Welcome, Guest. Please login or register.
19 Aug 2019 - 08:24:32
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Ohaaa dedirten hareket 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4 ... 187
Author Topic: Ohaaa dedirten hareket  (Read 526953 times)
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« on: 9 Aug 2002 - 17:40:52 »

Ewt herkes bi mac izlerkene görmüştür bi harekete yuh demiştir. Arkadaşını veya annesini babasını(burada tokat yeme ihtimalide var tabi) çekiştirip gordunmu beah ne kusel bastı yada nası kodu eline diye. Hatırladığınız en güzel hareket nasıldı bakayım? Cheesy
« Last Edit: 10 Aug 2002 - 16:44:42 by Sekerford » Logged

Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #1 on: 9 Aug 2002 - 17:55:16 »

Saq daha yeni gelmiş Lakersa. Topu çalıyo Edi Jons soldan bindiriyo atıyo topu Van eksıla. Hızla gelen Vaneksıl pota dibine doru gidiyo ortadan. Karşıda Portlantın tek adamı Sabonis var. Neyse bizimki atıyo turnikeyi tam topu arkaya çıkarıyo havada. Arkadan kim geliyor? Saaaaqqq. Bu kapıyo topu serbest atışın bi adım önünden ikide adım koyuyo(steps ama orda yok tabe) zıplıyor smaca. Saboniste zıplıyor havada çarpışıyor bunlar. E Sabonis yere yıkılıyor sırtustu kameralara bakıyo böle mal mal. Saq ozisyonu smacla tamamlıyaraktan faulunude atmak için serbest atışa doru seyirtiyor. Sabonisin yuzundeki ifadeyi hiç unutamam ahahaha

ForeVer Celtics
Jr. Member
**

I love YaBB SE!

View Profile
« Reply #2 on: 9 Aug 2002 - 17:57:42 »

Bu sene İndiana- New Jersey serisinin son maçında son saniyesinde Reggie Miller'ın üçlüğü harbiden gözlerime inanamamıştım.
FliPtiKal3
Guest
« Reply #3 on: 9 Aug 2002 - 17:58:09 »

anlatacagim olay gecen sezon olmustu CNNsportts ta izlemistim.....kahramanimiz RASheed WALLACE  Kiss Rose GARDEN da  period un sonunda topu havaya atar ve top Yukaridaki isiklandirmalardan 1 kacini yere indirir!!!! oha dedim o kadar yukari nasil gönderdi topu !!?? ama sona rasheed dir naapsa yeridir die düsünmüstüm..... Kiss Kiss Kiss
seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #4 on: 9 Aug 2002 - 17:58:24 »

Bende sölim 2 sezon önce bir maçta T-Mac ve Bobby Jackson laf la atışmaya başladı bi pozisyonda bobby jackson hadi gel gel dedi sora birbirine girdiler herkes girdi sahaya en önde webber arkadan kameralar koşa koşa gelmişlerdi
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #5 on: 9 Aug 2002 - 18:08:18 »

anlatacagim olay gecen sezon olmustu CNNsportts ta izlemistim.....kahramanimiz RASheed WALLACE  Kiss Rose GARDEN da  period un sonunda topu havaya atar ve top Yukaridaki isiklandirmalardan 1 kacini yere indirir!!!! oha dedim o kadar yukari nasil gönderdi topu !!?? ama sona rasheed dir naapsa yeridir die düsünmüstüm..... Kiss Kiss Kiss

Oha lan aahah. Lan Raşidim benim ya. Ahahah

speedy
Guest
« Reply #6 on: 9 Aug 2002 - 20:25:10 »

şu kanal-d de verilen cliplerden birinde görmüştüm
kalıbından ve takım renginden anladığım kadar shaqin yaptığı hareket
hani tam yere düşüyo zeminle paralel bir haldeyken sallıyo topu rastgele... ve hoop top çemberden içeri... yuh yani balını yiyim senin demiştim ilk gördüğümde
haa bi de shaq in gençken pota kırışının videosu var elimde onu da ilk gördüğümde oha demiştim
son olarak da gene klipten
mario elie topu tek elle karpuz sallar gibi sallıyo tam üçlük çizgisinin ordan sanırım aley-hoop pası vermek istiyordu ama top basket olmuştu kendi bile şaşırmaktan kendini alamamış
Allen_Iverson3
Guest
« Reply #7 on: 9 Aug 2002 - 21:17:59 »

Valla t-mac'in all-star'da yaptığı smaç bana 10 sene yeter Grin Grin
Ulen sen koş fast break'e solunda kobe vardı hem de bayaa yakınında,sağında kim vardı unuttum.Ne güzel sol eliyle topu gönderdi panyaya.Sağ eliyle de seken topa nasıl gömdü??Hey yavrum be!Babam ile seyrediyorduk maçı,normalde sakin adamdır ööle herşeye zıplamaz.gecenin o yarısında bir baktım çığlık atıyoruz beraber Grin Grin
Bir de ivy nin jordan'ı sağa sola savurması varya Grin ;Dcrossover ile tabi Cheesy ;Dkudursun jordan hayranları Kiss Kiss
the faz
Newbie
*

Beyaz Siyahi

View Profile
« Reply #8 on: 9 Aug 2002 - 22:27:58 »

Walla Darius Miles yapmıştı hareketi ama spiker Clipppers combo demişti harbiden öle deli bi hareketti adamlar topu çevirdiler kendi potalarının altından ordan orta sahadan Mc ınnis salladı ileri Miles gömdü haliyle ama bütün bunlar 3 saniye de  olunca daha bi güsel oluyo  Grin

Кириленко
Forum Postacısı
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #9 on: 10 Aug 2002 - 00:38:57 »

valla nerden bşlıcam bilemiorm aklıma ilk gelenleri yzim;

bi playoff maçında (tarihi ve karşı takımı htırlamıorm) indiana geride ve bi kaç salise war maçın bitimine (bi saniye bile diil snrm) reggie miller alıo 30 feet fln gibi bi uzaklık war dönüo ve nerdeyse görmeden sokuyo indiana maçı (blki de turu) alıo spikerin "here's reggi,here's the turnaround,here's the shot YESSS!!" deyişi hala kulaımdadır.

97 konferans finali yer houston, utah seride 3-2 önde maçın bitimine 3 saniye top stocktonda yaklaşık 35 feet (salladım ama öle syılır) stockton bi çkıo tabe spikerb direk "yes j.stockton sends the jazz to the finals wow"u çkıyo o da süperdir.

sora divac lakers tayken baseline da alley oop pası wermeye çlışırken yanlışlıkla(!) 3'lük sokuyo

shaq orlandodayken bi maçta potayı indirmişti (gerçek anlamda Smiley)

mj'in bir lakers maçında smaca klkarken havada karar deiştirip left-handed layup bırakması

vince carter'in fast-break'te yptıı one handed 360' si

bi de shawn kemp'in gençliinde yptıı envayi çeşit monstrous jam...

bu kdr gldi aklıma walla.......

seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #10 on: 10 Aug 2002 - 00:44:46 »

carter dedinde aklıma geldi 2000 Sdney OLimpiyatlardan Vince Carte'ınWesi'ın üzerinden zıplayıp Weis'ı rezilden beter eden smacı
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #11 on: 10 Aug 2002 - 01:43:50 »

jordanın bu sene verdigi blogu seyredince yuh yani dedim  Shocked

sonra houston finalindeki olajuwan efendinin blogu Roll Eyes

marko milicin potayı kırdıgı smac (eurostars macımıydı ne)

t-mac in all-stardaki smacı Smiley

ve tabiki horry in son saniye uclugu Cry Cry Cry

bide kendimden bi ornek verim sıfırdan potalı basket atmıstım arkadaslar macı bırakmıstı (hem de hook shot)

Son Turnuva Şampiyonu
jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #12 on: 10 Aug 2002 - 02:35:33 »

jwill in rookie-sophomore macinda lafrentz e dirsegiyle werdigi pas. maalesef canli izleme sansim olmadi ama cnn de this week in nba de we bi de nba,com.tv de gormustum arkadasin ewinde, nedense inanilmaz kufretmistim eheheh

bu arada o pasin videosunun linkini bilen biri werirse linki cok sewinirim..

Richard Hammond
Кириленко
Forum Postacısı
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #13 on: 10 Aug 2002 - 02:42:51 »

jason o istediin j-will videosu war bnde istersen gönderebilirm bi fransız sitesinden çktim geçenlerde

WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #14 on: 10 Aug 2002 - 02:44:56 »

walla hepinizin yazdıklarına katılıyorum...

bende yazsam sürüp gider ama bira ara bende listemi eklerim

hemen 1 örnekle başlayım daha bugün izledim nba actionda

IRider wolves tayken guard kötü bir pas veriyo top tam dışarı çıkacakken IRider topu uzanıp geri fırlatıyo ve
3POINT BASKET olayı süper yaw...

bu arada jason dediğin video sana verdiğim cd de vardı Huh
Pages: [1] 2 3 4 ... 187
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Ohaaa dedirten hareket « previous next »
    Jump to: