Welcome, Guest. Please login or register.
16 Dec 2018 - 12:46:28
Google
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Fast Break 'VGM' 2005 - 2006 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 20 21 22 [23] 24
Author Topic: Fast Break 'VGM' 2005 - 2006  (Read 60373 times)
Cantona
Metalurjist
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #330 on: 26 Jan 2006 - 15:33:50 »

bende normalde dikkat ederim ona!!ama bu aralar finaller war diye hızlı bi şekilde yapıorm!!güncellenmediğide fazla dikkatimi çekmemişti!

<br /> And God said, Let There Be Rock. And there was Led Zeppelin.
Cantona
Metalurjist
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #331 on: 27 Jan 2006 - 14:02:18 »

ridnour'un nezmn sakatlandığını bilen war mı?seçerken sakat olduğuna dair bi bilgi yoktu!vede hala vgm * işaretini koymadı ridnour yanına!!

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #332 on: 27 Jan 2006 - 20:43:31 »

ridnour'un nezmn sakatlandığını bilen war mı?seçerken sakat olduğuna dair bi bilgi yoktu!vede hala vgm * işaretini koymadı ridnour yanına!!
o işaret her sakat olana konmuyor. sadece sakatlar listesinde olnalara konuluyor (bu arada ridnourun orda olup olmadığını bilmiyorum).

hido'yu phx maçında seçmiştim ve 28 mi ne getirmişti. dünkü maçlar için kadro kurarken hido yine gözüme çarptı ama "hido iki maç üstüste iyi oynayamaz" kuralını bildiğim için almadım. bu sefer de +30 getirmiş. haftalığa alınabilirmiş.

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
khamog
Jr. Member
**

76'ers

View Profile
« Reply #333 on: 27 Jan 2006 - 20:49:28 »

o işaret her sakat olana konmuyor. sadece sakatlar listesinde olnalara konuluyor (bu arada ridnourun orda olup olmadığını bilmiyorum).

hido'yu phx maçında seçmiştim ve 28 mi ne getirmişti. dünkü maçlar için kadro kurarken hido yine gözüme çarptı ama "hido iki maç üstüste iyi oynayamaz" kuralını bildiğim için almadım. bu sefer de +30 getirmiş. haftalığa alınabilirmiş.

yok IL de değil ridnour...
hido ile ilgili yoruma da bayıldım... memo da 2 oynar bir oynamaz galiba...Smiley

BİZ BİR GÜNDE KRAL OLMADIK BİR GÜNDE DE TAHTTAN İNMEYİZ...
KHAMOG VE DOSTLARI...
H.S.Celik
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #334 on: 27 Jan 2006 - 21:09:03 »

Grin (Artık sadece gülüyorum da) Ben de sabah puanlarıma bakarken gördüm ama Çarşamba oynanan Utah maçında sakatlanmış. Oyunun uyarıları pek güncel olmuyor zaten, genelde uzun süreceği belli sakatlıkları belirtiyorlar. Ayrıntılı bilgi üsteki mesajarda.
Ama bu da bir şeydir tabii ,hele Reggie Miller, Allan Houston gibi isimlerin hâlâ seçim bölgesinde bulunduğu düşünülürse. Wink
----
Ben yazarken konu da gelişmiş (bir mesajı ne kadar hızlı yazdığımı da gösteriyor bu): Hidayet'i geçen sene ilk aldığımda yüzümü kara çıkarmamıştı ama sonradan aldım mı hatırlamıyorum, bu sezon hiç almamışım. Mehmet çok iyi yine bugünlerde, hatta bugün de Brand - M.Miller yerine Garnett (veya benzer biri) - Mehmet seçmeyi düşünüyorum. Wink
Cantona
Metalurjist
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #335 on: 28 Jan 2006 - 16:33:54 »

yok IL de değil ridnour...

box score'da sakat olduğu yazıyodu ben orda gördüğüm için yazdım oraya!

The Glove
Jr. Member
**

batug.com

View Profile
« Reply #336 on: 28 Jan 2006 - 18:54:28 »

ridnaur un sakatlığı önemli değilmiş newjersey maçında büyük olasılıkla sahada olacakmış.

khamog
Jr. Member
**

76'ers

View Profile
« Reply #337 on: 28 Jan 2006 - 19:41:28 »

box score'da sakat olduğu yazıyodu ben orda gördüğüm için yazdım oraya!

IL de değil sakat olabilir...

BİZ BİR GÜNDE KRAL OLMADIK BİR GÜNDE DE TAHTTAN İNMEYİZ...
KHAMOG VE DOSTLARI...
mithril
Full Member

View Profile
« Reply #338 on: 7 Feb 2006 - 12:41:48 »

Grubun orta sıralarında olup herhangi bir iddaa sahibi olmamanın da güzel yanları var. Stressiz, fantastik takımlar kurulabiliyor:
Bugünkü takımımda "C" pozisyonu hariç her pozisyonda en yüksek puanlıyı seçip (Nash-James-Garnett-Brand-Pistons) Center'a da Aaron Williams'ı koydum Cheesy (Puanı 2,8 ortalama getirisi 3,3). New Orleans'da fena oynamıyor güveniyorum kendisine  Afro

PG   Steve Nash      20.4      24.2
 SG   LeBron James   23.2     29.4
 SF   Kevin Garnett   23.1      29.5
 PF   Elton Brand       22.3     29.5
 C    Aaron Williams   2.8       3.3
 Cch Pistons              7.4       4.2

TOPLAM                    99.2     120,1
kubilay
Administrator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #339 on: 20 Feb 2006 - 21:00:30 »

bugn takımlar yapılacak, allstar heycanıyla unutulamsın Wink

H.S.Celik
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #340 on: 20 Feb 2006 - 21:49:19 »

Doğru unutmamak lazım, fiyatlar da düşmüş epey. Oyunun forumunda geçen sene ikinci yarı için "bu fiyatlar çok yüksek be; ne biçim oldu oyun, mahvoldu!" diyenler vardı şimdi de "bu ne böyle be; oh herkes istediğini alabilecek şimdi ne âlâ!" diyorlar. Grin 

VGM oynamaya başladığımdan beri (4 sene) ilk kez geçen hafta sonu o da batug turnuvasında olduğum için takım kuramadım. Bir arkadaşımdan rica etmiştim o da sadece cumartesi takım almış ve o günde sakat olan sf'de lewis'i alarak büyük bir iş becermiş. Cuma günü 47. sırada ucundan da olsa leaderboardda bıraktığım takımı 150 sıra düşmüş bir şekilde devralmak hiç hoş olmadı. İlk yarıyı da böylece 213. kapatmış oldum. vgm'e devam edip etmeme ikilemine girdim, sonu hayır olsun...

Tabii oynamak yüke dönüşmüşse veya heces kaçmışsa bırakmak normal; ama ben sonuncu olsam bile bırakamıyorum. Wink
Bu aksiliklere rağmen 213.'lük hiç de fena değil.  Afro
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #341 on: 21 Feb 2006 - 17:00:59 »

siteye giriyorum ama yukarda şifremi yazacağım yer çıkmıyo. bana özel bi sorun mu acaba?

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
kubilay
Administrator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #342 on: 21 Feb 2006 - 17:14:48 »

http://games.espn.go.com dan girerseniz o bölüm çıkıyor Wink
« Last Edit: 21 Feb 2006 - 19:09:08 by Tobias » Logged

Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #343 on: 5 Mar 2006 - 15:54:13 »

Camby + Duncan yerine Shaq + Bosh seciminden 26 puan zarar etmeme ragmen inanilmaz bir yukselis yasadim. Aylar sonra leaderboard gorme sansim var artik.
Wade pisir

Dr.Funk
Jr. Member
**

Zihuatanejo

View Profile
« Reply #344 on: 6 Apr 2006 - 23:51:23 »

arkadaşlar,weekly vgm'de oyun normal sezonla birlikte bitiyor,aynı durum daily içinde geçerli mi acaba ??

SMAÇLARIMIZ,RUHLARIMIZ,VASFİLERİMİZ ve KARDEŞİLĞİMİZ SONSUZA KADAR YAŞAYACAK!!!
Pages: 1 ... 20 21 22 [23] 24
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Fast Break 'VGM' 2005 - 2006 « previous next »
    Jump to: