Welcome, Guest. Please login or register.
19 Mar 2019 - 09:50:41
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Rüya 0 Members and 2 Guests are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 65 66 67 [68] 69
Author Topic: Rüya  (Read 181953 times)
McGiven
Sr. Member

Naber?

View Profile
« Reply #1005 on: 13 Jul 2013 - 16:21:52 »

o nasil bir bilincaltiymis Smiley

o konuda stern'e ben de çok kırgınım
McGiven
Sr. Member

Naber?

View Profile
« Reply #1006 on: 23 Jul 2013 - 05:35:37 »

bu sabah gordugum ruyada goztepe soyak sitesinden marmara universitesinin goztepe kampusune gidiyordum ara yollardan. farkli yerler goreyim gibi bir durtu ile yaptim bunu. dumduz yardirmadim yani asagiya.

sinava girdim, ciktim, dedim ki kucukyali'ya ugrayip alisveris yapayim. neden kucukyali? cunku hayatimin bir donemi soyak'ta, bir donemi yali'da gecti. buna yoruyorum ben... neyse, minibuse atlayip gittim yali'ya. marketin birine gidip bir paket lipton sallama cay alip ciktim, alisverisi kes, ve aynen minibuse atlamak yerine yuruye yuruye soyak'a gitmeye karar verdim.

simdilerde konusmadigim ama suadiye'de yasayan bir arkadasimin yanina ugramak icin once suadiye'ye gectim. evde yoktu, bahcedeki kopeklerini sevdim ben de biraz ve yurumeye basladim eve dogru. yalniz arkamda iki kisi beni surekli takip ediyormus gibi geliyordu. bir sure daha devam ettim, araca arkayi keserek, hala daha gotum gotum ardimdan geliyorlar.

bir ara bir tanesi digerine; "seyrek bir sokaga girerse saldiralim" dedi. etrafta insanlar azaldigi anda da bicagi cekerek uzerime kostular. panikten kitlenince kipirdayamadim... o elindekini bize ver dediler lipton'u gostererek. "neden?" dedim, "seni ilgilendirmez" cevabini aldim. kutuda baska bir sey mi var acaba diye pakedi acacak oldugumda bicagi biraz ittirdi, "sakin" dedi... acmami istemediler. yanindaki "al sunu da gidelim, bi goren olacak" derken hizlica pakedi acip elimi soktum. o anda uzerime cullanip pakedi aldilar. benim elimde de ipiyle beraber bir adet sallama cay kaldi.

pakedi aldiktan sonra panikle kutuya bakip, "bu degil, bu degil" diyerek bir sey ariyorlardi. aradiklarini orada bulamayinca birdrn bana donup elimde kalan sallama cayi gorduler. bana bicagi dayamis olan eleman "bunun elindeki iste!" diyip hamle yapinca birden yerden yukselerek ucmaya basladim panikle. arkamdan bir dunya kufur ettiler ama coktan ucmaya baslamistim. "oha lan ucabiliyorum!" diye buyuk bir keyifle asagiyi izlemeye basladim. bir yandan da elimdeki cayi inceliyordum cunku belli ki adamlar onu ariyordu ve ucmamin sebebi de o sallama cay idi. gel gor ki ben cayi kurcalarken klasik olarak emanet duran ipi koptu ve irtifa kaybederek cok pis asfalta cakildim ve cakildigim an uyandim zaten.

bir gun boyunca bu ruyayi dusunerek hicbir anlam veremedim. salak salak ruyalar goruyorum zaten bu ara.

o konuda stern'e ben de çok kırgınım
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #1007 on: 5 Oct 2013 - 11:41:56 »

Rüyamda 10 feetlik potada basket oynarken smaca giden Barış'a, çemberin üstünde Volkan çok güzel blok koydu. Ümit Can'la ben de şaşırdık. Ama neye şaşırdık bilmiyorum. Barışın az daha smaç vurmasına mı, yoksa Volkan'ın blok koymasına mı bilemedim.

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #1008 on: 5 Oct 2013 - 15:44:53 »

Volkan'i hatirlamiyorum ama geçen gün ben de smaca gittiğim -sonucu hatirlamiyorum- bi rüya gördüm. Lan Volkan birak peşimi, ağiz tadiyla bi smaç vurdurmadin.

ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #1009 on: 5 Oct 2013 - 16:55:44 »

abi rüyalar güzel ya smaçlar bloklar falan, allahtan rüya diye birşey var   Smiley
« Last Edit: 5 Oct 2013 - 17:00:52 by ai#3 » Logged

mc
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #1010 on: 6 Oct 2013 - 03:32:29 »

bu topic'e takılmıyordum da takılmak lazımmış meğer...neyse ki hostes fantazim yok. ama şeker emrederse gereğini yaparız tabi, belli bi miktar karşılığında.
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #1011 on: 16 Oct 2013 - 15:04:27 »

amerikada parlementoda bakanlar kurulu gibi bir toplantıdayım yaklaşık 13-15 kişiyiz oylama yapıyoruz, oylama konusuda hükümet istifa etsinmi etmesinmi diye, hangi oy yüksek çıkacarsa ona göre hükümet şekillenecek benim yanımda obama birde başka bir bakan oturuyor onu tanımıyorum, oylama başlıyor ama odada bir hengame var herkes sohbet ediyo birbiriyle o ordan oraya laf atıyor tam bir kahvehane ortamı gibi bir havada oylama devam ediyor, toplantı başkanı herkese tek tek soruyor oylarını,  ha ben bu arada obama ile türkçe muhabbetteyim sııra bana yaklaşıyor başkan bana soruyor ben kısık bir sesle "reject" diyorum odada uğultu çok başkan duymuyo zaten biriside ayakta ben onu derken pek duymuyo obama yanımda reject değil lan "receive" diyeceksin diyor ben "ne alaka olm" diyorum oda "sen öyle de lan" diyor, neyse bi iki kere böyle diyorum benden sıra geçiyor, ordan bi dostum "hani lan sen obama sevmiyordun istemiyordun" diyor bende" olm ekenomik kriz kapıda para yok amk bide hükümet gitsin dahamı bok olsun" diyorum ve rüyayı telefonun zili ile sonlandırıyorum.
« Last Edit: 16 Oct 2013 - 15:09:07 by ai#3 » Logged

Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #1012 on: 16 Oct 2013 - 15:16:49 »

amerikada parlementoda bakanlar kurulu gibi bir toplantıdayım yaklaşık 13-15 kişiyiz oylama yapıyoruz, oylama konusuda hükümet istifa etsinmi etmesinmi diye, hangi oy yüksek çıkacarsa ona göre hükümet şekillenecek benim yanımda obama birde başka bir bakan oturuyor onu tanımıyorum, oylama başlıyor ama odada bir hengame var herkes sohbet ediyo birbiriyle o ordan oraya laf atıyor tam bir kahvehane ortamı gibi bir havada oylama devam ediyor, toplantı başkanı herkese tek tek soruyor oylarını,  ha ben bu arada obama ile türkçe muhabbetteyim sııra bana yaklaşıyor başkan bana soruyor ben kısık bir sesle "reject" diyorum odada uğultu çok başkan duymuyo zaten biriside ayakta ben onu derken pek duymuyo obama yanımda reject değil lan "receive" diyeceksin diyor ben "ne alaka olm" diyorum oda "sen öyle de lan" diyor, neyse bi iki kere böyle diyorum benden sıra geçiyor, ordan bi dostum "hani lan sen obama sevmiyordun istemiyordun" diyor bende" olm ekenomik kriz kapıda para yok amk bide hükümet gitsin dahamı bok olsun" diyorum ve rüyayı telefonun zili ile sonlandırıyorum.

Vayyy 'recent events' alakalı rüyalar görüyoruz ha. Dünya ile çok ilgiliyim, times okuyorum, cnn izliyorum...  Cheesy

ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #1013 on: 16 Oct 2013 - 15:29:48 »

Vayyy 'recent events' alakalı rüyalar görüyoruz ha. Dünya ile çok ilgiliyim, times okuyorum, cnn izliyorum...  Cheesy

olm bilinçaltı işte gündelik hayattan okuduklarından vs şeyleri bazen rüyada seni sokuyor , abi rüyanın konusu değilde obama ile türkçe muhabbet iyidi , yani bi çay söylemediği kalmıştı güzeldi yani.

piston'r
eye in the sky
Veteran
Pro. Member

R.I.P

View Profile
« Reply #1014 on: 16 Oct 2013 - 16:59:39 »

vay arkadaş biz rüyamızda mahallenin muhtarını bile göremiyoruz ..... :/

Form a Fuckin\\\' Wall
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #1015 on: 20 Nov 2013 - 11:53:31 »

Trey Burke geri dönmüş. Düşük yüzdeyle 24 sayı, 7 ribaund, 7 asistle oynamış.

kubilay
Administrator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #1016 on: 20 Nov 2013 - 17:47:42 »

ruya topici oldugunu farketmeyip sirkette bagirmis bulundum.

Insomnia
Jr. Member
**

Fsn Houston!

View Profile
« Reply #1017 on: 20 Nov 2013 - 19:25:54 »

Ben de kadroya almadığım için küfürlerimle katkıda bulundum ki sonra uyanmışım.
mtk
Pro. Member

View Profile
« Reply #1018 on: 21 Nov 2013 - 09:59:48 »

Abi ermişlik özelliğinden bahsetseydin bu gece kadroya alırdım adamı, boşuna attı bak 11 sayıyı Sad
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #1019 on: 22 Nov 2013 - 19:39:43 »

Rüyamda big bang theory'deki Sheldon ve leonard ile fizik sınavına giriyordum. Ben arkalara bir yere oturdum. İlk soruda basamakları 4'er 4'er çıkan pau gasol'un hatırlayamadığım bir süre sonunda ne kadar potansiyel enerjisi olacağını soruyordu. Gözetmen yanıma geldi ve formulü söyledi. Ben de "karışma bana, bu soruyu mantıkla yapcam" dedim. Leonard da sheldon'a kızıyordu neden önlere oturdu diye. Meğer kopya çekemiyormuş. Sınavdan sonra başka şeyler de oldu ama hiç celebrity yoktu, o yüzden yazmıyorum gerisini.

Pages: 1 ... 65 66 67 [68] 69
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Rüya « previous next »
    Jump to: