Welcome, Guest. Please login or register.
9 Dec 2019 - 22:59:46
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Cola Turka Olayı 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Takımınız alış-verişlerini etkiliyor mu Huh
Evet - 24 (31.6%)
Hayır - 52 (68.4%)
Total Voters: 10

Pages: 1 2 3 4 [5]  All
Author Topic: Cola Turka Olayı  (Read 16800 times)
Brooklyn
Benicio
Yazar
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #60 on: 11 Jul 2005 - 16:35:48 »

Özellikle kullandığım bi marka yoksa sponsor firma benim için tercih sebebi olabilir. Bi çok kişinin belirttiği gibi kargoda bende Aras'ı kullanıyorum. Ama devamlı kullandığım bi tercihim olmadığından böyle..Onun dışında lisanslı ürünler konusundada hassasım Smiley

bu arada ulker'in bir basketbol takimi varken hele hele ayni ligde oynayan baska bir takima baska bir isimle sponsor olmasini pek etik bulmadigimi belirteyim. ulker'in ticari hedefleri olabilir fakat bu anlasmaya onay veren bjk yonetimi ayni parayi veya yakin degerleri verebilecek firmalar varken ulker ile anlasmamaliydi. sonucta bu standart bir sponsorluk degil isim verme anlasmasi. ve eminim bircok firma bjk icin 3-4 milyon verebilirdi...

Tamamen katılıyorum, Bi yandan kendi oyuncularının kontratlarını kısıp bu paraları kendi oyuncularının sahada mücadle ettiği gecen sezon kendilerini finalden eden rakiplerine yatırması bana yanlış geliyo..
Düşünsenize mesela Fenerbahçe 3 Ankara (Gençler, A.Gücü, Belediye) veya 3 İzmir (KSK, Göz, Altay) takımına sponsor olduğunu.. (Fenerium Gençlerbirliği, 1907 Ankaragücü.. Smiley)
Bu arada bu kadar para aldığı konuşulan Beşiktaş'ın da El-Amin'i parasal sorunlardan dolayı (başka bi şey de olamaz bu kadar sevildiği ve Türk Milli Takımı'nda oynamak istediğini açıkladıktan sonra) Ukrayna'ya kaptırması da düşündürücü... 

shaq_32
Guest
« Reply #61 on: 11 Jul 2005 - 17:41:36 »

yanlis hatirlamiosam fenerium goztepe ye sponsor olmustu goztepe 2.ligdeyken alsancak da reklami vardi feneriumun...burda biseyi karistiriyoruz bence sponsor olmak baska sey isim vermek baska sey ulker fenerbahce ye sponsor mu olmak istiyo yaptirsin kadikoye 10000 kisilk bi salon adinida artik ne koyarsa koysun ama adim gibi eminim ulker fenerbahce ye sponsor olamaz ...
shaq_32
Guest
« Reply #62 on: 22 Jul 2005 - 01:39:29 »

ibo transferinin basin toplantgisinda ulkerli bi yonetici 3 buyuk takimimiza da sponsor olduk gibi cumleler kullandi...
fenerbahcenin  ulkerin teklifini kabul etmedigni duymayan kaldimi hala ne sacmaliyo bu adamlar?Huh
sarp
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #63 on: 22 Jul 2005 - 22:19:30 »

Benim tercihlerimi de etkilio valla.
Besiktas la cola turka anlastıktan sonra gittim 5 tane cola turka aldım,o günden beri eve coca cola girmio
T-Rex
Guest
« Reply #64 on: 10 Sep 2005 - 22:00:03 »

İyi de 5 dill 5000 alsanda zaten etkilemiycek BJk a girecek parayı. Ben de de ters tepki yaptı. Bir Beşiktaşlı olarak böyle bir anlaşmayı tasvip etmediğimden Ülker ürünü almıyorum. 
« Last Edit: 13 Sep 2005 - 00:29:12 by Cordoba » Logged
Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #65 on: 11 Sep 2005 - 01:22:38 »

ibo transferinin basin toplantgisinda ulkerli bi yonetici 3 buyuk takimimiza da sponsor olduk gibi cumleler kullandi...
fenerbahcenin  ulkerin teklifini kabul etmedigni duymayan kaldimi hala ne sacmaliyo bu adamlar?Huh
Fenerbahce takımının maclarda koluna dikkatli bakarsan "cola turka" armasını görürsün.

Iverson_Style
Newbie
*

View Profile
« Reply #66 on: 23 Jan 2006 - 16:33:54 »

aBicim tabii ki de reklam alcak takımlar ki gelir sağlasın..Üstelik herkezin damak tadı,zevki başkadır bu reklamların amacıda ürününü tanıtmak için dikkat çekmektir.İster istemez insan merak ediyor ve denemek istiyor.Burda reklamın etkisi çok büyük ama bundan sonrası size kalmış bir şey bjk in forma reklamı cola turka diye cola turka içenler  var mıdır bilemem ama insan sevdiği tattan vazgeçemez sadece merak uyandırır.O yüzden bu reklamlar benim alışverişimi etkilemez.

I love this game...
Pages: 1 2 3 4 [5]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Cola Turka Olayı « previous next »
    Jump to: