Welcome, Guest. Please login or register.
21 Jul 2019 - 09:08:48
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Hiçbir zaman değeri verilmeyenler 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 11
Author Topic: Hiçbir zaman değeri verilmeyenler  (Read 37303 times)
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #15 on: 20 Sep 2002 - 18:22:28 »

Corliss dayı Rodney özürlüsünün yerine girdiği için best 6th oldu. Yani ilk 5'te başlattığın adam yedektekinden kazma olunca böyle oluyor.

rodney zaten hiç ilk 5 olmadı ki Tongue Huh

Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #16 on: 20 Sep 2002 - 18:41:25 »

Ben Corliss ilk 5 çıksın demedim ki abicim nerden çıkardın şimdi, ben ilk 5 çıkan adamın kazma olmasından bahsettim.
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #17 on: 20 Sep 2002 - 18:51:43 »

pistoncan ben onu şunun için söyledim, ilk beş çıkan adam michael curry. corliss o yüzden sadece 16 maçta oynayan ve hiç ilk beş başlayamayan rodney'in arkasından oyuna giriyor olamaz. neyse çok önemli bişey değil Roll Eyes

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #18 on: 21 Sep 2002 - 01:23:22 »

walla bu konuda hakeem olajuwon ın ustune adam tanımam adama nba de bi kevin garnett bi allen iverson bi vince carter bi t-mac kadar hatta rodman kadar bile deger verilmedi adamın nba de bissuru rekoru zartı zurtu var o fizikle blok krallıkları falan var takımını sampiyon yapmıslıgı var hic faul atısı kullanmadan 48 sayı bulmuslugu var ama yinede deger verilmiyo

Son Turnuva Şampiyonu
petrovic
Newbie
*

RIP PETROVIC

View Profile
« Reply #19 on: 29 Jan 2003 - 23:45:52 »

david robinson
sheed
mitch richmond

havlicek steals it...havlicek stole the ball...
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #20 on: 30 Jan 2003 - 01:17:04 »

Stockton'ın bugün Magic'le birlikte NBA'in gelmiş geçmiş en büyük PG olduğunu herkes kabul ediyor ve takdir ediyor, bence ona yeteri kadar değer verildi. NBA'in efsane ikilis Malone-Stockton, her zaman bu söylenir ki tek bir şampiyonluk yaşayamamalarına rağmen.
Ben değeri verilmeyen oyunculardan biri olarak Chicago'nun şampiyonluklarında önemli katkısı olan Paxson'ı görüyorum. Ben o adamın adını NBA TV'de eski Chicago maçlarını izlemeden hiç duymamıştım bile ama o zamanlarda takımda çok önemli rolü varmış. O adamdan hiçbir yerde tek satır bahsedilmez nedense.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #21 on: 30 Jan 2003 - 01:28:22 »

wall ben bilirdim paxon u cezalandırıcı paxon die

ki bence yeteri kadar da degeri verildi yani daha napcaklardı ki hall of fame e mi secilcek ti

Son Turnuva Şampiyonu
EAlkas
Jr. Member
**

Eh be!

View Profile
« Reply #22 on: 30 Jan 2003 - 02:35:00 »

* Bence en undervalued herif Antoine Walker NBA'de. Yüzdesi falan düşük ama herif ttakımın % 40 ı. Ayrıca (geçen sene son çeyrek 21 sayı geriden geldikleri maçta olduğu gibi) saha iç lideri. Bir de çaktırmadan her maç 9 ribaund alıyor. Kidd olmasaydı triple double da birinci olacaktı.

* İkinicisi Mash. Büyük maçların oyuncusu değil dedi Riley, geldi onu avladı bir sonraki sene. Asist katkısı flan müthiş. Size'ı pozisyonu için çok iyi. Finley'in yaptığı herşey ve daha fazlasını yapabilir bence. Allahtan Isiah değerini bildi de All Star yaptı herifi.
Demokritos
Yalnız Adam...
Jr. Member
**

Why...

View Profile
« Reply #23 on: 30 Jan 2003 - 02:36:41 »

Kesinlikle Marbury diyorum başkada bir şey demiyorum.
Adamın tek suçu ,yanlış zamanda yanlış takımda olmaktı...
Ama SUNS'a iyice ısındı ve gerçek değerini göstermeye başladı bile

Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #24 on: 30 Jan 2003 - 02:54:36 »

Ben Brian Grant diyorum, Zo varken esamesi okunmazdı, Zo gitti adam köpürdü ama millet hala Brand'de, Webber'da...
EAlkas
Jr. Member
**

Eh be!

View Profile
« Reply #25 on: 30 Jan 2003 - 03:08:12 »

Yalnız Grant Portlan'da iken üzerine NBA Action Star on th Rise ları falan çekilmiş, o Isıiah Rider Kenny Anderson takımının içinde ligin en iyi 4 nnumaralarındn biri olarak lanse edilmiş, yanıl hatırlamıyorsam "iyi insan" ödüllerindne de birini kazanarak epey prim yapmıştı.
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #26 on: 30 Jan 2003 - 03:12:11 »

Miami'deki Brian Grant desem  Grin
EAlkas
Jr. Member
**

Eh be!

View Profile
« Reply #27 on: 30 Jan 2003 - 03:41:33 »

Hak veririm o zaman..

Bir de Bonzi var benim çok undervalued bulduğum. Adam acayip sizelı (domuz gibi) ve tüm swingmen leri post up edebilir. Idare edecek kadar şutu var. Takımın iyi oynadığı dönemlerde hep leading scorer. SAyı kokusunu çok iyi alıyor. Kobe'nin defans yaparken bu denli zorlandığı başka bir oyuncu pek hatırlamıyorum (PP'yi bile daha rahrt savunmuştu benim seyrettiğim maçlarda)
o_irengun
Guest
« Reply #28 on: 30 Jan 2003 - 03:54:36 »

Antawn _Jamison
Jamal mashburn
David Wesley
Voshon Lenard
Lamond Murray
Kevin Johnson
Dan Majerlee
Kendall Gill

Veee bence en önemlisi anthony Mason
jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #29 on: 30 Jan 2003 - 03:54:36 »

bence allan houston aldigi kontrat yuzunden degeri gozardi edilen bi oyuncu.. oysa ki her sene yuzdeli bi sekilde oynayarak 20 ppg civarini tutturabilio ustelik cok saglam ball handling i de war.. uyumlu bi kisiligi we takim oyununa yatkinligi da war..

Richard Hammond
Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 11
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Hiçbir zaman değeri verilmeyenler « previous next »
    Jump to: