Welcome, Guest. Please login or register.
16 Jan 2021 - 01:09:47
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: CM'İ NİÇİN OYNUYORSUNUZ 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2]  All
Author Topic: CM'İ NİÇİN OYNUYORSUNUZ  (Read 10088 times)
Göko
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #15 on: 3 Feb 2005 - 01:12:22 »

Keşke birde bunun futbolcu olabildiğin versiyonu faln çıksa
Azro eskilerden bi oyun wardı... Premier Manager 99 adı altında...Oyunda hem menajerlik yapıp hem de oyuncu olabiliyordun...Ama şahsen kendime pek fazla dayanamıyordum maçlarda.. Cheesy Orta sahadaki her top kaybında çık ulen dışarı ne işin war orda der dururdum..  Grin
kenzel
Newbie
*

Chris Bosh

View Profile
« Reply #16 on: 4 Feb 2005 - 00:16:36 »

Azro eskilerden bi oyun wardı... Premier Manager 99 adı altında...Oyunda hem menajerlik yapıp hem de oyuncu olabiliyordun...Ama şahsen kendime pek fazla dayanamıyordum maçlarda.. Cheesy Orta sahadaki her top kaybında çık ulen dışarı ne işin war orda der dururdum.. Grin

galiba onda oyuncu oluyorsun ancak fifa gibi maçı tüm oynuclularla oynuyorsun benim dediğimde oyuncu oalacan ama başkaları seni yönetecek antrenör sen daha çok çalışaca ilk 11 e girecen faln kontrat önerecek sana yönetim onun gibi bişeyler...
Göko
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #17 on: 4 Feb 2005 - 02:11:46 »

galiba onda oyuncu oluyorsun ancak fifa gibi maçı tüm oynuclularla oynuyorsun benim dediğimde oyuncu oalacan ama başkaları seni yönetecek antrenör sen daha çok çalışaca ilk 11 e girecen faln kontrat önerecek sana yönetim onun gibi bişeyler...
ah azro ah...fifa gibi değildi o oyun...hala hafızamda benden topçu olmaz nidaları..ehehehe..  Cheesy Grin bikaç sene oyuncu / menajer takılmıştım baktım bişey olcağı yok kontratı feshetmiştim...dur bi kurup oyniim oyunu azrocuğum  Wink
RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #18 on: 4 Feb 2005 - 02:48:47 »

dün arkla nba muhabbeti yaparken söz cuban den açıldı.. işte parası nası buralara geldii nba de aldıı cezalar ve bun cezalara verdii yanıtlar falan.. sonra ark dediki olm işte cuban ın nba de reel alemde yaptıını biz nba live da yapıoruz..

demem odur ki real madrid in barca man utd nin gerçekte yaptıını bende yapmak için..
shag34
Newbie
*

LALAKERS

View Profile
« Reply #19 on: 4 Feb 2005 - 21:46:46 »

ben oyunu gercekciliği için oynuyorum ama su da var ben takımı bir işletme olarak görüyorum futbolcularda calışanlarım tabii benide eger kotu yonetirsem kovabilirler,eger bi oyuncu takımdan ayrılıyorsa yada yası ilerlemişse onun yerini doldurabilecek oyuncuları araştırmalı ve yerine en uygun adamı almalıyım...
yada ligteki hedeflerimi buyuttuysem kadromda bulunan oyunculardan daha iyilerini almalıyım.Benim cm yi oynama sebebim bu...
Pages: 1 [2]  All
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: CM'İ NİÇİN OYNUYORSUNUZ « previous next »
    Jump to: