Welcome, Guest. Please login or register.
20 Sep 2019 - 21:36:13
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: NBA League Manager 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1]
Author Topic: NBA League Manager  (Read 8114 times)
ArDa
Newbie
*

View Profile
« on: 7 Oct 2005 - 21:54:25 »

Aha yeni bi oyun. Eğer eski bi oyunsa derhal topici silin ama yeni gibi. Oyunu her ne kadar keşfedemesemde bildiğiniz VGM oyunlarından biraz farklı. İlk olarak skor sistemini siz seçiyosunuz ve lig zorluğu gibi bişey seçiyosunuz. Bence bide siz inceleyin. Ben oyun yapısını tam olarak anlamadım.

http://fantasy.nba.com/ 
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #1 on: 7 Oct 2005 - 22:23:16 »

Yahoo'nun nerdeyse aynisi. Gayet luzumsuz bi icraat olmus yani.

ArDa
Newbie
*

View Profile
« Reply #2 on: 8 Oct 2005 - 00:27:00 »

ya ondada böle değişik skor sistemleri varmı? ben yok diye biliyorum ama zaten bu sistemler yine eski tip bişeyse oynamaya gerek yok.
kubilay
Administrator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #3 on: 8 Oct 2005 - 00:32:46 »

ya ondada böle değişik skor sistemleri varmı? ben yok diye biliyorum ama zaten bu sistemler yine eski tip bişeyse oynamaya gerek yok.
yok yahoo da sadece 8 istatistik var deistiremiosun

anilkos
Forum Wolverine'ı
Full Member

hi,hi,hi,hi...

View Profile
« Reply #4 on: 8 Oct 2005 - 00:46:16 »

Ya biz kurduk 10 kişi sınıfça draft bi sorun herşeyi sorun bu oyunun tavsiye etmem

tHeKhAn23
Jr. Member
**

Life is an endless adventure...

View Profile WWW
« Reply #5 on: 10 Oct 2005 - 14:38:39 »

selam,

daha nba kom daki oyunu tam inceleyemedim, cunku nbadeki sifremi unutmusum. Ama yahooda herseyi degistirme sansınız var, hangi istatistiklerin kullanılacagından kac oyuncu secilebildigine kadar. ben yahoonun oyununu 2 senedir cok severek oynuyorum. Bu senede 7 takım kurdum, draftları bekliyorum.

*---------------*
tHeKhAn23
*---------------*
torcu35_5
Newbie
*

Stephon Marbury

View Profile
« Reply #6 on: 15 Oct 2005 - 14:10:01 »

valla ben NBA League Manager'ı oynuyorum.Sevdim aslında ama ah bide şu Center sorunumu çözsem:)

Cantona
Metalurjist
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #7 on: 3 Apr 2006 - 18:39:23 »

nba league manager'a dewam eden war mı bilmiyorum ama ben dewam ediyorum hala.yahooda batırmıştık takımı ondan buraya dewam ediyorum espn ile birlikte..dewam eden warsa benim bi sorum war!!ben kendi divisionımda 2. sıradayım toplamda 3. ama diğer divisionın lideri benden kötü galibiyet mağlubiyet sayısı war.benim 17-5 onun 15-7(%0.773 ve %0.682).avaragelerda benim daha fazla!sadece onun kendi divisionundaki galibiyet yüzdesi benim kendi divisionımdaki yüzdemden fazla!!oyuna dewam eden warsa bi yardım etsi!!yoksa dilekçe yazacam nba.com'a.. Grin

<br /> And God said, Let There Be Rock. And there was Led Zeppelin.
chAmhour
Jr. Member
**

iT's tiMe

View Profile
« Reply #8 on: 9 Apr 2006 - 14:52:04 »

division ne ya? kendi liginin sıralaması dışında divisionlar da mı görebiliyosun?ben de sene başından beri oynuyorum.şu an ligimde birinciyim.nisan sonlarına doğru playofflar başlayacakmış sanıyorum.ama nasıl olacak haberim yok.bilgili bi arkadaş var mI?
Pages: [1]
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: NBA League Manager « previous next »
    Jump to: