Welcome, Guest. Please login or register.
18 Nov 2019 - 02:56:10
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Oyuncak-puzzle vs.. 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2] 3  All
Author Topic: Oyuncak-puzzle vs..  (Read 8722 times)
GalileoScr
Forum Van Horn'u
Veteran
Pro. Member

turnuva mantarı

View Profile
« Reply #15 on: 25 Oct 2005 - 10:56:39 »

oo oyuncak ve oyun dediğinizde benim aklıma ilk gelen oyun Monopoly dir ki o zamanlar orginalini değilde Böle kare Gümüş kutuda olan BORSA yı oynardık hala unutmam geçen markette  gördüm aldım incele incele alsam mı almasam mı derken bıraktım yerine sonraki gün olm git al zaten bi tane kalmış parasına koyiim demiştim.. Ama benden önce biri almıştı Sad
Hanende, Gırgır, Milyoner ve trilyonerde sürekli oynadığımız oyunlardı.

Bizim zamanda taso filan olmadığından vakti zamanında babamın aldığı elktronik devre seti ile radyo yapar, kumanda, ışık ve dalga bozucu gibi garip şayler yaparak komşuların televizyonlarını bozardık eyt be ne günlerdi Cheesy bu oyuncak sayesinde dahi oldum ben Cheesy

Comeback...inş...
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #16 on: 25 Oct 2005 - 16:22:24 »

olm ben orta okuldayken çitosların içinden tasolar çıkıyordu beah. Dunya klasiklerini veiryolardı hala durur bende onlar. Donen tasolar falanda vardı. Borsa oyununa gelince bir gun çok kızıp dağıtmıştım oyunu sorada bir guzel girmişti arkadaşlar bana. Ogunden beri hiç hazetmem borsayı. Geçende oturttular beni risk diye bir oyunun başına ben dehşet oynayınca bıraktılar heh heh

the mechanic
WILLIAM "BILL" MUNNY
Pro. Member

Heroes Never Die. THEY RELOAD!

View Profile WWW
« Reply #17 on: 26 Oct 2005 - 15:48:11 »

valla tam oyuncak deil ama yakınen alakalı sanırım,bir ara futbolcu yapıştırmaları vardı,böyle 4 büyük takımında kadrosunu da tamamlarsan bir kaç zamazingo veriyordu.ayrıca yanında 6 futboolcu kartı vardı,bunların son iki rakamına bakıp millet kapışırdı.hangisi büyük gelecekte kartları alacak diye.yemez içmez bunları alırdım işte ben o küçüklük sıralarında yani uzun lafı kısası inanın bu,Allah'ın bana akıl fikir vermiş hali...

"Bilimde ve güzel sanatlarda en üstün basarilar, tek baslarina çalisan kisiler tarafindan elde edilmistir. Hiçbir parkta bir kurul için dikilmis bir anit yoktur. Hayatta ya tozu dumana katar birinci olursun, ya da tozu dumani yutan kalabaligin arasinda olursun."

ALDOUS HUXLEY
Alibet
Newbie
*

View Profile
« Reply #18 on: 26 Oct 2005 - 19:28:22 »

YA bi de galiba tüm takımları tamamlayana ödül mu ne vardı . Adamlar Gs'li arif'i koymamışlardı, tamamlayan yoktu die hatırlıorum. Ulan ödül de forma ,adamların yaptıgı çirkefliğe bak.
the mechanic
WILLIAM "BILL" MUNNY
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #19 on: 26 Oct 2005 - 22:30:27 »

2 takım falan tamamlayana da vardı.3 takım tamamlayana bisiklet,4 takım tamamlayana forma...lan hiç aklıma gelmedi o zamanlar ne alaka diye...ama keşke aymasaymışım diye de zaman zaman düşünmüyor değilim...şimdi magic kartları çıktı.bizim zamanımızda ne güzel herşey sade,temiz ve yöreseldi Smiley...hiç uğraşmazdık allahın ecnebisinin otra dünyasındaki ejderhaları ile...

"Bilimde ve güzel sanatlarda en üstün basarilar, tek baslarina çalisan kisiler tarafindan elde edilmistir. Hiçbir parkta bir kurul için dikilmis bir anit yoktur. Hayatta ya tozu dumana katar birinci olursun, ya da tozu dumani yutan kalabaligin arasinda olursun."

ALDOUS HUXLEY
.
...
Yönetici
Pro. Member

M.U.F.C.

View Profile
« Reply #20 on: 27 Oct 2005 - 11:33:16 »

Artık puzzle yapıyorum arada sırada. Şimdi alıcam bir tane daha ama kararsızım ne alayım bilemiyorum bir yardım edin arkadaşalr
bi ara 3 boyutlu puzzle lar çıkmıştı eiffel empire state filan vardı onlardan bul yap eğlenceli ve deişik oluo bulursan banada haber ver bende aliim buralarda göremiorum çok uzun zamandır

EN İYİ POLİS  ÖLÜ POLİSTİR
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #21 on: 27 Oct 2005 - 18:11:53 »

fevzi ben ankaradayım şimdi alıcam burdan 5000-6000 lik birşey. De nerde uluruz ucuzunu iyisini çeşidini varmı bilen anrada. Emreee??

Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #22 on: 16 Nov 2005 - 18:35:15 »

5000 lik educalardan bir tane alıdm. Yaydım halıyada yapmaya calısıyorum zaten zaman benim anasını satayım iş yok güç yok. Fevzi olm senden mesaj gelene kadar ben olurum heralde beah. Bitanede puzzle halısı aldım. Hepsine 100 verdim. Bulduğum puzzle cok zor gibi. Ankarada bir yerden ozel sipariş verdimde geldi. İspanyol malı olan puzzlem nereye sorsam bitti denildi. İspanyol firma üretim yapmıyormus suan. Yaparsa haber veririz turu geyiklerden sonra depolardan birinde buldum. Ne de guzel buldumda sevindim.

aha puzzlem

http://www.weblebi.com/Default.aspx?Pt=14&Pid=LsD2k_aIEeyrtuhe6rwMsg

the mechanic
WILLIAM "BILL" MUNNY
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #23 on: 25 Nov 2005 - 20:09:37 »

migrostan ucuza buldum,son birkaç gündür final fantasy x merchandise 1000 parça yapbozla uğraşıyorum.çerçeve vermemişler yanında o kötü ama yine de olay çok güzel.eğer ilgilenenler varsa bakırköye giderken e-5'teki ulusoyun karşısındaki mmmmigrosta çok makul fiyata bu official final fantasy puzzle'ını ve birkaç tane daha puzzle şeklini edinebilirler.

ALDOUS HUXLEY
1000reasons
Newbie
*

T-Mac + 4

View Profile
« Reply #24 on: 10 Jan 2006 - 22:20:04 »

hala sakladığım tasolarım ve ara sıra oynadığım uzaktan kumandalı arabam smitten

Smiley
mc
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #25 on: 11 Jan 2006 - 00:09:55 »

benim de havası inik bi basket topum var ufak. gün gelir, gaza gelir duvarlara smaç falan yaparım onla. hatta arkadaşla maç yaparken, kafayı yarmıştım tavana çarpıp. normal pota olsa çembere vuracam, o kadar havadaydım yani. çenem duvara çarpmıştı diyim, anlayın. (bu arada maçın amacı da daracık koridorda, havası inik topla steps yapmadan duvara topu vurmaktı. tabi duvar koridoru çevreleyenler değil, karşıdaki...)
Gurkan
Orange
Global Moderator
Pro. Member

Bu fasulya 7.5 lira

View Profile WWW
« Reply #26 on: 11 Jan 2006 - 01:45:57 »

ben de babama demirden bi çember yaptırmıştım fazla büyük olmayan bişiy. onu duvara monte etmiştik koridordaki. hala da durur orda. oynadığım orta boy topu patlattığımdan artık pek bi atraksiyon yapamıyorum ama küçükken olur olmaz smaçlar denerdim. bi çizgi belirler, oraya basmadan smac yapmaya çalışırdım fln. bi keresinde 360 denerken yönümü şaşırıp kapıya geçirmiştim kafayı eheh
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #27 on: 11 Jan 2006 - 01:48:46 »

ben o yandan sizden sanslıymısım benim odamdaki dolabın kapı tarafındaki kosesi ceyrek daire seklinde reflardan olusyodu v kucuk boy toplarla smaclar maclar yapabiliyodum..Tek riski kapıyı aniden birinin acması yada elimi tavana carpma riskiydi...

bu arada bu sure zarfında bir kere bile sikayette bulunmayan alt kat komusumuz NAZMİYE TEYZE'nin de bayram vesilesi ile ellerinden öperim

Son Turnuva Şampiyonu
mc
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #28 on: 11 Jan 2006 - 02:24:32 »

madem potalardan girdik. zamanında ki 10 sene önce falan beşiktaş'ta beyaz bir 3-4 numara vardı. iyi smaç yapardı. bi gün okul formamı giyip, odamdan çıkacakken topu gördüm. zıpladım, elemanın adını sölerken potamı kırmıştım. aalamıştım, baya...
the mechanic
WILLIAM "BILL" MUNNY
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #29 on: 11 Jan 2006 - 16:17:14 »

yazın gittiğimiz dede yadigarı köy evinde çardağın tepesindeki tahtalara bir pota monte ettirmiştim.sonra sandalyelerden falan sıçrayıp smaç basmaya çalışırken koıca çardağı başıma yıkmıştım.hatırladıkça başıma ağrı giriyor...ooofffff.....oooofffff....

ALDOUS HUXLEY
Pages: 1 [2] 3  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Oyuncak-puzzle vs.. « previous next »
    Jump to: