Welcome, Guest. Please login or register.
25 Jun 2019 - 07:28:40
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Fast Break 'VGM' 2005-2006 - Weekly 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4 ... 17
Author Topic: Fast Break 'VGM' 2005-2006 - Weekly  (Read 47230 times)
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« on: 16 Oct 2005 - 01:48:08 »

batug.com weekly ve batug.com forum - weekly gruplari kuruldu. Yine ozel mesaj yoluyla sifre dagatiyoruz, batug.com'a girmek icin onceden oynadiginizi ispatlamaniz ve oyunu birakmayacaginiza inandirmaniz gerekiyor, forum olani herkese acik, daha insancil.
Iyi eglenceler.

Dogan
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #1 on: 16 Oct 2005 - 02:11:50 »

Yer kalırsa daha önce oynamamıs olanları alıyo musnuz
Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #2 on: 16 Oct 2005 - 02:22:35 »

evet
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #3 on: 16 Oct 2005 - 13:24:43 »

batug.com Weekly'e katıldım.Her yıl olduğu gibi bu yıl da tek rakibim THY Tongue

Oyuncuların puanı düşükken deneme amaçlı bir takım kurdum ama seçtiğim oyuncuları bir türlü değiştiremedim. butonu çalışmıyor.Bu sorun sadece bende mi oluyor Huh Bir de "Weekly Schedule" sayfasındaki maç sayıları doğru mu,yoksa bu da ilerleyen günlerde düzelecek mi?Çünkü takımların NBA takvimindeki ilk haftaki maçlarıyla buradaki maç sayıları birbirlerini tutmuyor Undecided
MSimsek
Newbie
*

batug.com

View Profile
« Reply #4 on: 19 Oct 2005 - 14:29:24 »

arkadaşlar oyuncuların fiyatları neden bu kadar düşük...Huh thinking
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #5 on: 19 Oct 2005 - 14:48:57 »

sezon basi normaldir, sonra 0.5'er 0.5'er zam gelir her hafta 1,5 aya kalmaz sleeper avina cikariz

cado2pa3
Guest
« Reply #6 on: 21 Oct 2005 - 18:56:04 »

bu vgm şifrelerini nerden alıyoruz? Kiminle irtibata geçmek gerekiyo? Ayrıca nasıl inandırıcaz eski vgm ci olduğumuzu ve oyunu bırakmayacağımızı?
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #7 on: 23 Oct 2005 - 23:32:01 »

'Cekismeli bir grup olsun, iki hafta sonra birakicaklar gelmesin' diye tedbir maksatli birseyler yazdim yukariya ancak, weekly'ye olan malum ilgiden grubu ilk defa oynayacaklar vs. dahil herekese acmaya karar verdik. Bu sene kapasitesinin 100'e ciktigini dusunursek mehtemelen dolmayacak bile. Yani formalite icabi bi pm atip sifre sormaniz yeticek, batug.com grubu icin.

Kolay gelsin.

Cantona
Metalurjist
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #8 on: 24 Oct 2005 - 03:06:28 »

entry adını değiştirebliomuyuz?yanlış yazdık yaww!! Roll Eyes

<br /> And God said, Let There Be Rock. And there was Led Zeppelin.
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #9 on: 24 Oct 2005 - 03:17:49 »

Yukarıda yazdığım sorun düzeldi,Edit artık çalışıyor.

entry adını değiştirebliomuyuz?yanlış yazdık yaww!! Roll Eyes
Takımının adını tıkladıktan sonra çıkan sayfada sol üstte yer alan "Edit Entry Settings"ten takım adını değişebilirsin.
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #10 on: 26 Oct 2005 - 15:05:41 »

ewt bende forumweekly grubuna girerek olayı bitirmiş bulunmaktayım tek rakibim yavuz diyorum başkasının şansı yoktur. Hornecek nerde ya o girmicekmi acaba? Geçen seneden daha başarılı bir sene diliyorum beyler çok çabuk bırakıldı zirvede yalnız kaldık olmuyo böyle heh heh

Dogan
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #11 on: 26 Oct 2005 - 22:30:32 »

Ben de Hatred olarak geldim.Çok iddia lı deilim ama en azından sonuna kadar sürdürürüm oyunu  Afro Herkese başarılar
« Last Edit: 26 Oct 2005 - 22:31:19 by ThE_HaTReD » Logged
Hornacek
Bjk6thman
Pro. Member

View Profile
« Reply #12 on: 27 Oct 2005 - 14:32:28 »

ewt bende forumweekly grubuna girerek olayı bitirmiş bulunmaktayım tek rakibim yavuz diyorum başkasının şansı yoktur. Hornecek nerde ya o girmicekmi acaba? Geçen seneden daha başarılı bir sene diliyorum beyler çok çabuk bırakıldı zirvede yalnız kaldık olmuyo böyle heh heh

sen istersin de ben katılmaz mıyım şekerim Smiley
şu şifreyi alayım ben de girerim lige
ama her sene her sene  1. lik yetti artık yaw  Grin
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #13 on: 27 Oct 2005 - 15:06:07 »

ya geçen sene arkadan yetişecektim sana iki hafta daha olsaydı ahhh ama çabalarım sonuç vermedi ne yazıkki. Bakalım busene kim alıcak sürpriz yapıcam diyor yavuz anasını satayım iversonla cambyi almış adam daha ilk haftadan sakatları bulmuş iyileşir diyor biz çok gördük yavuzum iyileşirleri. Haaa kadroları alalım beyler oyle gizli saklı koymayınız kadrolarınızı. İlk hafta kadrosu ben cambyle iversona guvenmediğimden ki zaten almam ikisinide sevmem değişik kurdum buyrun

Nash
Lebron
Marion
Weber
K.tomas
indiana koçu

hayırlısıyla bakalım pek tekin bir kadro lmadı ya ilk hafta sonuçta

lakin hornacekle derin calışmalarımız saatler suren tartısmalarımız ve bakış açılarımızdan sonra ikimizde başata farklı bişeyler kursakta yine tilkinin doneceği yer hesabı aynı takımı kurduk anasını satayım buyrun bu hafta kopya cekin baska yok hafta sonrasında bundan sonra ama yardım isteyene yardım ederiz tavsiyemizi veririz yani.

nash
lebron
marion
duncan
bogut
jazz

hayırlı olsun
« Last Edit: 27 Oct 2005 - 17:42:12 by Sekerford » Logged

Dr.Funk
Jr. Member
**

Zihuatanejo

View Profile
« Reply #14 on: 28 Oct 2005 - 02:17:13 »

Haaa kadroları alalım beyler oyle gizli saklı koymayınız kadrolarınızı.
VGM'yi bu yıl ilk oynayışım olacak o yüzden çok iddalı değilim ama oyunu sonuna kadar oynamaya çalışacağım.İlk hafat kadrom da budur

PG-Steve Nash
SG-Allen Iverson
SF-Shawn Marion
PF-Chris Webber
C-Carlos Boozer
Coach-İndiana Pacers

Evet görüldüğü üzre ilk hafta dört maç oynayacak olması ve Amere'nin sakatlığı yüzünden daha fazla sorumluluk alacağını düşündüğüm All-Star Suns oyuncularını direk listeye yerleştirdim...AI ve C-Webb konusunda hala kararsızım çünkü sakatlık durumları ne kadar ciddi tam olarak bilmiyorum her an değiştirebilirm (kimle değiştireceksem artık??)

Herkese başarılar dilerim
« Last Edit: 30 Oct 2005 - 02:48:52 by Dr.Funk » Logged

SMAÇLARIMIZ,RUHLARIMIZ,VASFİLERİMİZ ve KARDEŞİLĞİMİZ SONSUZA KADAR YAŞAYACAK!!!
Pages: [1] 2 3 4 ... 17
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Fast Break 'VGM' 2005-2006 - Weekly « previous next »
    Jump to: