Welcome, Guest. Please login or register.
16 Jul 2020 - 20:50:54
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Hiçbir zaman değeri verilmeyenler 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4 ... 11
Author Topic: Hiçbir zaman değeri verilmeyenler  (Read 40846 times)
Petsi
Sr. Member

View Profile
« on: 16 Sep 2002 - 16:00:59 »

NBA'e olan ilgim çok fazla olmadığı zamanlarda bile çok sevdiğim bir adam olan John Starks'ın yeteri kadar değerinin verilmediği kanısındayım.NBA'de zamanının  en yetenekli oyuncularından biri olmasına karşın adam yıllarca 6th manoldu NYK'da.Şimdi de orda burda sürünüyo.Yazık walla.
Yenilerden de Andre Miller var tabi.Bi de Jordan'ı ağlatan bi Türk varmış herhalde  Tongue
Majere
Moderator
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #1 on: 16 Sep 2002 - 19:04:11 »

Abi Andre Miller daha bismillah, dün bir bugün iki... Nerden çıkardın ki hakettiği değerin verilmediğini.  Huh
Кириленко
Forum Postacısı
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #2 on: 16 Sep 2002 - 20:15:25 »

john stockton biraz da karl malone bnce...
stockton NBA tarihinin asist ve top çalma rekorlarına sahip olmasına raamen her zmn malone'un gölgesinde 2. adam olarak klmıştır (dooruya sooru) , bunun ynında oldukça sade oyun stili yüzünden de j-will, magic gibi spectacular oyuncuların büyüsüne kapılan izleyiciler ona maalesef hakettiği önemi ve değeri werememiştir..... bi yüzükleri olsaydı ikisinin de tartışılacak tarafı klmıycaktı ama olmadı ... Embarassed

BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #3 on: 16 Sep 2002 - 20:27:44 »

Kevin Johnson,Robert Horry...Bunlar olabilir mi?
Omega Red
Forum Achilleus'u..
Pro. Member

She lovess mee..

View Profile
« Reply #4 on: 16 Sep 2002 - 22:03:23 »

bu topic in bir benzeri açılmıştı sanki ama neyse...

bence hakeem "the dream" olajuwon da bu tip oyuncular arasında...ligin en dominant centerlarından birisi idi ama hiç bir yerde yeterli ilginin gösterilmediğini düşünüyorum hakeem babamıza...
bunun sorumlusu reklamdan sorumlu devlet bakanları nba yönetimidir..tabi başta david stern....

Rappelz fan..
the faz
Newbie
*

Beyaz Siyahi

View Profile
« Reply #5 on: 16 Sep 2002 - 22:32:11 »

Bence saydığımız isimlerden en çok Robert Horry hakettiği değeri bulamayanı, adam hem Rockets'ın hem de LAL'in şampiyonluklarında pay sahibi oldu hem her verilen görevi paşa paşa yaptı hem de haketmediği şekilde yedek bekledi olacak şey değil  Angry Starks konusunda da biraz böyle düşünüyorum o da en iyi 6. adam olduğu sezonda ve ardında vefasızların kurbanı olmuştu  Grin ama yine de o da Horry den çok ilgi gördü hatta 93, 94 ve 95 MJ den sonra en çok reklama  çıkan NBA yıldızlarından biriydi, Hakeem babaya gelince bence o hakettiği değeri bir zamanlar gördü ama unutuldu Stockton ile Malone da öle, ama bu biraz da onların yaşları ve düşen performansları ile ilgili

the faz
Newbie
*

Beyaz Siyahi

View Profile
« Reply #6 on: 16 Sep 2002 - 22:56:15 »

Bu arada Gary Payton'ı da unutmadan söylemek isterim, bence adam hücum yeteneği en fazla olan pg lerden biri ama adamın kontratına dandik bi uzatmayı bile çok görüyo SS ler glba bu değer verme olayı biraz da yüzüğe bakıyo.

vodina
Guest
« Reply #7 on: 16 Sep 2002 - 23:31:03 »

utahli arkadasimiz gibi dusunuyorum bende

stackton'a gercekten cok yazik olmustur adam acinacak halde degil kabul ama mitch ricthmond'un hatta medvedenyonun bile yuzugu varken stocktonun olmamasi kotu
tama sampiyonluk hersey degil belki stocktonun benim icin o kadar ozel yapanda sampiyonsuzlugudur ama bilemiyorum uzulluyor insan
yani yuzuksuz bi efsane stackton
Majere
Moderator
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #8 on: 17 Sep 2002 - 01:14:56 »

Robert Horry konusunda sizlere katılmıyorum. Bu adam bir role player. Tamam, çok kritik üçlüklere imza atmış olabilir de, her kritik basket atanı ilk 5'e çıkaracak olsak Shaq'la Kobe'yi benche itmek zorunda kalırız. Horry hakettiği övgüler düzülmekte, takımda hakettiği yeri bulmaktadır; ne az, ne de çok...
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #9 on: 17 Sep 2002 - 03:40:32 »

walla bende hep finley e yeterince deger werilmedii düsüncesindeyim.bi ara abartip mj nin weliahti olarak bile gösterdiler ama su an için biraz fazla kenara itildi gibi...

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
Whizz7
Veteran
Sr. Member

View Profile
« Reply #10 on: 18 Sep 2002 - 17:10:18 »

kevin johnson ve damir mulaömeroviç her ne kadar nba ile uzaktan yakından alakası olmasa bile....
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #11 on: 19 Sep 2002 - 15:23:22 »

Robert Horry konusunda sizlere katılmıyorum. Bu adam bir role player. Tamam, çok kritik üçlüklere imza atmış olabilir de, her kritik basket atanı ilk 5'e çıkaracak olsak Shaq'la Kobe'yi benche itmek zorunda kalırız. Horry hakettiği övgüler düzülmekte, takımda hakettiği yeri bulmaktadır; ne az, ne de çok...

bende orkun a katılıyorum. bu adamın özelliği zaten yedekten gelmesi. tam bilmem ama araştırsak ilk 5 başladığı maçlarda daha kötü oynuyodur bence.

bir de r horry sezon içinde filan pek takılmaz maçlarda kasmaz kendisini ama iş play-off a gelince işler değişir. zaten adamın lakabı boşuna MR.JUNE değil.

bazı oyuncular böledir geçen sezon KClark benchten gelip manyak oynuyodu. herkes coacha hakeem i kesmeli diyodu. 2-3 maç kclark ilk 5 başladı ve sıçtı. sonra açıklama yaptı ben benchten gelip daha iyi oynuyom die...

bence böle unutulan adamlar çok ilk aklıma gelenler.
MFinley ve JStack.
MichaelJordan23
Newbie
*

View Profile
« Reply #12 on: 20 Sep 2002 - 03:41:45 »

Bence  starks'a yeteri kadar hatta fazlasıyla bile değer verildi.Starks çok dengesiz bir oyuncuydu bir gün çok iyi yüzdeyle oynarken ertesi gün zıçıyordu.Zamanında epey atletik biriydi.Hatta ligin en atletik oyuncusu ünvanını alan en yaşlı oyuncu olmuştu.(O zaman 32 yaşında idi).Sonuç olarak yaşlanınca atletiklik gitti,doğru dürüst şut olamyaınca starks'da bitti.
Hakeem'e gelince;bence hakeem kendisi fazla medyatik bir insan olmadığından göz önüne gelmemiş olabilir.Ama sonuçta 2 tane yüzüğü var ve herkes değerini biliyor.
Horry ise ncaa'ler yıldızmış duyduğuma göre,zamanında o da epey atletti.Nba'de görev adamı oldu.Değer konusunda waytçaklıt ve orkun'a katılıyorum.
Stockton ise hep sade oyunu yüzünden geri planda kaldı.Ama iş yinede yüzüğe bakıyor.Yüzüğü olsa her şery değişirdi...

Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #13 on: 20 Sep 2002 - 16:11:19 »

bazı oyuncular böledir geçen sezon KClark benchten gelip manyak oynuyodu. herkes coacha hakeem i kesmeli diyodu. 2-3 maç kclark ilk 5 başladı ve sıçtı. sonra açıklama yaptı ben benchten gelip daha iyi oynuyom die...

bende bu benc h olayına katılıyorum. Yani bazı oyunular arkadan gelmeyi sever daha iyi oynar. Mesela Detroitteki williomsonmuydu neydi adı okadar oynadı sacramentoda torontoda çok bişey yapamadı. Ama geldi Detroite eniyi altıncı oldu.

Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #14 on: 20 Sep 2002 - 16:37:41 »

Corliss dayı Rodney özürlüsünün yerine girdiği için best 6th oldu. Yani ilk 5'te başlattığın adam yedektekinden kazma olunca böyle oluyor.

Ben değeri verilmeyen kategorisine Zo'yu yazmak istiyorum, adam takımının adam olamaması yüzünden sıyrılamadı,pivotun dominatör (?) olma özelliğini ben ilk olarak Zo babada gördüm. Ayrıca öyle ağır bir hastalıktan sonra devam edebilmesi de ayrı bir başarıdır. (Magic'i tenzih ederim)
Pages: [1] 2 3 4 ... 11
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Hiçbir zaman değeri verilmeyenler « previous next »
    Jump to: