Welcome, Guest. Please login or register.
22 Sep 2019 - 04:33:35
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Dünya & Türk Basketbolu  |  Topic: 2006 Dünya Şampiyonası 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 26 27 28 [29] 30 31 32 ... 66
Author Topic: 2006 Dünya Şampiyonası  (Read 174909 times)
Palin
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #420 on: 22 Aug 2006 - 14:27:58 »

hasdkahsdkash avustralya inanılmaz batırdı son anda  bu kadarıda pes yani
CaRtMaNtR
Pro. Member

Laaaaaaaaapppppppppssssssssss

View Profile
« Reply #421 on: 22 Aug 2006 - 14:28:25 »

Avusturalya'nın maç sonunu eline yüzüne bulaştırmasının yanında birde karşılarında maç sonlarını iyi oynayan bir Yunan takımı olunca uzun zaman unutulmayacak bir maç sonu oldu. Avusturalya molası varken nasıl almadı anlamak mümkün değil

Efes-4-ever
Full Member

I'm a llama!

View Profile
« Reply #422 on: 22 Aug 2006 - 14:31:10 »

Aman aman tek Yunanistan alsin maci. Olasi Avustralya galibiyeti grubu nasil etkilerdi düsünün

nats
Guest
« Reply #423 on: 22 Aug 2006 - 14:39:43 »

Avustralya liseler arası turnuva maçlarından birini oynar gibi oynadı.Bu kadar acemice hatalar yapılmamalı böyle bir turnuvada.Koçundan oyuncusuna kadar acemice davrandılar.Alacakları maçı resmen hediye ettiler.Fakat bizim bu Yunanistan'ı yenmemiz gerekir.Guardlarda bizden çok üstünler fakat uzunlarda da bizimkilerin karşısında durabileceklerini pek zannetmiyorum.Eğer geçen iki maçtaki oyun disiplinimizi maçın tamamına yayabilirsek bu takımı yenerek grup birincisi olarak bu gruptan çıkabiliriz.Tabi önce şu Brezilya maçını atlatmak gerekiyor.
« Last Edit: 22 Aug 2006 - 14:41:07 by olcay » Logged
fReeMaN
Forum T-Mac'i
Sr. Member

View Profile
« Reply #424 on: 22 Aug 2006 - 14:44:29 »

bakalım yunan çekirgesi daha nereye kadar sıçrayacak Angry

bi de en güçlü kavramıyla en çekişmeli kavramı karıştılıyor biraz sanki...en çekişmeli grup bizimki olabilir ama kesinlikle en güçlü değil...takımlar çok yakın güçte olduğu için çekişme fazla...her grupta arjantin,ispanya,abd gibi "kodu mu oturtan" bi şampiyonluk adayı varken bizim grupta öyle bi takım yok...

one_a_day
Newbie
*

Forum Vitamini

View Profile
« Reply #425 on: 22 Aug 2006 - 16:12:06 »

macları internet uzerinden ucretsiz izleyebilecegimiz veya dinleyebilecegimiz  bir site varmı ?

amor ut lacrima ab oculo oritur in pectus cadit...Ask gozyası gibi ;gozden dogar, kalbe duser...
tuncaboylu
Die For Duncan!
Yazar
Pro. Member

Duncan attack

View Profile
« Reply #426 on: 22 Aug 2006 - 16:14:56 »

Amma yüksek yüzdeyle(%63) üçlük atıyoruz, adamların 6'da 0 daha.
2. yarı şutları düzelirse bizi yakalayabilirler, dikkatli olmakta fayda var.

Seneye de şampiyon görelim sizi
Fowler
Full Member

View Profile
« Reply #427 on: 22 Aug 2006 - 16:25:01 »

Amma yüksek yüzdeyle(%63) üçlük atıyoruz, adamların 6'da 0 daha.
2. yarı şutları düzelirse bizi yakalayabilirler, dikkatli olmakta fayda var.
Evet bu yüzdeler bizi yanıltmasın buna dikkat emteliyiz. Fark çok çabuk artıp azalabiliyor. Bu yüzden oyun disiplinine bağlı kalmakta yarar var.Bir de Ersan ve İbrahim biraz daha skor yönüne katkı yaparlarsa iyi olur. Kazanmaya çok yakınız... Ama yinede tedbirli olalım, Avustralyalılara benzemeyelim.

dirkn
Full Member

View Profile
« Reply #428 on: 22 Aug 2006 - 16:26:14 »

ilk yarının genelini iyi oynadık....
AH TANJEVİC ŞU engin ne olurdu daha önce de oynatsa idin..
eğer 2.yarıda ;;
1_ babarosa ve spiıtler den birini durdurabilrisek...
2_ dış atışlarmıza güvenmemek lazım...maç sonuna kadar böyle yüzdeli atamayabilriz..
3_engin in 3 faul alması çok kötü oldu..tanjevc in engin son periyota saklaması lazım..
gordon
Forum Libor+1'i
Sr. Member

Ben forumu seviyorum da o da beni seviyor mu?

View Profile WWW
« Reply #429 on: 22 Aug 2006 - 16:27:46 »

Anlamadığım mevzu niye Kosova Kuçoaaee diye bağırmakta bu kadar ısrar ediyor. Yahu gereksiz haasasiyet mi bilmiyorum da, hiç olmazsa adamın sırtında Kurtoğlu yazarken yapmasın şunu...

Ol maşuk ki gezer yar peşinde diyar diyar

Maşukluk olma ise içte har, neyleyim yarı  hardır bana kar
SirDreAm
Newbie
*

www.batug.com

View Profile
« Reply #430 on: 22 Aug 2006 - 16:27:49 »

Leandro'yu tamamen durduramassak bile yavaşlatmalıyız ve bence doğru guard seçimi kesinlikle engin iki maçtır oynamamasına rağmen çok soğuk kanlı ve çok iyi top getiriyor..
Ayrıca bizim grupta kodumu oturtan bir takım olmayabilir ama bence bizim gruptan mutlaka çok ileri gidicek bir süpriz takım çıkıcak(o kodumu oturtan dediğimiz takımların karşısında duracak)
« Last Edit: 22 Aug 2006 - 16:30:15 by SirDreAm » Logged
Efes-4-ever
Full Member

I'm a llama!

View Profile
« Reply #431 on: 22 Aug 2006 - 16:29:41 »

Su Splitter'i az olsa durdurabilseydik fark 10'un üzerindeydi. Neyse su an gayet iyi gidiyoruz ama savunmanin dozajini mutlaka artirmak lazim. Tanjevic'in ücüncü periyottaki bir numara secimi de cok önemli, hatta macin kaderini belirleyebilir

fReeMaN
Forum T-Mac'i
Sr. Member

View Profile
« Reply #432 on: 22 Aug 2006 - 16:32:51 »

ilk 2 maçın tersine iyi hücum edip kötü savunma yapıyoruz...varejao'dan değil barbosa'dan çekiniyordum, korktuğum başımıza geldi...splitter'i durduramamız da kısaları tutamayışımızdan...tamam,ayaklarımız yavaş ama bu kadar da kötü geri koşulmaz ki canım...bi de devre bitmek üzere, bizim haberimiz yok Sad

xmenac
Sr. Member

View Profile
« Reply #433 on: 22 Aug 2006 - 17:04:23 »

Anlamadığım mevzu niye Kosova Kuçoaaee diye bağırmakta bu kadar ısrar ediyor. Yahu gereksiz haasasiyet mi bilmiyorum da, hiç olmazsa adamın sırtında Kurtoğlu yazarken yapmasın şunu...

milli takımda bu hassasiyeti gösteren adam neden ersan da da aynı hassasiyeti göstermiyor anlamış değilim ya tam yap ya hiç yapma zaten milli takımda bunun yapılması yanlış murat murathanoğlu ndan milli maç dinleriz umarım

oyuna gelirsek fark 12 sayı olduğunda tanjevic hata yaptı daha uygun bir beşi sahaya sürebilirdi iyi oynayan adamları sanırım dinlendirmek için kenara alıyor oyun dağılıyor oyuna tekrar soktuğu zamanda sahadaki 5 in uyumu bozuluyor engin i ilk kez izledim gerçekten etkilendim nba tipinde bir oyuncu ncaa da oynuyormuş sanırım yakın zaman da iyi bir takımda görebiliriz onu Smiley
AF
Pro. Member

View Profile
« Reply #434 on: 22 Aug 2006 - 17:34:43 »

Barbooooooooosaaaaaaaaaaaa zen
Ermal Kurtoğlu zen

Kosova da abarttıkça abarttı... Bu hakemin yönettiği maçı oynamaktansa ABD ile oynamayı tercih edermiş. Yok artık...
Pages: 1 ... 26 27 28 [29] 30 31 32 ... 66
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Dünya & Türk Basketbolu  |  Topic: 2006 Dünya Şampiyonası « previous next »
    Jump to: