Welcome, Guest. Please login or register.
17 Oct 2019 - 00:08:12
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Bu sezon kariyer sezonunu yaşayanlar 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2]  All
Author Topic: Bu sezon kariyer sezonunu yaşayanlar  (Read 7216 times)
khamog
Jr. Member
**

76'ers

View Profile
« Reply #15 on: 8 Jan 2006 - 01:29:54 »

bence en yaralı basketbolunu oynuyormuş gibi görünme nedeni yanında süper bir ikili olmasıdıri yani takımın kazanmasıdır. ayrıca carter tek ve süper yıldız oldupu bir takımdan kidd komutasına girerken de huysuzluk çıkarmamış aksine gerileyen kariyerini yeniden ateşlemiştir. ama bence kariyer sezonu tanımlamasına uymuyor. çünkü 2001 sezonunda çok daha iyiydi. hele doğu konferans yarı finalleri unutulmazlar arsındaki yerini almıştır. A.I. ile olan müthiş düelloları tarihe geçmiştir.

BİZ BİR GÜNDE KRAL OLMADIK BİR GÜNDE DE TAHTTAN İNMEYİZ...
KHAMOG VE DOSTLARI...
Manu
Guest
« Reply #16 on: 8 Jan 2006 - 01:57:12 »

bende khamoga katılıyorum,liderlik derken daha playyofflarda takımın herseyi durdugunda ya da en azından gerektigi yerlerdekinden bahsettim,bu sene bence de muhtesem ama 2001deki gibi olamayacak ..aı da olamayacak shaq da
kenzel
Newbie
*

Chris Bosh

View Profile
« Reply #17 on: 8 Jan 2006 - 04:00:53 »

hayır yalnıs anladınız arkadaslar ,benim kariyer sezonundan kastım su ana kadar oynadıgı dönemdeki en iyi performansını gösterdigi zaman dilimi ya da sezon,bence de lebron bu oyunundan 40 kat daha iyi olacaktır,keza wade,igoudala,ama onların su ana  kadar ki en iyi sezonları kısa kariyerlerinde en iyi sezonları yoksa kimin kariyer sezonunu yasayacagını bilemeyiz umarım anladınız
her oyuncu gelcekte bizi sasırtabilir ama wade,lebron ve saydıgım isimler hatta herhangi bi oyuncu oynayacağı ileriki sezonlarda da yasayabilirler kariyer sezonları buna süphem yok,cayla k paulun kariyer sezonu değil o daha yeni ama wade ve lebron diger iki seneye göre iyi yoksa bi daha diyorum bundan sonraki sezonlarda 40 kat daha iiyi olacaklar haata diger adamlarda umarım anladınız

e ne anlamı kaldı o zaman aç nba.com u istatistiklere bak yeter şimdiye kdarkilerse birinin bize sölemesine gerek yok gereksiz bir konu gibi geldi.
kedi
Full Member

Hakiki tosun paşa benim!

View Profile
« Reply #18 on: 8 Jan 2006 - 12:02:32 »

bence en yaralı basketbolunu oynuyormuş gibi görünme nedeni yanında süper bir ikili olmasıdıri yani takımın kazanmasıdır. ayrıca carter tek ve süper yıldız oldupu bir takımdan kidd komutasına girerken de huysuzluk çıkarmamış aksine gerileyen kariyerini yeniden ateşlemiştir. ama bence kariyer sezonu tanımlamasına uymuyor. çünkü 2001 sezonunda çok daha iyiydi. hele doğu konferans yarı finalleri unutulmazlar arsındaki yerini almıştır. A.I. ile olan müthiş düelloları tarihe geçmiştir.
şu anki ort. 01'e göre daha ii ama bence de kariyer sezonunda diyemem tam. he ama bu sene geçen ay gösterdiği performans devam ederse ki edecek gibi de görünüo tamamdır denebilir.

Cantona
Metalurjist
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #19 on: 8 Jan 2006 - 14:13:18 »

elton brand saolsun vgm de ii puan kazandırdı..zaza'da bu sene kariyerinin en iyi sezonunu geçiriyor ama inşallah kariyer sezonu olmaz daha iyisinide yapar bide david west war önceki 2 sezona göre performansını 2 kat daha fazla artırmış durumda..LeBron olayına da katılmıyorum gülüp geçiyorum..

<br /> And God said, Let There Be Rock. And there was Led Zeppelin.
bob_marley
Jr. Member
**

bob

View Profile
« Reply #20 on: 8 Jan 2006 - 14:13:35 »

kobe akıl almaz işlerin adamı olmaya devam ediyor  50 atmış bu gecede  arenasla beraber karıyer sezonlarını yaşıyorlar diawda oyle sanırım hatta marion ve memoda bunların içinde olabilir,,,
Hoops4Life
Link Finder
Full Member

23 ...

View Profile WWW
« Reply #21 on: 8 Jan 2006 - 14:17:49 »

kobe akıl almaz işlerin adamı olmaya devam ediyor  50 atmış bu gecede  arenasla beraber karıyer sezonlarını yaşıyorlar diawda oyle sanırım hatta marion ve memoda bunların içinde olabilir,,,

kobede 3 yuzuk var nasıl karıyer sezonu bu sezon oluyor???

bob_marley
Jr. Member
**

bob

View Profile
« Reply #22 on: 8 Jan 2006 - 14:28:20 »

bireysel anlamdaki  istatistiklerinden yol alarak yazdım  ve bu seneki isteğinden hırsından shaq tan sonraki en iyi kobe olduğu için yazdım  hep bi tartışma konusu olmuştur ama kobe o yüzükleri tek almadı arkasında nba in yarısı vardı shaq vardı
Manu
Guest
« Reply #23 on: 8 Jan 2006 - 15:24:42 »

e ne anlamı kaldı o zaman aç nba.com u istatistiklere bak yeter şimdiye kdarkilerse birinin bize sölemesine gerek yok gereksiz bir konu gibi geldi.
o zaman hic bisey tartısmayalım sen nba comdan istatistiklerle konusalım,NBa bölümüne toptan gereky yok,kariyer sezonu sırf sistatistik degildir ki,olsa bile istatistikleri her zmaan iyi olan adamların da kariyer sezonu olabilir,paul pierce mesela,sen istemiyorsan tartısmazsın anlamı yok deyip şevk kırmayalım anlamsız oluyor
Manu
Guest
« Reply #24 on: 9 Jan 2006 - 21:10:35 »

vallahi carter gecirmiyor dedik ama bugun torontoya yaptıklarını da görünce kariyer sezonuna dogru yola cıkmıs olabilir,baya bi konsantre bu sezon new jersey korkutmaya basladı carter sayesinde
Pages: 1 [2]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Bu sezon kariyer sezonunu yaşayanlar « previous next »
    Jump to: