Welcome, Guest. Please login or register.
22 Sep 2017 - 16:22:24
Google
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Tatil / Gidilecek Mekanlar 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 21 22 23 [24]
Author Topic: Tatil / Gidilecek Mekanlar  (Read 66369 times)
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #345 on: 14 Jun 2016 - 15:46:15 »

geçen ay bende barselona ya gittim 2 gece 3 gün kaldım citytrip için biçilmiş kaftan bir yer kesinlikle tavsiye ederim ayrıca maça denk getirdim barca nın, gijon maçına gitmiştim şansa 6 gol gördük, fiyatlar kuzey avrupa ülkelerine göre makul, çiçek gibi metro hattı var her yere gidebileceğiniz, isteyene turistik otobüsler vs güzel yer kıyısı denizi olan her şehiri zaten seviyorum barselona ayrı güzel.

Sonic
Jr. Member
**

Sonic 08

View Profile
« Reply #346 on: 20 Jun 2016 - 16:10:32 »

Greece / Zakynthos / Shipwreck navagio beach.

400/500 Euro gibi Fiyatlara inanılmaz hizmet ve keyif alabilirsiniz.

Sonic 08
tricktir
Pro. Member

View Profile
« Reply #347 on: 25 Jun 2016 - 20:11:31 »

THY'nin sonbahar için kampanyası var İtalya-İspanya-Yunanistan-Fransa ağırlıklı gidiş dönüş 300-350 lirası arası. Bu bağlamda bir Malta bileti patlattık var mıdır daha önceden giden, kalacak lokasyon konusunda yardıma ihtiyaç var. Temel amacın alkol ve kumar masası olacağını belirterek giden varsa bir iki tavsiyesini beklerim.

başarılar gelir geçer asaletin bize yeter
http://twitter.com/tricktir
http://astrakhanatoly.blogspot.com/
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #348 on: 25 Jun 2016 - 20:36:28 »

Ben daha gitmedim Malta'ya. Konaklama işini uzun süredir airbnb'den yapıyorum. Şimdi bakınca 30-40 euro bandında çift kişilik odalar/daireler gözüküyor.

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
tricktir
Pro. Member

View Profile
« Reply #349 on: 26 Jun 2016 - 18:43:51 »

Ben daha gitmedim Malta'ya. Konaklama işini uzun süredir airbnb'den yapıyorum. Şimdi bakınca 30-40 euro bandında çift kişilik odalar/daireler gözüküyor.
Airbnb yapıyorum ben de zaten, sadece ada ülkesi ya hangi şehir daha mantıklı olur o konuda giden varsa diye bir sorayım dedim. Airbnb çok avantajlı hakikaten

HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #350 on: 14 Aug 2017 - 11:06:44 »

Gezdiğimiz yerlerin dersine gitmeden önce iyi çalışıp hakkını vermeye ve sonrasında da başkalarına yardımcı olması için paylaşmaya Belgrad'la başlamıştım. Bu sefer de Selanik-Halkidiki için devam ediyorum, uzun yazdım, bazı yerleri acı yazdım...

https://culsuzgezgin.blogspot.com.tr/#!/2017/08/yunanistan-selanik-halkidiki.html

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
tricktir
Pro. Member

View Profile
« Reply #351 on: 7 Sep 2017 - 21:30:29 »

Belgrad mini uptdate :

Zlatni Bik'in Makenzija üzerindeki ayaküstücüsü yüz güldürmeye devam ediyor, 180 gr pleskavica artı 500 ml fanta/cola/sprite hala 200-250 dinar civarı.

Taksici ile yaşadığım bir oçluğu anlatayım da gidenler dikkat etsin. Tren istasyonunda Skadarlija'da olan otele gitmek için taksiye bindik. Adam turist olarak algıladı tabi, amcam vitesi artırırken bir yandan taksimetreye orta parmağıyla dokunarak fiyatı artırıyor allahtan cok erken fark ettim. Fark etmesem adam kitleyecekti napıyorsun dedim bu saatte bu trafikte napayım gibi absürt bir cevap aldım, içinize kaçacak para ufak paralar olabilir ama duyduk ki 10dklık mesafe için 30-35 euro kitlenenler de oluyormuş. Taksiye binmeden fiş kestirmek en makulu her zaman, alıştık diye şımarıklık ettik az aha dayının oyununa geliyorduk.

Moritz Eis ilk gittiğimde franchise mıydı bilmiyorum, mc dedi diye koşarak gitti ne dediyse gittik zaten hiç üzmedi. Ama artık havalimanında falan da var, başka yerlerde de çarptı gözüme belki ilk gittiğimde görmedim bilmiyorum ama bu sefer çok dibim düşmedi.

Aviator diye bir mekan açılmış Knez Mihajlova'nın başladığı yerin hemen üstüne, oturup kahve içmelik nezih mekan meyve kokteylleri vs de var, enerji depolamak için güzel nokta olmuş.

Şehir hala mükemmel nezih, mülteci sayısı son zamanlarda gittiğim Avrupa şehirlerinin en azı. Zemun tarafına geçmedim bu sefer oraları bilmiyorum ama temel noktalarda hala Belgrad ucuza mükemmel kaliteli. Üçüncüye de banko giderim.
« Last Edit: 7 Sep 2017 - 21:32:23 by tricktir » Logged

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #352 on: 8 Sep 2017 - 10:39:34 »

Ben de Temmuz'da iki gün 3 gece Belgrad'daydim. Zemun tarafinda neredeyse bir gün gecirdim. 2 günde 98 km bisiklet kullandim ve mülteci pek dikkatimi cekmedi. Cok sacma alakasiz yerlere bile gittim. Arada sirada gidilir.

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #353 on: 8 Sep 2017 - 17:15:22 »

Belgrad mini uptdate :

Zlatni Bik'in Makenzija üzerindeki ayaküstücüsü yüz güldürmeye devam ediyor, 180 gr pleskavica artı 500 ml fanta/cola/sprite hala 200-250 dinar civarı.

Taksici ile yaşadığım bir oçluğu anlatayım da gidenler dikkat etsin. Tren istasyonunda Skadarlija'da olan otele gitmek için taksiye bindik. Adam turist olarak algıladı tabi, amcam vitesi artırırken bir yandan taksimetreye orta parmağıyla dokunarak fiyatı artırıyor allahtan cok erken fark ettim. Fark etmesem adam kitleyecekti napıyorsun dedim bu saatte bu trafikte napayım gibi absürt bir cevap aldım, içinize kaçacak para ufak paralar olabilir ama duyduk ki 10dklık mesafe için 30-35 euro kitlenenler de oluyormuş. Taksiye binmeden fiş kestirmek en makulu her zaman, alıştık diye şımarıklık ettik az aha dayının oyununa geliyorduk.

Moritz Eis ilk gittiğimde franchise mıydı bilmiyorum, mc dedi diye koşarak gitti ne dediyse gittik zaten hiç üzmedi. Ama artık havalimanında falan da var, başka yerlerde de çarptı gözüme belki ilk gittiğimde görmedim bilmiyorum ama bu sefer çok dibim düşmedi.

Aviator diye bir mekan açılmış Knez Mihajlova'nın başladığı yerin hemen üstüne, oturup kahve içmelik nezih mekan meyve kokteylleri vs de var, enerji depolamak için güzel nokta olmuş.

Şehir hala mükemmel nezih, mülteci sayısı son zamanlarda gittiğim Avrupa şehirlerinin en azı. Zemun tarafına geçmedim bu sefer oraları bilmiyorum ama temel noktalarda hala Belgrad ucuza mükemmel kaliteli. Üçüncüye de banko giderim.

Bizimde acemiliğimizde ilk ve belki tek öpülmemiz tren istasyonundan Skadarlija'daki otele gidişte taksicinin öpmesiydi, oldukça kısa mesafe için dönüşte Skadarlija'dan havaalanına kadar ödediğimiz ücret kadar falan çakmıştı, Belgrad'a gidecekler için taksici olayına dikkat etmeleri gerçekten önemli...

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
tricktir
Pro. Member

View Profile
« Reply #354 on: 9 Sep 2017 - 00:07:34 »

Bizimde acemiliğimizde ilk ve belki tek öpülmemiz tren istasyonundan Skadarlija'daki otele gidişte taksicinin öpmesiydi, oldukça kısa mesafe için dönüşte Skadarlija'dan havaalanına kadar ödediğimiz ücret kadar falan çakmıştı, Belgrad'a gidecekler için taksici olayına dikkat etmeleri gerçekten önemli...
Abi bu arada Red Bread muazzamdı ya senin yazıya göz atmıştım, kahvaltı için mükemmel bir lezzet sunuyor tost pancake ne yediysek mutlu etti.

HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #355 on: 11 Sep 2017 - 14:06:51 »

Abi bu arada Red Bread muazzamdı ya senin yazıya göz atmıştım, kahvaltı için mükemmel bir lezzet sunuyor tost pancake ne yediysek mutlu etti.

Afiyet olsun, löp löp et olsun  Wink

Reflector
Pages: 1 ... 21 22 23 [24]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Tatil / Gidilecek Mekanlar « previous next »
    Jump to: