Welcome, Guest. Please login or register.
21 Jan 2019 - 08:06:51
Google
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Kalmasın Adabazar 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Bu topiği yaşatalım yaşattıralım diyorlar ne diyorsunuz???
Yerim lan topiğinizi seçeneği - 34 (52.3%)
Bende tam böle bişey düşünüyodum seçeneği - 5 (7.7%)
Banane yaw seçeneği - 9 (13.8%)
Hem destekliyorum hemde destek olmayanı köstekliyorum tam adabazarlıyım seçeneği - 17 (26.2%)
Total Voters: 8

Pages: [1] 2 3 4 ... 60
Author Topic: Kalmasın Adabazar  (Read 155811 times)
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« on: 6 Oct 2005 - 23:32:46 »

abi ben okudum sağda solda yazılanları ADABAZARLILAR topiğinin hatta bırakın topiğinin açılmasını ayrı bir bölüme yerleştirilip gelen batugçulara gösterilmesine karar verdim. Nediyorsunuz adabazarlılar artık birlik zamanı düşen bayrağı arkadan alsın arkadaşlar. Burası adabazar yaw yeter beah. Ben artık adabazarını tanıtıp halkı bileinçlendirmek istiyorum beyler nedersiniz benimle adabazarına varmsınızzzz?Huh Yoksanız bağırmayın beyler sağır yok karşınızda

muyu
baba
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #1 on: 6 Oct 2005 - 23:33:46 »

turnuvadan haber verin siz once Smiley
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #2 on: 6 Oct 2005 - 23:36:30 »

abi turnuva için adabazarının insanını pohpohlamak lazım ole kuru kuruya yapılmaz. Bakalım insanlar ne diyor ne düşünüyor adabazarı için. Bunun köftesi var alabalığı var göl gezisi var temiz dayağı var. Hem türkiyede göremeyeceğiniz kadar çok adabazarlı var içinde heh heh
« Last Edit: 6 Oct 2005 - 23:57:05 by Sekerford » Logged

HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #3 on: 6 Oct 2005 - 23:41:43 »

ya adabazar olmadan olurmu abi.bi defa havasini soluyan bilir zaten nasi bi yer oldugunu.hele bide turnuwasi olursa tadindan yenmez.
sadece islama köfte için bile özel bi turnuwa yapilabilir

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #4 on: 6 Oct 2005 - 23:45:25 »

vallaha bilmiyorum halkımız destek olursa neden olmasın arkadaşalar. Yeterki isteyin Sapanca gölünün ortasına saha yapalım maçları orda oynayalım. Dehşet içme mekanlarıyla. İçme sonrası-öncesi isteyen istediği gibi herkesle dalaşabilir yani öylede ortam var. Yalnız küpesi takısı olan arkadaşlar çıkarıp gelecek eheheh
« Last Edit: 6 Oct 2005 - 23:58:34 by Sekerford » Logged

frank
Guest
« Reply #5 on: 7 Oct 2005 - 00:08:22 »

adabazara hiç gitmedim,pek de adabazarlı tanımıyorum ama burdaki adabazarlıların entrylerinden anladıgım kadarıyla adabazarlılar komik insanlar ve topige tam destek veriyorum Afro
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #6 on: 7 Oct 2005 - 00:11:37 »

ne demek istiyosun yalakamıyız yani thinking heh heh

frank
Guest
« Reply #7 on: 7 Oct 2005 - 00:15:22 »

ne demek istiyosun yalakamıyız yani thinking heh heh
yanlıs kelime kullandım espriktüel insanlar olmalıydı Wink

Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #8 on: 7 Oct 2005 - 00:20:38 »

ha şöyle arkadaşım adabazarının insanı serttir agrasiftir neşelidir ama çabuk sinirlenir. Bişey dersin lafı başka yerden dinleyip patlatıveriri adabazarın insanı kavun gibidir. Yaprağına basarsan tadı acı olur(ne alaka hmmm)

Whizz7
Veteran
Sr. Member

View Profile
« Reply #9 on: 7 Oct 2005 - 09:06:33 »

ben gitmedim görmedim sadece yolundan geçtim. ama meyveleri böyleyse bu şehrin, vardır havasında suyunda bi olayı diye düşünüyoum. evet. vardır bi olayı. (turnuva yapın turnuvaaa Cheesy)
freshman
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #10 on: 7 Oct 2005 - 11:59:09 »

izmitliyim ama adapazarını da çok severim hem eniştem sakarya üniversitesinde çalışıyor hem de bi keresinde adapazarına gruba gelmiştim sonuçta en azından ayda 2-3 kere ordayım. bu topici yaşatın, geliştirin,insanlar tanısın adapazarı:)

HaliTT
Hiro
Veteran
Pro. Member

Remember...

View Profile
« Reply #11 on: 7 Oct 2005 - 12:41:19 »

şekerim dikkat edersen benim de oy verdiğim "yerim lan topiğinizi, tpik adabazarlılar" seçeneği revaçta...
öyle turnuva falan yapmadan topic açılmaz, ben antepte 2 forum üyesi daha bulsam turnuva yapıcam...
gerçi artık bir ayağım urfada (ne de olsa urfadan kız aldık Smiley ) yavuzla beraber ortak turnuva yapabiliriz.
Hatta çok gaza gelirsek halepte bile turnuva yapabiliriz..
buradan otobüsle halep-gaziantep gidiş-dönüş, vize masrafları, 4/5* otelde 1 gece konaklama, 2 akşam yemeği, kahvaltı, orada emrimize amade otobüs dahil adam başı 100$.

I’m taking it slow / Feeding my flame / Shuffling the cards of your game / And just in time / In the right place / Suddenly I will play my ace
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #12 on: 7 Oct 2005 - 13:39:58 »

yaklaşık bir senedir süren araştırmalarım sonucunda forum ahalisinin adabazar turnuvasına sıcak baktığını gördüm. Konaklama seçenekleri olarak Sapanca gölüne 300 metre mesafedeki Sakrya Üniv. konklama ve eğitim tesisleri ve eşsiz sapanca gölü manzaralı Sakarya üniversitesi yurdu mevcut. Akşam ziyefetinde içinse kitlelerin uğruna yüzlerce kilometre uzaktan geldiği dünyaca ünlü Kazımpaşa köftesi ve yanına yoğudu tabii ki (referans için: FEK) yeme şansımız olacak. "Üff her turnuvada köfte yemekten bıktık, yok mu başka birşey?" dediğinizi duyar gibiyim. Bunun için de bir alternatifimiz var. Sapancanın pırıl pırıl derelerinden tutulan alabalıkların kiremitte kızartılmak suretiyle ziyaretçilerine unutmaz bir damak tadı bıraktıran lokantalarına götüreceğiz sizleri (fiyatta bir kolaylık yaparlar değil mi şeker?). Ve evet, muhterem kişilik Şekerin dediği gibi öyle takı, dövme, küpe vs. gibi şeylere sahip olanlarının tırsması gereken bir şehir değil Adabazar (Güzide şehrimizi lütfen güzel tanıtalım sayın Şeker). İnsanların kültür seviyelirinin gayet yüksek, entellüktüel ve çevre bilincinin üst seviyelerde olduğu (bkz. Kayhan) bir yer Adabazar. Adabazar halkı batug.com forumcularını agırlamaktan gurur duyacaktır...
 sappi sappi hug belly dancer sappi sappi
« Last Edit: 10 Dec 2007 - 14:44:26 by blastrula » Logged

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Rocketmaniac
Rockets Holiganı
Full Member

Era "Underdog"

View Profile WWW
« Reply #13 on: 7 Oct 2005 - 13:47:09 »

adabazar turnuvası olursa süper olur arkadaşlar
süper yerdir adabazar
bi gün ıslama köfte yeriz bi gün alabalık
göle karşı cuaralarımızı tüttürürüz
maşukiyede keşif gezisine çıkar kayboluruz
sonra adabazara ineriz tekrar sinemaya gideriz  
istanbula giderken/dönerken treni kullanırız bi vagonu işgal eder halay çekeriz

bu arada atatürk spor salanunu ayarlayamazmısınız kayhan ? (ben memlekette olsam iki dakkada hallederdim valla...)
üniversitedende yurt murt bişiler ayarlarız çok süper bişi olur (gerçi yasinin bi alternatif planı vardı EDİT:YUKARDA AÇIKLAMIŞ

üniv konusunda belki bi yardımım dokunabilir [içerde adamlarım var ..ÜST Düzey !!]
« Last Edit: 7 Oct 2005 - 13:48:13 by Rocketmaniac » Logged

FORUMU ROCETS TOPİĞİNE TOPLAMA MAKİNASI
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #14 on: 7 Oct 2005 - 13:52:51 »

üniv konusunda kadirin de yardımı olur tahminimce. üniv.in spor salonu bitti mi kine?

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Pages: [1] 2 3 4 ... 60
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Kalmasın Adabazar « previous next »
    Jump to: