Welcome, Guest. Please login or register.
21 Jan 2019 - 08:03:04
Google
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Rüya 0 Members and 2 Guests are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4 ... 69
Author Topic: Rüya  (Read 179377 times)
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« on: 25 Aug 2002 - 17:21:59 »

Arkadaşlar buraya gorduğunuz ilginç korkunç ruyaları yazın. Gulelim korkalım. Karabasan yazmayın karabasar sonra allah gostermesin.

Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #1 on: 25 Aug 2002 - 17:26:48 »

Yaw Oz diye bir dizi var bilen bilir. Bu gun gordum Şilingeri beyaz bir faşist. Benim karşında uyanıyordu. Yalnız bende hapisteydim. Ne bakıyosun lan dedi bana. Lips Sealed Korktum ben de tabi. Ulan etki yaptı dizi iyice yaw izlemesemmi  Cry

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #2 on: 26 Aug 2002 - 01:07:20 »

yaw gecen bizim forum elemanlarını gordum foruam yeni yabancılar girmis bizden bazı kisilerle biribirlerine taslı sopalı saldırıyolardı bizim evin onunde bende ilk once ayırmaya calısıyom olmuyo sonra foruma girip yardım istiyom milletten

bende herhalde foruma cok giriyom ondan
hehee

Son Turnuva Şampiyonu
Omega Red
Forum Achilleus'u..
Pro. Member

She lovess mee..

View Profile
« Reply #3 on: 26 Aug 2002 - 02:09:03 »

Ya o diziyi bende seyrediyorum ve iyice haytıma uyarlamaya başladım:))) Beni adamım O'rylie onun gibi gülmeye çlışıyorum her neyse konumuza dönelim..

Benim en korkunç rüyam yamyamların eline düştüğüm rüyamdı...imdi size komik gelebilir ama gerçektende o ortamda bulunun ca deyim yerindeyse "yusuf yusuf" oluyorsunuz Grin Grin

Beni yakalamışlar bunlar ve bir direğe bağlamışlar..Ondan sonra ben ipleri koparıyorum,kaçıyorum.bunlard aormanda peşimden koştıruyolar tam yakalanıcakken uyanıyorum ama bu kadar korkmadım daha önce yeminle valla Grin

Rappelz fan..
seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #4 on: 26 Aug 2002 - 14:57:14 »

walla size anlatacağım rüya uydurma gibi gelebilir ama walahi bilahi gerçek ertesi gece rüyamda mirsad türkcan ile konuştuğumu gördüm ve dün gece de ibrahim kutluay ile konuştuğumu gördüm
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #5 on: 26 Aug 2002 - 16:00:10 »

Yaw bende bugun gordum bitane daha
Şimdi Sapncadayız bizim eski evdeyiz. Tupçü geliyor evin onune arabayla. Neyse annem kavgalı usstteki kadınla. Kadın çıkıyor tupçu gence diyorki tupu bize getir alt kattakilere yaz. Tamam apla diyor çocukta yazarız rahat ol. Fatura falanda yazıyor bu. Bende de var faturadan. Ulan diyorum gidip döveyim bu tüpçü ipnesini adreside yzıyor faturada. İşte bole sonra hışımla kalktım dovecek adam aradım ama bulamadım etrafta. Şimdi gidip bi tüpçüyemi girişsem lan yoksa hıncımı çıkarırım eheh

Omega Red
Forum Achilleus'u..
Pro. Member

She lovess mee..

View Profile
« Reply #6 on: 26 Aug 2002 - 22:03:33 »

Sekerford kardeş  Grin  Grin  Grin ulen valla koptum makinenin başında  Cheesy Grin Grin
Nasıl rüya bu bea çok komik çoookk ahahahaaaa Grin Grin

Rappelz fan..
ecü
Newbie
*

View Profile
« Reply #7 on: 27 Aug 2002 - 01:09:36 »

ben de mehmet okurla konusurken gördüm kendimi milli takım giderken bos bos dolanıyodum sonra mehmet okurla konustum bayağı bi muhabet ettik havaalanında sanırım o gün cok -12 dev adam amerikaya gitti- haberi izlemeisim

i wish that i could fly away..
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #8 on: 27 Aug 2002 - 20:19:43 »

olm seker sen rüya değil direk divx modunda film görüon walla.allahtan oz dan bizim adebisy yi görmemişin walla uyanamazdın o zaman  Grin

şş olm dikkat et tüpçü-sütçü ayağına lüleyi falan çizdirme bu aralar  Grin Grin

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #9 on: 27 Aug 2002 - 20:55:49 »

ulan kevin tüpçü sütçü ne len ole. Gidip dovdureceksin tupçüyü bana şimdi. Sonra bulduğum sutçuyude .... yapacam. Sonra saldırıya geçer len tupşçülerde ne dovuyon deyip bizi doverler.
Laaan sütçülerde saldırıya geçip ne yaptıysan bizde sana demesinler ahaha eniyisi vazgeçeyim sütçüleri dövmekten eeheh

manofsteel
Jr. Member
**

..j'aime mon iPod..

View Profile
« Reply #10 on: 27 Aug 2002 - 21:03:27 »

http://www.tahribat.com/download/essek.mpg
bunu indirin acaiip komik benim karnim fln agrıdı izlerken. bi adamı essek kovalio...... ama bayanlar indirmesin:)
ruyyamda bende bunu gordum essek beni kovalıodu bu sefer  Grin
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #11 on: 27 Aug 2002 - 21:44:38 »

Bu ne lan bole ahahah. Gerçekten yaratıcı özgüveni olan bir arkadaş tarafından hazırlanmış belli ahaha

manofsteel
Jr. Member
**

..j'aime mon iPod..

View Profile
« Reply #12 on: 27 Aug 2002 - 21:46:35 »

kameraya ceken adamda adamı kurtarmak yerine cekioo  Grin
adam orda elden gidio. eheehehe cok komik yaaa
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #13 on: 27 Aug 2002 - 21:51:51 »

Valla yaw ne garip video len. ahahah

seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #14 on: 28 Aug 2002 - 00:03:34 »

evet be çok komik bi de eşekkin sesini nasıl yapmışlar bi de adam herhalde hayata küsmüş inthiar etmek isteyen biri
Pages: [1] 2 3 4 ... 69
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Rüya « previous next »
    Jump to: