Welcome, Guest. Please login or register.
12 Jul 2020 - 15:25:04
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Basketbol Diğer  |  Topic: Murat Kosova & Kaan Kural 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 34 35 36 [37] 38 39 40 41
Author Topic: Murat Kosova & Kaan Kural  (Read 160524 times)
fantastiko
Pro. Member

Love is Nothing!!!

View Profile
« Reply #540 on: 27 Mar 2010 - 01:16:25 »

o da insan...

ebay
Guest
« Reply #541 on: 27 Mar 2010 - 01:48:14 »

Abi listeye almasınlar o zaman bir zahmet.Ya da listeye aldılarsa "Kim ulan bu?" diye 3-4 dakika nba.com'da dolanıp,bir-iki maç özeti izlesinler.Bu kadarcık hazırlık da mı yapılmaz? "Hatasız kul olmaz." deyip geçiştirelim mi? Hem "Bu organizasyondan bir b.k olmaz" kabilinden şartlanmayla takip etme hem de eksik bilgiyle yorum yap.
CunCun
Pro. Member

View Profile
« Reply #542 on: 30 Jul 2010 - 23:13:20 »

Biraz önce Ekşisözlük'te gördüm en doğru cevabı burdan alabiliriz herhalde. Murat Kosova NTV'den ayrıldı mı ? Lig Tv diyorlar.
« Last Edit: 30 Jul 2010 - 23:15:11 by CunCun » Logged
Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #543 on: 30 Jul 2010 - 23:32:28 »

Okay Karacan'dan sonra NTV'yi NTV yapan adamlardan biri daha gidiyor. Sonraki adım ne? Kaan Kural mı gidecek yoksa Güntekin-Rıdvan falan mı? Sebebini bilmiyorum ama ne olursa olsun Türkiye'nin en iyi spor spikerinin, Türkiye'nin tek spor kanalından üstelik orada bu kadar emeği olmasına rağmen ayrılmasına izin vermek büyük salaklık. NTVSpor sön dönemde her önüne geleni kanala yorumcu diye sokarak zaten sıradanlaşmaya başlamıştı, şimdi de en kalite adamlarından birini kaybederek iyice sıvıyor. Gelecek sezon ne Serie A, ne La Liga, ne de NBA bana aynı keyfi vermeyecek. NBA Stüdyo'yu da yayından kaldıracaklar heralde.
swansalo
Newbie
*

View Profile
« Reply #544 on: 31 Jul 2010 - 00:00:00 »

NTV'nin Kosova olayında eleştirilecek bir yanı olduğunu düşünmüyorum. Eğer bir iç mesele, kırgınlık söz konusu değil de, olay sadece bir transferden ibaretse, Lig TV bu ülkede gerçekten istediği her adamı kadrosuna katacak bütçeye sahiptir. Muhtemelen NTV'nin yanına bile yaklaşamayacağı paraları, sunuculara/yorumculara önerebilir. O yüzden aslını astarını bilmeden kanalı (bu konuda) çok da yerin dibine sokmamak lazım.
« Last Edit: 31 Jul 2010 - 00:01:03 by swansalo » Logged
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #545 on: 31 Jul 2010 - 02:03:29 »

ben sevindim bu olaya en azından spormaxte premierleague maclarını yeniden kosovadan dinleyebiliriz

Son Turnuva Şampiyonu
TiMert
Pro. Member

Kawh-I Believe

View Profile
« Reply #546 on: 31 Jul 2010 - 03:24:58 »

ben sevindim bu olaya en azından spormaxte premierleague maclarını yeniden kosovadan dinleyebiliriz

İşte PppPremiuer League bu ! diyecez tekrardan.

NTV için büyük kayıp tabi. Aslında biz basketbola yakın insanlar için hele daha büyük kayıp. Tamam sonuçta ikisini birden götürüyodu ama son senelerde basketbol diyince yayın yapan kaç tane kanal var?  Kaç tane doğru düzgün program var? Ben sayiyim... Hepsinin ortak özelliği Murat Kosova'ydı. En çok da bizlere yazık oldu yani.

Sonuç olarak sevdiğim bi insan  , daha başarılı olmasını daha çok kazanmasını vs. de isterim ama bi tarafım buruldu yani.
gelo-raptor
Pro. Member

View Profile
« Reply #547 on: 31 Jul 2010 - 05:56:02 »

Ben dünya şampiyonası öncesi sevindim şahsen. Olası bir sırbistan/hırvatistan-türkiye maçlarında yine ırkçı damarı kabarabilirdi 2001'deki gibi.

judas
Yönetici
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #548 on: 31 Jul 2010 - 07:38:39 »

yalnız türkiye'nin en iyi spor spikeri kosova'ysa vay halimize.

piston'r
eye in the sky
Veteran
Pro. Member

R.I.P

View Profile
« Reply #549 on: 31 Jul 2010 - 11:06:55 »

Kosova her zaman futbolu basketbolden çok seviyordu, bunu da heryerde dile getiriyordu zaten... Ayrıca İsmail ve Orkun varken Kosova gidiyor diye ağıt yakmak abesle iştigal olur.. En kötü Czzt Bızzt esprilerini yapamıcaz artık diye üzülürüz...

Form a Fuckin\\\' Wall
Palin
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #550 on: 31 Jul 2010 - 11:27:49 »

yalnız bir murat giderken diğer murat geri gelmesin? dünya kupası reklamlarında görünce kıllandım ben...
Kensai
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #551 on: 31 Jul 2010 - 17:37:02 »

yalnız türkiye'nin en iyi spor spikeri kosova'ysa vay halimize.

Her ne kadar arada NBA konusunda eleştirsek de adam futbol, basketbol ve atletizm gibi çok geniş bir yelpazeyi hakkıyla anlatmıyor muydu? Bugüne kadar kaç kişi bunu yapabildi ki?

Kosova her zaman futbolu basketbolden çok seviyordu, bunu da heryerde dile getiriyordu zaten... Ayrıca İsmail ve Orkun varken Kosova gidiyor diye ağıt yakmak abesle iştigal olur.. En kötü Czzt Bızzt esprilerini yapamıcaz artık diye üzülürüz...

Abi İsmail ve Orkun gayet iyi de, Kosova-Kural ikilisi yıllardır alıştığımız ses, gençlerden farklı olarak işi gerektiği zaman geyiğe vurarak eğlendiren bir sunum yapabilmeleri de gecenin köründe kötü giden maçı bile keyifli kılabiliyordu, bu ikilinin sunumunu özleyeceğim açıkçası. İsmail ve Orkun anlaşılabilir şekilde yaşları ve tecrübeleri gereği onlar kadar rahat davranamıyorlar yayında. Tabii bir de büyük ihtimalle Osman Sakallıoğlu'nu çok daha sık duyucaz, o da ayrı bi problem.
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #552 on: 31 Jul 2010 - 18:33:19 »

Atletizmin nesini anlatıyo mesela?

Orkun-İsmail'i, Kosova-Kaan abiye tercih ederim gerçi Orkun-Kaan abi en iyi ikili NBA maçları için. Düveeeynveeeeeyd diye biri bağırıyoken diğerinin meramını anlatmaya çalışması beni eğlendirmedi başından beri.
mc
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #553 on: 31 Jul 2010 - 18:37:36 »

Murat Kosova'nın son senelerdeki performansını düşündükçe, ligtv olayı doğruysa hak ettiği yere gelmiş diyebilirim, bol bol süper lig maçı anlatır umarım.
Kensai
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #554 on: 31 Jul 2010 - 19:11:52 »

Atletizmin nesini anlatıyo mesela?

Golden League, Diamond League gibi yayınların çoğunda Kosova oluyordu mesela.
Pages: 1 ... 34 35 36 [37] 38 39 40 41
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Basketbol Diğer  |  Topic: Murat Kosova & Kaan Kural « previous next »
    Jump to: