Welcome, Guest. Please login or register.
18 Aug 2019 - 04:19:27
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Basketbol Diğer  |  Topic: Murat Kosova & Kaan Kural 0 Members and 2 Guests are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 35 36 37 [38] 39 40 41
Author Topic: Murat Kosova & Kaan Kural  (Read 145095 times)
judas
Yönetici
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #555 on: 1 Aug 2010 - 06:07:23 »

o zaman eurosport'ta sayısız spor anlatan dağhan ırak, caner eler falan efsane olmalı bu mantıkla. heykelleri dikilmeli. yani çok spor anlatabilmesi birşey ifade etmiyor bana, çığırmaktan başka bir şey yapmadığı sürece.

Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #556 on: 1 Aug 2010 - 09:29:44 »

Bu Murat Kosova niye tukaka oldu bir anda anlamadım.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #557 on: 1 Aug 2010 - 18:35:39 »

Olm ben sana nesini anlatıyo diyorum sen Golden League falan diyosun. "X öne geçti, y çok iyi atladı"dan öteye gitmiyo anlattığı şeyler.

Bu Murat Kosova niye tukaka oldu bir anda anlamadım.

Arada bi başkalarının yazdıklarını da okusan görürdün bi anda olmadığını.
Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #558 on: 2 Aug 2010 - 01:17:31 »

bizleri gıcık eden yönleri bir yana, tahminimce ntv nin basketbol yayınlarına yatırım yapmasında ki sebepti. ilk başlarda tbl, sonra nba, sonra slam-dergi- filan derken baya bir yararı oldu basketbola bence. bunlardan dolayı yine de teşekkürü hak ediyor.

sitenin 2. yaş gününe murat didin'le katılarak ayrıca da bir güzellik katmışlardı.
CunCun
Pro. Member

View Profile
« Reply #559 on: 10 Aug 2010 - 23:21:09 »

http://www.haberturk.com/medya/haber/540900-murat-kosova-lig-tvyle-el-sikisti-trtye-gecti

Lig Tv olmamış TRT olmuş.Hakkında hayırlısı Murat Kosova'nın.
Ole
Forumun Arıza'sı
Sr. Member

View Profile
« Reply #560 on: 11 Aug 2010 - 13:24:28 »

Ben Şansal Büyüka'nın istifasından sonra Murat Kosova Lig TV'ye geçer diye bekliyodum Büyüka'nın yerine ama. Hayırlısı olsun
ozgurr
Sr. Member

I'm a llama!

View Profile
« Reply #561 on: 28 Oct 2010 - 23:02:01 »

bu croatia zagreb de ne olaki.:)murat kosova cibona-fenerbahçe maçına bağlandığından beri cibonayı böyle söylüyor.
nowitzki41
Pro. Member

Sen benim her gece efkarım.....

View Profile
« Reply #562 on: 4 Dec 2010 - 06:00:34 »

boozer boozer dır. by murat murathanoğlu Smiley
Sheed
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #563 on: 29 Jan 2011 - 07:27:44 »

bu gece yayınlanan nba stüdyonun sonuna doğru "bir yatırımcı olsanız hangi nba takımını satın almak isterdiniz?" anket sorusu hakkında konuşurken, kaan kural new york knicks'in sahası olan madison square garden'ın yenileme işlerini alan anschutz entertainment group adını telaffuz edemedi, auschwitz gibi birşey çıktı ağzından bunun üzerine murat kosova "duşlarını mı yenileyeceklermiş?" diye rezil bir espri yaptı, kaan kural'ın ikazıyla kendine geldi ama ne olursa olsun, hiç yakışmadı kendisine.
http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=21864529

bu nedir ya? ben programı izlemedim, gerçekten olmuş mudur? olmuşsa açıklaması olur mu, nasıl olur?

gerçekten olduysa yazık, hatta daha fazlası!
« Last Edit: 29 Jan 2011 - 07:30:38 by cemsheed » Logged

Big Pat
Newbie
*

33 Kalibre

View Profile
« Reply #564 on: 31 Jan 2011 - 01:34:11 »

İsmail ve Orkun gayet iyi de, Kosova-Kural ikilisi yıllardır alıştığımız ses, gençlerden farklı olarak işi gerektiği zaman geyiğe vurarak eğlendiren bir sunum yapabilmeleri de gecenin köründe kötü giden maçı bile keyifli kılabiliyordu, bu ikilinin sunumunu özleyeceğim açıkçası.

ismail şenol'un anlatımı, kosova'ya çok benziyor. ve bu yüzden izlemiyorum eğer o (ve kosova elbette) bir maçı anlatıyorsa. fakat orkun çolakoğlu'nun anlatımında ise murat murathanoğlu lezzeti var ve keyif alarak seyrediyorum.

sanırım ismail şenol ve kosova'da beni iten bir şey var. sanki, nasıl desem, lakayıt geliyorlar bana. belki ses tonları yüzünden böyledir. bilemem. ama bana izlediğim maçın "sesi" olamıyorlar hiçbir zaman. özellikle kosova bir de fazlaca çığırtkan bir tutuma sahip. çok gereksiz pozisyonlarda anlam veremediğim şekilde bağırıyor adam. sakin ol abi, bi soluklan, diyesi geliyor insanın. ha espn'de tnt'de hiç mi bağırmıyorlar? bağırıyorlar evet ama olağanüstü bir smaç, son saniye basketi yahut onur kırıcı bir blok söz konusu olunca bağırıyorlar. maçın normal akışı içinde bir oyuncu dip çizgiden üçlük attı diye ortalığı inletirsen ben de tuttuğun takım konusunda var sayımlarda bulunurum ki tarafsızlığını sorgulatıyorsan zaten başarısızsın demektir.
airness
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #565 on: 31 Jan 2011 - 01:54:54 »

Murat Kosova agir bir Besiktaslidir. Fenerbahce'li degil yani sadece Turk Smiley Ha Liverpool maclarinda Liverpool taraftari oldugunu cok acik belli ediyor. Baska takimin maclarini anlatirken de iste su oyuncu su donemde Liverpool'da forma giymisti gibi cogu Liverpool olan ornekler veriyor biz izleyenlere.

Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #566 on: 25 Feb 2011 - 01:09:47 »

fener maçının son dakikalarını izledim, kosova yanında ki yorumcuya sanırım ihsan bayülken e ya bi git çay demle havalarında trip atıyordu, koltuktan düştüm.

büyük koç ihsan engin basketbol görüşü ile yenilginin sebeplerinin açıklamaya çalışırken kosova 12 sayı önden 15 sayı geri düştük daha ne anlatıyorsun der gibi sürekli lafını kesip maçı anlatıyordu.

bu ihsan bayülken benim bildiğim beşiktaş ile 1 sezon gibi bir süre geçirip istifa etti, çok iyi olmasada en azından böyle matah biri olacak kadar da süre geçirmedi koç olarak, neden böyle biraz çok biliyorum havalarında anlamıyorum.
airness
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #567 on: 25 Feb 2011 - 01:12:58 »

En azından koçluk yapmış bir adam. Bir zahmet orda bulunuyorsa fikrini de belirtsin yani. Yorum yapması için para alıyor. Yorum yapmaya da hakkı var. Orda teknik analiz yapması için bulunuyor.
« Last Edit: 25 Feb 2011 - 01:16:37 by airness » Logged

Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #568 on: 25 Feb 2011 - 01:28:17 »

oradan maçı vermenin teknik analizi mi kalmış ?
airness
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #569 on: 25 Feb 2011 - 01:31:00 »

oradan maçı vermenin teknik analizi mi kalmış ?
Basketbol tanrıları yukardan inmiş ve bir anda 20 sayılık basket mi atmışlar n'olmuş? Her mağlubiyetin her serinin bir teknik analizi vardır. Oturup ağıt mı yaksın Murat Kosova gibi? Ya da her basketten sonra amigo gibi bağırsın mı nedir istenilen bu adamdan? Adam işini yapıyor işte.
« Last Edit: 25 Feb 2011 - 01:34:21 by airness » Logged

Pages: 1 ... 35 36 37 [38] 39 40 41
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Basketbol Diğer  |  Topic: Murat Kosova & Kaan Kural « previous next »
    Jump to: