Welcome, Guest. Please login or register.
17 Aug 2018 - 10:25:41
Google
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Rüya 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 66 67 68 [69]
Author Topic: Rüya  (Read 167099 times)
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #1020 on: 15 Jan 2014 - 08:28:11 »

Rüyamda halı saha maçı yapıyordum. Karşı takımın kalesinde miami formasıyla LeBron vardı. "Arkadaş, herifte nasıl fizik varsa, her sporda başarılı oluyor. Bununla hentbol oynasak, onu da kesin çok iyi yapar." diye düşündüm ve rüyamda LeBronla hentbol oynadığımızı hayal ettim.

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #1021 on: 12 Feb 2014 - 15:08:02 »

240 liraya efesin kombinesini almışım. Fenerle maçı varmış da, salonu arıyormuşum. Kadıköy- minibüs yolu taraflarına benziyordu bulunduğum yer. Bir tane galeriye girdim tarif sormak için. Galerici Sadettin Saranmış. Yanında da Hülya Avşar var. Mekanı sordum, tarifi aldım. Sonra bu adam bana araba satmaya çalıştı. Sattı da. Lamborghini Nolan 1 diye 7 vitesli bir SUV'u 484 bin liraya satın aldım, böyle senetlere imza atarak. Bunu aldıktan sonra bir pişman oldum. Aracı gönül rahatlığıyla dışarıya park edemeyeceğim, çok fazla vergi ödeyeceğim diye. Çok da yakıyordur bu şimdi. Bir de arabam varken niye ikincisini aldım ki? İlla arabaya para vereceksem x1 veya 316 alsam daha iyi olurdu diyorum. Pazarlık da yapmadığım için kızıyorum. 450 bine alınırdı bence o araba. Geri götürsem iadeyi kabul eder mi? Hem Sadettin Saran'ın kardeşi bizde kaptan pilot, belki ona rica ederim filan diyorum. Baya bunalım yaptı aldığım araba.
« Last Edit: 12 Feb 2014 - 15:08:28 by blastrula » Logged

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #1022 on: 12 Feb 2014 - 15:12:03 »

Ben de dun ilk defa sadettin saranı gordum canli olarak...

Son Turnuva Şampiyonu
Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #1023 on: 14 Nov 2014 - 12:51:58 »

Leonardo Di Caprio ile büyük bi topluluğa yemek hazırlıyoruz. Okul toplantısı gibi ama deniz kenarında büyükçene AVM tadında bir yerdeyiz. Biz herşeyi hazırlıyoruz, millet de yumuluyor lakin bize bişey bırakmıyorlar. Çok fena sinirleniyorum. Masanın üzerine çıkıp herkese bağırıyorum. İnsanlar içeri kaçıyor. Ben de peşlerinden gidiyorum ama bulamıyorum kimseyi. Sonra üst katlardan birinde bir kalabalık görüyorum. Tekken'den Eddy stili, kapoera yaparak dalıyorum bunlara. Epey dövüyorum. Nihayet sinirim geçtiğinde kızlardan biri gelip üzerime oturuyor. "Geçti" filan diyor. (Burada bi atlama oldu rüyada, lisede yakın olduğum ama belki de 15 senedir görmediğim bi çocuğun arabasına geçtim.) Taksi imiş araba. Bu eleman içki masasından kalkıp biniyor arabaya. Ödediği hesabı duyuyorum, onbeş bin lira gibi uçuk bi miktar. Öeehhh derken ben "İşte oyun oynadık, biralar da eroinliydi" gibisinden bişiler söylüyor. Ulan diyorum niye bindim ki bu herifin arabasına, zaten sevmiyorum. "Tanıdığım herkesi arıyorum, sen ilk cevap verensin. Var olmadığımı düşünmeye başlamıştım" diyor. Hmmmm yaaaaa derken final scene olarak kolu olmayan oğlunu arabasının içinde, kendiyle beraber yakan bi adamın yazısını görüyorum gazetede. Gazetedeki fotoğraf Harry Potter'daki gibi hareket ediyor.

Shamrock
Newbie
*

Jesus Shuttlesworthless

View Profile
« Reply #1024 on: 15 Nov 2014 - 01:30:57 »

Hristiyanlığın koruyucusu ve yücelticisi Frank Krallığı kala kala Ceyhun adında birine kalmış. O da yetmemiş teknolojiye ayak uydurup beni cepten arıyor Hristiyanlığa davet etmek için. Ne Ceyhun adında birini tanırım, ne doğru dürüst cep telefonu kullanırım ne de tanıdık bir kral var rehbere kayıtlı. İşte bunlar hep Crusader Kings.

bu sene bu topiği açmak piksel israfından başka bişey değil.. 
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #1025 on: 11 Jul 2015 - 08:43:13 »

Rüyamda Anadoluhisarı'ndaki Marmara BESYO'nun salonu kiralayıp turnuva çeviriyorduk. Bu vesileyle Batuğ Abi ve Muyu'ya teşekkür ediyorum.

Edit: Batuğ Abi yerine direk Batuğ yazmışım. Barış ta copy-paste yapmış.
« Last Edit: 11 Jul 2015 - 14:51:55 by blastrula » Logged

Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #1026 on: 11 Jul 2015 - 10:28:31 »

Rüyamda zaman zaman misket boyutuna küçülen cam bir topla turnuva çeviriyorduk. Bu vesileyle Batuğ ve Muyu'ya teşekkür ediyorum.

Vakit gelmiş arkadaş.

ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #1027 on: 12 Jul 2015 - 01:48:02 »

lan bende geçenlerde turnuvalı bir rüya görmüştüm unuttum gitti

Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #1028 on: 9 May 2018 - 09:57:55 »

Yine turnuva temalı rüya gördüm. Bu sefer bır evdeyız amaö 25-30 kısı var. Herkes bi yerlerde uyuyor fılan. Fevzi, Seko'nun üzerinde uyuyordu. Cheesy

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #1029 on: 25 May 2018 - 15:29:40 »

Bir spor salonundayim ve ortamda Olajuwon, Magic Johnson ve Kobe vardi. Kobe'ye "Ne sansliyim lan, Magicle Hakeemle filan basket oynuyorum" dedim. Azicik bozuldu onun ismini söylemedigim icin. Sonra durumu acikladim, onlar su an burda degil diye sadece onlarin ismini söyledigimi söyledim. "Aslinda seninle bastan sonra bir antreman yapmak isterim" dedim. Kobe de antremanlara agirlik kaldirmayla basladigini söyledi. Ben de "Tahmin ettim zaten. Benim icin sorun olmaz. Sen allah bilir at filan kaldiriyorsundur" dedim. Bunun gözünde bir simsek cakti. Daha önce nasil aklina gelmemis olduguna sasirdi sanirim.

Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #1030 on: 25 May 2018 - 20:51:21 »

Koskoca Kobe'ye ayıp etmişsin Yasin

Pages: 1 ... 66 67 68 [69]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Rüya « previous next »
    Jump to: