Welcome, Guest. Please login or register.
20 Jul 2019 - 14:16:49
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Salary Cap Challenge 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2]  All
Author Topic: Salary Cap Challenge  (Read 6361 times)
chAmhour
Jr. Member
**

iT's tiMe

View Profile
« Reply #15 on: 1 Feb 2006 - 14:52:36 »

Beyler nba.com un bence en zevkli oyunu olan Salary Cap Challenge 'ın 2. sezonu 21 Şubat'ta başlıyor..Takımımı kurdum ben,batug ligi de kurulmamış sanırım daha.ben batug.org adlı bir lig kurdum isteyenler pm göndersin.

Takım için faydalı oyuncu önerilerinizi de bekliyorum...
Explicit Handle
Newbie
*

View Profile
« Reply #16 on: 9 Feb 2006 - 19:51:19 »

Arkadaşlar Salary Cap 2 için ortak bir lig adı söyleseniz ve şifreyi de yazsanız..
Malum kalabalık olmayınca sarmıyo Smiley
Batug.org diye bir lig yok galiba....

Success is my only mothafuckin option, failure’s not !!
chAmhour
Jr. Member
**

iT's tiMe

View Profile
« Reply #17 on: 25 Feb 2006 - 13:21:15 »

salary cap 2 için lige gelen yok mudur hala ya?* ben bari şifreyi vereyim.isteyen gelsin batug.org ligine

lig= batug.org
şifre= batnba
riketsia
forummorum
Sr. Member

View Profile
« Reply #18 on: 8 Mar 2007 - 02:24:39 »

allstar sonrası yeni sezonda başlamıs oldu...
ben 3 takımla oynuyorum en beklemedigim takım sıralamalarda iyi 6x5 e en yakın oyuncu olan kirilenkoyu alma gibi bi hata yapınca baya geride kaldım zira kendisinden all star sonrası yukselis beklıyordum  Sad  Huh
belki memoyu kıskanırda oynar diye ikinci sezonun bambası nek dan chandler herifin degeri hergun artıyor..
aradım baktım birkac turkede denk geldim hatta bir arkadas 125bin kişi icinden ilk 500 de su an baska basarı grafigi varsa  Evil
cizebilir buraya Tongue Cheesy

Pages: 1 [2]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Salary Cap Challenge « previous next »
    Jump to: