım yani,yoksa bence de kontratı yeterince yüklüydü.. ama çok takım dolaştı, çok kolay harcandı gibi geliyor o da thomas da..

pinback
Guest
« Reply #155 on: 8 Dec 2007 - 06:54:49 »

Her ne kadar Miller da en iyi çaylak seçilmiş olsa da bence hak ettiği değeri görüyor. Öyle bence çok ahım şahım da bir oyunu yok..(Yani gösteriş bakımından) Ligin en iyi şutörlerinden bir tamam ama ondan fazlasını da pek yaptığını düşünmüyorum..
bi oyuncunun degeri illa gösteriş yaptigi zaman mi verilir yada bi oyuncu gösteris yapiyor ise iyi bir oyuncumudur?senin önermene göre ricky davis mike millerdan daha iyi oyuncu o zaman
sac_kings
Guest
« Reply #156 on: 23 Jan 2008 - 14:28:20 »

ben aldığı para olarak değil de gördüğü saygı açısından yaklaşmıştım.. underpaid-underrated farkından yanlış anlaşılmışım yani,yoksa bence de kontratı yeterince yüklüydü.. ama çok takım dolaştı, çok kolay harcandı gibi geliyor o da thomas da..
bence kenny thomas çok bile değer görüyor...skor dışında katkısı yok..skoru da karşısındaki adam savunma yapamayan biriyse yapıyor yani öyle duncan'ın üstünden filan değil yaptığı skor...Öyle aman aman bi savunması da yok kendisinin
yuemtiKB24
Newbie
*

View Profile
« Reply #157 on: 12 Feb 2008 - 15:14:08 »

bence kobe bryant hiç bir zaman hakettiği değeri almamıştır.15 sayı 10 asist yaptığında sayı atamamış.81 sayı atıp 2 asist yapınca bencil olmustur(adam 81 atmış ya 5 asisti 0 asisti olsa ne olur).shaq gitti suçlu kobe olmuştur(halbuki lakersn shaqı yollama nedeni yaşıydı ve kobe nin cevresinde ii parçalarla bi takım kurmaktı).40+ yaptığı serilerde ne varki lbron wade  t-mac ai de yapar denmiştir.takımında kimse sut sokamadığı maçlarda sorumluluk alıp hucumları kullanınca kötü adam olmuştur.bunun nedeni bazılarnın deiği gibi jordanla kyaslanması olabilir ama bence değil.kobe eğer stern efendinin istediği adam olsaydı(yardım kampanyalarında çıkıp etrafa yalandan gülümsemeler,akıllı uslu oturmalar,sesini bişeye çıkarmamalr) bence nba dan çok güzel gaz alırdı ve blkide nba onu kariyeri bittiğinde en iyi ilan ederdi(belkide bitidiğinde edicekler yeniden kobe üstünden ekmek yemek için:D).kobenin sucu sadece sternin robotu olmamak.ı love you kobe diyerek yazımı bitiriyorum...)

yiğinti
Newbie
*

View Profile
« Reply #158 on: 2 Sep 2008 - 05:06:09 »

mark jackson, adam sırtı dönük oyun kuruyordu var mı böle enteresan tarzda bir oyun kurucu zannetmiyorum.
padavan
Newbie
*

"the 2nd coming"

View Profile
« Reply #159 on: 3 Sep 2008 - 05:16:26 »

baron davis derim ben. ne istediği bir kadro ile başa güreşebildi ne de all star seçimlerinde koçlara yaranabildi.
CaesaR
Newbie
*

just married

View Profile
« Reply #160 on: 3 Sep 2008 - 17:49:36 »

Eskilerden Tartışmasız PIPPEN hak ettiği değeri bulamamış bir adam derim hatta NBA tarihinde bu kadar ezilen bu kadar ikinci plana atılan bir adam olamaz. Önemini ise tartışmayacağım bile madem burdakilerin çoğu istatistikten anlıyor sadece jordan-jackson ikilisinin pippen sakat yada cezalı iken W-L de ne durumdalar onu bi araştırın...ve 3 bir aradayken oran ne bi de ona bakın...

Şu an oynayan oyunculardan abartılan çok var da değer bulmayan yada değeri verilmeyen adam olduğunu sanmıyorum baksanıza artık nba de değer bulamayanlar avrupada hak ettiği değeri alıyor SmileySmileySmileySmileySmiley
FliPtiKal3
Guest
« Reply #161 on: 4 Sep 2008 - 00:29:25 »

pippen bulls yıllarındaki 2. adamlıktan  sonra kısa suren rox kariyerini saymazsak portland ta  1 nolu adamdı.taraftarlarda ona hep hak ettiği değeri verdi. parmaklarında 6 yuzuk . hall of fame olmus bir adam nasıl hak ettiği değeri bulamadı ben anlayamadm?
CaesaR
Newbie
*

just married

View Profile
« Reply #162 on: 4 Sep 2008 - 10:03:35 »

konu hiç bir zaman değeri verilmeyenler... 6 yüzük alırken bu adam en fazla 4M $ alıyodu oysa kukoç un rodmanın aldığı paralar ortada idi... tabiki houston ve portlan da birinci adam olur yılların acısını çıkarıcam die öle bir kontrat aldı ki... gerçi benim tahminim pipppen a bulls döneminde kayıt dışı bir şeyler mutlaka vermişlerdir. baksanıza gordon un  bile 6M u beğenmediği bir dönemde yaşıyoruz...
hinrich
Newbie
*

View Profile
« Reply #163 on: 4 Sep 2008 - 14:30:12 »

konu hiç bir zaman değeri verilmeyenler... 6 yüzük alırken bu adam en fazla 4M $ alıyodu oysa kukoç un rodmanın aldığı paralar ortada idi... tabiki houston ve portlan da birinci adam olur yılların acısını çıkarıcam die öle bir kontrat aldı ki... gerçi benim tahminim pipppen a bulls döneminde kayıt dışı bir şeyler mutlaka vermişlerdir. baksanıza gordon un  bile 6M u beğenmediği bir dönemde yaşıyoruz...
Son 2 yılındaki ucretleri saymazsak Jordan-Pippen ücretleri arasında fazla fark yoktu. Kukoc-Rodman gibi adamların sözleşmeleri Pippen in sözleşmesinden daha önce bittiği ve doğal olarak önce yenilendği için daha fazlaydı. Pippen da aynı zaman kontrat yenileseydi durum farklı olurdu. Bulls ayrıca kariyerinin son 2 yılında genc takıma abilik yapsın diye Houston a gectikten sonraki salvolarına ragmen kontrat verdi kendisine. Yani hem maddi hem manevi değer verildi bence bulls camiası tarafından. Ayrıca Gordon la Pippen ın zamanı çok farklı, takımların cap i 2-3 kat daha fazla. Ücretlerin de o seviyede olması dogal. Konuyla alakasız olarak da ; Gordon un beğenmediği rakam yaklaşık yıllık 10 milyon$, kendisi en az "Deng e denk" bir ücret istiyor...
CaesaR
Newbie
*

just married

View Profile
« Reply #164 on: 4 Sep 2008 - 18:27:48 »

peki o zaman konuyu başka bir boyuta taşıyalım sizce bir yıl CSKA da oynadıktan sonra mı eksikliğini hissedip değerini bulacak üstelik CSKA için geçen paralarda öle yıllık 10M falan da değil...
neyse konumuz pippen dı. ewet ikinci dönüşte bulls un pippen a yaptığı bir jest di ama bu normal olması gereken bir durumdu bence... değerini bulamamış adamlar hımmmmm steve smith die bilirim... yada danilovic yada hımmmm ersan ilyasova neyse neyse....
Pages: 1 ... 8 9 10 [11]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Hiçbir zaman değeri verilmeyenler « previous next »
    Jump to: