Welcome, Guest. Please login or register.
11 Dec 2019 - 13:22:06
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Hiçbir zaman değeri verilmeyenler 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 7 8 9 [10] 11
Author Topic: Hiçbir zaman değeri verilmeyenler  (Read 38288 times)
ÇatÇat
Newbie
*

View Profile
« Reply #135 on: 29 Jun 2007 - 14:52:14 »

Bana biraz dikembe mutombo gibi geliyor, gerçek bir savaşçı bana göre.

itain'tovertillit'sover
özgür12
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #136 on: 29 Jun 2007 - 16:08:00 »

ben sean elliot dicm.adam böbrek rahatsızlığından geldi bitti denirken çatır çatır çıktı oynadı.bide kukoc'un yeterince değerinin bilinmediğine(özellikle chicago yıllarında,ama takım tarafından deil basın tarafından)inanmışımdır.adam pipen efendi mızmız çocuk gibi "bana ne bana ne"deyip sahaya çıkmazken çıktı aslanlar gibi attı son şutu

i love this game because of 3 point shots
ben imza bilmem parmak bassak olur mu?
deli olduğunu bilecek kadar akılllı deli
Brent Barry
Newbie
*

View Profile
« Reply #137 on: 29 Jun 2007 - 16:30:30 »

Bana biraz dikembe mutombo gibi geliyor, gerçek bir savaşçı bana göre.

ewt bencede mutombo biraz sönük kalmıştır her zaman özellikle denver yıllarında seattle ı playoffta tek başına elemişti.
ÇatÇat
Newbie
*

View Profile
« Reply #138 on: 2 Jul 2007 - 21:48:54 »

94 senesiydi hatta galiba..Denver 8. sıradan girmişti ve 1.yi elemişti, mutombo gene blok manyağı yapmıştı..hey güzel insan..
« Last Edit: 2 Jul 2007 - 21:49:31 by ÇatÇat » Logged

itain'tovertillit'sover
sac_kings
Guest
« Reply #139 on: 6 Jul 2007 - 15:10:39 »

Mutombo'nun öle blokları var ki insan içinden 'yahu nası giriomuş millet içeri mutombo varken' diyor.Bi bloğu çok hoşuma gitmişti.zıplamadan topu tribüne gönderdi bloğuyla.ben sokakta deneyeyim dedim.zıplayarak bile gönderemedim Grin Cheesy
drexler
Uma Thurman
Veteran
Sr. Member

bu kalp seni unutur mu?

View Profile
« Reply #140 on: 6 Jul 2007 - 17:28:09 »

Ya işte o kadar büyük blokçuydu Mutombo. Sen ben yapamayız onun hareketlerini hey gidi hey

Real_Clipper
Newbie
*

Anti-Lakers Forever

View Profile
« Reply #141 on: 7 Jul 2007 - 03:05:58 »

Quinton Ross oldukça gayretli ve iyi bi savunmacıyken adını telaffuz edene bile zor rastlanıyo. Oyunun diğer yönünü oynamamak genelde suç gibi bişi (sözüm Bowen'dan dışarı Grin )

Back...
Brent Barry
Newbie
*

View Profile
« Reply #142 on: 7 Jul 2007 - 03:32:35 »

Quinton Ross oldukça gayretli ve iyi bi savunmacıyken adını telaffuz edene bile zor rastlanıyo. Oyunun diğer yönünü oynamamak genelde suç gibi bişi (sözüm Bowen'dan dışarı Grin )

Bowen fazlası ile oyunun diğer yönlerini çok iyi okuyor.Özellikle rakibin topsuz alanda ayaklarına basıp formasını çekmede Smiley
AF
Pro. Member

View Profile
« Reply #143 on: 7 Jul 2007 - 13:18:53 »

Aman abi gören de Ross söylediklerini yıllardır yapıyo da hala kimsenin gözüne giremiyo zannedecek. Zaten adam 3. yılını geçirdi yanlış hatırlamıyosam. Söylediklerini de verimli olarak bi geçen sene bi dönemde yaptı, sonra sakatlanmıştı galiba (yanlış hatırlıyo da olabilirim ama oynamamıştı galiba bi süre).

Topic haraketlenince olur olmaz şeyler yazılmaya başlandı.
Real_Clipper
Newbie
*

Anti-Lakers Forever

View Profile
« Reply #144 on: 7 Jul 2007 - 17:48:20 »

Ross lige girdiğinden beri başarılı savunma yapmakla beraber belirttiğim gibi hakettiği kadar adından söz ettiremedi, herkesin Ross'u konuşmasını bekleyen yok zaten...

Back...
Lord-1
Newbie
*

View Profile WWW
« Reply #145 on: 7 Jul 2007 - 19:18:40 »

Ross lige girdiğinden beri başarılı savunma yapmakla beraber belirttiğim gibi hakettiği kadar adından söz ettiremedi, herkesin Ross'u konuşmasını bekleyen yok zaten...
Evet de ben de Jr.Kobe'ye katılıyorum yani en azından Ross bu topice yazılmayı hak edecek bi adam değil bence de.

sac_kings
Guest
« Reply #146 on: 8 Jul 2007 - 03:15:27 »

bence değeri hiçbir zaman verilmeyen adam antawn jamison'dır.takım için herşeyi yapar.yeteneklidir.içerden dışardan oynar.yavaştır ama güçlüdür.en önemlisi ise sorumluluk alır.çok iyi bir adam bence ama was'da 3. adam konumunda ve hala daha takası konuşulabiliyor Huh
Sheed
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #147 on: 13 Oct 2007 - 23:37:45 »

kenny thomas&bonzi wells

CunCun
Pro. Member

View Profile
« Reply #148 on: 14 Oct 2007 - 00:37:31 »

Valla biz geçen sene Bonzi'ye çok bile verdik.
morcayl
Newbie
*

Only God Can Judge Me

View Profile
« Reply #149 on: 2 Nov 2007 - 12:00:09 »

Bence antawn jamison adam her gittigi takımda hep gieri planda takımda 2. yada 3. skor opsiyoneli olarak yada 6. adam olarak düşünüldü oysaki adam oldukca iyi bi skorer ve oyunun her yününe etki eden bi isim daha fazla deger verilmesi gerekli bence

Mj MoRcAyL  Only god can judge ME...
Pages: 1 ... 7 8 9 [10] 11
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Hiçbir zaman değeri verilmeyenler « previous next »
    Jump to: