Welcome, Guest. Please login or register.
16 Dec 2018 - 13:09:06
Google
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Basketbol Diğer  |  Topic: Murat Kosova & Kaan Kural 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 38 39 40 [41]
Author Topic: Murat Kosova & Kaan Kural  (Read 136323 times)
Teardrop
Pro. Member

Tracy McGrady

View Profile
« Reply #600 on: 15 Oct 2018 - 02:26:09 »

bu yil itibariyle ne kosovasi ne kurali ne murathanoglu kaldi tvde. bir onune boyuna yatirmak gerek
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #601 on: 15 Oct 2018 - 19:00:15 »

Kaan Abi Tivibu'da maç yorumluyo sanırım.

NTVSpor patladığından Kosova'nın sesi pek çıkmıyo doğal olarak, en son Basketbol Dünya Kupası eleme maçlarını Bayülken'le birlikte anlatıyolardı ki Bayülken eski oyun kurucu günlerindeki çevikliğiyle önce Tivibu'ya, bi kaç gün sonrada hızlı bi crossover'la Bein'e geçti zaten

MM'in Bein'den ayrılışı da baya bi soru işaretleriyle dolu belli ki, Instagram paylaşımlarındaki mesajları bazen inceyi geçtim kalın kalın laf çarpma noktasında, ben O'nun da Bein'den ayrılan diğer tayfa gibi Tivibu tarafına geçeceğini düşünüyorum, muhtemelen para pazarlığı devam ediyodur...

Değişen süreç kapsamında yetenekli genç spiker arkadaşların yavaş yavaş bayrağı devralması da yıllardır çoğumuzun olmasını istediği bi konu, bu işe yıllarını vermiş ve gerçekten yüreğini koymuş kişilere saygımız sonsuz ama bazı dinazorların da yavaş yavaş sahneden çekilmesi zaten malumun ilanıydı.

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
Ilkkan
Sr. Member

View Profile
« Reply #602 on: 16 Oct 2018 - 02:26:20 »

Kosova var aslinda. Erbatur'la beraber nba studyo'yu sunacaklarmis. Evet bildigimiz nba studyo. Tabi ayni zevki vermeyecegini soylememize gerek yok. Murathanoglu yine neyse de kaan kural onemli abi. O kesin olmali.

tricktir
Pro. Member

View Profile
« Reply #603 on: 17 Oct 2018 - 12:14:23 »

Kaan Kural'ın Niko Yenibayrak ile Tivibu'da yaptığı program youtube'a düşüyor Tv'deki gibi reklama takılmadan baya güzel izleniyor, keza Socrates Amerikan Mutfak'ta İnan Özdemir ile program da yapıyor. Eee zaten podcast artık gelenek oldu ki bence en güzeli Orkun&Kaan programları boş geyiksiz tam böyle yolda dinlemelik. Bir de S Sport'ta yine İnan*Orkun*Merve Toy bir program var Nba Aktüel idi galiba adı. Bence bunlar yeterli ve gayet güzel programlar, Nba Stüdyo yeni konsepti de tad katacaktır.

Murat Kosova'nın Türk takımı olmayan maçları anlatmasını özledim ben ne yalan söyleyeyim, değişik bir heyecan katıyor herif, Kaan Kural'ın NBA yayıncısı tarafından alınmaması büyük kayıp malesef Euroleague, TBL yorumlamakla geçiyor zaman, keşke Nba tarafında görsek onu hep.
« Last Edit: 17 Oct 2018 - 12:14:45 by tricktir » Logged

başarılar gelir geçer asaletin bize yeter
http://twitter.com/tricktir
http://astrakhanatoly.blogspot.com/
Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #604 on: 17 Oct 2018 - 18:38:35 »

kosova ve erbatur ile olanı şimdi izledim; kosova baya yaşlanmış be, erbatur'u normalde pek sevmem ama burada güzel olmuş. çok ciddi konuşmadan böyle hafif goygoyla güzel olmuş.
Cordoba
Newbie
*

View Profile
« Reply #605 on: 17 Oct 2018 - 23:20:21 »

Murathanoğlu'na gerek yok zaten. Emekli olsun bu işlerden.

Kaan Kural olmadıktan sonra NBA stüdyo eksik kalır. Benim gibi NBA'i uzaktan izleyen birini bile en azından haftada bir gün izlettiriyordu.
nowitzki41
Pro. Member

Sen benim her gece efkarım.....

View Profile
« Reply #606 on: 18 Oct 2018 - 00:54:20 »

İşin içinde türk takımı yoksa hem Euroleague de hem başka platformlarda Murathanoğluyu tek geçerim. Bizim takımlardan biri oldu mu raydan çıkıyor. 2 senedir Bein de gidenler gelenler çok oldu yorumcu olarak  Tamer Oyguç fena değildi rahatsız etmiyordu yorumları diğer beğendiğim isimler Uğur Ozan Sulak  ve Can İşbakan.
Kaan kural da Bayülken de artık sıktı aynı yerlerde aynı yorumları yapıyorlar tepkileri falan bile aynı. Kaan Kuralın yorumlarının genelde tersi çıkması da artık herkes tarafından biliniyor.
Cordoba
Newbie
*

View Profile
« Reply #607 on: 18 Oct 2018 - 14:46:25 »

Kaan kural da Bayülken de artık sıktı aynı yerlerde aynı yorumları yapıyorlar tepkileri falan bile aynı.

Adam ne yapsın. Amuda mı kalksın.
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #608 on: 18 Oct 2018 - 20:04:46 »

Ben içinde Kaan Kural olmayan hiçbir NBA programından ya da sohbetinden zevk almıyorum, izleyesim de gelmiyor.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
Pages: 1 ... 38 39 40 [41]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Basketbol Diğer  |  Topic: Murat Kosova & Kaan Kural « previous next »
    Jump to: