Welcome, Guest. Please login or register.
19 Mar 2019 - 18:41:07
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Kalmasın Adabazar 0 Members and 2 Guests are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Bu topiği yaşatalım yaşattıralım diyorlar ne diyorsunuz???
Yerim lan topiğinizi seçeneği - 34 (52.3%)
Bende tam böle bişey düşünüyodum seçeneği - 5 (7.7%)
Banane yaw seçeneği - 9 (13.8%)
Hem destekliyorum hemde destek olmayanı köstekliyorum tam adabazarlıyım seçeneği - 17 (26.2%)
Total Voters: 8

Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 60
Author Topic: Kalmasın Adabazar  (Read 157867 times)
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #15 on: 7 Oct 2005 - 13:53:56 »

adapazarı'na bi kere gittim ve açıkçası beendimi sööliyemicem. bi kere insanlar çok belli başlı yerlerde yoonlaşmış durumdalar ve zaten küçük olan şehrin %70'lik bi bölümünde insan görmek sürpriz oluyo. muhakkak yemekleri güzeldir hatta zamanında sırf o alabalıktan yemek için bi sürü yol katetmiştik ve halen hatırlıyorum, ancak her şehrimiz ööle diil mi zaten? ama turnuva olursa güzel olur, fazla görmediimiz bi şehri gezer tozarız.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
Rocketmaniac
Rockets Holiganı
Full Member

Era "Underdog"

View Profile WWW
« Reply #16 on: 7 Oct 2005 - 13:57:50 »

valla abi bişi bişi olsun adabazarda turnuva yapılsın
üzerime ne düşüyorsa mesaiden artakalan vaktimde tüm "adabazar" kanımla yapmaya çalışacağımı belirtiim

adapazarı'na bi kere gittim ve açıkçası beendimi sööliyemicem. bi kere insanlar çok belli başlı yerlerde yoonlaşmış durumdalar ve zaten küçük olan şehrin %70'lik bi bölümünde insan görmek sürpriz oluyo. muhakkak yemekleri güzeldir hatta zamanında sırf o alabalıktan yemek için bi sürü yol katetmiştik ve halen hatırlıyorum, ancak her şehrimiz ööle diil mi zaten? ama turnuva olursa güzel olur, fazla görmediimiz bi şehri gezer tozarız.

insanları naapacan oscar
istanbulda 20 milyon var trafikten başka bi işe mi yarıyolar
doğal, güzellik, estetik ,gizem, macera ,jazz ,güzel kızlar hepsi adabazarda istemediin kadar var smitten
mevzu bu ..
deeşiklik  l!!!
« Last Edit: 7 Oct 2005 - 14:04:40 by Rocketmaniac » Logged

FORUMU ROCETS TOPİĞİNE TOPLAMA MAKİNASI
jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #17 on: 7 Oct 2005 - 14:07:05 »

her ne kadar gelmeme ihitmalim olsa, gelirsem de dayak yeme ihtimalim olsa da adabazarina hep destek tam destek..

Richard Hammond
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #18 on: 7 Oct 2005 - 14:13:50 »

adabazar hakkında daha detaylı bir cvp yazarım ama turnuva şeysini yazayım hemen:

salonu ayarlarım sorun değil ama büyük salon ve yanında ki ufak salon (ozan sizle oynadığımız salon) olması için erkenden tarih vermemiz gerekiyor, bunu bir çözelim...

kalacak yer 2 seçenek var :
sapanca üniversite oteli
kampus yurtları (sapanca gölü manzaralı) ve MuYu nun sorduğuna göre çok ucuz olabilir...

yemek olarak :
kazımpaşa köftesi (şu ana kadar turnuvalarda yediğiniz en güzel köfte olacak + yoğurt hımmmmmmmmmmmmm)
meşhur ıslama köfte (kerem için özel, geri kalanlara pek tavsiye etmiyorum Sad )
kiremitte alabalık (bunu da sevmem ama çok güzel diyor balık sevenler)

atraksiyon olarak :
bowling olayına girilebilir,
tatangalar tarafından en çok kim taciz edilecek yarışması olabilir Tongue

sonuç olarak bu kış turnuvaya talibiz  Afro

ps : şef üzgünüm Sad
« Last Edit: 7 Oct 2005 - 14:17:42 by WhiteChocolate » Logged
muyu
baba
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #19 on: 7 Oct 2005 - 14:30:14 »

sakarya universitesi icindeki yurtlarda kalma durumu mevcut. gecelik 10 milyon fakat en son ekim sonu yer ayirtilmasini istiyorlar. hatta okul icindeki salonda olabilir.
Mia Kirshner
kısaca fd...
Veteran
Newbie

See you in another life!

View Profile WWW
« Reply #20 on: 7 Oct 2005 - 15:53:56 »

ben bu yaz adapazarına gittim. oldukça güzel yer. fındıklar, köfteler harika. bahçesinden fındık çaldıklarım helal etmişlerdir inşallah. bir gece karasu da kalmıştım. hatta karasuda dayım boğuluyordu da ben kurtarmıştım. yani adapazarı iyi-kötü anılarımın olduğu güzel bir yerdir. eğer bir dahaki gelişim turnuva kapsamında olursa kötü bir anı yaşamayacağıma eminim  Smiley
adapazara hep destek tam destek...
mc
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #21 on: 7 Oct 2005 - 15:57:34 »

ben de kefken'e gittim bu yaz. gerçi orası izmit'e baalı; ama sakarya vib turizmin tadı bi farklı. köfte olayı çok fena. hem istanbul'a da yakın. abi allaaskına sakarya(adapazarı diil)'da olsun turnuva.
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #22 on: 7 Oct 2005 - 16:22:59 »

abi adabazar merkez ilçe S.S kanunundan burada olacak Sad
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #23 on: 7 Oct 2005 - 16:40:51 »

Adapazarı ile bir alakam olmadığından "Yerim lan topiğinizi seçeneği"ne oy verdim.Ama turnuva olayı olursa güzel olur bence Afro

öyle turnuva falan yapmadan topic açılmaz, ben antepte 2 forum üyesi daha bulsam turnuva yapıcam...
gerçi artık bir ayağım urfada (ne de olsa urfadan kız aldık Smiley ) yavuzla beraber ortak turnuva yapabiliriz.
Bir örnekle bu işten sıyrılmaya çalışacağım,bakalım yedirebilecek miyim Smiley Halı sahada maç yapan 2 çeşit insan vardır.Bunların birinde kaptanlık vasıfları vardır;sahayı ayarlar,arkadaşlarına haber verir,kramponu olmayana krampon bulur...Diğeri ise hiç bir şeye karışmayıp "abi bi maç ayarla da oynayalım" der.Maalesef ben 2.türe giriyorum Roll Eyes
Urfa gibi küçük şehirlerde işi bilen bir adam bile turnuva düzenleyebilir ama ben bu kriterlere uymuyorum.Yoksa bir ara düşünmüştüm bunu,50 kişi değil de 25-30 kişilik bir mini turnuvanın altından kalkılabilir.Bir de burada dövme-küpe-piercing-Club 404 gibi olaylara girmek yerine Balıklıgöl-Baraj gezisi,sıra gecesi... gibi aktiviteler düzenlenebilir ancak.Bakalım biraz büyüyeyim,Halit buraya yerleşsin,belki ilerde bir şeyler yapılabilir Smiley
blackfish
Full Member

View Profile
« Reply #24 on: 7 Oct 2005 - 17:01:29 »

ne güzel olur valla adabazarında turnuva olsa (bende bu sayede 1 yıldır gitmediğim memeleketime giderim  Cheesy Cheesy)

sonra güzel yerdir adabazarı  gölü köftesi herşeyi ile

HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #25 on: 7 Oct 2005 - 18:56:31 »

adabazarinda bi turnuva sarttir diorum ve bi sonraki yil içinde urfa yada antep olsun artik diorum.ewet hayatimda ilk defa günaydogu anadoluya hemde bizim tayfayla birlikte gitmek istiyorum.

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #26 on: 7 Oct 2005 - 21:22:35 »

beyler şimdi istanbuldaki turnuvada azçok konuştuk muyuyla kayhanla tansuyla yasinlen vs... Şimdi adabazar deyip geçmeyin. Turnuva olarak sessiz sakin bir mekanımız. Kayhanın yazdığı gibi köfte ve yoğurt ki yoğurt öyle böyle değil arkadaşlar. Yalnız yoğurt işinde adamlarla dalga geçilirse kafaya kiremitiyle beraber yeme olasılığıda var belirteyim yani heh heh (bkn : kerem Fevzi yasin)
Balık olayıda kolay ayarlarız heryer balıkçı bir alo desek çıkarız çiftliklere. Yalnız ben bu atraksiyona katılmıyorum arkadaşlar. Yapmayalım yaw atraksiyon. TOplanalım bir yerde muhabbet edelim. Bence turnuvalardaki tek eksik ki bence enönemlisi. Uzaktaki göremediğimiz arkadaşalarla akşam vakit geçiremeyişimiz. Ya herkes böle dağılıyor atraksiyon ayağına zaten yorgun oluyoruz maçlardan iyice çöküyoruz yani. Bilmiyorum ama illaki atraksiyon derseniz hmmm yok lan harbiden bir atraksiyon. Bunda düşünmek lazım. Salonu ayarlarız o kolay. Formaydı kupaydı onuda ayarlarız oda kolay. Eee lan daha ne istiyorsunuz kardeşim adabazaaarrr.

Yalnız fevzi gibi çark caddesinin ortasında yürürken "abi ne yürüyoruz alalım biraları oturalım içelim işte şurda" demek yok. Herneyse ben şu ameliyattan hayırlısıyla çıkayım hertürlü olaya gireriz. En güzel yanda herkesin birbirini tanıması adabazarında. Dert etmeyin herşeyolur. Ama ben atraksiyon adamıyım hop hop derseniz olmaz onuda söyliyim

.
...
Yönetici
Pro. Member

M.U.F.C.

View Profile
« Reply #27 on: 8 Oct 2005 - 07:42:43 »

seker merak etme artık deme bıraktım içmeyi rahat ol Tongue

aapazarı bencede turnuva için ii bi mekan  deişiklik olur güzel olur

kayhan telefonun nie kapalaı la senin geçen gün geldim adapazarına arıoz ulaşamıoz  kaldık ortada okulun yoluu bulana kadar 1  saat uraştım

EN İYİ POLİS  ÖLÜ POLİSTİR
HaliTT
Hiro
Veteran
Pro. Member

Remember...

View Profile
« Reply #28 on: 8 Oct 2005 - 13:16:56 »

adabazarinda bi turnuva sarttir diorum ve bi sonraki yil içinde urfa yada antep olsun artik diorum.ewet hayatimda ilk defa günaydogu anadoluya hemde bizim tayfayla birlikte gitmek istiyorum.
inşallah keremcim, yavuzun üstün yardımlarıyla böyle bir turnuva ayarlayabiliriz...
iyice araştırmak lazım tabi, ama bence bu iş en iyi urfada yapılır, ben de manevi desteğimi yavuzdan eksik etmem Wink

I’m taking it slow / Feeding my flame / Shuffling the cards of your game / And just in time / In the right place / Suddenly I will play my ace
bLiSS
Guest
« Reply #29 on: 9 Oct 2005 - 07:08:44 »

adabazar insanın kendine yakışanı giymesidir...Alın eşyalarınızı buyrun efendim memleketimize...Bekleriz,çok misafirperveriz..taşımız toprağımız altın yerine çamur olsa da güzeldir..buyrun Cheesy
Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 60
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Kalmasın Adabazar « previous next »
    Jump to: