Welcome, Guest. Please login or register.
25 Jun 2019 - 06:37:28
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Fast Break 'VGM' 2005-2006 - Weekly 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 13 14 15 [16] 17
Author Topic: Fast Break 'VGM' 2005-2006 - Weekly  (Read 47228 times)
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #225 on: 6 Apr 2006 - 19:06:33 »

yaw seker  sizin koyde yokmu telefon acsaydın telefon degistirirdik takımı.Yavuzu nasıl alasagı ettiysem seni de ederdim Cheesy gerci gerek kalmıyo ya neyse

Son Turnuva Şampiyonu
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #226 on: 9 Apr 2006 - 16:15:40 »

allah allah gorucez olm hafta bitsin Cheesy

Dr.Funk
Jr. Member
**

Zihuatanejo

View Profile
« Reply #227 on: 10 Apr 2006 - 23:18:57 »

geçen haftaki kadromla 532 puan aldım:

Arenas
joe Johnson
KG
Brand
Yao
Atlanta

Bu haftaki kadroda yine KG vardı ama dün gece sakatlık yüzünden oynamadığını öğrenince hemen değişiklik yaptık kadro üstünde:

Arenas
Lebron
Marion
Wilcox
Yao
Nets

Kadro kurmak bir tarafa oyun normal sezonla birlikte bitecek sanıyordum.Yani bu son kuracağım kadro diye tahmin ediyordum.Halbuki kendi Clubhouse sayfamda (Drunk) Week 24 results kısmında nisan 13'ten;kasım 16'ya kadar bi takvim gözüküyor Huh Play-off zamanı gelince iş daily gibi mi olacak Huh hadi onuda geçtim yaz liginde de mi kadro kuracağız  Tongue şu oyunun müdavimlerinden biri biraz aydınlatırsa sevinirim Smiley

SMAÇLARIMIZ,RUHLARIMIZ,VASFİLERİMİZ ve KARDEŞİLĞİMİZ SONSUZA KADAR YAŞAYACAK!!!
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #228 on: 11 Apr 2006 - 03:52:30 »

Bu haftaki kadrom:

C.Paul
L.James
S.Marion
E.Brand
C.Boozer
Atlanta

Oyun geçen yıl değişmediyse Play-Off zamanı oyun Daily gibi olacak ve her yıl olduğu gibi Play-Off'ta oynamayacağım,rakiplerim şimdiden sevinç gösterilerine başlayabilirler Tongue
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #229 on: 11 Apr 2006 - 12:26:11 »

weekly i bende bıraktım... daily'e devam

Son Turnuva Şampiyonu
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #230 on: 15 Apr 2006 - 02:26:27 »

allahım sen bugunleride gosterdin yuzumuzu kara çıkarmadın çok şükür. İşte sonunda sezon sonu geldi ve biz yine en tepedeyiz. İşte günden güne artık eriyen yavuz ve yardımcısı Gila! İşte boş konuşmaları ve sezon sonu biz yine lideriz artık çok oluyoruz gerçekten

Yav Şeker sana cevap vereceğim ama rakibim değilsin diye muhattap olmak istemiyorum Grin Ben grupta 1.sıradayım,sen ise 10.sıradasın Kiss
Şeker grupta senin adını sürekli kontrol ediyorum ama üstlerde göremiyorum.Page Down tuşu da olmasa adını göremeyeceğim listede Grin
Kaçıncı sırada olduğumu yazıp milleti kıskandırmak istemiyorum ama şöyle söylüyeyim;Şeker-Gila-Tolga-Sahak&Burak ve Sporturk'ü geçmiş bulunmaktayım Grin Tek rakibim bana karşı birleşip kutsal ittifak kuran Sahak&Şeker ortak takımı Evil
Bu arada merak edenler için(Şeker&Sahak A.Ş. size diyorum) grupta halen lider olduğumu söylemek istiyorum Grin
Olmuyor,olmuyor,olmuyor!!!İttifak medyası ne kadar uğraşırsa uğraşsın benim bileğimi bükemiyor,lider yine benim Tey tey Sahak&Şeker A.Ş 3.sırada,Sahak-Gila-Şeker 13-14-15.sırada,Yalçın ise 25.sırada onları yakalamaya çalışıyor...
vs vs uzar arkadaşlar. Daha sonra başlıyor kıvırmalar buyrun işteeee
Kıvırmak gibi olmasın ama bu yazılanlardan dolayı bana cevap hakkı doğdu Smiley
Geçen hafta turnuva nedeniyle benim takımı Gila'ya emanet etmiştim.Adam "kendimle aynı takımı kurarım" demesine rağmen nasıl bir takım kurduysa ondan 40 puan az almışım geçen hafta.Anlayacağınız kutsal ittifaklar yine iş başındaydı Grin
1-2 haftadır kadro kurmak son anda aklıma geliyor,artık oyundan eskisi kadar zevk almıyorum Undecided
ve işteeeeee zafer anııı mucadelede pes ettiğini açıklama ve zafer bizim Hornacekim gel sarılıp opüşelim buyuk hakem oyunları tehdit santaj hepsinin olduğu bu sezonda yine sezonu lider bitirdik. Artık seneye lige katılırmıyız bu rekabetsiz ortamda bilemiyorum duurma gore kaşınan olursa katılırız artık ehehehehe
Oyun geçen yıl değişmediyse Play-Off zamanı oyun Daily gibi olacak ve her yıl olduğu gibi Play-Off'ta oynamayacağım,rakiplerim şimdiden sevinç gösterilerine başlayabilirler Tongue

bu arada zaten gunluğe geçince bırakıyorduk bu araya gelene kadarda lider biz olduğumuza göre yenilgiyi kabul edin artık bakayım hmmmm sonuçlar son saniye

Biiiizzzz 11046 puan
cembahçe 11023 puan
yine bizden birisi hornacım 10860
canstandya 10846
YAVUZ ehehhehe 10843 (birde lider olucam demesinmi ya pehhh)
Gila 10761

Artık soz biter burda alkışlanır adam beah

BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #231 on: 15 Apr 2006 - 02:40:04 »

Erkekseniz tek tek gelin ulan boxing
Ulan üşenmeden tüm mesajları bulup,alıntı yapmışsın ya ben ne desem boş artık Smiley

Şeker ne olacak bu halin,Sahak'ın arkasına saklanmış gidiyorsun.Kendi puanını da yaz ki millet herşeyi kendi gözleriyle görsün:
Adabazarda Son Tango Spor , Y. Şeker 10535 hys

Ayrıca bu haftanın bitmesine daha çok var.LeBron oynarsa sezonu Sahak ve senin önünde kaparım Tey tey Ayrıca siz takımın adını Sahak&Şeker'den Sahak&Şeker&Gila olarak değişin,bahanem hazır.Ben turnuvaya gittiğimde grupta liderdim Deli

Bu haftayı da böyle kıvırayım,haftaya tebrik ederim sizi Wink
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #232 on: 15 Apr 2006 - 03:13:41 »

ya arkadaş benim takımın bizim yedek takım olduğunu herkes biliyor zaten. Keza onu bunu geçtim Hornacekimin ikinci takımı bile geçmiş seni. Benim takımda geçseydi artık yani sen buralarda tutunamazdın yoksa geçirirdik yani seneye adam kalsın diye. Ama seneye konusucam dicem her sene lider olmayalım kardeşim oynayacak adam bulamıyoruz dicem. ilk sene ne guzel bisuru adam vardı yene yene bitirdik herkesi Şumaher olduk be ferrari olduk be yavuz Grin Cheesy

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #233 on: 17 Apr 2006 - 11:45:29 »

abi son hafta kadro bile kurmadıgımı farkedersin umarım... zevk almadım sizin gibi 2.lig topcuları ile

sizin gibi gencleri NBDL Weekly de gormek isteriz Tongue + tüm cem yıldız esprileri Cheesy:D

Son Turnuva Şampiyonu
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #234 on: 20 Apr 2006 - 18:11:23 »

Kadroyu Gila'ya emanet edip,ondan 40 puan az aldığımı da hesaba katarsak Şeker&Sahak A.Ş'ni geçmiş bulunuyorum Grin

http://img90.imageshack.us/img90/2670/ads305z7or.jpg

Grubu lider olarak bitiren "g. yazgan"ı tebrik ediyorum sappi
Genel sıralamada 3.bitirdim oyunu.Genel olarak zevksiz bir ligdi,ben bırakınca lige heyecan geldi Deli
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #235 on: 20 Apr 2006 - 19:59:27 »

aaa 4. mu olmusum daha da son hafta ve daily de oynamamıstım Cheesy demekki hic oynamasam 1.olcam Cheesy
Bu arada Yavuz keske hic  kurmasaydım kadro Cheesy

Son Turnuva Şampiyonu
Hornacek
Bjk6thman
Pro. Member

View Profile
« Reply #236 on: 22 Apr 2006 - 11:05:35 »

allahım sen bugunleride gosterdin yuzumuzu kara çıkarmadın çok şükür. İşte sonunda sezon sonu geldi ve biz yine en tepedeyiz. İşte günden güne artık eriyen yavuz ve yardımcısı Gila! İşte boş konuşmaları ve sezon sonu biz yine lideriz artık çok oluyoruz gerçekten
vs vs uzar arkadaşlar. Daha sonra başlıyor kıvırmalar buyrun işteeeeve işteeeeee zafer anııı mucadelede pes ettiğini açıklama ve zafer bizim Hornacekim gel sarılıp opüşelim buyuk hakem oyunları tehdit santaj hepsinin olduğu bu sezonda yine sezonu lider bitirdik. Artık seneye lige katılırmıyız bu rekabetsiz ortamda bilemiyorum duurma gore kaşınan olursa katılırız artık ehehehehe
bu arada zaten gunluğe geçince bırakıyorduk bu araya gelene kadarda lider biz olduğumuza göre yenilgiyi kabul edin artık bakayım hmmmm sonuçlar son saniye

Biiiizzzz 11046 puan
cembahçe 11023 puan
yine bizden birisi hornacım 10860
canstandya 10846
YAVUZ ehehhehe 10843 (birde lider olucam demesinmi ya pehhh)
Gila 10761

Artık soz biter burda alkışlanır adam beah

Afro  Tey tey woohoo sappi serefe çak şekerim The Wave

tebrikler şekerim aslında tam anlamadım cembahce lider gozukuyo da dailyye gecince bizim puan daha iyi falan demişin kim kazandı 1. liği tam bilmiyorum ama en azından yavuzu gilayı gecmişiz her 2 türlü de Grin Grin Grin

bu arada eğer de dailyde bırakılıyosa ve bizim 1.liğimiz kabul görüyosa ben hat-trick yapmış oluyorum
geçmiş 2 sezonun da şampiyonuydum zaten Smiley

gecmiş olsun yavuzcum Wink

« Last Edit: 22 Apr 2006 - 11:11:10 by Hornacek » Logged
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #237 on: 24 Apr 2006 - 19:09:38 »

ya işte ne diyim abicim yavuz yok efendim ordam bes puan burdan 10 puan diyerek kendini gonullerin lideri yapmaya calısıyorda olmuyor yavuz olmuyor yani bırak ya. Ama biz dedik sezon başında bulaşma bize diye. Dedimmi demedimmi dedimmi demedimmi?

Ayrıca ligdeki puanlama bu sene cok kotu olduğundan ne yazıkki tat alamadık. Slıpır bile bulmanın anlamsız olduğu bir oyun oynadık. seneye puanları doğru ayarlasınlar kardeşim.

quaking
Newbie
*

View Profile
« Reply #238 on: 18 Aug 2006 - 16:25:43 »

ya bu dunya sampiyonasının fantezi oyununu bilen varmı

unknown
Newbie
*

View Profile WWW
« Reply #239 on: 23 Aug 2006 - 19:42:31 »

ilk 2 3 hafta kadromu kurarak tğm sezonu idare ettim ancak bu kadar oluo işte  ee napalım dersler mersler engellemişti cafedeydim.Nese bidahaki sezona bomba gibi gelicem Smiley))

Baş Ultimacı
Pages: 1 ... 13 14 15 [16] 17
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Fast Break 'VGM' 2005-2006 - Weekly « previous next »
    Jump to: