Welcome, Guest. Please login or register.
25 Jun 2019 - 13:36:12
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Rüya 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 69
Author Topic: Rüya  (Read 187156 times)
kapitano
Guest
« Reply #15 on: 29 Aug 2002 - 00:20:33 »

olm seker sen rüya değil direk divx modunda film görüon walla.allahtan oz dan bizim adebisy yi görmemişin walla uyanamazdın o zaman  Grin

şş olm dikkat et tüpçü-sütçü ayağına lüleyi falan çizdirme bu aralar  Grin Grin
o elemanı acayip swviyom.. tam böyle psikopat bi tip hastayım yani... o nazi olan elemanı da buralrda görürsem...
seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #16 on: 29 Aug 2002 - 01:00:44 »

abiler www.tahribat.com da http://www.tahribat.com/ilginc.asp
üstte ki linke girip özellikle soyadları olamk üzere hepsini okuyun gülmekten miğdenize ağrılar girer walla

kapitano
Guest
« Reply #17 on: 29 Aug 2002 - 15:16:27 »

bi keresinde ben bizm buralarda dolaşıyom gece oluyo bu olay elemanın biri kamyon çalıyo arkasında kalaşnikof var pat dükannlardan birisine kamyonla dalıyo bende o sırada telefonla haber veriyom bu adam beni kovalıyo ama ateş etmiyo ben uyanıyom işin garibi uyandığım zaman elimde telefon vardı ben çok gülmüştüm
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #18 on: 29 Aug 2002 - 20:37:39 »

Yaw millet anlatır ya beni şöle kovaladı katil bole yakaladı canavar. Hani koşarsın koşarsın yok gidemezsin yetişir ruyanda sana. Ben goruyordum bole arkada katıl. Lan gidiyorum geliyor. Arayı kapattı oldurecek. Dedim nedir laaynn bu ruya benim değilmi. Aldım elime bıçak bende buna saldırdım ahahah. Sonra uyandım. Geri uyudum mışıl mışıl  Cheesy

manofsteel
Jr. Member
**

..j'aime mon iPod..

View Profile
« Reply #19 on: 29 Aug 2002 - 20:40:39 »

eheheh isimler harbi guzel ya söle ismin oldugnu dusunsene hayatın karadı:)
gulsen motor
nidar werir  Grin
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #20 on: 30 Aug 2002 - 01:01:19 »

yaw ben ruyalarımda orta okul yaslarındayken hep kılıc yada bıcakla oldurulurdum

mesela bi kere sovalye olup karanlık bi zindanda zırhlı ve zincire baglı bi sekilde carpısıp sırttıma kılıc saplanıp oluyodum tabi saplanınca uyanıyodum

ama sanki birine kılıc saplanınca ne hissediyo biliyorum ......!

Son Turnuva Şampiyonu
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #21 on: 30 Aug 2002 - 02:35:14 »

ulan olaya bak.millet 12 dew adamdan bazılarını rüyasında görüp teketek maç yapıo diye anlatınca geyik yapıoduk geçen gece bende tofaşın efsane kadrosuyla maç yaptım.işin .oktan tarafı maç bitmeden zıplayarak uykudan uyanmak oldu.bayaada başarılı bi grafik çizmiştim oysa.

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #22 on: 30 Aug 2002 - 23:01:40 »

Yaw Gila anlıyorum seni bende yüksek biryerden nasıl düştüğünde için gider ya onu biliyorum. E siz nereden bilecekseniz tabi şimdi hiç 30 kat yukardan düşen birisi varmı diye sorayım belki vardır len  Grin

HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #23 on: 31 Aug 2002 - 21:35:39 »

ewet olm şeker düşme olayları süper oluo bence ama en zevklisi rüyanın içinde olm bu rüya bi bok olmaz diyip 50 kişinin arasına dalmak ta ayrı bi zevk.ama nedense insan rüyasında gerçek hayattaki kadar hızlı koşamıo  Grin

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #24 on: 1 Sep 2002 - 03:21:56 »

Kanat Atkaya bugünkü yazısında aynı konuyu yazmış.Orada da ilginç rüyalar var Smiley
http://www.hurriyetim.com.tr/yazarlar/yazar/0,,sid~9@nvid~168715,00.asp
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #25 on: 1 Sep 2002 - 19:12:31 »

Yaw hakkaten insan niye ruyasında hızlı koşamaz yani ne engellerki adamı okadar sanki 300 kilo gibi oluyor gidemiyor insan. Ve hep içinde bir serinlik oluyor.
Biyerde okumuştum herzaman insan ruya gorurmus. ama %5 ini hatırlarmış
Ulan bide hepsini hatırlasak film gibin olur beah Cheesy

HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #26 on: 1 Sep 2002 - 22:36:34 »

bi muhabbet te konu geçmişti.araştırmaya göre uykunun ilk 4 saatlik bölümü derin uyku olarak geçiomuş.yani bu bölümdegörülen rüyalar we beeri aktiviteler uyanıldığında hatırlanmıomuş.

ayrıca bizim psikoloji-danışmanlık ta okuyan bi arkadaşımız taktiğini anlayamasamda uykudan uyanıp rüyası yarım kaldığında (sanırım kendini şartlayarak) tekrar uyuyunca rüyaya kaldığı yerden dewam edebilio.walla ben denedim olmadı  Grin

bize bi misafir bayan gelmişti.beni sabah erken uyandırım diye talimat werdi fakat kendisini yawaş uyandırmamızı istedi.sebebide eğer ürkerse rüyasını unutuomuş.hatırlamazsa olmazmış.walla teyze işin rüyalara kaldıysa .oku yemişin dicektimde basketball oynamayı tercih ettim

Reflector
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #27 on: 2 Sep 2002 - 00:11:17 »

hehe Cheesy.ben de bazen çok güzel rüyalar gördüğümde uyandıktan sonra tekrar devam edebiliyorum, çok isteyince olabilir... Smiley
bu arada ben de bilimsel bi eklenti yapmak istiyorum,
rüyalar 12-20sn arası sürermiş... Roll Eyes

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #28 on: 2 Sep 2002 - 00:27:02 »

yaw walla ne zaman sole guzel bi ruya gorsem (hatunlu falan) mutlaka yarım kalıyo

en son ruyamda arzu yanardag ile bizim okulda konusuyoz kız benden hoslanıyo bende sole kasılıyom falan konusuyoz iice derken zırrrrrrrr die telefon bizim sınıftan bi kız arıyo uyandırıyo telefonda dedim yaaa bende arzu aradı sandım die

ahh ahh uzun zamandım duzgun bi ruyam bile yok belki gorurum

Son Turnuva Şampiyonu
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #29 on: 2 Sep 2002 - 00:56:06 »

olm nerde konuşuodunuz lan kantinin ordamı  Grin bak çay ocapının karşısındaki duwar bizim mekandır seni oralarda pek görmiim kötü olur haa  Grin

Reflector
Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 69
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Rüya « previous next »
    Jump to: