Welcome, Guest. Please login or register.
24 Aug 2019 - 18:24:18
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Basketbol Diğer  |  Topic: Murat Kosova & Kaan Kural 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4 ... 41
Author Topic: Murat Kosova & Kaan Kural  (Read 145207 times)
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« on: 5 Sep 2002 - 06:09:37 »

brezilya maçında murat kosavanın katil demesini nasıl karşılıyorsunuz bir oyuncuya özür diledi ama yinede büyük bi gaftı bence murat kosavaya ntv ye yakışmadı bence
« Last Edit: 12 Oct 2005 - 12:25:45 by tijeriya » Logged

Petsi
Sr. Member

View Profile
« Reply #1 on: 5 Sep 2002 - 07:26:05 »

Murat Kosova diğer spor memurlarının aksine basketboldan anlayan bir sunucudur.Bence yaptığı hatayı gençliğine mal etmek gerekir.Zaten NBA maçlarını da o sunacak.İlerde belki de bir Murathanoğlu olabilir. Tabi sahip olduğu kapasitesini ve zekasını kullanırsa.Böyle dil sürçmeleri olur.Affedin abileri..
muyu
baba
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #2 on: 5 Sep 2002 - 10:51:35 »

valla acıkcası bence cok kötü oldu bu turnuva onun icin
yani baya bi azaldı popülaritesi... TBHL'de paso tartışılıyor. Konu ile pek alakası yok ama Osman Sakallıoğlu'nun cok iyi bir sunucu olduğu kanaatindeyim...
kapitano
Guest
« Reply #3 on: 5 Sep 2002 - 13:58:26 »

azbuçuk fanatiklik oldu... en azından ender bilgin gibi bi şii bildiğini sanmıyo.. bence o çok şey biliyo.. bundan sonra uykusuz geçen günlerimize o eşlik edecek
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #4 on: 5 Sep 2002 - 14:27:18 »

yaw insan yapıyo bazen bole seyler olur yani

ama murat kosova gercekten cok sansızdı bu turnuvada her seyk otuydu zaten oyuncular teknik heyet hakemler istatistikler vs bide bole sansızlıklar olunca kotu oldu onun icin ama severim kosovayı o ayrı

Son Turnuva Şampiyonu
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #5 on: 5 Sep 2002 - 16:09:52 »

Olsun yinede iyi bir adam ve arkadaşlarımızın dediği gibi zeki bir insan. İlerde bikaç sezon NBA macı anlatsın gendisini iyice gosterir sanırım

jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #6 on: 5 Sep 2002 - 16:29:21 »

bence heyecan yuzunden oldu tum bunnar we nba maclarinda affetiricek kendini. bilgisinden zekasindan hic suphem yok cok sewerim kosova yi ama biras heyecanli bi yapisi war. ntv de liverpool maci annatirken de oluo bazen bole..

Richard Hammond
seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #7 on: 5 Sep 2002 - 16:37:12 »

walla bende çok beğeniyorum Kosova yı gerçekten çok iyi bir spiker daha çok genç,basketbol bilgisi zekası yüksek bir yorum yapabiliyor Ender Bilgin gibi deil yane ama yorumcu kim olacak çok merak ediyorum
Big G
Newbie
*

I love YaBB SE!

View Profile
« Reply #8 on: 5 Sep 2002 - 17:26:13 »

Basketbol spikerinin başarısı sadece oyunu iyi bilmek değil aynı zamanda seyredenleri maçın havasına sokup keyif aldırmayı bilmekten geçiyor. Buda biraz karakterle ilgili. Murat Kosovo basketbol uzmanı olmamasına rağmen bu açıdan iyi bir sunucu. O maçı anlattığında sanki bir arkadaşınızla maça gitmiş gibi hissetmenizi sağlıyor. Mesela Avni maç anlatırken okulda ders dinliyormuşum hissine kapılıyorum. Baturalp 'de bence iyi yorumcu çünkü eyyamcı değil, basketbol adamı ve hiç bir şeyi abartmıyor. Ben bu ikiliyi beğeniyorum. Düşünürseniz Esat Yılmaer gibi adamları yorumcu diye dinledik geçen senelerde Kanal D'de. Ender Bilgin'e de kesinlikle tercih ederim Kosova'yı. Kosova bir iki sezon NBA anlatsın uzmanlaşacak sizin dediğiniz gibi. Ben memnunum NTV'nin NBA maçlarını almasından.

Birde basit bir olayı anlatmak için karışık kuruşuk konuşanlara bozuluyorum ve diferans diyenlere (Haşim Tandoğan) şaşırıyorum. Diferans=Fark demek yahu, niye fark demiyorsun hocam, bu seni az bilgili yapmaz.

tHeKhAn23
Jr. Member
**

Life is an endless adventure...

View Profile WWW
« Reply #9 on: 5 Sep 2002 - 18:42:28 »

NBA maçlarını Ntv mi yayınlayacak? Bu haberi daha yeni duyuyorum.  Bence daha iyi olmuş gerçekten de.

Murt Kosova'yı beğeniyorum. Bazen fazla oyunun heyacanına kapılıp gaza gelip hata yapsa da iyi anlatıyor maçları. Yaptığı işten zevk aldığını hissedebiliyorum.

Yorumcu olarak da Yiğiter Uluğ'u tercih ederim.

*---------------*
tHeKhAn23
*---------------*
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #10 on: 6 Sep 2002 - 00:54:35 »

Murat abi zaten Liverpoollu. Yani onlarin macinda heyecanlanmasi dogal Smiley
Bide Besiktas futbol macini anlatirken seyredin onu  Grin Gerci ayni sey Spurs maclarinda da olabilir. Hazirlikli olun  Grin

HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #11 on: 6 Sep 2002 - 01:16:56 »

muyunun osman sakallıoğlu yorumuna katılıom.çok fazla hawaya sokamasada hatasız we garanti yorumu tercih edio.murat kosowanın futbol anlatımı kadar başarılı olmadığı görüşündeyim.yani bi henry yada haskey diyişi hiçbirinde yok.haa bu arada newcastle dan bi yıldız doğuyo lua lua adında.murat kosovanın yorumlarını we maçını sunmasını 4 gözle bekliom

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
Omega Red
Forum Achilleus'u..
Pro. Member

She lovess mee..

View Profile
« Reply #12 on: 8 Sep 2002 - 16:16:53 »

Ben bu forumun hiç biyerinde raslayamadım.. mjrat kosovadan bir inci..yeni bir oyuncu yarattı.
Hidayet Türkcan

sanırım kaçırdınız bu enstantaneyi Grin Grin pota altında bir faul olmuştu galiba o sıra da hidayette mirsada iki kişinin altından pas vermeye çalışıyordu..o sırada patlattı bunu Grin
Bende kosova nın anlatımını seviyorum..ender bilginden kurtuluşumuza da 3-5 gübek atarak kutluyorumm..oohh ohhhh..... Kiss

Rappelz fan..
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #13 on: 8 Sep 2002 - 16:26:28 »

Batug.com a Murat abi ve Batur abi ile ilgili bir yazı yazmıştım, ertesi gün Murat abiden bir mail geldi, tamamen heyecandan kaynaklanan bir olaymış, ayrıca yazdığım bir iki şeyin de yanlış olduğunu söyledi. Örneğin yeni Zelanda Amerika taraftarına Who SA? demiş ben SA yazmışım. Katil dediği oyuncu Klafke imiş ben Varajeo yazmışım (Hoş asıl katil o ama)

Murat kosova benim en sevdiğim basketbol spikeridir, ben Murat Murathanoğlu'nu önceden de sevememiştim, Ender vs. yi yazmıyorum bile zaten. Batur abi ve Murat Kosova muhteşem bir ikili benim için. Onun hoşgörüsüne dayanarak bu yazıyı yazmıştım, sağolsun bana anlayışla yaklaştı. Bu sene NTV de çok zevkli bir sezon yaşayacağız, DT alıcam ama NTV'deki maçları izleyecem.
Cungarya
Guest
« Reply #14 on: 8 Sep 2002 - 21:13:29 »

Evet Murat Kosova'nın anlatımı gayet iyi, sıradan maç spikerlerinden farklı, anlatırken siz ne hissediyorsanız o da onu hissediyor ve heyecanını da seyirciden esirgemiyor.
Ancak Murat Kosova'nın anlatım sırasında fazlaca yabancı kelime kullanma hastalığı dokunuyor bana. Yani daha once sunduğu spor programlarında da yapıyordu ama 2 saatlik maçlar boyunca yapınca çok dikkat çekiyo. Valla bir sürü örneği var:handling, zone defence, size, base line falan...
Açıkçası bu biraz kulak tırmalayıcı.
Bu arada hakkaten NBA maçlarını NTV'nin aldığı da iyi oldu!
Pages: [1] 2 3 4 ... 41
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Basketbol Diğer  |  Topic: Murat Kosova & Kaan Kural « previous next »
    Jump to: