Welcome, Guest. Please login or register.
20 Jan 2021 - 10:31:26
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: CM'İ NİÇİN OYNUYORSUNUZ 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 [All]
Author Topic: CM'İ NİÇİN OYNUYORSUNUZ  (Read 10137 times)
seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« on: 20 Aug 2002 - 23:27:59 »

Evet evet bu oyunu neden oynuonuz bir futbol fanatiki misiniz yoksa gerçekçiliğnden dolayı mı yoksa tutuğunuz takımı coşturmak yoksa zevk eğlenme için mi ben gerçekçiliğinden oynuom ayrıca bu oyunu seviom eğleniom vakit geçio vs.
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #1 on: 21 Aug 2002 - 00:44:21 »

walla takım yonetmeyi seviyorum transferyapmayı seviyorum

ben bu oyunu transfer yapmak ve genc oyuncu kesfetmek icin oynuyorum

bide egom icin tabi Grin

Son Turnuva Şampiyonu
manofsteel
Jr. Member
**

..j'aime mon iPod..

View Profile
« Reply #2 on: 21 Aug 2002 - 01:29:44 »

zevk icin oynuorum mutlu oluo insan oynarken kazandıkca kaybettikcede uzuluo Smiley
hele bizim bi arkadas awrdı o zmnlar okuldan kacar internet cafede oynardıkk böle network bilmessdik:) sampion olcak son macında cafeye oynadıgı takımın atıkısıyla formasıyla gelmisti.
Кириленко
Forum Postacısı
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #3 on: 21 Aug 2002 - 01:41:22 »

ahua manofsteel'in atkı olayına koptum  Grin
ama harbi çok ta abartı diil gerçekten harika bir oyun yani bir oyun grafik kullanılmadan daha iyi olamaz heralde...
ama asıl olayı gerçekliği.. Cool

ovunc10
Forum Rahatsızı
Veteran
Pro. Member

Askerden de olsa play-off görmüş insan...

View Profile
« Reply #4 on: 21 Aug 2002 - 04:19:16 »

ben futbolcunun topa vurdugunda topun momentumunun korunup korunmadıgını,sin 45 ile ataarsam menzilin ne kadar olacagını ve topla diregin çapışmasının türünü bulmak için bu oyunu oynuorum valla arkadaşların daha degişik amaçları olabilir ama benimki tamamen bilime hizmet....
ayrıca zevk içn fln oynayanları da ilk defa duyuyorum yani Smiley
ben herkesin amacı hizmet sanıyordum

Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #5 on: 21 Aug 2002 - 17:42:29 »

Ben ozellikle avrupa maclarını ızledikten sonra oynamayı çok seviyorum. Bak mesela yenildi Feyenorda Fener. Hemen gaza gelip aldım feneri hazırlık macı ayarladım koydum sonra feyenorda ahaah.

seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #6 on: 23 Aug 2002 - 00:36:23 »

aslında benim de hedefim o hep Fenerbahçe yi avrupa da bir yerlere getirmek her zaman amacım oldu benim ve ben bubu başardım şimid yine aynı hedef ile CM4 e başlıycam
ArchipeLL
Guest
« Reply #7 on: 24 Oct 2002 - 18:13:47 »

heycan için...
gerçekten yaşiorum ben olayı yaa
aciip kaptırıyorum
geçen gece 1 de şampionluk maçı oyniorum
dakka 90da kovalchiuk bi çaktı bağırmamak için kendimi zor tuttum
az daha ayaa kaldırioduk bütün mahalleyi..
Smith
Newbie
*

Big Dunker...

View Profile
« Reply #8 on: 23 Jan 2005 - 02:28:23 »

çok gerçekci bir oyun bi kaptırdınmı 1 ay aralıksız oynuyosun ben bi kariyeri en az 10 sene götürüyom Cool
Göko
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #9 on: 23 Jan 2005 - 13:59:26 »

Ahhhh CM mi dedi biri....Kim ne derse desin network olayı oyunun en can alıcı yeri...Yoksa her yıl ligde şampiyon olmak kupaları kaldırmak fln boş geliyo bi zaman sonra...En son Türkiye Ligindeydik bi arkadaşla ve 3 büyükler olmadan bi başlayalım dedik ve Galatasaray maaşallah ambargo koydu şampiyonluklara.... Cheesy Ama G.Antepspor'dayken 2006 nın esintili bir sonbahar gecesi arka arkaya gelen yenilgiler sonra istifa mektubumu yönetime ilettim ve oyundan resmen soğudum... Daha önce de ilk oynadığımda böyle bişey olmuştu....O zamanlar da Inter'i çalıştırıyodum ve ligde son sıralardaydım avrupa destan yazıoduk ama adamlar ligde de başarı istiyolardı...Fazla dayanmadılar kovdular..ehehehhe... Kovulmak gibisi yok yaw...  Embarassed İş acısıyla - tatlısıyla CM böyle bi oyun gençler...  Cool

Not : Bahsi geçen oyun CM 01-02'nin patchli hali (şu anki oyuncular mevcut)
some-add
Newbie
*

adabazarını seviyorum,adabazarını terketmiyorum

View Profile
« Reply #10 on: 23 Jan 2005 - 21:45:00 »

çünkü piyasadaki en gerçekçi,en kapsamlı,oynanabilirliği en ii manager oyunu.yeterlidir heralde.

adabazarını seviyorum,adabazarını terketmiyorum
RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #11 on: 24 Jan 2005 - 01:22:47 »

parayı ve gücü hissetmek için.. dünyanın kralı olmak için..
xmenac
Sr. Member

View Profile
« Reply #12 on: 24 Jan 2005 - 14:44:04 »

parayı ve gücü hissetmek için.. dünyanın kralı olmak için..

yaw naptın sen Cheesy

neyse cm yi ba$arı kazanmak için oynuyorum genç oyuncular süper transfeler seviyorum bu i$i yaw Smiley
xfactor
Newbie
*

X-FACTOR 4 MVP

View Profile WWW
« Reply #13 on: 2 Feb 2005 - 20:10:52 »

bi takıma hükmetmek hoşuma gidiyo.bu yüzden cm oynuyom.
kenzel
Newbie
*

Chris Bosh

View Profile
« Reply #14 on: 3 Feb 2005 - 00:20:51 »

Küçüklüğümden beri böyle bi oyunu hayal ederdim bi takımı alıcam yönetecem herşeyi yapacam faln maçlarını bile.hatta eskiden ben kendi kendime basketbol-futbol turnuvaları yapardım kibrit kağıtlarıyla o zamandan beri hayal edderdim... Birgün CM yi keşfettim ve oynamya başladım . yani CM yi bir takıma sahip olup oynatmayı sevdiğimden oynuyorum...Keşke birde bunun futbolcu olabildiğin versiyonu faln çıksa
Göko
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #15 on: 3 Feb 2005 - 01:12:22 »

Keşke birde bunun futbolcu olabildiğin versiyonu faln çıksa
Azro eskilerden bi oyun wardı... Premier Manager 99 adı altında...Oyunda hem menajerlik yapıp hem de oyuncu olabiliyordun...Ama şahsen kendime pek fazla dayanamıyordum maçlarda.. Cheesy Orta sahadaki her top kaybında çık ulen dışarı ne işin war orda der dururdum..  Grin
kenzel
Newbie
*

Chris Bosh

View Profile
« Reply #16 on: 4 Feb 2005 - 00:16:36 »

Azro eskilerden bi oyun wardı... Premier Manager 99 adı altında...Oyunda hem menajerlik yapıp hem de oyuncu olabiliyordun...Ama şahsen kendime pek fazla dayanamıyordum maçlarda.. Cheesy Orta sahadaki her top kaybında çık ulen dışarı ne işin war orda der dururdum.. Grin

galiba onda oyuncu oluyorsun ancak fifa gibi maçı tüm oynuclularla oynuyorsun benim dediğimde oyuncu oalacan ama başkaları seni yönetecek antrenör sen daha çok çalışaca ilk 11 e girecen faln kontrat önerecek sana yönetim onun gibi bişeyler...
Göko
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #17 on: 4 Feb 2005 - 02:11:46 »

galiba onda oyuncu oluyorsun ancak fifa gibi maçı tüm oynuclularla oynuyorsun benim dediğimde oyuncu oalacan ama başkaları seni yönetecek antrenör sen daha çok çalışaca ilk 11 e girecen faln kontrat önerecek sana yönetim onun gibi bişeyler...
ah azro ah...fifa gibi değildi o oyun...hala hafızamda benden topçu olmaz nidaları..ehehehe..  Cheesy Grin bikaç sene oyuncu / menajer takılmıştım baktım bişey olcağı yok kontratı feshetmiştim...dur bi kurup oyniim oyunu azrocuğum  Wink
RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #18 on: 4 Feb 2005 - 02:48:47 »

dün arkla nba muhabbeti yaparken söz cuban den açıldı.. işte parası nası buralara geldii nba de aldıı cezalar ve bun cezalara verdii yanıtlar falan.. sonra ark dediki olm işte cuban ın nba de reel alemde yaptıını biz nba live da yapıoruz..

demem odur ki real madrid in barca man utd nin gerçekte yaptıını bende yapmak için..
shag34
Newbie
*

LALAKERS

View Profile
« Reply #19 on: 4 Feb 2005 - 21:46:46 »

ben oyunu gercekciliği için oynuyorum ama su da var ben takımı bir işletme olarak görüyorum futbolcularda calışanlarım tabii benide eger kotu yonetirsem kovabilirler,eger bi oyuncu takımdan ayrılıyorsa yada yası ilerlemişse onun yerini doldurabilecek oyuncuları araştırmalı ve yerine en uygun adamı almalıyım...
yada ligteki hedeflerimi buyuttuysem kadromda bulunan oyunculardan daha iyilerini almalıyım.Benim cm yi oynama sebebim bu...
Pages: 1 2 [All]
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: CM'İ NİÇİN OYNUYORSUNUZ « previous next »
    Jump to: