Welcome, Guest. Please login or register.
16 Oct 2019 - 00:27:37
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Basketbol Diğer  |  Topic: Murat Kosova & Kaan Kural 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 36 37 38 [39] 40 41
Author Topic: Murat Kosova & Kaan Kural  (Read 146996 times)
Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #570 on: 25 Feb 2011 - 01:38:09 »

tamam hacım laf etmedik say, sen dinle istediğin kadar.
Big Pat
Newbie
*

33 Kalibre

View Profile
« Reply #571 on: 25 Feb 2011 - 01:59:07 »

kosova nba maçı sunmasın da napıyorsa yapsın
nowitzki41
Pro. Member

Sen benim her gece efkarım.....

View Profile
« Reply #572 on: 25 Feb 2011 - 04:03:13 »

bu insanlar nasıl koç oluyor anlamıyorum ben. tv ye çıkınca o kadar saçma sapan yorum yapıyorlar ki başta ihsan ve murat özyer olmak üzere ilk zamanlarında çetin yılmaz da böyleydi.
ihsan 3 hucümda bir savunma kaynaklı sayı deyip duruyo başka kelime öğrenememiş.murat özyerle çetin yılmaz da tahminci gibi şimdi üçlük bekliyorum hucüm ribaundu bekliyorum fln diyolar tv ye çıkıp.molalarda da bunlardan mı bashediyorlar acaba ?
Ole
Forumun Arıza'sı
Sr. Member

View Profile
« Reply #573 on: 25 Feb 2011 - 13:24:35 »

Fenerbahçe maçının tekrarını az önce izledim Ntvspor'da. Murat Kosova'nın neredeyse her Fenerbahçe aleyhinde kararda hakemlere sallaması neden acaba. "Teodosic topu alamadı ama hakemler aldırdı", "Geçen maçta Lavrinovic aynı şeyi yaptığında çıkan kararın şimdi ....ya çıkmamasını anlamak gerçekten mümkün değil" vb. bir dolu aynı tarzda anlatım, yorum. Yani bu tarz yorumlar 1-2 yıl önce gerçekten bu kadar yapılmıyordu, ne değişti arada anlamadım ama çok acı buluyorum ben kendi adıma Türkiye'nin en iyi spor spikerlerinden biri olarak gördüğüm insanın böyle taraftar yorumları yapmasını canlı yayında.
tuncaboylu
Die For Duncan!
Yazar
Pro. Member

Duncan attack

View Profile
« Reply #574 on: 25 Feb 2011 - 13:49:02 »

Fenerbahçe maçının tekrarını az önce izledim Ntvspor'da. Murat Kosova'nın neredeyse her Fenerbahçe aleyhinde kararda hakemlere sallaması neden acaba. "Teodosic topu alamadı ama hakemler aldırdı", "Geçen maçta Lavrinovic aynı şeyi yaptığında çıkan kararın şimdi ....ya çıkmamasını anlamak gerçekten mümkün değil" vb. bir dolu aynı tarzda anlatım, yorum. Yani bu tarz yorumlar 1-2 yıl önce gerçekten bu kadar yapılmıyordu, ne değişti arada anlamadım ama çok acı buluyorum ben kendi adıma Türkiye'nin en iyi spor spikerlerinden biri olarak gördüğüm insanın böyle taraftar yorumları yapmasını canlı yayında.

Murat Murathanoğlu'ndan bulaşmıştır. İnsanı bıktırıyorlar artık ikisi de, "Faul olması lazııım", "Steps olması lazıııım", "Bunu da çalmayacaklardııı". Her pozisyonda ağlıyorlar, bağırıyorlar, çağrıyorlar. Artık tiksnti veriyor, en iyisi sessiz izlemek. Dün sessiz izledim ikinci yarıyı, gerçekten çok daha fazla çıktı tadı maçın. Bir iki tane neden çalındığını anlayamadığım düdük oldu elbet, ama en fazla 2 tane.

Seneye de şampiyon görelim sizi
Insomnia
Jr. Member
**

Fsn Houston!

View Profile
« Reply #575 on: 25 Feb 2011 - 14:05:45 »

Bu arada bence MM baya toparladı kendini o konuda. Yazın milli maclarda bile eskisi gibi degildi ki arada kendi de o tarz bişiler soylemişti "tepkiler alıyorum en iyisi susayım" seklinde. En azından cıgırtkan degil Kosova gibi. Su an genelde de KK ile anlattıkları için gayet keyifli geyik de oluyor. Zaten sessiz mac izleyecegime Emre Tilev dinlemeye bile razıyım.
Efemerid
Sr. Member

It's My Turn

View Profile
« Reply #576 on: 25 Feb 2011 - 16:37:31 »

Çok abartılı maç anlatıyor Kosova ama yapısı böyle herhalde. FA Cup maçlarında da öyle, böyle heyecan katayım derken, saçmalıyor. Bazen onun bir "NAZGUL" olduğunu düşünüyorum... Babam bile maçlardan önce soruyor Kosova varsa bana da izlettirme diye:D

...just one more peaceful day...
Big Pat
Newbie
*

33 Kalibre

View Profile
« Reply #577 on: 25 Feb 2011 - 19:39:13 »

Bazen onun bir "NAZGUL" olduğunu düşünüyorum...

hahah Smiley
ozgurr
Sr. Member

I'm a llama!

View Profile
« Reply #578 on: 18 Jun 2016 - 22:12:20 »

ben izlemedim ama ekşisözlükte denk geldim; murat kosova acaba şu sözleri sarf etti mi: futbolcuların performansını sadece biz eleştirebiliriz taraftar taraftarlığını bilsin sadece desteklesinler protesto etmesinler.
TiMert
Pro. Member

Kawh-I Believe

View Profile
« Reply #579 on: 18 Jun 2016 - 23:22:54 »

"Arda'yı yerden yere vuracak adamlar bizleriz, oraya giden adam destekleyecek. Görevler değişmiş durumda, biz Arda'yı savunmak zorunda kalıyoruz futbolunu eleştirecekken" aşağı yukarı böyle söyledi.

Arda'dan da kim ne bekliyorsa artık, bir de yuhalamalar falan. Gerçekten ülke sporu, tribünü, insanı, meclisi, sokağı, caddesi, her şeyi kötü durumda.

Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #580 on: 19 Jun 2016 - 03:38:32 »

sadece biz eleştirebiliriz demedi bizim görevimiz eleştirmekken biz savunmak zorunda kalıyoruz dedi.
Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #581 on: 19 Jun 2016 - 14:42:14 »

https://www.izlesene.com/video/murat-kosova-ardayi-biz-elestirebiliriz-seyirci-elestiremez/9379257
McGiven
Sr. Member

Naber?

View Profile
« Reply #582 on: 19 Jun 2016 - 19:31:16 »

mert'e katılıyorum, kasettiğinden benim anladığım da o yalnız söyleme şeklinden ötürü tabi biraz saçma durmuş. yine de "oraya giden adam destekleyecek kardeşim..." diye bir şey yok. seyirci bu, eleştirir. sağda solda yazılan prim beğenmeme konuları da doğruysa zaten ülkenin salt spor konusunda bile nerelere geldiğini göstermiş oluyor. şaşırmam yani, hidayet'in prim şebekliklerini unutmadık, aynı kafa.

futbol konuşmak yasak tabi burada o yüzden futbol özelinden gitmeyeceğim. milyonlarca lira/dolar/euro kazanan insanların başarısızlıkta ağır tepkiler almayı artık normal karşılaması gerekiyor. başarılı olup da kimsenin aldığına laf etmedik (yüzsüzlük yapma boyutu ayrı) ama başaramıyorsan da sıkıntı var demektir.

sonuçta kimse, "lan millet açlıktan kırılıyor 500 bin euro başarı primi alıyorsunuz, o zaman o kupayı getireceksiniz bu ülkeye" demiyor. herkesin beklentisi, takımın elinden gelenin en iyisini yapıyor olduğunu görmek sahada, parkede ya da her neredeyse. yalnız görülen manzara rezalet bir umursamazlık olunca homurtular başlıyor. bunu da doğal karşılamak gerekiyor.

o yüzden murat kosova da bir yürüsün gitsin. "seyircinin görevi desteklemek" demek boş bir laf. sistemli oynayan bir takım görürsün, rakibine dişine geçiremez, eyvallah dersin ama bu bildiğin kepaze bir yorum.

o konuda stern'e ben de çok kırgınım
Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #583 on: 19 Jun 2016 - 21:36:10 »

siz yorumcu/gazeteci olarak her zaman her yerde zaten eleştirebilirsin ki çoğu zaman yalakalığı seçiyorsun; ben seyirci olarak orada yuhlarım arkadaş, ben nerede bulacam o adamı başka zaman ki beğenmediğim yerde yeşil saha zaten hazır orada eleştirimi getirecem bu kadar basit.

önceden muhaberilere ısmarlama haber yaptırıyorlardı ama daha sıçtıkları bok kanalizasyona gitmeden tüm dünya öğreniyor artık, hayat böyle bir şeye evrildi. sosyal medyada eleştiri işi lince dönüşebiliyor ama düzeyli eleştiri kısmında bununla yaşamayı öğrenmesi gerekiyor artık tüm sporcu/sanatçı/siyasetçilerin.
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #584 on: 19 Jun 2016 - 23:15:15 »

Top oynayıp on milyonlarca euro götüreceksin, hergün tv'lerde boy göstereceksin, üstüne reklamlardan da milyonlar alacaksın, başarılı olunca, barcelona'ya gidince herkes seni alkışlayacak, pohpolayacak ama başarısız olunca, kötü oynayınca kimse laf etmeyecek, seni savunacak ha öyle mi? Böyle güzel dünya var mı? Sana kulübün takımın milyonları veriyorsa senden iyi oyun bekler, oynayamazsan herkes seni harcar, seyirci de seni harcar, ağlamayacaksın. Orada çık iyi oyna diye ömrü billah hepimizin bir araya gelse kazanamayacağı parayı kazanırken iyi anasını satıyim.

Ben Galatasaray taraftarıyım, Türküm. Arda benim için, Fatih Terim benim için hiçtir. Önemli olan kulübümdür, mili takımın kendisidir. Arda çıkıp takımın en kariyerli en çok umut bağlanan adamı, kaptanı olarak hiçbir şey yapmıyorsa eleştirilir. Milli takımdan büyük değil kimse. Eleştirilere kulak kapatıp tek yapacağı sonraki maç çok iyi oynayarak cevap vermek. O çıkıp bıkbıkbık ona buna cevap yetiştiriyor. Oynamayacaksan kendini bu takımdan büyük görüyorsan defol git. Bunu oğluna Arda adını koyan ben söylüyorum.

Murat Kosova da başkası da Arda'yı savunmak zorunda değil, adam bu işten milyonlar alırken kötü oynuyorsa herkes yerin dibine soksun, o da aklını başına alıp sonraki maç iyi oynasın, cevabını versin, bıkbık ötüp sonraki maçta da aynı kötü oyunu oynarsan yuhalarlar iyi yapmış taraftarlar.

Yok hala Çekleri yenersek ümidimiz varmış zart zurt. Eğer olur da mucize gerçekleşir gruptan çıkarsak tüm sorunların arızaların üstü örtülecek, tüm bu takımı karıştıran sorun çıkaran külhanbeyleri gerine gerine gezinecek. İnşallah yeniliriz de ne kadar sorun varsa ortaya dökülür, arızalı tiplerin hepsi gider. Kendini milli takımdan üstün görenlerin hepsi defolsun.
« Last Edit: 19 Jun 2016 - 23:19:41 by Tspark » Logged

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
Pages: 1 ... 36 37 38 [39] 40 41
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Basketbol Diğer  |  Topic: Murat Kosova & Kaan Kural « previous next »
    Jump to: