Welcome, Guest. Please login or register.
1 Apr 2020 - 10:16:14
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Basketbol Diğer  |  Topic: Murat Kosova & Kaan Kural 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 37 38 39 [40] 41
Author Topic: Murat Kosova & Kaan Kural  (Read 153648 times)
Cordoba
Newbie
*

View Profile
« Reply #585 on: 22 May 2017 - 01:57:55 »

İnsanlık adına Murat Kosova'ya maç falan anlattırmasınlar artık. Bilgisine, program sunuculuğu, moderatörlük, yorumculuğu konusunda kimse eline su dökemez. Ama Türk TV tarihinin gelmiş geçmiş en kötü maç spikeri diyebilirim.  Rahatsız edici bir anlatımı var. Tiz sesi ile yüksek seste kulakları tırmalıyor. Ciyaklayıp duruyor.
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #586 on: 22 May 2017 - 10:32:07 »

Ikinci ceyrekten itibaren sessiz izledim. Apaci Kosova.

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #587 on: 22 May 2017 - 13:41:09 »

Evde misafir vardı ama yine de sesi arada geliyordu hatun sesi çok çıkıyor diye kıstı ben de hiç oralı olmadım. Böyle daha iyi hesabında.
FB bir süredir hazırladığı sistemin geçen sene kaçan meyvesini bu sene toplamış oldu Tebrikler.

Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #588 on: 22 May 2017 - 13:59:37 »

İsmet Badem bile maçlarda fanatizmi bu kadar abartmıyor artık. TRT'deki 50 yıl öncenin allahım ağlamak istiyorum diye bağıran TRT spikerlerine benzedi iyice dün.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
Cordoba
Newbie
*

View Profile
« Reply #589 on: 22 May 2017 - 14:35:45 »

İsmet Badem bile maçlarda fanatizmi bu kadar abartmıyor artık.

İsmet Badem, Avni Küpeli, merhum Ertan Yüce. Bu kişilerin sesleri gürdü. Bağısalar da rahatsız etmiyordu. Kosova incecik cırıltılı sesi ile volume yapınca, kulaklara işkence oluyor.

TRT'deki 50 yıl öncenin allahım ağlamak istiyorum diye bağıran TRT spikerlerine benzedi iyice dün.

50 yıl önce TV yeni gelmişti. Maç yayını yoktu.

O dediğin replik 1989'da GS-Monaco maçı sonrası Levent Özçelik'e ait.
« Last Edit: 28 May 2017 - 14:41:31 by Cordoba » Logged
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #590 on: 22 May 2017 - 14:45:55 »

Hadi 30 olsun seni mi kırıcam.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
judas
Yönetici
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #591 on: 22 May 2017 - 15:46:55 »

özellikle milli maçlar veya türk takımı vs avrupa takımı maçlarında prim toplamak için bağıran, çığıran, kendini kaybeden ya da kaybetmiş gibi yapan çok spiker gördük. insanların milli duygularını manipule ederek rating'e dönüştürmek türkiye'de çok bilinen ve tutulan bir tv yayıncılığı tekniğidir. ama bunu murat kosova kadar abartılı yapanını hatırlamıyorum gerçekten. maçı anlatış şekli bence ruh hastalığının kıyısında dolaşıyor, ben patronu olsam muhakkak bir rapor isterdim kendisinden. maç içerisinde kendisiyle ilgili duygularım, sinir, alay, acıma, utanma arasında döndü dolaştı.

Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #592 on: 22 May 2017 - 15:57:04 »

normal birine benziyor aslında başka konularda konuşurken ama iş milli duygulara geldi mi acayip oluyor cidden.
koyu bir beşiktaşlı olarak bir fener maçında bu seviyeye gelebilmesi harbi inceleme konusu.
judas
Yönetici
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #593 on: 22 May 2017 - 16:02:03 »

ben samimi olmadığı, prim toplamak için bilerek yaptığını düşünüyorum. biz rahatsız oluyoruz belki ama eminim birçoklarının hoşuna gidiyordur.

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #594 on: 22 May 2017 - 19:20:27 »

ben samimi olmadığı, prim toplamak için bilerek yaptığını düşünüyorum. biz rahatsız oluyoruz belki ama eminim birçoklarının hoşuna gidiyordur.

bugün ekşisözlükteki filan yorumlara bakınca işe yaradığını görüyoruz. ben de maçı izlerken şunu düşündüm: oldu da tarafsız anlatmaya çalıştı. olimpiakos'a hakkını verdi, takdir edilmesi gereken yerde takdir etti, hakem kararlarını objektif yorumladı filan. bir daha televizyonda maç anlatamazdı herhalde.

ama olayın alp'in üstteki yorumundaki gibi gerçekleştiğini hatırlayıp normale döndüm sonra.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
McGiven
Sr. Member

Naber?

View Profile
« Reply #595 on: 22 May 2017 - 23:12:42 »

abi ismail'in başına gelenleri de biliyoruz yani, taraftarlık öyle bir noktada ki, tarafsız anlatmaya çalışsan başına gelecekleri bilemiyorsun. adam, yanlışı doğrusu tartışılacak şekilde, nabza göre şerbet veriyor. ben ses kısık izledim başından itibaren, kafam rahat, zaten hep 5 liralık seyrediyorum.
« Last Edit: 23 May 2017 - 12:03:28 by McGiven » Logged

o konuda stern'e ben de çok kırgınım
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #596 on: 23 May 2017 - 08:41:22 »

Ismail'in basina ne geldi?

McGiven
Sr. Member

Naber?

View Profile
« Reply #597 on: 23 May 2017 - 08:58:15 »

küfür yemişti maç anlatırken arkasındaki taraftarlardan bir ton (fb - gs maçı olması lazım), ismail'di diye hatırlıyorum bir başkası da olabilir.. lakin ya bu sene ya da bir önceki sene olmuştu olay.

http://www.haberturk.com/spor/basketbol/haber/913423-boyle-giderse-birakirim

yuh 3 sene olmuş
« Last Edit: 23 May 2017 - 12:04:08 by McGiven » Logged

o konuda stern'e ben de çok kırgınım
ozgurr
Sr. Member

I'm a llama!

View Profile
« Reply #598 on: 24 May 2017 - 09:25:53 »

İsmet Badem, Avni Küpeli, şimdi emekli ama Ertan Yüce. Bu kişilerin sesleri gürdü. Bağısalar da rahatsız etmiyordu. Kosova incecik cırıltılı sesi ile volume yapınca, kulaklara işkence oluyor.

50 yıl önce TV yeni gelmişti. Maç yayını yoktu.

O dediğin replik 1989'da GS-Monaco maçı sonrası Levent Özçelik'e ait.

ertan yüce. o çatallı gür sesi ile 70'li ve 80'li yılların değişmez basketbol spikeri. öldüyse Allah rahmet eylesin, yaşıyorsa Allah uzun ömür versin.
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #599 on: 24 May 2017 - 15:01:46 »

Bir tane sitede "merhum Ertan Yüce" geciyor.

Pages: 1 ... 37 38 39 [40] 41
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Basketbol Diğer  |  Topic: Murat Kosova & Kaan Kural « previous next »
    Jump to: